Светлината на моя живот - Тема 13

  • 73 961
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 766
Направих едни уникални стоп кадри на Анас и Дипика зад кадър от новото видео от сета!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Не мога да им се нагледам ..  lovekiss lovekiss lovekiss Двамата са супер готини и сладки - как хубаво се усмихват и се забавляват заедно ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts newsm44 Направо 100 каратови усмивки - искам винаги да ги гледам така!!!  Praynig Praynig Praynig А и тези езичета и на двамата - много обичат да си ги показват ...  smile3534 ppp Hands Clap Flushed grinning039































# 256
  • Мнения: 11 766

ТАРА Hug bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet страхотни Анас и Депика Heart Eyes смехът им е заразителен smile3521 гледам си ги с най*голямо удоволствие Crazy красота от всякъде  smile3521 Heart Eyes Scatter Heart Eyes Scatter Kissing Heart благодаря ти!..ако може  и не е нахално  Praynig Praynig моля те да направиш и гифчета с кадрите където Анас си гледа червилото на бузата kiss и после държи ръката на Депика в близък план като се смее с кеф Laughing smile3521

Тара, благодаря ти от сърце за тези Великолепните, Уникални, Страхотни гифчета на Анас и Дипика от клипчето зад кадър!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts smile3521 Oha! Съгласна съм с мнението на Софи ...  newsm76 newsm76 newsm76 Направо не мога да сваля поглед от тях ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Двамата са супер готини и сладки - така хубаво се смеят и забавляват заедно! Обожавам ги ...  Two Hearts Two Hearts Two Hearts luvbed ura ppp Hands Clap Дипика така звучно целуна Анас и му остави червило по бузата - как няма той да се разконцентрира!!!  smile3521 smile3521 smile3521 После падна голямо забавление - обожавам да ги гледам така усмихнати и се надявам винаги да ни радват със своята близост и с нови и нови прекрасни клипове заедно от сериала и живота ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Те са номер 1 - Божествена двойка!!!  Flushed Flushed ppp Hands Clap family love001 loveuuu

# 257
  • Мнения: 11 766
Уау, ето едни нови невероятни клипове зад кадър от сета на "Светлината" днес!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Направо са страхотни ...  newsm76 newsm76 newsm76 Анас и Дипика са уникални и неповторими - толкова са готини и сладки заедно! Личи си, че отлично се забавляват - обожавам да ги гледам така!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Тук Сурадж и Сандия обсъждат някакво пътуване в чужбина и спорят между Дубай и Тайланд - Сандия иска в Дубай, а Сурадж в Тайланд ...  smile3534 newsm76 Two Hearts ppp Hands Clap Накрая за да го убеди Сандия целува Сурадж и той веднага се съгласява ...  newsm08 Heart Eyes Flushed Дипика така шумно целуна Анас - дори му остави червило по бузата.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts love001 loveuuu People Cop Hands Clap Двамата така хубаво се разсмяха и започнаха да си говорят щастливи и доволни - направо сияят!!!   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Скрит текст:
Искам винаги да ги гледам така заедно ...  Praynig Praynig Praynig lovekiss lovekiss lovekiss family Надявам се, че обсъждат пътуване за себе си - не за някой друг!!! Искам да видя Сурадж и Сандия на романтично пътуване в чужбина - защо не за Свети Валентин!!!  txtloves txtloves txtloves Two Hearts luvbed ura Praynig Praynig Praynig По натам в клипа зад кадър Анас, Дипика и Нелу/ Сантош снимат сцена с кученцето на Арзу - то е хванало Сантош за сарито и я тегли, а Сурадж и Сандия опитват да я отърват! Ще бъде забавно - добре че са довели и кучето ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo След като Сурадж го взима после закача с него Сандия или Анас закача Дипика - не съм сигурна дали това ще е част от епизода, защото Анас и Дипика така се разсмяха! Великолепни са - супер много им се радвам ... newsm18 Flushed ppp Hands Clap grinning039



https://www.youtube.com/watch?v=NNQEpoI_bPs

https://www.youtube.com/watch?v=vw02jkujdkY
РОКСИ Hug дано да е за тях Praynig но ми се струва че е за Арзу и Чоту ooooh!
 избират им къде да ги изпратят на меден месец  ooooh!.. не като преди когато Сандийка трябваше да стане в 5 сутринта след сватбата  Joy  за да е доволна МАМА Joy #Silly
... за Анас и Депика няма какво да добавя Heart Eyes съгласна съм повече от 100% с написаното от теб  bouquet bouquet

