Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 884
  • 166
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Всеки луд е с номера си, а аз съм с цяла програма.
Нали знаете, аз чета чета, чакам, навивам се и изведнъж се хващам на отслабване. И сега така. От утре съм на Японско чудо. Отделно са коремните преси от няколко дена, а и ми донесоха вчера новото стягащо, отслабващо кремче на Avon. Имам за сваляне 2-3 кила, но коремът ми има остра нужда от стягане. И така, възнамерявам да се справя с телесните си проблеми си в кратки срокове. Има ли навити да отслабваме заедно???

# 1
  • Мнения: 3 861
и за да преваря въпросите каква е тази диета

Ето я диетата "Японско чудо":

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар. Задължително изпивайте по 1 - 2 л. минерална вода на ден.
Теглото се запазва 3 години.

1 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


2 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители


3 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: зеленчуци, плод
Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата


4 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор


5 ден:
Закуска: настърган морков с лимон
Обяд: печена риба и домати
Вечеря: не се яде


6 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков


7 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: парче месо, кисел плод
Вечеря: може да се яде всичко

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз съм решила да отслабвам,но без диета.Пия Био Актив,ям по-малко,почвам с коремните преси и крема на Ейвън Peace.Дано да успеем,че лятото е близо Sunglasses

# 3
  • Мнения: 5 103
Ох и аз искам вече диетаааа ама няма, още малко ще изчакам и се присъединявам към вас Hug Hug

# 4
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз имам нужда от ударно отслабване и се захващам от утре сериозно защото съм отвратителна Cry. Започвам с чайове и сокчета 10 дена да видим какъв ще е резултата. Дано се справя. Успех на всички.

# 5
  • Мнения: 1 680
аз 1 седмица бях на по-лека диета, но от утре съм на плодове и кисело мляко за няколко дни и кремчето на ейвън Hug

# 6
  • Мнения: 1 120
Присъединявам се към отбора PeaceОсвен , че съм на Японско чудо, от миналата седмица започнах и каланетиката на Синди Крауфорд. Идва лято и няма повече време за отлагане, трябва да се стегнем Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 39 759
Моя мъж около 12 дена ще е на разделно хранене (диета) после ще ви кажа има ли и какъв е резултата.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Ан Мари,разделното хранене е начина на живот,не диета. Организмът много се обърква според мен ако се прави като диета,дори може първите дни да надебелее.За толкова време не вярвам да има ефект. Поне месец трябва да го прави,но после е кофти човек да си възвърне старите навици-има обратен ефект.Това е моят опит с разделното хранене,ако човек се хване на хорото,по добре да го играе до край.
Успех на всички.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Присъединявам се към отбора PeaceОсвен , че съм на Японско чудо, от миналата седмица започнах и каланетиката на Синди Крауфорд. Идва лято и няма повече време за отлагане, трябва да се стегнем Laughing
Каква е тая каланетика на Синди? Нещо ново ли е? От къде мога да си я дръпна?

И аз имам едни проклети 4-5 кила, дето не мога да ги сваля. Крайно време ми е да спра шоколадите и хляба Whistling

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз задължително ще се включа но след като свършат постите Rolling Eyes

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз се включвам - от утре и аз ударно.  Laughing Ще гледам да изкарам целия ден на кисело мляко и грейпфрут.  Wink

# 12
  • Мнения: 27 524
Айде,бройте ме и мен,ще опитам и мъжо да повлека,че той има повече нужда.Амбицирала съм се да се отърва от цели 7 килца,но и от 5 ще съм доволна.Специална диета няма да пазя,но ще се ограничавам...надявам се да успея.Лили,да ме държиш изкъсо  #Cussing out

# 13
  • Мнения: 7 430
Момичета - стискам ви палци да се справите с килцата и коремчетата Hug
Ама направете си и някое фото - Преди и Сега Wink че после да имаме и ние стимул за слабеене Mr. Green ....нуждаещите се Mr. Green

Късмет на всички ви Wink Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Такааа, ще взема и аз да се впиша. Програмата ми включва Диета със сини сливи Laughing, степер, уред за коремни преси, кремчето на Ейвън. Ако не ме мързи много ще си ползвам и уреда на Филипс против целулит. Диетата ще я спазвам 6 дни. С нея отслабнах точно преди две години за сватбата. Не помня с колко кг, но беше доста ефикасна върху обиколките. Правех я между две проби на сватбената рокля и резултатите бяха впечатляващи.

Ето я и самата диета

8 ч. Кафе/чай без захар
10ч. десет сушени сини сливи
12ч. 100 гр. кашкавал/пилешко/телешко
14ч. две твърдо сварени яйца
16ч. 1 ябълка
18ч. 1 чаша кисело мляко
20ч. 1 чаша доматен сок

След 20 ч. може само дом.сок и вода. През деня ако сте много гладни са позволени сливи.

Това е   Hug

Успех на всички в начинанието!

# 15
  • Мнения: 732
Моя мъж около 12 дена ще е на разделно хранене (диета) после ще ви кажа има ли и какъв е резултата.

Мисля, че разделното хранене не е диета, а начин на живот, но това си е мое мнение Grinning

Ефект ще има със сигурност. То разделното хранене си е чисто гладуване. Това не яж с онова, другото с третото, ужасссссс Thinking
Поне за мен изглежда доста трудно да се спазва Sick #Crazy

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
като каза ударно,аз май направо така съм направила. От миналата седмица съм на плод и чай (през почивните дни хапвам на обед без хляб и сладко, но от понеделник "с начале"). За една седмица резултатите са забележителни: от 30 номер дънки (дето са ми от бремеността и след раждането) сега си нося 27 от преди това, надявам се след още една седмица да ми станат малко по-свободни и ........ пожелавам го и на вас. Имам обаче още няколко "гащи" в които не млизам, но ще видим как ще е след още една седмица

Последна редакция: нд, 02 апр 2006, 23:14 от Яна (2 в 1)

# 17
  • Мнения: 2 956
Айде и аз да се включа...явно това ми трябва...те килцата са доста,ама поне половината е спешно да се махнат #2gunfire .... добре ми беше като ям по малко,ама някои дни съм направо ужасна.. край на хляба Naughty
а сладкото и газираното лесно ги отказах...но пустия хляб  Cry
ааа-ще му разкажа играта и на него...
та..момичета с вас съм...дано успеем всички и задоволително  Peace успех

# 18
  • Мнения: 3 861
Айде,бройте ме и мен.....Лили,да ме държиш изкъсо  #Cussing out
тъй вярно
 bash box Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 781
И аз от утре съм ударно на диета.С вас съм, дано този път успея, че от два месеца само въртя едни 3 кила нагоре-надолу Embarassed, а трябва седем да сваля Joy, така че от утре глад и упражнения Laughing

# 20
  • Мнения: 3 164
уф, ако не бяха тези варени яйца всеки ден, бих пробвала Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 629
Записвам се и аз! Моите излишни кг са 8-9, но и 5-6 да сваля, ще черпя/нещо диетично/. Много съм несериозна, ама ще следя темата и ще се вдъхновявам. Успех на всички!

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффф, неам нерви вече за тия диети.И аз влача 2 кила, от януари месец все ги свалям hahahaЩе наблегна на зеленашите, пък ако стане - стане, като не, кво да прайм ся Crossing ArmsЕй, писна ми от тия кила бе #2gunfireВсяка година едно и също - зимата се угоявам като прасенцата, пък после пролетта рупам репички до откат hahahaИ все се заричам, че другата зима ще се пазя от тия пусти 2 кила, ама до Нова година пак са си на мястото Twisted EvilИ така ВСЯКА година #2gunfireАман!

