Хотели, вили, апартаменти, хостели, къмпинги – резервации, отстъпки, бонуси…

  • 19 218
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 943
Здравейте, и аз да споделя опита си от сайт за евтини нощувки. Предния уикенд бяхме в Букурещ и си взех нощувка от Checkmyhotel.net. Сайта е нов, попадна ми реклама във фейсбук някъде и реших да го пробвам, за една нощувка ми предложиха цена с 19 евро по-ниска от всички други сайтове за този хотел, което си е супер! Но понеже за първи път го ползвам бях малко притеснена, но всичко беше наред, резервацията, хотел, стая. Принципа на работа е малко по-различен от други сайтове - може вие да си харесате хотела и да изпратите запитване (както аз направих). Не е търсачка, при пращането на запитване получавате на мейла си парола, код и линк за достъп до резервацията си, където ви пращат предложение. А гледам, че има опция те да търсят хотел по зададени дати, дестинация и бюджет.
Та ако някой от вас го е ползвал ми е интересно да разбера дали дават винаги най-ниската цена?

Писах за два хотела ама не отговарят.Камо ли ниска цена.


Няма как да не си получила отговор, защото веднага след като изпратиш запитването, на мейла ти идва автоматичен отговор с номер на запитването.   Провери си СПАМА.

Наистина мерси отговорите са в спама.но цените са като в букинг.

# 61
  • Мнения: 5
Здравейте, и аз да споделя опита си от сайт за евтини нощувки. Предния уикенд бяхме в Букурещ и си взех нощувка от Checkmyhotel.net. Сайта е нов, попадна ми реклама във фейсбук някъде и реших да го пробвам, за една нощувка ми предложиха цена с 19 евро по-ниска от всички други сайтове за този хотел, което си е супер! Но понеже за първи път го ползвам бях малко притеснена, но всичко беше наред, резервацията, хотел, стая. Принципа на работа е малко по-различен от други сайтове - може вие да си харесате хотела и да изпратите запитване (както аз направих). Не е търсачка, при пращането на запитване получавате на мейла си парола, код и линк за достъп до резервацията си, където ви пращат предложение. А гледам, че има опция те да търсят хотел по зададени дати, дестинация и бюджет.
Та ако някой от вас го е ползвал ми е интересно да разбера дали дават винаги най-ниската цена?

Писах за два хотела ама не отговарят.Камо ли ниска цена.


Няма как да не си получила отговор, защото веднага след като изпратиш запитването, на мейла ти идва автоматичен отговор с номер на запитването.   Провери си СПАМА.

Наистина мерси отговорите са в спама.но цените са като в букинг.


Хм, това е странно, защото аз проверих няколко хотела и всички бяха с по-ниска цена. Сигурна ли си, че всички условия са еднакви - дати, условия на плащане, закуски, тип стая...? Може ли да споделиш кои хотели проверяваш и за кога?

# 62
  • Мнения: 943
Всичко ми е точно и еднакво.Даже бях вече в единия хотел.по статус и код при тях беше с пет евро повече.гърция.

# 63
  • Мнения: 5
Може ли да споделиш кой е хотела? Аз също проверявах точно за Гърция защото ми предстои пътуване тази седмица там. Исках им Hotel Vergina в Солун, фамилна стая ми предложиха за 54 евро със закуски, от Триваго ми дава най-ниската цена за такава стая със закуски от booking за 78 евро. Аз лично не мога да го намеря никъде за под 54 евро този хотел за моите дати фамилна стая.... Това е  за 1 нощувка

# 64
  • Мнения: 35
Здравейте, и аз да споделя опита си от сайт за евтини нощувки. Предния уикенд бяхме в Букурещ и си взех нощувка от Checkmyhotel.net. Сайта е нов, попадна ми реклама във фейсбук някъде и реших да го пробвам, за една нощувка ми предложиха цена с 19 евро по-ниска от всички други сайтове за този хотел, което си е супер! Но понеже за първи път го ползвам бях малко притеснена, но всичко беше наред, резервацията, хотел, стая. Принципа на работа е малко по-различен от други сайтове - може вие да си харесате хотела и да изпратите запитване (както аз направих). Не е търсачка, при пращането на запитване получавате на мейла си парола, код и линк за достъп до резервацията си, където ви пращат предложение. А гледам, че има опция те да търсят хотел по зададени дати, дестинация и бюджет.
Та ако някой от вас го е ползвал ми е интересно да разбера дали дават винаги най-ниската цена?


