Дали е възможно да хитрува?

  • 1 200
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Имам колежка, която твърди, че синът и само като чуе за градина на другия ден и вдига 39 градуса температура Twisted Evil и това редовно, иначе здрав, играе и като започне да му оправя багажа и се тръшва.

# 16
  • Мнения: 574
Дъщеря ми тръгна на ясла на 1,8г. Ходи три дни и се разболя.След 20 дни пак отива и след два дни пак болна. Когато отново оздравя ме чу ,че говоря по телефона ,че ще я пускам на ясла и като се хвана за устата и отиде до банята и започна да опитва да повръща и вика: "Мамо, лошо(че и е лошо), ясла нета". Добре ,че веднага и казах ,че сега няма да ходи, а в понеделник и тя понеже си мисли ,че понеделник е много далеч се ухили и продължи да си  играе. Ако не бях разбрала ,че цялата сцена е симулация сигурно бая щях да се уплаша и да хукна до доктори. Така ,че само за 5 дни в яслата и хрумна как да се оттърве и да не ходи.
Спря с разболяванията когато наистина и хареса на яслата и си намери приятели.
Трябва много да я наблюдаваш. Внимавай какво говорите в нейно присъствие,защото са страшни хитрушковци и подслушват всичко. Говори ,че нищо и няма ,и че много и харесва и ще има много приятели и т.н....на яслата.

Общи условия

Активация на акаунт