# 23
  • Мнения: 1 502
Пишете ме и мен в списъка. Peace, Току що се претеглих, че нещо много ми тежи корема тия дни. Не съм качила килца, но се поувлякох тия дни с плюскането. Не знам какво ми стана. От утре съм на диета, само че аз съм на безвъглехидратната диета. С нея преди месец и половина свалих 9кг. и най-важното, не съм качила и отново ще й се доверя. Трябва да сваля още 6кг. Към диетата слагам и 30-40мин. степър и Ultra Slim Body Gela на GARNIЕR.

Айде това е от мен, да видим кой ще се похвали първи със свалени килца. Flutter

Успех на всички! Heart Eyes

# 24
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Шест години се храня разделно, момичета, но с това меню не очаквайте някакви скоропостижни резултати.Воля и търпение е цаката и постоянство.Изчела съм много от темите за диети тук и ми прави впечтление, че повечето след 2-ия ден се отказват.Успех! Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 597
Пищете ме и мене...само се заканвам,и само ям...така поне ще се отчитам пред вас и се надявам да престана с това плюскане,4е срам..срам..и аз започвам от 3 ти,искам да сваля поне 10 килца,така,че колко ударно ще стане не знам,но ще се постарая ммного...Днес бях по магазините за парцалки...да не си помислите ,че съм си взела нещо?Няма дрешка,която да стои добре на дебеланка...просто..мъка ми е..толкова много имам да отслабвам,че не знам как ще се справя,и дали до лятото ще успея....а за стягането,да не ви разказвам.... smile3514..Ще давам най-сериозен отчет ! Обещавам!

# 26
  • Мнения: 3 861
Добро утро!!!
Как са ви коремчетата а???
Моето яко пристъргва ама то защото съм на работа и съм станала в 5.00 Twisted Evil
Започнах с едно много леко прегрешение деня, боли ме гърло и смуча бонбонки Халс и се оказа, че със захар Confused Е спрях да ги смуча след като се усетих ама си мисля, че не трябва да ми се брои това Crazy. Иначе вместо на кафе съм на зелен чай до момента Wink

# 27
  • Мнения: 1 183
E, и аз се присъединявам!!!
Нищо, че от две седмици се опитвам да започна сериозно диета, но все се изкушавам  Embarassed
Но от днес  Naughty започвам японското и аз.
Преди няколко седмици издържах една седмица на японското, и с разни прегрешенийца и свалих 2 кг - което за мен е супер  Hug затова се присъединявам, дано устискам две седцици  Praynig Praynig Praynig
Момичета, пишете за постигнати резултати от преди или от сега, кой от какво и колко е отслабнал и колко трайно, за да се надъхваме   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 629
Аз съм на линия, Лили Grinning На кафе без захар Peace

# 29
  • Мнения: 5 500
То разделното хранене си е чисто гладуване. Това не яж с онова, другото с третото, ужасссссс Thinking
Ей с това ама изобщо не съм съгласна!!!
Разделното хранене е всичко, но не и гладуване! Ти гладувала ли си, щото ако беше, нямаше да мислиш така?!!

# 30
  • Мнения: 953
Момичета и аз съм в групата на отслабващите, но само че, предложете ми нещо без яйца, че откакто родих нещо не ми понасят получавам силни болки в стомаха и повръщане. Иначе и аз съм много зле и не знам какво да правя пусто много ми се яде. Ще чакам да ми помогнете с нещо ефикасно като диета.

# 31
  • Мнения: 27 524
Шест години се храня разделно, момичета, но с това меню не очаквайте някакви скоропостижни резултати.Воля и търпение е цаката и постоянство.Изчела съм много от темите за диети тук и ми прави впечтление, че повечето след 2-ия ден се отказват.Успех! Heart Eyes

6 години   #Crazy #Crazy #Crazy

Били,как издържаш?6 години,не мога й да си го представя даже  Shocked Браво на теб   bouquet

# 32
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро и от мен аз съм на зелен чай Simple Smile.След малко ще се премеря и ще направя малко коремни. Успех и скоро ад сме с трайни резултати.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Добро утро  Simple Smile
Аз пия кафенце с подсладител/щото не мога да го пия чисто/. След малко ще си изръфам сливите. Не съм гладна за сега, предполагам защото станах късно.
Преди месец и половина свалих 4-5 кг с плодове и чай за 8 дни плюс 4 захранване. Не съм ги върнала, но имам да свалям още 9 за да постигна кг преди забременяването ми. Засега съм си поставила за цел да боря 5 кг, пък после ще видим.
Лек ден на диетуващите!

# 34
  • Мнения: 2 952
Готина е диетата , отдавна съм я правила , но сега немога , защото тук не смесваме млечни с местни храни....Иначе  е  готина ...сваля  се  с нея ... GrinningУспех!!

# 35
  • Мнения: 3 861
Шест години се храня разделно, момичета, но с това меню не очаквайте някакви скоропостижни резултати.Воля и търпение е цаката и постоянство.Изчела съм много от темите за диети тук и ми прави впечтление, че повечето след 2-ия ден се отказват.Успех! Heart Eyes

6 години   #Crazy #Crazy #Crazy

Били,как издържаш?6 години,не мога й да си го представя даже  Shocked Браво на теб   bouquet
Може би не го счита за диета, а начин на живот и така става. Евала, аз това не мога да го направя

# 36
  • София
  • Мнения: 7 798
И аз съм с вас, момичета. Имам да свалям 12 кг.,за да си възвърна фигурата, отпреди да спра да пуша.  Sad  Започвам една седмица на зеленчуци, а от следващата съм на японската. Успех, момичета!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 404
 Peace Вече правя упражнение пред компа  newsm18
Диетата ще я пропусна, хич не ме бива.

# 38
  • Мнения: 3 698
От днес и аз започвам - с прахчета /редукция/, които убиват апетита + плодове.Малко тренировки и много надежди  Laughing .Успех на всички !

# 39
  • Мнения: 684
Направо ви завиждам за волята!!!
Как ги губите тез кила???
Като чета и се амбицирам, но до обяд и след това съм като вълк.
Трябва да се хващам сериозно.
Ще се измеря, изтегля и т.н.
Ще започна и с коремните преси!
Дано да успея да спра поне хляба и сладкото! Ама трудно, като съм свикнал да се тъпча!

Ами хайде ще се подкрепяме!!!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!!!

# 40
  • Мнения: 184
Какво съвпадение. И аз тъкмо днес започнах това японско чудо и влизам във форума и какво да видя -и др. ентусиасти. Много се радвам, че не съм сама в трудното начинание Grinning. Успех на всички.

# 41
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз днес съм на един грейпфрут и чаша мляко, но от утре минавам и аз на японското.  Wink
Само да попитам - там където пише варено месо, може ли да е печено, щото вареното ми е  Sick ??
Аз не пия кафе, явно ще връткам чай...  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 176
ей ама навихте ме Hug, какво да се прави и аз влизам newsm10. Още незнам с каква диетка ама имам спешна нужда от -10 newsm68.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 797
И аз, и аз!!!  Party
Аз съм на НВД, почвам от утре коремни преси!!!Мажа се със стягащия гел на Dove и естественно търкам в банята с утайка от кафе!

# 44
  • Мнения: 1 502
Кантара днес показа 71.5кг  Shocked, досега съм на едно горчиво кафе, супичка от спанак, 30мин. степър. (толкова пот излезе, уплаши ми се окото), сега смятам една салатка да хапна, а за вечеря пилешки дробчета (ако скъпия не възрази).

# 45
  • Мнения: 2 956
Абе търкам аз с утайка от кафе, къпя се със стягащ душ-гел на Dove, мажа се с стягащ гел на Dove, играя 30 мин Тае-бо...обааааче зверски съм гладнааааа  smile3514
днес хапвах 2-3 пъти по много малко- 10-20 гр месо , половин домат и 1 варено яйце...
направих си една смеска от кис.мляко +овесени ядки+мед+лимон  newsm78
да видим дали ще поизкарам на нея само Thinking
Хайде да я докарам донякъде тия дни
успех Вииии   bouquet  Peace

# 46
  • Мнения: 5 873
Тази седмица съм нощна смяна,да видим как ще я изкретам...Както нощем не ям,току виж изчезнало някое килоооо!