Роси Hug мерси за новите видео клипчета от сета ,стоп кадрите и разказа  smile3525Очакват ни още много хубави моменти между Сурадж и Сандия  в следващите нови епизоди на Светлината  smile3521Сигурно Сураджи иСандийка ще избират екскурзия за младоженците или пък за тях самите дай боже  newsm17.ноооо понеже Сандийка иска Дубай ,а Сурадж Таийланд тя прибягва до изпитан метод да го накара да се съгласи с нейното предложение  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАма много му слаб ангела на Сураджи от една целувка и айдеееее разконцентрира се и Сандийка може да си поиска каквото иска  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy txtlovesАма и Анас се  разконцентрира май по едно време Дипика докато го целуваше  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaПосле сцената с кучето ,мама ,Сурадж и Сандия също ще е хубава  smile3521Тя Сантош и едно камъче не иска от Пакистан ,а то ще и се стоварят и снаха и куче от там  Joy Joy Joy Joy Joy JoyКученцето е много сладичко ама дали ще стане член на семейство Рати ето това ми е интересно или заедно с господарката си ще си заминат обратно към родината  newsm78
Софи, Ени - много ви благодаря за хубавите думи!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че клипчетата ви харесват ...  newsm76 newsm76 newsm76 Определено и аз смятам, че след целувката на Дипика - Анас се разконцентрира!!!  smile3533 Flushed txtloves И как иначе - Дипика така звучно и хубаво си го целуна!!!  kiss Heart Eyes newsm41 Много са ми сладички двамата как хубаво се смеят, забавляват се и си говорят!!!  txtloves Two Hearts loveuuu smile3521 Oha! lovekiss Two Hearts До колкото разбрах наистина Сурадж и Сандия ще избират екскурзия за Чоту и Арзу - много ме е яд, защото не искам да гледам тях в чужбина - искам да си гледам Сурадж и Сандия там!!!  smile3518 А и феновете на сериала веднага реагираха и започнаха да пишат до сценаристите с молба да видим Сурадж и Сандия заедно в Дубай или Тайланд!!! Всички си искат само и единствено тях ...  txtloves txtloves txtloves Flushed  car003  Hands Clap  grinning039 Но според мен може пък да видим и нашите Суриа на почивка в чужбина - знае ли човек! Дано!!!  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Все пак тук те все още не знаят за това, че Арзу е от Пакистан - освен това не знаят и за плановете на Чоту! Най-добре накрая Сурадж и Сандия да се възползват от почивката в Дубай!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm08 А ако толкова държат да пратят Чоту и Арзу - те за благорадност, че са им помогнали да поканят и Сурадж и Сандия там с тях!!!  Praynig Praynig Praynig Не знам какво ще стане, но се надявам да видим Сурадж и Сандия заедно в чужбина - от кога си мечтаем за това!!! Те са уникални и са единствените Diya и Baati!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts hug txtloves Надявам се да не се опитват да ни натрапват другите прекалено и да не продължават да ги сравняват с нашите, защото това не ми харесва ...  Crossing Arms Rolling Eyes Praynig Анас и и Дипика/ Сурадж и Сандия са единствени и неповторими!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts People Cop Hands Clap Винаги те трябва да бъдат водещата двойка в сериала ...  Praynig Praynig Praynig Ени наистина ни очакват още много прекрасни моменти между Сурадж и Сандия - с тази целувка направо ме пълнят душата!!!  love001 Kissing Heart Two Hearts Знае Сандийка как да накара своя любим съпруг Сураджи да се съгласи с нея - щом си го цунка и край - човека се е предал! Нищо не може да й откаже ...  smile3521 Two Hearts smile3534 luvbed newsm81 Сцената с кученцето също ще бъде много сладка и готина - Сантош само как тича и се плаши от кучето, а Сурадж и Сандия около нея да я спасяват ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Хубаво е че са докарали и кученцето с Арзу - обаче когато Сантош разбере от къде са ще стане страшно! Май пак Сандия и Сурадж ще трябва да оправят нещата ...  newsm12 Гледам тези клипчета отново и отново - Анас и Дипика са върха ... txtloves txtloves txtloves

