за или против бебешките пудри

  • 3 196
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: Mila77
Цитат на: boo
други на 4 1/2 годинки - индивидуално е.


Това сериозно ли е ? Направо не мога да повярвам. Аз също четох някъде подобно нещо, не си спомням горната граница колко точно беше обаче. Ама 4 1/2 ми се струва, страшно много. За сравнение на 5 годинки, някой деца вече се учат да четат Rolling Eyes  Все ми се струва обаче, че зависи много и от родителите, кога ще се махне пампата.


аз познавам семейство в чужбина, даже сега като се замисля, не само едно, с малки деца - които сега са първи клас и са с памперс още, а съм виждала пак в странсттво дете на 5 и 1/2 год с биба в уста.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Чела съм, че ако се пропуснат признаците за готовност, може детето да откара бая време.
Но от друга страна, дъщеря ми е на 15 месеца, показва доста признаци за готовност за гърне, ама познай успявам ли да постигна нещо. И Мечо изхвъря от гърнето да не ака, и тя не седи повече от 10 секунди, даже 10 е много... А ме преследва по петите, като ходя до тоалетна, как си мечтая за усамотение вече! И си казва, като ака, и изобщо.
Но предполагам, че си идва времето за всичко. Нашето време явно ще е лятото Simple Smile

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: boo
Чела съм, че ако се пропуснат признаците за готовност, може детето да откара бая време.


да не взема и аз да ги изпусна, правейки се на разсеяна.

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Tи си познаваш детето, следи за знаци!  Grinning

# 19
  • Мнения: 128
Цитат на: 2 в 1
ами никъде не видях някой да пише, че ги ползва
чувам разни горе долу смислени обяснения против, но пък дори и водещите фирми имат пудра в бебешката си серия
не разбирам, ползва ли се още, кога и защо тогава се продава ако вече са я отрекли

И аз ползвам пудра,като Liorena и съм много доволна!Тук е вечно горещо и може би за това най-използваното средство за дупе(и не само)е пудрата.На мен педиатарката ми каза да го пудря и до този момент нямам проблеми с подсичане!

# 20
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
Цитат на: evalinda
Цитат на: 2 в 1
ами никъде не видях някой да пише, че ги ползва
чувам разни горе долу смислени обяснения против, но пък дори и водещите фирми имат пудра в бебешката си серия
не разбирам, ползва ли се още, кога и защо тогава се продава ако вече са я отрекли

И аз ползвам пудра,като Liorena и съм много доволна!Тук е вечно горещо и може би за това най-използваното средство за дупе(и не само)е пудрата.На мен педиатарката ми каза да го пудря и до този момент нямам проблеми с подсичане!




охх, бях решила, че съм само аз тук, които се цапотим с пудра.
а лятно време сега се сещам, понякога като беше по-малка, забравях добре да я подсушавам под мишниците и веднъж се беше подсякло бебето там и само пудрата ни оправи. бях го забравила този случай.

# 21
  • Мнения: 211
От как се е родил бебчо ползвам пудра и не съм имала проблем с кожата на дупето. За да не я вдиша първо наръсвам памперса и тогава му го слагам.

# 22
  • Мнения: 470
Аз използвам бебешка пудра на Джонсън с алое и дупето му мирише страхотно,освен това омекотява.Ерик никога не се е подсичал.Не винаги слагам,защото забравям,но като се сетя слагам в големи количества,яе тя половината пада на памперса му.

# 23
  • София
  • Мнения: 39 759
аз ползвах и цинкова паста и бебешка пудра, и бебешко олио, направо вси4ко Wink

# 24
  • Мнения: 1 263
Хм, до сега не бях чула някои да ползва пудра, но след тези хвалби по адрес на пудрата ще взема и аз да я пробвам!!! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 358
Оги беше с подсечено дупе. Мазах с какво ли не, обаче не минаваше. Мама ме посъветва да взема пудра. Купих от българската, май се казваше Бебе. Само от едно напудряне и дупето на Оги светна.
Да, ползвах пудра.

# 26
  • Мнения: 2 000
Никога не съм ползвала пудра. Хем ми бяха подарили една голяма опаковка, обаче аз се чудих как и къде да я ползвам и така си остана неизползвана.

# 27
  • Мнения: 2 006
Не съм ползвала,бях купила,но наблюдаващата ми каза да не ползвам пудрата,после някъде 4етох,4е талка дразни дробовете и ако се вдиша може да бъде опасен,но не знам подробности.

# 28
  • Мнения: 6 206
Не ползвам пудра.
Всъщност не ползвам много козметика - имам толкова подарени различни видове кремове е и мазила и си събират прах.
Моето лично мнение е, че пудрата запушва порите на кожата и отгоре памперса като филм съвсем довършва работата. Но това е мое мнение де, не на специалист, и може да не е вярно. Аз и мокри кърпи не ползвам. Въобще ако остане на мен, тази индустрия е на фалит.

# 29
  • Мнения: 1 734
Аз иам една пудра, в малка разфасовка, но за сега сме я ползвали 1-2 пъти. Верно, ако е подсечено дупето минава много бързо зачервеното. И съм решила да я ползвам само в такива случаи. Иначе сме на крем " Бочко" или "Nivea"- бебешката серия

Общи условия

Активация на акаунт