# 47
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета има ли ефект от стягащото кремче на Ейвънили според вас кое е за предпочитане Дав или ейвън?

# 48
  • Мнения: 597
Здравейте заслабнали девойки!  smile3521,Нали обещах да се отчитам...започвам от 70 кила,ама няма да си сменям сега лентичката..от сутринта съм на 125 грама боровинки,кафе с малко прясно мляко-това с кафето няма да го променям ,така ще си го пия.,но поне е без захар де..До вечерта -ягоди,а за вечеря-голяма салата,и за днес толкова.Реших да съм на плодове и зеленчуци...дано да издържа..4е как се става от 70 на 55? Меле...колко ли време ще рупам марули..????

# 49
  • Мнения: 995
Аз без да знам съм се включила Laughing.
От днес съм на японската и стягащите серуми на Лиерак. Започвам от 65, имам 8кг за сваляне.
Обаче с упражненията нещата не вървят Tired.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 787
Ейй,искам и аз тук,ама още малко.Сега не мога чак толкова ударно да отслабвам,че още се кърмим,но от другия месец съм при вас.И без това нямам апетит през деня вече от месец и повече.Не ми се хапва нищо,но се насилвам заради кърмата.
Бях писала някъде тук,че за 1 месец свалих 7 кг. с разделно хранене.И с въртене на велоергометъра,и коремни преси.Но разликата е видима-вече ми стават доста от старите дрешки.Тръгнах от 65 кг.в момента съм 58.Трябва да стана 51-52,така,че чакам с нетърпение да започна и аз по сериозна диетка.

# 51
  • Мнения: 3 698
Как сте момичета, аз си пийнах горчивото кафе, вчера дадох задача на мъжа ми да нивелира кантара и да го лепне в кухнята до хладилника, за да ме спира   badscale

# 52
Започвам. Преписах диетата и я залепих на хладилника заедно с една моя любима снимка от слабите ми времена. Много съм ентусиазирана , пък ще видим колко воля имам.

# 53
  • Мнения: 1 502
Привет и от мен.
Според кантара ми съм заслабнала с 300г., ама ще видим. Вчера се поувлякох, хапнах ядки, а не трябваше, след това на вечеря, моя мъж каза иска икон. шницели, направи си, ама като ги изпържил едни хрупкави, грехота да не хапна и от тях. Срааам  Embarassed. На всичко отгоре, реших да показвам на баткото как се правят коремни преси, и на шега си викам, що да не направя някоя друга, така се хецнах, сега въздух не мога да си взема, а камо ли да вдигна малкия.
Мъкаа, да видим днес как ще е. Докато съм сама няма проблеми, но дойдат ли си всички, започва да ми се прияжда какво ли не. За убиване съм. #2gunfire, не знам къде ми отиде упоритостта от предното пазене на диета. Thinking

Айде, лек ден и успешно гладуване.

# 54
здравейте момичета и аз имам подобен проблем едни кила ми се опъват и не мога да се справя с тях
кажи речи около 7-8
в момента съм 165 на 65кг и се чувствам ужасно
 как можем да ги махнем натрапниците
моля кажете нещо с което да ги ликвидирам

# 55
  • Мнения: 3 698
шницели..... ама като ги изпържил едни хрупкави.....
Ще ви замоля най-официално да се въздържате от обстойни описания на хрупкави шницели, че сега само за тях мисля  Grinning Wink !
Мамо Веси, няма да се даваш, ще ги ликвидираме килцата, аз все си мисля, че след още един ден ще е по-лесно.
Снимка от стааари времена на хладилника ми се струва добра идея, ще я лепна да си гледам слабото дупе преди и да се надъхвам срещу сегашните сланинки и  бричове  #Cussing out

# 56
  • Мнения: 323
здравейте момичета и аз имам подобен проблем едни кила ми се опъват и не мога да се справя с тях
кажи речи около 7-8
в момента съм 165 на 65кг и се чувствам ужасно
 как можем да ги махнем натрапниците
моля кажете нещо с което да ги ликвидирам
Все едно ме описваш. Откъде ме видя?
Аз от два дни съм на диета ......... до обяд  Embarassed Много ме е срам
Вече похапнах 100 гр бисквитки  Embarassed

# 57
  • Мнения: 910
Здравейте!
И аз се присъединявам ,че не ми става почти нищо,а и корема трябва да се по прибере,ама........ Confused
Аз ползвам на Ейвън крема и се позабелязва ефект,но трябва да по намаля и храната-още,но за около две седмици съм свалила близо 2кг,а има още 6-7 . newsm11
УСПЕХ на всички! newsm10

# 58
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Привет и от мене!
Нека и тук да се разпиша, пък дано имам още една стимулация при борбата с излишните килограми.
Ето я и моята програма:
1. Хранене в "Зоната"
2. Тае бо - през ден
3. Коремни преси - всеки ден
4. Масажор, работещ с гел за корема и вътрешната част на бедрата - сутрин
5. Антицелулитен гел
6. 24 часа глад при фазите на луната

Започнах със "Златно чудо", но го зарязах, че така ми залиняха червата... Затова смених със "Зоната".  Заотслабвала съм от около 20 дни. До тук - -5 кг. Борбата продължава обаче!

# 59
  • Мнения: 323
1. Хранене в "Зоната"
Затова смених със "Зоната".  Заотслабвала съм от около 20 дни. До тук - -5 кг. Борбата продължава обаче!
Renny я сподели, каква е тази  "Зона"? Аз четох, четох, но досега не я видях. Да не съм я пропуснала newsm78

# 60
  • Мнения: 1 502
шницели..... ама като ги изпържил едни хрупкави.....
Ще ви замоля най-официално да се въздържате от обстойни описания на хрупкави шницели, че сега само за тях мисля  Grinning Wink !
Мамо Веси, няма да се даваш, ще ги ликвидираме килцата, аз все си мисля, че след още един ден ще е по-лесно.
Снимка от стааари времена на хладилника ми се струва добра идея, ще я лепна да си гледам слабото дупе преди и да се надъхвам срещу сегашните сланинки и  бричове  #Cussing out

ИЗВИНЯВАМ СЕ! Hug
Няма да се повтори. Честна пионерска! Peace Mr. Green

# 61
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Renny я сподели, каква е тази  "Зона"? Аз четох, четох, но досега не я видях. Да не съм я пропуснала newsm78
"Зоната" е система за хранене. Хапва се на 4 часа. Следи се за точното съотношение на протеини, въглехидрати и мазнини. Всичко се оразмерява на "блокове". Обикновено дневната нужда от хранителните блокове е 11 (за жените). В началото е малко досадно, докато се свикне с мерките на различните храни, но много скоро дори става забавно това следене на блоковете. Смисълът е в това да не се оставя инсулина да се излива в прекомерни количества в организма, както и да се поддържат хормоните в референтните им стойности. Това води до оптимизиране на теглото. Вече повече от седмица се придържам към такова хранене и дори започнах да готвя, спазвайки пропорциите. Не е трудно. Но е добре да си имате електронно кантарче, улеснява доста при подбора на количествата продукти. Списъкът на храните със съответните грамажи за едно блокче е доста дълъг. Но, ако ви заинтригувам, ще се пробвам да попрепиша нещо. В нета не съм го намирала. Иначе "Зоната" си има сайт: http://www.zoneperfect.com/site/content/index.asp

# 62
  • Мнения: 3 861
Направо ви завиждам за волята!!!
Как ги губите тез кила???
Ще ти кажа...
Само като се погледна и като си помисля колко малко зор(в случая наистина е малко - 1 седмица), а колко добре ще се чувствам след това в кожата си и се стягам веднага.

