Затопляне на бебешка храна ??

  • 7 038
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 198
Не,че не искам.Въпроса ми беше за времето когато вече нямам кърма и детето мине на АМ.

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 1 616
Но то няма такова време  Laughing.Всички майки раждат и забременяват с мисълта че кърмата рано или късно спира сама,което не е така.Има проблеми които се преодоляват с  информация от правилните хора(консултанти по кърмене).Който иска да кърми,кърми въпреки трудностите и проблемите.Който не иска да кърми-съответно си търси оправдания.В днешно време има училища за бъдещи родители и курсове за бременни,те не се организират от общината или болницата в която ще раждаш,а са частни.А и АМ все пак не е безплатно,и който няма финансовата възможност,кърми въпреки трудностите.Съжалявам,че мението ми е такова,но жените масово не са информирани относно това важно нещо(кърменето),но по-големия проблем е,че и не желаят да се информират и да търсят информация.Ето въпроса ти го издава,че неимформираността че кърмата изведнъж спира и каквото и да правиш не можеш да я стимулираш,проваля кърменето на доста жени.Те тръгват с нагласата,че кърмата спира и нищо не може да ги убеди в обратното.И лекарите са за бой,че не знаят и не искат да се информират,че това изобщо не е така.Спирам да досаждам

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте дами имам един въпрос и се надявам да ми помогнете да намеря решение на казуса. Интересувам се от затоплянето на храна и напитки навън. В интернет попаднах на това
http://www.heatinaclick.com/Default.asp?PageId=81723&FragmentId=371377,
но се надявам да намеря по-добра алтернатива, тъй като реактивирането на калъфа според описанието отнема повече време отколкото ми се иска.

# 18
  • София
  • Мнения: 860
Ей това мислех да купувам за тая цел

http://www.bebemarket.bg/bg/item/%D0%97%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%82 … bymoov-21374.html

Но в крайна сметка си взех термо-кутия, загрявам много храната вкъщи и сипвам вътре - държи 3-4 часа, това ми беше достатъчно.

# 19
  • Мнения: 198
Аз,че не съм запозната нашироко е ясно,но съм от малък град където няма училище за бременни и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт