KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР – СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО – ТЕМА 71

  • 42 195
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 391
KARADAYI


                                       
Продукция: Ай Япъм
Продуцент: Керем Чатай 
Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ
Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат
Музика: Тойгар Ъшъклъ
Жанр: Драма



УЧАСТВАТ

Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Ръза Коджаолу, Улуш Туна Аштепе, Елиф Сьонмез, Лейля Лидия Туутлу, Ерджан Язиджиоулу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ, Керем Фиртина, Хюсеин Сойсалан, Фунда Еруиит и други.


РЕЗЮМЕ

Някои хора се раждат герои, други по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф Кара има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийството на главния прокурор, което не е извършил. В началото най-големият му син Махир е сигурен, че това е недоразумение, но постепепно разбира, че е добре подготвена клопка. На Назиф му е постановена смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. С помощта на семеен приятел, той успява да влезе в съда като стажант-адвокат при съдия Фериде Шадооулу. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.


                         





СТАРИТЕ ТЕМИ






С пожелание за весели коледни и новогодишни празници,

Ви приветствам и пожелавам приятни минути в темата!


Hug Hug Hug

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Записвам се!  Hug
Благодаря за новата тема!  bouquet bouquet bouquet

# 2
  • Мнения: 23 377
Добро утро в новата тема!  Hug Hug Hug

Галка, благодаря!  bouquet

Нека посрещнем с усмивка и весело настроение празниците.

Сега започвам с новините.

Репортерите са срещнали Халит в Акмеркез. Питали са го за ниския рейтинг на "Кьосем"

Халит: Нямам възможност да следя сериала, но знам за положението с рейтингите. Всички полагат много усилия. Скоро ще влезе Берен Саат и нещата ще се подобрят.

В това време наблизо минала една баба, прекъснала Халит и почнала да му се оплаква от "Кьосем"  Joy

Бабата: "Кьосем" не се получи. Не ми харесва. На първо място Хюля Авшар изобщо не се справя добре с ролята. Не мога да забравя Вашия сериал. Изобщо не може да става дума за сравнение даже."

Халит се чудел какво да й отговори и се измъкнал от ситуацията с изречението: "Скоро ще стане по-хубав сериалът"







......................................

Заглавието тук е "Открийте Али на снимката"  Grinning Grinning Grinning



.........................

Испаноезичният телевизионен канал на BBC е включил в годишния обзор "Аржентина 2015" излъчването на  "1001 нощ" в страната като едно от събитията на година.

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 07:15 от varna_2

# 3
  • Мнения: 23 377

От архива

Берг, юни 2011

Статия и фотосесия за списание "ELLE"



Берг:  Хората имат представа за мен само от ролите ми и са доста предубедени. Мислят ме за студена и дистанцирана. Но когато поговорят с мен,  ми казват, че изобщо не съм такава. Това, което прави човек красив, е погледът. Колкото и пластични операции да си направите, погледът издава възрастта. Той отразява и красотата на един човек. Например, сега се намирам за красива, защото се чувствам щастлива.

Репортер: Казват, че жените се влюбват в мъже, които приличат на бащите им. Питам  БК дали съпругът й прилича на баща й Танжу Корел?

Берг: Халит изобщо не прилича на баща ми. Единственото общо между тях е привързаността им към семейството. Като характери са много различни. И аз като всяко момиче бях влюбена в баща си, но предпочетох мъжът до мен да не прилича на него. Да, той беше добър баща, но като съпруг беше труден човек. Обичаше силно, но любовта му налагаше граници. С Халит се чувствам много свободна. В нашия живот няма ограничения, няма наложени решения, няма принуда. Има само свобода. Свобода, която ние двамата си създадохме. За първи път живея всеки миг от живота си с един човек, а  се чувствам толкова свободна и щастлива.


Берг: За мен най-ценното в Халит и причината да съм толкова щастлива с него е, че ме научи да говоря. Научи ме, че ако  разговаряме, можем да решим всеки проблем, научи ме да не крия нищо, научи ме, че мога да му кажа всичко, което мисля, което чувствам.

Репортер: Има ли все пак неща, които те карат да се чувстваш зле.

Берг: Разбира се. Например, когато работех, докато Али беше още съвсем мъничък, се чувствах много зле. Непрекъснато изпитвах чувство на вина, смятах, че не правя достатъчно като майка. Мислех, че всеки мой свободен миг трябва да принадлежи на Али. Близките ми казваха, че  съм прекалено строга към себе си. После си дадох сметка, че превръщането на майчинството във фикс идея, не е добре нито за мен, нито за Али.  С времето се научих да бъда по-балансирана, да не се вманиачвам.

