В 39г.с. Прокървих

  • 2 441
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Здравейте мами, моля помогайте. Преди малко отидох до тоалетната и имах кървене, в 39г.с. съм и ми е първо, имам много леки болки и не знам какво да правя!!!! Нормално ли е? Забравих да кажа, че на 15.12.2015 ми е плановото секцио, дали ще издържи?

# 1
  • София
  • Мнения: 293
Според мен , отивай в болницата или звънни на генеколога ти ! Стискам палци всичко да е наред !

# 2
  • София
  • Мнения: 11 708
А дали това не е тапата?И аз мисля че трябва да се обадиш на гинеколога си или да отидеш в болницата,в която ще раждаш.Късмет! Peace

П.п.Връщаш ме точно 18 години назад с почти същите симптоми...

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 17
А дали това не е тапата?И аз мисля че трябва да се обадиш на гинеколога си или да отидеш в болницата,в която ще раждаш.Късмет! Peace

П.п.Връщаш ме точно 18 години назад с почти същите симптоми...

Звъннах на гинеколога ми, той ми каза да не се безпокоя, че всичко е ок и да отида сутринта да ме види! Сега съм малко по спокойна!

# 4
  • Мнения: 11 747
И аз така бях, с болки и прокървих, след два дни родих.
Как си тази сутрин?

# 5
  • Мнения: 1 412
Щом имаш болки скоро ще имаш бебече. Отивай в болницата под наблюдение и без това 15-ти е утре. Успех!!!  bouquet

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
12 часа след като прокървих родих нормално първото си дете. При някои жени обаче минава повече време между прокървяването и самото раждане, може и дни да минат, но гаранция няма.
Ако непременно трябва да родиш секцио няма време да чакаш, според мен. Отиди в болницата, където ще раждаш.
Леко раждане и здраво бебче!  Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 17
И аз така бях, с болки и прокървих, след два дни родих.
Как си тази сутрин?
Тази сутрин отидохме на преглед, доктора провери разкритието, каза че нямам, всичко било ОК. Контракции имам от време на време, препоръча да ги следя, ако се засилят да отивам
Разбрахме се с ген. да се чуем контролно към 19:00ч. за да му кажа как съм.
Та за сега всичко е тип топ!

# 8
  • Мнения: 11 747
Да, някои така изкарват цяла седмица. Но, наближава, това е сигурно. Утре ще е секциото, нали? Явно всичко върви по план.

# 9
  • Мнения: 1 817
И според мен е тапата! Дано всичко да е наред. С това планово секцио, с детето ти ще празнуваме РД на един ден!  Heart Eyes

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 17
И според мен е тапата! Дано всичко да е наред. С това планово секцио, с детето ти ще празнуваме РД на един ден!  Heart Eyes
За сега всичко е ок утре ще имаме рожден ден! Вече да ви кажа нямам търпение!  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 13 547
И според мен е тапата! Дано всичко да е наред. С това планово секцио, с детето ти ще празнуваме РД на един ден!  Heart Eyes
За сега всичко е ок утре ще имаме рожден ден! Вече да ви кажа нямам търпение!  Heart Eyes
Дано вече да имаш повод да се похвалиш.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 17
И според мен е тапата! Дано всичко да е наред. С това планово секцио, с детето ти ще празнуваме РД на един ден!  Heart Eyes
За сега всичко е ок утре ще имаме рожден ден! Вече да ви кажа нямам търпение!  Heart Eyes
Дано вече да имаш повод да се похвалиш.
Здравейте на всички, само да се похваля, на 15.12.2015 родих здрав син 3.500 кг. 50см. МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА!!!!  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 13 547
Честито. Много здраве и късмет на мъника.
На теб бързо възстановяване.

# 14
  • Мнения: 1 412
Чеатитоо!!!

Общи условия

Активация на акаунт