Боледуване на децата ни - тема 31

  • 44 419
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
И нашата ЛЛ миналия понеделник каза, че освен от носа имало им друг секрет, който я дразни. От къде идва, така и не разбрах, алергично било  Tired

Как я дразни - предизвиква кашлица ли?
Или от носоглътката, или от синусите идват секретите отгоре, които текат надолу и дразнят гърлото.
Да, кашля.

# 91
  • Мнения: 68 645
Силве, вие и четки ли носите? При нас няма четки за зъби...Евала на вашия персонал, че му се занимава и нослета да духа.

Деси, нямам представа какво е имала предвид лекарката. Аз съм спец по сополите и движението им отгоре-надолу към гърлото и до там. Mr. Green Надолу към дробчетата нямам опит.

Ант Г, като не е от носа, интересно от къде пък идва този друг секрет Thinking

# 92
  • Мнения: 6 550
Тете, носим си - четка, пасти, фр, балсамчета за устни, слънцезащитен крем, четка за коса. За моята оставям и крем за студ. Ползват ги, защото чат-пат ми казват да подновя нещо, че е свършило. Имат и служебни за забравилите.

# 93
  • Мнения: 68 645
Браво , Силве, това е добре. Аз бях занесла само едно гребенче, но то се запиля нейде и не съм носила друго. Моят и без това не тачи много ресането Mr. Green

# 94
  • Мнения: 3 788
Баси,докато се усетя да дам нурофен и ми вдигна 39,2 и още вдига,че краката са студени.От сутринта не беше вдигала и към 17ч. 38,1.Викам ще пържим вируса.Меря преди малко 39,2.и ми се изпържи мозъка Sad

# 95
  • Мнения: 6 550
Уми, дано премине бързо! И Габче, и ти, много се измъчихте.

# 96
  • София
  • Мнения: 7 277
Уми, дръжте се! Какви са тия вируси, какво е това чудо Sad

# 97
  • Мнения: 68 645
Този ще да е някой по-жилав вирус Tired Дано утре вече не вдига Габи Peace

# 98
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Тета,знам,че е заяждане.И това е не само от госпожите,а и от сестрата.Според тях нямало такава алергична кашлица,а и понеже много майки мърморели,затова го правели.Аз им казах като го чуе някоя майка да кашля и се заяде с тях да ми я пратят на мене.Аз ще се разбера с нея.Моя понеже има цял месец пълен и те какво ли си мислят,че ще мине номера и ще го спра,а и на тях колкото са по малко децата им е по добре.Да,ама не са познали.
Тета,като е болен и аз ако мога си го задържам повече в нас,но сега като съм на работа няма как да стане.Като ми изтече болничния и веднага го пускам на ДГ.Аз си го гледам сама и няма кой да ми помага.Нашите и те работят и няма как да ми помагат.
Уми,дано се оправите скоро и двете.
Силве,то това вашето да не е някоя частна градина.При нас само гребен искаха,ама аз не съм носила,че моя почти няма коса,а и не обича много да го решат и няма да даде.

# 99
  • Мнения: 21 275
Уми бързо оздравяване на вас с Габи Hug

# 100
  • Мнения: 2 196
Дани,и според мен няма алергична кашлица,но може от задна хрема да ти кашля,което също може да е на алергична основа.Зависи и от кашлицата.Тя не е болест,а симптом.Сега моя прокашля от време на време,като се измори също,като легне понякога,сутрин също се случва,но съм сигурна,че е от сополи.Суха му е кашлицата като,че се е задавил от нещо,но не винаги я има.Зависи дали е бил добре излекуван,дали сме слагали АБ капки и дали е пил АБ орално.Много зависи...

# 101
  • Мнения: 3 788
Някой чувал ли е за имуниксин?Свекърът чел много добри отзиви,но доколко са верни не знам.
Благодаря на всички за подкрепата Hug Темп.соадна за сега.Носът обаче запушен ужасно.

# 102
  • Мнения: 68 645
Дани, разбирам те напълно. Дано да е здрав Дени и си ходи на градина. За другото не се впрягай Wink

Уми, спокойна нощ ви пожелавам.

# 103
  • shumen
  • Мнения: 18 014
Тета,благодаря.
Яни,не знам,но педи каза,че е алергична кашлица.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 25 240
Има алергична кашлица, убедена съм! Никой не може да ме убеди, че миналата есен моят син кашля цифром и словом 50-на дни, най-вече нощи, при перфектни кръвни изследвания, перфектни прегледи, без секрет, без нищо и това е било вирус или бактерия! Единствените завишени показатели му бяха Тотал ИгЕ, т.е. антитела, означаващи наличие на алергия и еозинофилите, означаващи същото! Мина му след продължителен прием на антихистамини. Та има алергична кашлица и още как!
Уми,
бързо се оправяйте, ще спадне температурата, къде ще иде... Запушеното носле е много кофти, милата тя... Слагаш ли нещо за отпушване?

Общи условия

Активация на акаунт