За приказките, че ревнувала Халит от Мерием.

Берг: Ако всичко, което се изписа за моята ревност, беше вярно, мислите ли, че бракът ни изобщо можеше да просъществува. В последните две години толкова я раздухаха тази история, че даже едно деветгодишно момиченце дойде при мен и ме пита за това. Хората вярват на всичко, което прочетат или чуят. Аз съм омъжена за Халит, той е женен за Бергюзар. На екрана ние просто пресъздаваме образи. И ние като всички нормални хора си вършим работата, след това животът ни си продължава.

Тъй като някои от снимките на Берг от фотосесията са по бански, журналистката казва, че папараците вече няма да имат причина да я дебнат по плажовете.


Берг: Тези гръмки заглавия „хванахме еди кого си по бански“ са ми много смешни. Ако ме снимат да влизам в морето увита в хавлия, тогава може да каже човек, че са уловили нещо странно, необичайно. Но по бански...ами всички ходим така на плажа.

# 4
  • Мнения: 23 377


Цитат
От УчанКуш алармират   тази вечер Кенан и Синем за излетели за САЩ. Първо в Ню Йорк, а после и на топло
 

Това сигурно пак е някой английски свободен  превод.  Grinning Grinning Grinning

Всъщност в статията пише същото, каквото излезе преди няколко дни. Че мислили да пътуват до Америка, за да си оправят настроението след спрения сериал на Синем. Още не били решили в кой град да отидат. Първо мислели Ню Йорк /нали беше ЛА/, но тъй като било студено там, щели да изберат друг град.

.....................

# 5
  • Мнения: 15 391
Добро утро!  Hug Hug Hug

Благодаря на Варничка за интересното начало на деня. Обожавам го такова.  Heart Eyes Heart Eyes




# 6
  • Мнения: 11 116
Привет в празничната темичка! Hug
Благодаря ти, Галенце! bouquet Hug

Това с рейтингите е доста убийствена история...
При толкова сериали, зрителите сравняват, търсят нещо, за което да се хванат,
когато не го открият - проектът отива по дяволите или пък се влачи там, но
удовлетворението не е същото.

Какво ли ще изберат занапред нашите хора, все някога ще се върнат на екран.
Ето Халит втори сезон не е ангажиран, със сигурност има предложения, а и обикновено той се подготвя за своите проекти, както  всеки друг.
Кенан си е в заслужена почивка - поне до лятото. А не се знае и за после.

Интересно ми е как стоят тези въпроси и с Берг.

Варна, благодаря ти за сутрешните постове! Hug Hug

Хубав, спокоен и усмихнат петък! Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 23 377
Видео с Халит от Акмеркез

Започва от 36.00


Освен това, което преведох по-рано го питат дали Кенан ще участва в "Кьосем". / той щото е личен секретар на Кенан  Joy/

Халит: Не знам, откъде мога да зная. Питате ме за трети човек. Ако Кенан иска, ще участва. Аз не знам.

Питат го дали е тръгнал да избира новогодишни подаръци. Той отговоря, че разглеждал обувките. Казва също, че тази година е била много хубава за тях, защото са имали възможност да прекарат повече време с Али.

http://beyazgazete.com/video/tv-programlari/beyaz-tv-81/soylemez … 43444.html?part=2

Първи снимки на Берен като Кьосем


........................

Сигурна съм, че и Берг, и Халит, и Кенан получават много предложения, но няма да се спрат на какъвто и да е проект.

Вярно е, че Халит два сезона отсъства, но това е защото не е прие да участва на всяка цена в проекта, който му предложиха. Явно не е останал доволен от нещо. И така е по-добре. Все пак, въпреки че един сериал се прави от много актьори и цял екип, после ще пишат "Сериалът на Халит Ергенч се провали". Същото се отнася за Кенан и Берг.

..................

Нещо, което ми направи впечатление от новините.

Председателката на актьорския синдикат Мелтем Джумбул говорела на някаква среща за тежките условия на работа по сетовете и дала следния пример. За да не заспят  бебетата, в биберонените шишета им слагали кафе.  #Crazy

Тия луди ли са?

Не могат ли сцените с бебета да ги направят чрез някакъв монтаж или с кукли.

........................