# 258
  • Мнения: 11 766
Уау, излезе още един нов невероятен репортаж от сета на "Светлината" с Анас и Дипика!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Тук са наблегнали на целувката - само, че от друг ъгъл ...  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Сандийка така хубаво си целува Сурадж! Великолепни са ...  txtloves txtloves txtloves luvbed love001 ura Heart Eyes Дават и кадри как Сандия танцува - явно се готви за нов танц по време на ритуалите - дано пак е заедно със Сурадж!!!  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Често си пускам танците им по време на ритуалите за сватбата на Лалима и Прамод!  newsm18 Heart Eyes Flushed Тогава Сурадж и Сандия направо надминаха себе си - първо с бавния, страстен и любовен танц, а след това с бързия, закачлив и ритмичен танц в пунджаби стил!!!  smile3501 newsm76 Two Hearts dazzler1 smile3534 А в това видео колко пъти показаха целувката направо не мога да спра да я гледам - трябва да я кръстят Сурадж и Сандия/ Анас и Дипика - kiss, kiss, kiss!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flushed kiss family grinning039



https://www.youtube.com/watch?v=T0u49xUHIkQ

Още 2 клипа зад кадър, които не са особено интересни - тук показват някакъв ритуал с Арзу - сложили са я в нещо като огромна кошница.  ooooh! Сурадж, Сандия, Сантош и Менакши присъстват.  newsm10 Сантош иска да провери дали Арзу е алчна и й дава празен плик - тя обаче я прикрива и пред хората казва, че е пълен - така Сандия и Сантош са доволни ...  newsm78 Това поне разбрах ...  Wink

https://www.youtube.com/watch?v=3kaXFgtQhLg

https://www.youtube.com/watch?v=h4cSRIYEiys

# 259
  • Мнения: 628
Скрит текст:
Уау, ето едни нови невероятни клипове зад кадър от сета на "Светлината" днес!!!  newsm44 newsm44 newsm44 Направо са страхотни ...  newsm76 newsm76 newsm76 Анас и Дипика са уникални и неповторими - толкова са готини и сладки заедно! Личи си, че отлично се забавляват - обожавам да ги гледам така!!!  txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 ura Тук Сурадж и Сандия обсъждат някакво пътуване в чужбина и спорят между Дубай и Тайланд - Сандия иска в Дубай, а Сурадж в Тайланд ...  smile3534 newsm76 Two Hearts ppp Hands Clap Накрая за да го убеди Сандия целува Сурадж и той веднага се съгласява ...  newsm08 Heart Eyes Flushed Дипика така шумно целуна Анас - дори му остави червило по бузата.  Two Hearts Two Hearts Two Hearts love001 loveuuu People Cop Hands Clap Двамата така хубаво се разсмяха и започнаха да си говорят щастливи и доволни - направо сияят!!!   Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Скрит текст:
Искам винаги да ги гледам така заедно ...  Praynig Praynig Praynig lovekiss lovekiss lovekiss family Надявам се, че обсъждат пътуване за себе си - не за някой друг!!! Искам да видя Сурадж и Сандия на романтично пътуване в чужбина - защо не за Свети Валентин!!!  txtloves txtloves txtloves Two Hearts luvbed ura Praynig Praynig Praynig По натам в клипа зад кадър Анас, Дипика и Нелу/ Сантош снимат сцена с кученцето на Арзу - то е хванало Сантош за сарито и я тегли, а Сурадж и Сандия опитват да я отърват! Ще бъде забавно - добре че са довели и кучето ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo След като Сурадж го взима после закача с него Сандия или Анас закача Дипика - не съм сигурна дали това ще е част от епизода, защото Анас и Дипика така се разсмяха! Великолепни са - супер много им се радвам ... newsm18 Flushed ppp Hands Clap grinning039



https://www.youtube.com/watch?v=NNQEpoI_bPs

https://www.youtube.com/watch?v=vw02jkujdkY
РОКСИ Hug дано да е за тях Praynig но ми се струва че е за Арзу и Чоту ooooh!
 избират им къде да ги изпратят на меден месец  ooooh!.. не като преди когато Сандийка трябваше да стане в 5 сутринта след сватбата  Joy  за да е доволна МАМА Joy #Silly
... за Анас и Депика няма какво да добавя Heart Eyes съгласна съм повече от 100% с написаното от теб  bouquet bouquet

