Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 3

  • 194 844
  • 727
  •   1
Отговори
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480


Тема за продуктите, които сме изразходвали,
впечатленията ни от тях и бихме ли ги купили отново



# 1
  • Мнения: 31 151
Свърших любимата ми Льо Волюм на Шанел. Винаги я подновявам.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 478
Много ги харесвам, подновявам ги редовно

Страхотен крем, кожата ми блесна след първата опаковка, вече имам нова  Peace

Изхабих 2 опаковки, сега си взех на Shiseido, но някой ден ще се върна на него

Любима спирала, подновена е вече Simple Smile

# 3
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990

*измиващ гел за проблемна кожа Eucerine- няма да подновя. Добър е, но съм ползвала и по-добри, а и специално измиващи продукти имам много в момента
*двуфазен лосион за премахване на грим Mixa- не знам какво толкова го хвалят, повече от отвратителен е! Нищо не маха, дори и с агресивно търкане. Отиват поне три тампона само за очите. Има още в бутилката, но нямам нерви да се мъча повече Tired
*хидратираш душ Lactovit-гел с млечна киселина- любимият ми, ще купувам отново и отново
*подхранващ шампоан с мед Garnier- също много добър продукт, купих си вече нов
*любимо оранжево червило Catrice, първата празна гилза, която изхвърлям от години (не съм много по червилата Blush)

# 4
  • Canada
  • Мнения: 3 455

В началото много го харесвах, после ми поомръзна и го измазах на шия и деколте  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 045
Запис  Peace
От днес - мицеларната на Нивея, започвам тази на Симпъл най-накрая да я видим заслужава ли си хвалбите

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
- не е лоша , но зимата кожата ми е по-суха, и гел-пяната ми идваше малко пресушаваща Confused замених с любимия си хидратиращ измивен гел на Фитокод Heart Eyes - няма опъване, няма сухота.
- две опаковки изхабих и съм много доволна, не ми дразни очите, бързо сваля грима. Сега реших да пробвам двуфазния лосион на Гарние - не ми харесва толкова Confused ще се върна на Нивеа-та.

# 7
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet
- нищо особено, никаква грижа за косата, камо ли за цвета. Не бих повторила  Peace

# 8
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Втора опаковка привършвам (първата беше 50мл), но вече го няма УАУ ефекта и ще прорължа с другите кремове на марката  Peace

# 9
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Много хубав и овлажняващ тониращ крем. Идва обаче една идея по- непокривен отколкото ми се иска и ползвах пудрата по- долу върху него. Определено го препоръчвам за дами със суха кожа, коио търсят леко покритие.

Много добра пудра. Има средна покривност и стои естествено.

# 10
  • Мнения: 1 457

Много ми хареса, купих си пак същия. Изчиства грима ми перфектно и не ми изсушава кожата. Следващият път мисля да се върна пак на любимият ми гел на Avene.


Много много любим! Хидратира в дълбочина и попива бързо, а ароматът му е .. НЕВЕРОЯТЕН! Определено ще повторя с някой от новите аромати на марката.


По принцип си харесвам Nivea, но този малко ме разочарова. Мисля да взема Dove, пак, за малко разнообразие.

Нищо интересно, общо взето.

# 11
  • Мнения: 532


Поредна опаковка, веднага заредих нова. Много повече ми допада от розовата, никакво изсушаване не усещам с нея и сваля грим без никакво усилие.

# 12
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 747

Страхотен продукт, бих го купила отново.

# 13
  • Мнения: 888
Mixa Balancing cream - 6%. В началото ми харесваше, но после ми омръзна.

Nuxe - travel kit - всичко ми харесва от сета. Заредила съм се с нов.

Avon - Anew Vitale - не са нещо особено. Оставят мазен филм на смесената ми кожа. Приятно ароматизирани са. Като ефект са лоша имитация на Vichy idealia.



За ежедневна употреба е добър.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 967


Много съм доволна - веднага поднових.Маха  без проблем
всичко, дори и трудни за махане спирали.



Не е много покривен, но стои супер естествено на лицето.
Ако се напласти се получава по-добро покритие.
Харесвам го,но издирвам по-подходящ за мен ФДТ.

Общи условия

Активация на акаунт