Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 569
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 651
- хубав хидратиращ продукт. Използвах го за тяло.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 5 881


Неутрален шампоан Natura Siberica - купувам за втори път, много подходящ за моя чувствителен скалп. Измива добре, прави прилична пяна и ми харесва, защото е наистина деликатен. С хубави съставки, в голямо количество, бих ползвала отново с удоволствие.

Шампоан и маска Absolur Reapair на L`Oreal - и тях съм купавала няколко пъти и ако нацеля момента, в който да ги ползвам, съм много доволна. Определено при мен не стават за всяко миене на косата, разреждах употребата им с други продукти. Засега ще се въздържа от нова покупка, след време и при нужда, може би.

Крем за тяло с масло от маслина Planeta Organica - много хубав продукт, богат, плътен, малко по-трудно се разнася, но хидратира трайно, подходящ е и за след епилация, пък и за всички моменти, в които кожата е по-суха от обичайното. Доста икономичен се оказа, а ароматът му е страхотен.

Пудра-мозайка на Есенс - хубав финален продукт, използвах само за озаряване или пък за бронзиране, харесваше ми и в двата варианта. Много евтина пудра, при мен качествата многократно надвишават цената и в момента си ползвам почти ежедневно новата опаковка.

Syoss спрей за покриване на корените - не са ми най-любимите тези спрейове, но все още не съм им намерила алтернатива и продължавам да ги купувам, за да удължа времето между посещенията в салона. Ще продължа да ползвам с лека досада.

Ексфолиант за лице с кафе Organic Shop - не, че е лош, но не съм впечатлена. Кремообразен, деликатен - реално няма нещо в него, срещу което да възроптая, но има други, които искам да пробвам и този надали ще купя пак.

Clinique High Impact - никога няма да заобичам или поне да харесам тази спирала. Няколко пъти съм я купувала, обикновено в комплекти и никога не успявам да открия положителните ѝ качества. Резултатите с нея са ужасно посредствени, не подрежда миглите ми особено, не придава кой знае какъв обем, нито дължина, нито наситен цвят. Мисля, че ѝ дадох достатъчно шансове и се разделяме окончателно.

Детски крем Бебо, който всъщност е подходящ при всякакви случаи на раздразнена кожа или просто при много сухи ръци. Почти всички съставки са натурални, цената е доста ниска, а ефект върху атопичната кожа на сина ми видях. Любопитни са ми е други продукти от серията, така че ще купя пак.

# 722
  • Мнения: X
Тайга,къде намираш продуктите "бебо"?

# 723
  • Варна
  • Мнения: 5 881
От Варна съм, купих ги от една бебешка борса, но сега се замислям, че наистина не знам къде разпространяват.
Според сайта им - в Била и Кауфланд. Ето и още по градове:
http://bebo-bg.com/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD% … 0%B8%D1%82%D0%B5/

# 724
  • USA
  • Мнения: 7 221
Някой проявява ли желание да прави новата тема?

# 725
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 651
- обожавам маските на Апивита. Тази също е страхотна - хидратираща, подхранваща. С удоволствие ще купя отново.  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 35 873


1, 2. Grace Cole - душ-гел и лосион за тяло с аромат на диня и розов грейпфрут - бяха тревъл сет, не ми харесаха - много изкуствена миризма и без никакво действие - лосионът беше лек като вода, а душ-гелът използвах като сапун за ръце
3. SNB Professional крем за крака с лавандула - просто прекрасен харесвам всичко - действието, аромата, опаковката
4. SNB Professional крем за ръце със сок от арония - ползвала съм го за цялото тяло - нежен, лек и добре хидратиращ
5. Lierac Initiatic флуид за първи бръчки - не помня от къде е попаднал у дома, скоро го приключих, но е лек за моята кожа, която има нужда по-сериозна грижа /споменавам го тук, защото е 10 мл, което е добро количество за проба/
6. Balea нощен крем с уреа - много любим, хвалила съм го безброй пъти във форума
7. Balea крем за ръце лайка - също любим, попива добре, не прави филм, кожата става нежна, 30 мл е, което го прави много удобен за чанта

# 727

Общи условия

Активация на акаунт