Утре е сватбеният ден на Джейда и нейния любим Бюлент Шакрак. Това е трети брак за нея. Дано този път наистина има късмет. И най-силната жена има нужда от мъжко рамо и подкрепа. Не е лека съдбата на Джейда. Преди няколко дни четох интервю с нея, където разказва за дъщеричката си Мелиса. Тя се роди преждевременно и малко след това получава кръвоизлив в мозъка. В резултат на това настъпват увреждания. Досега си мислих, че е засегната само способността й да върви самостоятелно, но Джейда споделя, че зрението на Мелиса е само 35 процента и по-бавно от децата на нейната възраст възприема и учи. Има проблем с концентрацията и хипер активността. Въпреки това тя продължава борбата, с която се опитва да постигне и най-малкото подобрение. Лекарите казват, че първите 6 години са критични. Мелиса ходи в специално училище. Досега са имали проблеми, защото родителите на останалите деца са реагирали негативно. Оплаквали се, че пречи и разсейва техните отрочета.

Щастие и сила желая на Джейда.

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 17:01 от varna_2

# 8
  • Мнения: 12 152
Привет в новата великолепна тема!  Hug Hug Hug
Благодаря на Галка и на всички които споделяте в нея!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано да я запълним със забавни спомени, хубави новини и красиви снимки!  Peace








Цитат
От УчанКуш алармират   тази вечер Кенан и Синем за излетели за САЩ. Първо в Ню Йорк, а после и на топло
 

Това сигурно пак е някой английски свободен  превод.  Grinning Grinning Grinning

Всъщност в статията пише същото, каквото излезе преди няколко дни. Че мислили да пътуват до Америка, за да си оправят настроението след спрения сериал на Синем. Още не били решили в кой град да отидат. Първо мислели Ню Йорк /нали беше ЛА/, но тъй като било студено там, щели да изберат друг град.

Ех, слънце  Hug добре, че те има да огрееш  Grinning аз само разнасям дезинформация  Embarassed


Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 14:40 от косе-босе

# 9
  • Мнения: 15 391
https://www.instagram.com/p/_bg9nuocmb/

Надявам се, че успях да споделя от телефона, правилния линк, водещ към усмивката на сладуша.

# 10
  • Мнения: 23 377
https://www.instagram.com/p/_bg9nuocmb/

Надявам се, че успях да споделя от телефона, правилния линк, водещ към усмивката на сладуша.

Берг: Да ти тупирам ли косата, Йондер?  Joy

# 11
  • Мнения: 12 152
https://www.instagram.com/p/_bg9nuocmb/

Надявам се, че успях да споделя от телефона, правилния линк, водещ към усмивката на сладуша.

Берг: Да ти тупирам ли косата, Йондер?  Joy



 Laughing Laughing Laughing






Статии за Берг и Кенан в броя на едно и също списание Grinning  Не мога да видя датата, но може би е от 2007 г. Виждам обаче на снимката на Кенан и Зейнеп пише, че всички очакват женитбата им или нещо подобно  Wink Да ви звучи познато?!  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 23 377
Десетте актриси с най-хубави коси.

Бергюша на първо място.
 Hug


Тук може да видите и другите отзад напред.

https://iceriks.com/turkiyenin-en-guzel-saclara-sahip-10-kadin-oyuncusu/




........................

Първата турска електронна игра Зула е вдъхновена от сериалите сериалите "Езел" и Behzat Ç. Ще се продава също на бразилския и китайския пазар.

Стартираш играта като си избереш героя, който прилича на Кенан или на другия актьор. Героят на Кенан се казва Демир. Тъй като фирмата производител няма сключени договори с актьорите, играта и героите са вдъхновени от сериалите, но образите само наподобяват на Кенан и другия актьор. Опитали са се да бъдат фигури с типични турски черти. Досега турските геймъри били принудени да си играят все с герои с дръпнати очи или с европейски черти.





..................

Не се комплексирайте от красавиците на екрана.  

Може да се окаже, че сте даже по-хубави от тях.   Joy

След като лицата на Нургюл и Гьокче Бахадир бяха подложени  на компютърна обработка, сега съобщават, че  кадрите с Neslihan Atagül  също били подлагани на "дигитална операция". Така тъмните кръгове под очите й, които били обект на коментари в социалните мрежи, изчезнали. Кожата й била кристално чиста.  Айде другите две гонят 40-те, ама тя е само на 23.

 http://www.ucankus.com/detay/150001/kara-sevda-nin-guzel-oyuncus … llik-sirri-ortaya

Последна редакция: пт, 18 дек 2015, 16:59 от varna_2

# 13
  • Мнения: 15 391
Те тези девойки не коси, ами косища имат  Wink то цветове, то дължини, то прически... разкошни пирги имат някои от тях.  Peace

# 14
  • Мнения: 12 152
Да! Берг има страхотна коса  Heart Eyes





Елиф Сьонмез е различна с новата си прическа  Peace





Кен много си тачи лилавата вратовръзка  Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт