Ударно отслабване!!! Кой ще се присъедини към мен???

  • 31 906
  • 166
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 429
Искам да попитам има ли някой който да е отслабвал след като е пил Дуфастон и как е отслабнал? качих 4-5 кг и незнам как с диета нестава, поне за сега, за фитнес няма време.

# 106
  • Мнения: 3 861
Момичета, удържах фронта с голямото преяждане. Вече съм си у дома и  няма страшно. МъжО ме държи изкъсо Twisted Evil и в момента ми прави чайче от лайка за гаргара. След малко ще си направя и пресичките, ще си взема един горещ душ и беж в леглото за да не мисля за ядене. Хайде мацки воля му е майката, да ги топиме гадните килца Crazy

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
ей, да не забравите да се мажете с кремчета, че стрии се получават не само при напълняване ами и при отслабване Peace

# 108
  • Мнения: 597
И аз бързам да се похваля най-сетне...от понеделник до днес -4 кг...Толкова съм щастлива! Направо не мога да повярвам на о4ите си,като се ка4а на кантара...ще местя лентичката,ама утре,сега нямям време...Да си кажа как,нали? Ягоди-сутринта....към 17.00-много голяма салата,с извара,или кисело мляко вътре...Хапнала съм и 2 десерта от сорта на Корни,но само сутрин,когато имам натоварване до обяд.Луната я изкарах,ама накрая пак хапнах ягоди,така,4е колко се брои не знам,но крайният резултат много ми харесва... smile3521

# 109
  • Виена
  • Мнения: 1 247
В понеделник ще си сменя подписа. Може да е бавно, но напредвам! newsm44 Ще ги смачкам тия излишни гадове!

# 110
  • Мнения: 3 861
хайде на междинен отчет и аз.
Тази сутрин се качих на кантара, който за моя голяма радост ми показа 50.2 кг. Липсват ми вече 3 килца, а до утре може и още едно да сборя.
Прегрешенията: таблетките за гърло, които са сладки, снощи една лъжица мед защото не можех да заспя от кашлица, даже и дребния събудих без да искам и стана мътна и кървава ooooh! и тази сутрин понеже малчо не и изяде закуската докрай, незнам как 3 лъжички мляко с грис се озоваха в търбуха ми.
Видимия резултат: Коремчето ми се е прибрало  доста, дънките не ми опъват вече, абе 3 кг са си 3 кг. Laughing
Доволна съм и няма да и здъня положението на финала.
Обявих бойкот на варените яйца защото нещо ми опротивяха Sick, от 2 дена не съм яла яйца, не ги юзамествам с нищо, но възнамерявам днес и утре да ги заместя с изкиснато сирене.

# 111
  • София
  • Мнения: 7 800
Аз съм зле- настинала съм и много ме боли гърлото.  Cry Но продължавам с диетата, резултат до сега, 5 дена- 4кг.  Hug

# 112
  • Мнения: 3 861
Аз съм зле- настинала съм и много ме боли гърлото.  Cry Но продължавам с диетата, резултат до сега, 5 дена- 4кг.  Hug
оффф... снощи си сложих клей в устата и спах с него. Днес гърлото ми е много по добре, довечера мисля да повторя

# 113
  • Мнения: 184
ИЗЛОЖИХ СЕ
Вчера се претеглих при една комшийка, и видях че съм смъкнала само 2кг. Ядосах се и изядох 2 палачинки, после снощи 1 картофена салата.
Но от утре пак започвам.

# 114
  • Мнения: 3 698
vilka , погрешни са ти разбиранията, не мисли за тях като "само " два, а като за "цели" два  Mr. Green .И аз толкова съм свалила до момента.Успех с диетката за напред!

# 115
  • Мнения: 184
vilka , погрешни са ти разбиранията, не мисли за тях като "само " два, а като за "цели" два  Mr. Green .И аз толкова съм свалила до момента.Успех с диетката за напред!
Абсолютно си права. Но май ми трябваше повече време да го осмисля, тъй като в диета пише, че се сваля първата седмица  между 5-7кг.За това се ядосах. Но пък иначе резултата никак не е малък за 5 дни.

# 116
  • Мнения: 3 861
И така момичета, моята диетка приключи. Равносметката е - 3кг. Горе- долу толкова ми трябваха. На тези, които продължават пожелавам воля и успех. Не се мерете преди крайния срок, който сте определили за себе си за диетата. Аз така се премерих вчера и започнах с издънките защото реших, че 3 кг. не е никак лош  резултат. Наистина не е, но можеше и по добре. Изрових си тае бо- то и от днес започнах да подскачам с най кратката, 8 минутната версия. Не мога да отделя повече от 8 минути на ден, но се чувствам много ободрена и тонизирана и ви го препоръчвам. Изразходва се много енергия, програмата е много динамична и ако се прави всеки ден, резултатите няма да закъснеят. Естествено няма да спирам и коремните преси, мажа си и кремчето. Надявам се след 1 месец да мога да се похваля със значително по стегнато тяло от сега и намалени обиколки в талията. Още веднъж успех и не се предавайте и спортувайте по малко паралелно с диетата   Wink

# 117
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Евала на всички, които успяха да се преборят с глада. Hug
Аз нещо не съм с толкова силна воля. Confused

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Евала на всички, които успяха да се преборят с глада. Hug
Аз нещо не съм с толкова силна воля. Confused
Иренка, пробвай с моята диета. Много добре се чувствам с нея, не съм гладна. За 6 дни съм отслабнала 2.5 кг, но пък обиколките доста намаляха. Писала съм я на първа страница. Успех Wink

# 119
  • Мнения: 3 698
Браво на Лили за успешния завършек !
Мен три килограма не ме устройват, продължавам...

Общи условия

Активация на акаунт