Здравейте,

Бих искала да попитам дали някой се е възползвал да резервира хотел през Checkmyhotel.net
Аз направих няколко запитвания, за хотели в Гърция за лятото и цената е значително по ниска от всички Български туристическа агенции. Поради тази причина малко ме е страх да не е измама. За това искам да знам дали има хора, който да са ползвали действително резервация през този сайт?
Не ми е ясно и каква е процедурата по плащането. След като ти изпратят оферта, в какъв срок и как се осъществява плащането на офертата?
Благодаря на всички който отделят време за отговор на моите въпроси.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 771
Скрит текст:
Здравейте, и аз да споделя опита си от сайт за евтини нощувки. Предния уикенд бяхме в Букурещ и си взех нощувка от Checkmyhotel.net. Сайта е нов, попадна ми реклама във фейсбук някъде и реших да го пробвам, за една нощувка ми предложиха цена с 19 евро по-ниска от всички други сайтове за този хотел, което си е супер! Но понеже за първи път го ползвам бях малко притеснена, но всичко беше наред, резервацията, хотел, стая. Принципа на работа е малко по-различен от други сайтове - може вие да си харесате хотела и да изпратите запитване (както аз направих). Не е търсачка, при пращането на запитване получавате на мейла си парола, код и линк за достъп до резервацията си, където ви пращат предложение. А гледам, че има опция те да търсят хотел по зададени дати, дестинация и бюджет.
Та ако някой от вас го е ползвал ми е интересно да разбера дали дават винаги най-ниската цена?


Здравейте,

Бих искала да попитам дали някой се е възползвал да резервира хотел през Checkmyhotel.net
Аз направих няколко запитвания, за хотели в Гърция за лятото и цената е значително по ниска от всички Български туристическа агенции. Поради тази причина малко ме е страх да не е измама. За това искам да знам дали има хора, който да са ползвали действително резервация през този сайт?
Не ми е ясно и каква е процедурата по плащането. След като ти изпратят оферта, в какъв срок и как се осъществява плащането на офертата?
Благодаря на всички който отделят време за отговор на моите въпроси.


Да, няколко пъти. Не, не е измама.
Но рядко се попада на по-добра цена отколкото другите възможности.
Всичко става след като получиш офертата и продължиш да резервираш.

ПРОМОЦИИ

Save up to 50%

https://www.hotels.com/hotel-deals/emea-lightning-deals/?et_mid= … l.0.0.SlotSingle1

# 66
  • Мнения: 1 752
Здравейте,

Не успявам да се регистрирам в ratedrop... иска ми registration question 2 или 1, какво се предполага да напиша тук?

# 67
  • София
  • Мнения: 3 771
Здравейте,

Не успявам да се регистрирам в ratedrop... иска ми registration question 2 или 1, какво се предполага да напиша тук?

За да не се впускам в много обяснения, направи следното...
Влез в сайта http://www.betterbidding.com/index.php?register
Иди на регистрация, регистрирай се в него.
Потвърди си на пощата регистрацията.
После с името и паролата от betterbidding влез в http://www.ratedrop.com/users/signup от дясното поле.
Запомни го...
Готово, така ще ползваш и двата сайта.
Успех...

# 68
  • Мнения: 943
Може ли да споделиш кой е хотела? Аз също проверявах точно за Гърция защото ми предстои пътуване тази седмица там. Исках им Hotel Vergina в Солун, фамилна стая ми предложиха за 54 евро със закуски, от Триваго ми дава най-ниската цена за такава стая със закуски от booking за 78 евро. Аз лично не мога да го намеря никъде за под 54 евро този хотел за моите дати фамилна стая.... Това е  за 1 нощувка
Колкото и да пробвах никъде не ми дава по-ниска цена.Солун също.Писна ми да пробвам.Не си губи времето.

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 470
Започвам да Ви чета!

# 70
  • Мнения: 99
Здравейте,
Направих резервация за хотел в Гърция през travelrepublic.ie , потвърдиха ми резервацията и след няколко дни ми писаха да ме питат каква е националността на гостите (а съм написала по време на резервацията, че сме от България, защото се искаше такава информация). Отговарят ми че тази цена била само за англичани, а за нас цената е с по 300 евро отгоре на стая. Шокирана съм. Преди да резервирам четох всички условия за резервация. Платила съм по 1 евро депозит на стая. Неустойката за анулиране е 40 евро (не помня на стая или на резервация). Те ми пратиха и цитат на част от условията където пише:
"Some of our accommodation providers negotiate their low rates on the basis that residents of the country where the hotel stay is taking place, are not eligible to stay at that rate. In most circumstances, this does not apply to residents of EU countries staying in other EU countries. Problems seem to mainly occur, where non-EU passport holders are booked to stay in the country where the passport was issued. For example, Turkish nationals in Turkey, or Egyptian nationals in Egypt. If you think this may affect your booking, please ask our Customer Service team to confirm your booking will be accepted by the hotel, as resolution once you are abroad will be very difficult and may result in additional charges being incurred or the cancellation of the booking. Occasionally accommodation providers may ask that we contact you prior to the departure date to ask for the nationalities of the parties travelling. It is important that you contact our Customer Service team in this instance with this information in order to confirm that the rates are eligible for the parties travelling. "
Намерих този сайт през trivago.bg , защо се показва в бг сайт, след като е само за англичани? Някакви идеи и съвети имате ли как да действам? Ако предложат безплатно анулиране веднага ще се съглася и никога повече не бих ги ползвала. Но ако поискат 40-те евро неустойка за анулиране? Аз не искам да анулирам реално, но и няма да платя тази безумна цена, която искат.

# 71
  • Мнения: 963
"Some of our accommodation providers negotiate their low rates on the basis that residents of the country where the hotel stay is taking place, are not eligible to stay at that rate. In most circumstances, this does not apply to residents of EU countries staying in other EU countries. Problems seem to mainly occur, where non-EU passport holders are booked to stay in the country where the passport was issued. For example, Turkish nationals in Turkey, or Egyptian nationals in Egypt. If you think this may affect your booking, please ask our Customer Service team to confirm your booking will be accepted by the hotel, as resolution once you are abroad will be very difficult and may result in additional charges being incurred or the cancellation of the booking. Occasionally accommodation providers may ask that we contact you prior to the departure date to ask for the nationalities of the parties travelling. It is important that you contact our Customer Service team in this instance with this information in order to confirm that the rates are eligible for the parties travelling. "
Този текст в случая не би трябвало да се отнася до вас, а до гръцки граждани.
А ако цената важи само за англичани, би следвало да е изрично посочено в конкретната оферта.

# 72
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Изключително полезна тема.
 Винаги сами организираме пътуванията си и информацията тук е добре синтезирана.

Bled, благодаря за труда.  bouquet

# 73
# 74
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Хм...тази темичка съм я порпуснала. Мислех, че е нова, като изскочи, а то от...2015.
Благодаря и аз за труда и най-вече за търсачките. bouquet
Незнам дали е споменат MMT
https://www.makemytrip.com/hotels/

Страхотни оферти, а и много кодове. Преди всичко за Азия, но не само. Peace

Общи условия

Активация на акаунт