А като бях с 10 кила отгоре миналата година ги свалих за 2 седмици, тогава пък се мотивирах от това как постепенно се напъхвах в добрите стари дрешки.
Успех!!!

Да си кажа аз, втори ден, в момента съм малко гладна, но като цяло ми понася добре диетата до момента. Вчера стартирах от 53 кила, крайната цел е 49-50. Пак ще си говорим.

# 63
  • Мнения: 27 524
Днес започнах сериозно,цял ден рупам карфиол  Crazy
Ти си много лекичка,бе,Лили,аз ако стана 49 кила ще ме отвее вятъра...  Grinning Искам 52 да стана,но и за 54 ще черпя  bowuu

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте слабеещи дами  Grinning
Втори ден съм на моята сливова диета. Въпреки, че вчера си пийнах едно 3в1, днес кантара отчете -1 кг.
Днес прегрешенията са повече/ 3в1, Кока-кола лайт и слънчоглед Blush/, но мисля че се справям добре и се чувствам слаба Mr. Green

# 65
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз държа фронта, ама се чудя утре дали да не погладувам и с луната?!  newsm78

# 66
  • Мнения: 310
И аз съм с вас. Изготвих си пълна спортна програма и ще карам на салатки и таратор  Grinning

# 67
  • Мнения: 1 502
Здравейте слабеещи дами  Grinning
Втори ден съм на моята сливова диета. Въпреки, че вчера си пийнах едно 3в1, днес кантара отчете -1 кг.
Днес прегрешенията са повече/ 3в1, Кока-кола лайт и слънчоглед Blush/, но мисля че се справям добре и се чувствам слаба Mr. Green


Ооо, браво на теб! Аз искам да те питам, всеки ден ли ядеш това, което си писала. Тия 120г. на обяд, само кашкавал ли са или пилешко или телешко? Има ли значение как са приготвени.
Колко дена по принцип се спазва диетата?
Много ме изкуши с тая диета, още повече, че обожавам сушени сливи.

# 68
  • Мнения: 597
И аз да се отчета....за джа дни съм свалила 1,500 килце...не е лошо,дори и да е вода,или там каквото и да е-стимул ми е,и ми е гот,че стрелката мръдна в желаната посока...продължавам! карам на плодове и салатки...и днес едно диети1но десертче от сорта на Корнитата....но без захари.леле..представяте ли си,след 1 месец какви ще станеме,ако я караме така?Ще се трепем да пускаме теми за новите ни парцалки,с които сме се сдобили...малиииии...разме4тах се яко...

# 69
  • София
  • Мнения: 7 798
Отчитам се и аз -2.500кг. за 2 дена.  Hug Ям зеленчуци и малко сирене, а днес съм на лунната диета. Успех, момичета, нека бързичко да се вталим !  Laughing

# 70
  • Мнения: 3 861
Днес започнах сериозно,цял ден рупам карфиол  Crazy
Ти си много лекичка,бе,Лили,аз ако стана 49 кила ще ме отвее вятъра...  Grinning Искам 52 да стана,но и за 54 ще черпя  bowuu

ама съм и дребничка

# 71
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз да се похваля за 2 дни съм - 1.400 кг ..не  е много но имах и някой прегрешения важното е че ме стимулира..Установих че се чувствам най добре на чай кафе и таратор  Laughing..Успехи на всички

# 72
  • Мнения: 953
Аз да се оплача, уж не ям, а не отслабвам нищо, ужас отчайващо е. Вчера на обяд салата, а за вечеря пилешко филе на скара със салата. Само това съм яла за цял ден и кантара не отчита нищо.

# 73
  • Мнения: 310
Спокойно galaMa . Ако имаш малко за сваляне е така. Аз правих миналата лунна и бях само -200гр, които си върнах от ярост само с едно ядене.

# 74
  • Мнения: 953
Много са за мой ужас, но не става, към 10 кг. Незнам много лесно качвам, а много трудно свалям, което ме води до отчаяние. Не мога да ям яйца, защото имам проблеми след това изразяващи се в силни болки в стомаха и повръщане.  Гледам да ям салатки и месо да не ям сладко и тестяно. АБЕ ЩЕ СИ УМРА ГЛАДНА И ДЕБЕЛА.
Като чета как бързо свалят хората направо им завиждам, а аз се мотам с тези кила откакто родих.
Най-лошото е че като стоя гладна свалям кръвното и получавам силно главоболие и се чувствам зле , а явно при мен само това ще помогне.

# 75
  • София
  • Мнения: 7 798
Все още съм на фронта при лунната диета. За сега -800гр.  Hug

Последна редакция: чт, 06 апр 2006, 10:07 от ilq

# 76
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Днес кантара не показа нищо добро даже 200гр в плюс..Сигурно защото не съм посещавала разни места...Но ще продължаваме смело напред до заветната цел.. Sunglasses

# 77
  • Мнения: 3 698
Добро утро  Hug !
Как сте, кажете кой, какво, как, защо и с колко???...
Аз да се отчета, в понеделник започнах 52.8 кг., днес съм 51.1 кг., както се казва бавно, но славно.Продължавам, вече посвикнах и не ми тежи глада.Та така...казвайте колко останахме на хорото  newsm19 , да се понадъхаме малко.Аз отивам малко да поподскачам  jump , хубав ден на всички  baloni !!!

# 78
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Много ви се радвам, като ви чета как отслабвате ударно, но аз нямам воля за такова нещо Naughty
Имам да свалям още 5 килца, но голяяям зор виждам;
ще ви следя, пък виж, взема че се амбицирам и аз Rolling Eyes Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 1 502
Хайде и аз да се похваляяя! Flutter
От понеделник до сега вече кантара показа -1.200кг.  :35 от 71,5кг, сега съм 70,3кг.: Много съм щастлива Party, малко се бях притеснила, че нищо не става, имах и някои прегрешения  Embarassed. Но няма значение вече съм доволна и стимулирана, бавно, но славно, продължавам напред.

Успех и на вас!

# 80
3дравейте хубави слабее6ти мами.От доста време ви 4ета но ре6их 4е е време и а3 да се вклу4а 4е много ме надьхахте с те3 ре3ултати.От 15 дни сам на НВ свалих 5кг и от една седмица сам 3ациклила и няма мардане искам д  а видя 59 амаааа не и не.Ама никакво отпускане с вас сам не се предавам.Имам о6те 6кг свалям.Успех на вси4ки  bouquet

# 81
  • Мнения: 184
Привет, днес съм 4-ти ден на японското чудо. Не съм се теглила още, така че не зная дали има резултат. Но засега я спазвам стриктно тази диета, а пък глад никакъв не чувствам, след вечеря имам чувството че съм преяла. Така че да попитам дали наистина ще ги сваля пустите излишни килограми. Има ли доволни от тази диета?
Между другото искам да се похваля, че за пръв път стигам с диета до 4-ти ден.До сега съм издържала точно до след обяд на първия ден в който съм я започнала, след което съм преяждала. Това може би го дължа и на вас, защото яко ме надъхахте да слабея.

# 82
  • София
  • Мнения: 7 798
С японската диета свалих 5кг,сигурно повечето е вода,но пак съм супер доволна.  Hug Спазвах я абсолютно стриктно една седмица.

# 83
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз бях -1,500,но днес прегреших Embarassed и за това от утре пак глад и инат пък дано им видя сметката на тез 10кг.
Не бях пазила диета досега,но ме запалихте и съм с вас! Peace
Успех на всички    bouquet

# 84
  • Мнения: 310
поздравление на всички слабеещи  Heart Eyes
Аз от няколко месеца не мърдам (поне не качвам)
След лунната съм -200.

# 85
  • Мнения: 176
браво на вас smile3501, аз нямам точно определена диета, но пък затова имам да свалям цели 13 килца. Ако има някой който знае нещо наистина ударно да пише, аз се чудя само на краставици достатъчно ли е да се отърва от тез тлъстини. #2gunfire

# 86
  • Мнения: 3 861
SORRY ZA LATINICATA, V MOMENTA NIAMAM NITO KIRILICA, NITO KREDOR... Embarassed

TA DA SI DOIDEM NA DUMATA. WECHE SYM - 1KG, NO MI DOIDE I SYM SE OPDULA I NATEJALA OT TOWA TOEST SYM POWECHE MINUS AMA NE ZNAM TOCHNO KOLKO.  PO WAJNOTO E CHE SE USESTAM OTSLABNALA Crazy. dYNKITE NE MI OPYWAT WECHE TOLKOWA, IMA EFEKT. PRODYLJAVAM S DIETATA. AZ PREGRESHENIA NIAMAM PONE  NE UMISHLENI, NO PONEJE SYM NESTO BOLNA I MNOGO ME BOLI GYRLOTO SMUCHAEFIZOL A TOI NALI E SLADYK, NO KAKVO DA SE PRAVI, OPITAH 2 DENA BEZ NIKAKVI LEKARSTVA I VCHERA STIAH DA SI IZPLUIA DROBOWETE OT KASHLIANE, A SEGA SYM MNOGO PO DOBRE. MAJA SI SE S KRAMCHETO, NO MI SE STRUWA RANO DA KAJA IMA LI EFEKT, DUSH GEL-A MI SYSTO E STIAGAST, KOREMNITE PRESI GI UVELICHIH NA 70 BR., A DNES MISLIA DA GI WDIGNA NA 100. NE SE PREDAWAITE, NIAMA NACHIN DA NE STANE. POJELAWAM WI USPEH.

EI BLONDI TI DOKYDE IA DOKARA? NALI UJ TRIABVASHE DA TE KONTROLIRAM, A TI SI TRAESH NESTO... Thinking

# 87
  • Мнения: 154
и аз се включвам. От 21.03 до30.03 бях на плодове, солети или бисквити хогаренас, повярвайте ми отслабна и то видимо, но пак почнах да си хапвам повече, по-повече, най-повече и познайте пак натежах smile3515. имама да свалям  до 4-5 кг, но коремът ми е много зле. уж правя коремни но уви.в профил като обуя панталон съм като прищипана newsm45

# 88
  • Мнения: 310
styni за да има ефект от коремните преси трябва да ги правиш поне три месеца  #Cussing out
Аз правих три месеца и чак сега се вижда напредък

# 89
  • Мнения: 27 524
Тук съм,Лили,ей ме на,ида на отчет.Не,че има с какво да се похваля  Embarassed Малко ям,ама не съм свалила хич,тая сутрин се мерих.Поръчала съм ис книгата "Сила за живот" на Харви Даймънд по препоръка на Биляна и като дойде,ще се захващам още по-сериозно.
Иначе днес си купих марули,риба тон,ананас,домати и малко солети,за убиване на пристъпите на глад и самосъжаление  Grinning

# 90
  • Мнения: 3 861
Тук съм,Лили,ей ме на,ида на отчет.Не,че има с какво да се похваля  Embarassed Малко ям,ама не съм свалила хич,тая сутрин се мерих.Поръчала съм ис книгата "Сила за живот" на Харви Даймънд по препоръка на Биляна и като дойде,ще се захващам още по-сериозно.
Иначе днес си купих марули,риба тон,ананас,домати и малко солети,за убиване на пристъпите на глад и самосъжаление  Grinning
Я по серизно с диетите bash!!! Следващия път като се включиш, да има с какво да се похвалиш smile3521

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
не че съм на най-здравословната диета, но при мен подейства наистина ударно това:
1 ден до обед кафе, на обяд 1 грейпфрут, мнооого чай и на вечеря един грейпфрут
2 - 4 ден до обед кафе и по полови грейпфрут на обед и вечеря
5-6 кафе, чай, ябълки и киви (по много  Embarassed)
до днес (около 5-6 дни) до обед кафе, обяд - от 1/3 до половин порция каквото има за ядене без хляб, вечерята е същото, мноооого чай или просто хладка вода.
през всички дни пия Лаксит (от 4 до 6 хапчета дневно, обикновено след хранене)
килограми не зная защото упорито не си купувам кантар, но резултатите в обиколки са:
- 12 см талия
- 7см ханш
- 2см бедра - май това ще се окаже проблем
- 4см над коляното
и.............. от 30 номер дънки вече си влизам в 27  Hug. Ще се потормозя още няколко дни, та дано предибременлийските дънки да спрат да ми седят като клин Wink

много се гордея със себе си и резултатите

# 92
  • Мнения: 310
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)

# 93
  • Мнения: 953
Здравейте момичета макар, че нямам резултати упорито съм в групата на гладуващите, макар засега резултат да няма. Продължавам диетата само салати и пилешки пържоли-вечер.
Искам да попитам може ли да задържам течности и затова да нямам резултати, защото сутрин се чувствам подпухнала халката не мога да извадя очите ми са като на китайче.
Да си призная съм на ЖАНИН може ли да е от него. Той е не против забременяване, а против полудял цикъл, който идва и си отива когато си поиска и ми предписаха ЖАНИН за няколко месеца.
Някой да каже нещо диуритично. ПЛЗ

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)
ако въпроса е към мен- десетина Simple Smile

# 95
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз също съм тук с 1кг надолу, много бавно става но пък и се чувствам нормално, не умирам от глад.Да ви питам нещо-възможно ли при лунните цикли да действат обратно..все се опитвам да ги спазвам обаче точно обратен ефект се получава - зверски глад ме гони  при фаза на луната Sad...та се чудех възможно ли е или аз съвсем сам се сбъркала..

# 96
  • Мнения: 1 809
Аз също съм тук с 1кг надолу, много бавно става но пък и се чувствам нормално, не умирам от глад.Да ви питам нещо-възможно ли при лунните цикли да действат обратно..все се опитвам да ги спазвам обаче точно обратен ефект се получава - зверски глад ме гони  при фаза на луната Sad...та се чудех възможно ли е или аз съвсем сам се сбъркала..
И при мен е така..Не можах да издържа вчера,а ето днес изобщо не ми се яде..А иначе съм като озверяла,чак не мога да се контролирам,така изгладнявам през фазите.. Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 310
За колко дни си свалила, че нещо не разбрах  newsm78(щото съм глупава  Simple Smile)
ако въпроса е към мен- десетина Simple Smile

за теб беше  Simple Smile
Поздравления  Peace

# 98
  • Мнения: 2 956
Яна 2 в 1 най-искрени поздравления....  bouquet това си е супер резултат..

аз съм от вчера след гладуването на следното: 1 порция състояща се от 1/2 кисело млако + 1 с.л. мюсли + 1/2 настъргана ябълка...вечерта бях на салата с малко извара и 100гр пил. месо...
днес мисля да съм само на първата смеска..след малко ще сгъна 2-рата порцийка...
и ще опитвам максимално да се придържам към "Страхотната диетка" за която има темичка...

успех момичета   bouquet

# 99
  • Мнения: 995
Аз съм на Японската от понеделник. С доста прегрешения,  днес съм -1,5кг. Ми толкоз, като съм лигла Embarassed
Днес съм само на медена вода и 2 голеееми ябълки. Да видим до кога ще издържа.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
абе то резултата наистина си е супер ама аз си бях май на натурален глад както се вижда. Надявям се разултатите да са трайни и дори да сляза още малко надолу. Пожелавам Ви моята радост Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 301
Аз се включих май без да знам преди един месец. Ходя на фитнес - уреди и после половин час на пътечката, следва сауна. Диетата ми е следната :
Сутрин - кисело мляко
10ч. 1 ябълка или портокал или грейпфрут
На обяд - 1 пилешка пържола и салата
16ч някакъв плод /без банани/
Вечеря : риба на скара или от консерва и салата
Това хранене го препоръча инструктура.

 За сега има резултат, отслабнала съм с 5кг.

Може би ще пробвам и тази японска диета за която пишете.
Успех на висички които се включат!!

# 102
  • Мнения: 3 861
оооох много ми е гадно.
Днес ми е критичния ден без вечеря, боли ме гърло и цял ден смуча някакви таблети и подобни глупости. Таблеките са сладки и имам чувството, че съм си нарушила диетата яко, от друга страна се чудя дали това не ми е оправдание да я наруша съвсем и да се навечерям яко Embarassed

# 103
  • София
  • Мнения: 7 798
Lilly, смучи лъжичка с мед за гърлото, а и засища. Недей да разваляш диетата, защото после че се чувстваш хем болна, хем гузна.  Wink  Оправяй се бързо.  Praynig

# 104
  • Мнения: 3 698
Лили, едва ли я нарушаваш много, все пак таблетките са едно, а мечтаното преяждане съвсем друго  Wink
Аз до момента през деня хапвам по 2 портокала и 2 кивита, а вечер мъничко месце и много зелена салатка.Бавно става, което ме притеснява малко, но то не може изведнъж ...
Утре обаче сме канени на РД на свекър ми и ще е супер неуважение ако нищичко не хапна, свекърва ми готви много калорично и мноого вкусно, та със сигурност ще съм в нарушение, но ще гледам да не е прекалено, че от сега ми е гузно  Sad .
Хайде момичета, не се отказвайте, а тартора на групата /подразбира се - автора на темата  Grinning /, бързо да се стяга и никакви оправдания.Бързо да преминат болките в гърлото и да се изфукаш със свалените лоши килца  thumbsup !!!



# 105
  • Мнения: 429
Искам да попитам има ли някой който да е отслабвал след като е пил Дуфастон и как е отслабнал? качих 4-5 кг и незнам как с диета нестава, поне за сега, за фитнес няма време.

# 106
  • Мнения: 3 861
Момичета, удържах фронта с голямото преяждане. Вече съм си у дома и  няма страшно. МъжО ме държи изкъсо Twisted Evil и в момента ми прави чайче от лайка за гаргара. След малко ще си направя и пресичките, ще си взема един горещ душ и беж в леглото за да не мисля за ядене. Хайде мацки воля му е майката, да ги топиме гадните килца Crazy

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
ей, да не забравите да се мажете с кремчета, че стрии се получават не само при напълняване ами и при отслабване Peace

# 108
  • Мнения: 597
И аз бързам да се похваля най-сетне...от понеделник до днес -4 кг...Толкова съм щастлива! Направо не мога да повярвам на о4ите си,като се ка4а на кантара...ще местя лентичката,ама утре,сега нямям време...Да си кажа как,нали? Ягоди-сутринта....към 17.00-много голяма салата,с извара,или кисело мляко вътре...Хапнала съм и 2 десерта от сорта на Корни,но само сутрин,когато имам натоварване до обяд.Луната я изкарах,ама накрая пак хапнах ягоди,така,4е колко се брои не знам,но крайният резултат много ми харесва... smile3521

# 109
  • Виена
  • Мнения: 1 247
В понеделник ще си сменя подписа. Може да е бавно, но напредвам! newsm44 Ще ги смачкам тия излишни гадове!

# 110
  • Мнения: 3 861
хайде на междинен отчет и аз.
Тази сутрин се качих на кантара, който за моя голяма радост ми показа 50.2 кг. Липсват ми вече 3 килца, а до утре може и още едно да сборя.
Прегрешенията: таблетките за гърло, които са сладки, снощи една лъжица мед защото не можех да заспя от кашлица, даже и дребния събудих без да искам и стана мътна и кървава ooooh! и тази сутрин понеже малчо не и изяде закуската докрай, незнам как 3 лъжички мляко с грис се озоваха в търбуха ми.
Видимия резултат: Коремчето ми се е прибрало  доста, дънките не ми опъват вече, абе 3 кг са си 3 кг. Laughing
Доволна съм и няма да и здъня положението на финала.
Обявих бойкот на варените яйца защото нещо ми опротивяха Sick, от 2 дена не съм яла яйца, не ги юзамествам с нищо, но възнамерявам днес и утре да ги заместя с изкиснато сирене.

# 111
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм зле- настинала съм и много ме боли гърлото.  Cry Но продължавам с диетата, резултат до сега, 5 дена- 4кг.  Hug

# 112
  • Мнения: 3 861
Аз съм зле- настинала съм и много ме боли гърлото.  Cry Но продължавам с диетата, резултат до сега, 5 дена- 4кг.  Hug
оффф... снощи си сложих клей в устата и спах с него. Днес гърлото ми е много по добре, довечера мисля да повторя

# 113
  • Мнения: 184
ИЗЛОЖИХ СЕ
Вчера се претеглих при една комшийка, и видях че съм смъкнала само 2кг. Ядосах се и изядох 2 палачинки, после снощи 1 картофена салата.
Но от утре пак започвам.

# 114
  • Мнения: 3 698
vilka , погрешни са ти разбиранията, не мисли за тях като "само " два, а като за "цели" два  Mr. Green .И аз толкова съм свалила до момента.Успех с диетката за напред!

# 115
  • Мнения: 184
vilka , погрешни са ти разбиранията, не мисли за тях като "само " два, а като за "цели" два  Mr. Green .И аз толкова съм свалила до момента.Успех с диетката за напред!
Абсолютно си права. Но май ми трябваше повече време да го осмисля, тъй като в диета пише, че се сваля първата седмица  между 5-7кг.За това се ядосах. Но пък иначе резултата никак не е малък за 5 дни.

# 116
  • Мнения: 3 861
И така момичета, моята диетка приключи. Равносметката е - 3кг. Горе- долу толкова ми трябваха. На тези, които продължават пожелавам воля и успех. Не се мерете преди крайния срок, който сте определили за себе си за диетата. Аз така се премерих вчера и започнах с издънките защото реших, че 3 кг. не е никак лош  резултат. Наистина не е, но можеше и по добре. Изрових си тае бо- то и от днес започнах да подскачам с най кратката, 8 минутната версия. Не мога да отделя повече от 8 минути на ден, но се чувствам много ободрена и тонизирана и ви го препоръчвам. Изразходва се много енергия, програмата е много динамична и ако се прави всеки ден, резултатите няма да закъснеят. Естествено няма да спирам и коремните преси, мажа си и кремчето. Надявам се след 1 месец да мога да се похваля със значително по стегнато тяло от сега и намалени обиколки в талията. Още веднъж успех и не се предавайте и спортувайте по малко паралелно с диетата   Wink

# 117
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Евала на всички, които успяха да се преборят с глада. Hug
Аз нещо не съм с толкова силна воля. Confused

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Евала на всички, които успяха да се преборят с глада. Hug
Аз нещо не съм с толкова силна воля. Confused
Иренка, пробвай с моята диета. Много добре се чувствам с нея, не съм гладна. За 6 дни съм отслабнала 2.5 кг, но пък обиколките доста намаляха. Писала съм я на първа страница. Успех Wink

# 119
  • Мнения: 3 698
Браво на Лили за успешния завършек !
Мен три килограма не ме устройват, продължавам...

# 120
  • Мнения: 3 861
Браво на Лили за успешния завършек !
Мен три килограма не ме устройват, продължавам...
Успех!!!

# 121
  • Мнения: 184
Здравейте приятели,
днес аз отново съм на линия с"японското чудо". Дано този път успея. Имали и други отслабващи днес?

# 122
  • София
  • Мнения: 830
Аз разбира се Wink
След освинване през събота и неделя. За 5 месеца имам добър успех - 10 кг, но тези последни 4-5кг са най-трудни  Banghead Rage Rage

# 123
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте момичета! От днес и аз се присъединявам към диетуващите Hug Имам да свалям едни 10-12кг качени през зимата. В момента съм 62, а целта е 50-52кг. От днес съм на кисело мляко и от време на време някое яйце или половин филийка хляб и зеле. Надявам се да удържа фронта. В сряда съм на лунната. От една седмица правя коремни преси, че положението там е ужасно, но за съжаление съм много отпусната и правя много малко. Ами засега е това. Разчитам на подкрепата ви и пожелавам на всички успех в слабеенето! Hug

# 124
  • Мнения: 910
И аз съм на линия Peace,дано се справим

# 125
  • Мнения: 3 698
И аз съм тук, гладничка леко, но пък като олекна, ще спра да гладувам  Grinning .Очертава се да си постоя в темичката, че бавничко смъквам.
adara, като прочетох, че си на кисело млекце се сетих за една диета на Ваня /от треска за злато/, която наскоро прочетох.Най-последния отговор, ето тук:
http://www.moetobebe.net/read.php?cat=&aid=143
Аз не знам дали бих издържала, това си е съвсем глад.
Хайде, успех на всички и да си стискаме палци Hug.

# 126
  • Мнения: 953
Момичета и аз изглежда ще съм дълго в темата, започна все пак кантара да отчита надолу а и по дрехите леко започна да се осеща но има ОЩЕ И ОЩЕ И ОЩЕ.

# 127
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
adara, като прочетох, че си на кисело млекце се сетих за една диета на Ваня /от треска за злато/, която наскоро прочетох.Най-последния отговор, ето тук:
http://www.moetobebe.net/read.php?cat=&aid=143
Аз не знам дали бих издържала, това си е съвсем глад.
Хайде, успех на всички и да си стискаме палци Hug.
Ами ако тази диета не помогне ще се възползвам и от тази на Ваня въпреки, че ми се струва доста брутална. 

# 128
  • София
  • Мнения: 7 798
Аз съм в застой- не мърда нещо този кантар.  Close  Сега чакам лунната, дано тя ми помогне.  Praynig

# 129
  • Мнения: 1 502
Аз искам да ви питам, как ще карате по великденските празници?
При нас започват тази седмица и аз подмятам да правя козунаци и идея си нямам как ще устоя на изкушенията. ooooh!

Вие какво ще правите? Thinking

# 130
  • Мнения: 910
И аз отсега се чудя как ще се справя,защото мъжа ми има имен ден и ще ходим на хижа и май диетата ще отиде на вятъра,а след това и великден,а обожавам козунаци.Ужассссс

# 131
  • Мнения: 3 698
Аз спрях да свалям не ще и не ще, не мърдам , а имам още поне 5кг. !
Иначе племенничката ми има РД на 21-ви и от тогава и по Великден включително срам не срам ще прекъсна диетата . После ако ме приемете пак ще започна, дано не прекаля, но няма да издържа по празниците.Така ми се отслабва вечееееееее, ама съм
в момента, а и настроение взех да губя...Оплаках се, помрънках ви, сори...

# 132
  • Мнения: 953
Нещо ни изостана темичката. Трудно ще е по празниците, незнам, ужас, как ще се справя незнам едни курабии ще са едни козунаци а и на 17 имам рожден ден а такъв празник без торта не е празник.

# 133
  • Мнения: 910
явно ще си похапнем момичета пък каквото стане,а след това пак отначало.

# 134
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
То по празниците няма начин, ще си хапнем, а като минат пак отначало. Надявам се, че до тогава ще ми се е свил стомаха и няма да мога да ям много (дори да искам) и няма да е чак толкова страшно. Нали знаете, че надеждата крепи човека, та ще видим.

# 135
  • Мнения: 1 502
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. Не мога да повярвам  Shocked. Вече съм -1,5кг. Не вярвах, че ще видя цифрата 6 за килцата ми. Направо се изненадвам на себе си. Thinking

Айде да сменям цифрата на лентичката ми.  Joy
Успех на всички!

# 136
  • Мнения: 310
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. Не мога да повярвам  Shocked. Вече съм -1,5кг. Не вярвах, че ще видя цифрата 6 за килцата ми. Направо се изненадвам на себе си. Thinking

Айде да сменям цифрата на лентичката ми.  Joy
Успех на всички!

Поздравления  Heart Eyes

# 137
  • Мнения: 3 698
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. ...
Бравоооооооо, много се радвам  goodscale
Аз днес ще пробвам една крайност-1 кисело мляко +1 лимон ./+кафе без захар сутринта и чаша биричка довечера /.Да видим как ще е ...ще докладвам.

# 138
  • Мнения: 3 861
Урааа,  Party днес кантарчо показа 68.8кг, ще ги пишем 69кг. ...
Бравоооооооо, много се радвам  goodscale
Аз днес ще пробвам една крайност-1 кисело мляко +1 лимон ./+кафе без захар сутринта и чаша биричка довечера /.Да видим как ще е ...ще докладвам.
Извинявай, че се намесвам, но язък ти за гладуването цял ден ако издумкаш една биричка довечера...

# 139
  • Мнения: 3 698
То за награда  Mr. Green !
Все пак аз не спазвам някаква точно определена диета, а ограничавам калориите. Например 18 гр.от любимото ми кафенце /от което се отказах / 3 в 1 е 80 калорийки , а 200гр. биричка е пак 80 калорийки. И така...наздраве  beer !
Всъщност се включвам да ви кажа, че попрочетох една темичка във форума за лимонените диети и май момичетата не са много доволни от ефекта...пфух!

# 140
обичам я тази диета, за 7 дни свалих 4 кг. и 4см. от обиколката на бедрата, 5 от талията и 2 от ханша. Давайте момичета диетата наистина е чудо.

# 141
# 142
# 143
  • София
  • Мнения: 7 798
Наистина има голям ефект японската диета   Peace .  Аз за 1 седмица свалих 5кг. с нея  Hug . Сега мисля пак да я повторя, дано вторият път пак да има такъв ефект.  Praynig

# 144
  • Мнения: 3 861
То за награда  Mr. Green !
Все пак аз не спазвам някаква точно определена диета, а ограничавам калориите. Например 18 гр.от любимото ми кафенце /от което се отказах / 3 в 1 е 80 калорийки , а 200гр. биричка е пак 80 калорийки. И така...наздраве  beer !
Всъщност се включвам да ви кажа, че попрочетох една темичка във форума за лимонените диети и май момичетата не са много доволни от ефекта...пфух!
Аз съм я правила лимонената. Ефект нямаше никакъв, отслабващ.

# 145
Ох, запалихте ме и мен. От утре почвам и аз Японското.  тя по-скоро май Великденска трябва да й е именцето :lol

# 146
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз май не отслабвам ударно но пак съм още 1 кг надолу остават още много до желаният вид, не се отказвам обаче  hahaha

# 147
  • Мнения: 597
И аз да се похваля- още 1 килце замина...сега съм 65 !!! За 12-13 дни съм свалила 5 кг...Много съм щастлива,и продължавам..Днес си купих ролери../не ми се смейте само.../,и  хукнах да ги карам..дали ще ми помогнат да  се постегна малко? Иначе е супер кеф,много съм доволна..Един пич там каза,че оформяли дупето много добре,ама аз нямаше как да погледна неговото,че тъкмо се опитвах да спирам,а не мога още,и ако се бях издрускала на земята щеше голям майтап да падне... newsm62

# 148
  • София
  • Мнения: 301
При вас в Чикаго има сигурно къде да се карат ролери, а тук в София нямаме такива гладки места. Аз обожавам да карам кънки, но... на тези ужасни улици. Даже и парковете не са асвалтирани добра. Ужас.

# 149
  • Мнения: 1 502
Привет, слебеещи мами.
Аз съм много доволна, макар, че последните 2 дена не спрях да се тъпча (при нас беше Великден), успях да си задържа свалените килца на 69кг. Много ми стана интересно, вчера след всяко хапване на шоколад (шоколадови яйца), веднага бягах в тоалетната. Такова присвиване на корема имах, че щях да умра.  #Crazy Възможно ли е това,  newsm78, наистина повече от месец не съм хапвала шоколад, но пък корема ми да не го приема сега, малко не мога да си го обясня.

Великден мина, и отново влизам в стария ритъм, макар, че още имаме козунак, но все пак наближава лятото и трябва да се стягам.

Успех на всички и Кураж в борбата с килцата.

# 150
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте! Да се похваля и аз- за по-малко от седмица -4кг. Надявам се да продължа в същия дух и след празниците (когато със сигурност ще освиня) да имам да свалям 2-3 килца.
 На всички пожелавам успех, а аз продължавам с киселото мляко и зелениите! Mr. Green Ха-ха добре, че обичам зеленчуци и ги ръфам като заек ей така без нищо Mr. Green

# 151
  • Мнения: 597
Още 1 килце замина...сега съм 64,много се радвам...от 3 ти до днес съм -6 килца,струват си всичките лишения,направо ве4е си ми личи че съм свалила от тук и от там...Какво става с вас  слабеещи мами,хайде похвалете се!Успех желая на всички в борбата с тия гадни сланини,които ни правят вяли и отпуснати,без самочувствие и потиснати..бързо да им видим сметката!!! smile3521

# 152
  • Мнения: 13 512
Още 1 килце замина...сега съм 64,много се радвам...от 3 ти до днес съм -6 килца,струват си всичките лишения,направо ве4е си ми личи че съм свалила от тук и от там...Какво става с вас  слабеещи мами,хайде похвалете се!Успех желая на всички в борбата с тия гадни сланини,които ни правят вяли и отпуснати,без самочувствие и потиснати..бързо да им видим сметката!!! smile3521
Това с Японската диета ли?

# 153
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами!
При мен нещата са в застой. В момента варирам м/у 56,5 и 57,5 та не знам. Аз обаче тъпо и упорито си папкам зелениите и се надявам на нови резултати. Сега чакам лунната и съм решила да се меря чак след нея, пък дано има ефект и този път.
Късмет на всички!  bouquet

# 154
  • Мнения: 3 698
Привет красавици  Hug ,
аз се ограничавах до неделя, от понеделник хапвам повечко, за да не се натъпча изведнъж . Заковах /до момента/ 48 кг., стартирах на 52.8кг.,общо взето трудничко ми беше, дрешките обаче са ми доста по-свободни, преместих колана с цели 5см., което е супер.Бричовете обаче си ми стоят, което е гадно.Та така, още малко ми трябва и след празниците ще пробвам пак нещо, вече свикнах да ям малко.Успешно отслабване на всички.
Весели празници!!!

# 155
  • Мнения: 929
И аз имам едни проклети 4-5 кила, дето не мога да ги сваля. Крайно време ми е да спра шоколадите и хляба Whistling
и аз така само че не ямшоколад и хляб, а вафли : newsm62

# 156
  • Мнения: 11
Здравейте  Hug
Отдавна не съм  влизала във форума но мога само да съжалявам но пустото ми време се не стига.
Исках да ви напиша за моята диета изпробвана е и има доста голям ефект поне върху мен /между другото се боря с килограмите от 10 години от както родих,но  стигам до някъде и се отказвам и пак се връщам на старите килограми.
За храната – просто спрях да ям хляб,сладко,и да пия безалкохолно.или го правя много рядко.
Гимнастика – правя упражненията на пилатес поне 3 пъти  на седмица  – доста голям ефект имат още по добре е да се правят всеки ден но ……
Ходенето също има голям ефект – спрях да ползвам таксита и рейсове
Вода пия най малко 3л. а ако мога и повече /колкото повече толкова по добре
Също така се мажа и с кремовете на AVON за стрийте,за гърдите,за намаля не на обиколката  на краката и с това новото за корем /доволна съм от тях и ги ползвам вече 3 години/
Не знам дали сте чували за Целутрон но има ефект  това е един сайт които намерих случайно
 http://finastyle.dir.bg/index_services_det.php?service_id=17&
Ако сте от Варна и искате да отидете на Целутрон мога да ви препоръчам там където ходих аз не е скъпо 5 лв. за 45 минути пишете ми и ще ви пратя телефон за да си запишете час avon_cve@mail.bg
За 40-45 дена свалих по този начин 6 кг /от 64 сега съм 58/Чувствам се много добре надявам се да продължа да свалям .Само не знам с този велик ден как ще издържа да не ям козунаци трябва да съм на яйца –те поне се отразяват добре.
Надявам се да успеем всички във това начинание


 

 

# 157
  • Мнения: 11

Не съм чувала за японското чудо newsm78
Напише те и на мен да пробвам  newsm17 newsm17
Благодаря ви
 newsm51

# 158
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

Не съм чувала за японското чудо newsm78
Напише те и на мен да пробвам  newsm17 newsm17
Благодаря ви
 newsm51
[/quote]
 Има я в началото на темата.

Здравейте дами! След лунната сега съм 56кг, но няма да си сменям лентичката защото след Великден сигурно пак ще съм 58. Поне имам някакъв резултат.

# 159
  • Мнения: 11

 Има я в началото на темата.

Здравейте дами! След лунната сега съм 56кг, но няма да си сменям лентичката защото след Великден сигурно пак ще съм 58. Поне имам някакъв резултат.
[/quote]
 Heart Eyes Благодаря
диетата  я видях ,но не обърнах внимание как се казва
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ И ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ПО-МАЛКО ХАПВАНИЯ
  bouquet  bouquet  bouquet

# 160
Здравейте,имах голям проблем с отслабването но благодарение на биоактив хром и влакно и моята диета която аз си измислих за 10дена отслабнах с 4кг.Ако искате мога да я споделя с вас. Grinning

Последна редакция: сб, 22 апр 2006, 20:24 от georgieva25

# 161
  • Мнения: 10 758
Естествено, че искаме.
Казвай я  bouquet

# 162
Сутрин с съпруга ми пием кафе той нормално а аз вита голд.Не закусвам.На обед се храня стабилно.Не вечерям,през деня пия 3по2 влакно и 2по1 хром.Не пия само газирано,ям абсолютно всичко. Чуствам се страхотно и съм много щастлива.Стотици диети съм пробвала,пари за хапчета съм давала много,а накрая нищо,но сега наистина подейства.Опитайте и няма да съжелявате.

# 163
  • Мнения: 511
и аз искам много ама незнам

# 164
  • Мнения: 46
и за да преваря въпросите каква е тази диета

Ето я диетата "Японско чудо":

Момичета, няколко мои познати споделиха ,че след като са правили тази диета много бързо са забременяли. Те не се познават помежду си.

# 165
  • Мнения: 10 758
и за да преваря въпросите каква е тази диета

Ето я диетата "Японско чудо":

Момичета, няколко мои познати споделиха ,че след като са правили тази диета много бързо са забременяли. Те не се познават помежду си.

Хихихи, нещо да не са правили с яйцата Mr. Green

# 166
  • Мнения: 463
абе нещо не ми харесва думата ударно. сланинките трябва да се свалят бавно и постепенно. ударното отслабване води до ударно качване на килограми след това.  иначе гледам, че темата е от април и сега пак са я изровили. хайде разкажете колко свалихте с ударното отслабване и после за колко време ги качихте.

Общи условия

Активация на акаунт