SportsDirect-68

  • 94 618
  • 730
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 884
Мерси за мерките, въпреки че не мога да се ориентирам много - ръкава излиза с доста разлика, а рамене и мишници с по 2-3см  Rolling Eyes
А на тези пари ли си го вземала  Sunglasses  Hug

# 391
  • София
  • Мнения: 1 209
Мерси за мерките, въпреки че не мога да се ориентирам много - ръкава излиза с доста разлика, а рамене и мишници с по 2-3см  Rolling Eyes
А на тези пари ли си го вземала  Sunglasses  Hug

Ръкавът е цял , т.е. от яката .
Да , на тази цена го купих преди 2 седмици . Peace

# 392
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише

Последна редакция: чт, 04 фев 2016, 23:54 от anita_anita

# 393
  • Мнения: 2
Здравейте,

Имам един такъв въпрос относно рекламацията от Sportsdirect, че не ми се бе случвало досега.

Продуктът има сериозен фабричен дефект, липсва част от подметката на обувка, просто не е залепена.
Как да процедирам?
Директно връщам стоката там по описания начин или се свързвам с тях по имейл и пращам снимки?

Като се връща, какъв метод да използвам - чрез Български пощи, куриер (кой, пак ли DHL?), кое е най-изгодно и сигурно?

Да кажем, че разходите за връщане са за моя сметка. Искам да ми сменят дефектния артикул. Кой поема куриера от Англия до БГ? Аз пак или те?

Последна редакция: пт, 05 фев 2016, 11:09 от smeag

# 394
  • Варна
  • Мнения: 513
Здравейте,

Имам един такъв въпрос относно рекламацията от Sportsdirect, че не ми се бе случвало досега.

Продуктът има сериозен фабричен дефект, липсва част от подметката на обувка, просто не е залепена.
Как да процедирам?
Директно връщам стоката там по описания начин или се свързвам с тях по имейл и пращам снимки?

И като се връща, какъв метод да използвам - чрез Български пощи, куриер (кой, пак ли DHL?), кое е най-изгодно и сигурно?

Първо, щом стоката е дефектна, направи снимки. Изпрати ги по e-mail-а на Спортсдирект, заедно с едно писмо колко си разочарован и с описание на дефекта. Не забравяй да пишеш номера на поръчката от която са дефектните обувки.
Би трябвало те да изпратят куриер да вземе дефектната стока и да ти предложат да я заменят  или да ти възстановят парите.
Не бързай да връщаш за своя сметка все още.

# 395
  • София
  • Мнения: 1 209
Здравейте,

Имам един такъв въпрос относно рекламацията от Sportsdirect, че не ми се бе случвало досега.

Продуктът има сериозен фабричен дефект, липсва част от подметката на обувка, просто не е залепена.
Как да процедирам?
Директно връщам стоката там по описания начин или се свързвам с тях по имейл и пращам снимки?

И като се връща, какъв метод да използвам - чрез Български пощи, куриер (кой, пак ли DHL?), кое е най-изгодно и сигурно?

Според мен първо им пиши и прикачи снимки . Предполагам , че ще ти върнат парите без да се налага връщане на артикула . Ако не получиш отговор до 3-4 дни им пиши отново Peace

# 396
  • Мнения: 2
ОК, благодаря. Ще им пиша + снимки и те ще кажат как ще процедираме.

# 397
  • София
  • Мнения: 641
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише
Налично L размер!

# 398
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише
Налично L размер!

е кога бе точно Л ми трябва , черно. Сега има каки М

# 399
  • София
  • Мнения: 641
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише
Налично L размер!

е кога бе точно Л ми трябва , черно. Сега има каки М
На мен ми е в кошницата и е налично!

# 400
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише
Налично L размер!

е кога бе точно Л ми трябва , черно. Сега има каки М
На мен ми е в кошницата и е налично!

Pisah na licni

# 401
  • Варна
  • Мнения: 2 097
http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-quilted-jacket-mens-60 … ?colcode=60045222
Здравейте, имам това яке, р-р М, но ми трябва Л, ако някой иска размяна, моля да ми пише.

# 402
  • София
  • Мнения: 1 433
здравейте
имам тези
http://www.sportsdirect.com/hi-tec-cornice-boots-junior-girls-09 … ?colcode=09925390
3-ка
разменям за 4-ка

# 403
  • Мнения: 564
Докато пусна якето  свърши, много искам ако някой не го иска да пише
Налично L размер!

е кога бе точно Л ми трябва , черно. Сега има каки М
На мен ми е в кошницата и е налично!

Pisah na licni

Относно това яке да ви кажа, че си взех от него и черно и бежево  (16) XL, много са хубави, но идват един номер по-малки. Тъй че, ако си L размер, ще ти е малко, трябва ти XL. Но мисля, че XL едва ли ще има вече...

# 404
  • Мнения: 564
Предлагам тези спортни долнища на Miss Fiori

http://www.sportsdirect.com/miss-fiori-space-dye-jogging-bottoms … ?colcode=67906106

взела съм си 16 (XL) и от трите цвята, но са ми големи  Tired

Иначе са много качествени, леко ватирани отвътре.

Синьото и розовото съм взела за 3.25 лири, а черното за 4.25 лири. Ако някой проявява интерес, да даде знак Peace

Общи условия

Активация на акаунт