Роси Hug мерси за новите видео клипчета от сета ,стоп кадрите и разказа  smile3525Очакват ни още много хубави моменти между Сурадж и Сандия  в следващите нови епизоди на Светлината  smile3521Сигурно Сураджи иСандийка ще избират екскурзия за младоженците или пък за тях самите дай боже  newsm17.ноооо понеже Сандийка иска Дубай ,а Сурадж Таийланд тя прибягва до изпитан метод да го накара да се съгласи с нейното предложение  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy JoyАма много му слаб ангела на Сураджи от една целувка и айдеееее разконцентрира се и Сандийка може да си поиска каквото иска  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy txtlovesАма и Анас се  разконцентрира май по едно време Дипика докато го целуваше  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaПосле сцената с кучето ,мама ,Сурадж и Сандия също ще е хубава  smile3521Тя Сантош и едно камъче не иска от Пакистан ,а то ще и се стоварят и снаха и куче от там  Joy Joy Joy Joy Joy JoyКученцето е много сладичко ама дали ще стане член на семейство Рати ето това ми е интересно или заедно с господарката си ще си заминат обратно към родината  newsm78

Софи, Ени - много ви благодаря за хубавите думи!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts Радвам се, че клипчетата ви харесват ...  newsm76 newsm76 newsm76 Определено и аз смятам, че след целувката на Дипика - Анас се разконцентрира!!!  smile3533 Flushed txtloves И как иначе - Дипика така звучно и хубаво си го целуна!!!  kiss Heart Eyes newsm41 Много са ми сладички двамата как хубаво се смеят, забавляват се и си говорят!!!  txtloves Two Hearts loveuuu smile3521 Oha! lovekiss Two Hearts До колкото разбрах наистина Сурадж и Сандия ще избират екскурзия за Чоту и Арзу - много ме е яд, защото не искам да гледам тях в чужбина - искам да си гледам Сурадж и Сандия там!!!  smile3518 А и феновете на сериала веднага реагираха и започнаха да пишат до сценаристите с молба да видим Сурадж и Сандия заедно в Дубай или Тайланд!!! Всички си искат само и единствено тях ...  txtloves txtloves txtloves Flushed  car003  Hands Clap  grinning039 Но според мен може пък да видим и нашите Суриа на почивка в чужбина - знае ли човек! Дано!!!  Praynig Praynig Praynig  Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Все пак тук те все още не знаят за това, че Арзу е от Пакистан - освен това не знаят и за плановете на Чоту! Най-добре накрая Сурадж и Сандия да се възползват от почивката в Дубай!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts Two Hearts newsm08 А ако толкова държат да пратят Чоту и Арзу - те за благорадност, че са им помогнали да поканят и Сурадж и Сандия там с тях!!!  Praynig Praynig Praynig Не знам какво ще стане, но се надявам да видим Сурадж и Сандия заедно в чужбина - от кога си мечтаем за това!!! Те са уникални и са единствените Diya и Baati!!!  Praynig Praynig Praynig Kissing Heart Two Hearts hug txtloves Надявам се да не се опитват да ни натрапват другите прекалено и да не продължават да ги сравняват с нашите, защото това не ми харесва ...  Crossing Arms Rolling Eyes Praynig Анас и и Дипика/ Сурадж и Сандия са единствени и неповторими!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts People Cop Hands Clap Винаги те трябва да бъдат водещата двойка в сериала ...  Praynig Praynig Praynig Ени наистина ни очакват още много прекрасни моменти между Сурадж и Сандия - с тази целувка направо ме пълнят душата!!!  love001 Kissing Heart Two Hearts Знае Сандийка как да накара своя любим съпруг Сураджи да се съгласи с нея - щом си го цунка и край - човека се е предал! Нищо не може да й откаже ...  smile3521 Two Hearts smile3534 luvbed newsm81 Сцената с кученцето също ще бъде много сладка и готина - Сантош само как тича и се плаши от кучето, а Сурадж и Сандия около нея да я спасяват ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo Хубаво е че са докарали и кученцето с Арзу - обаче когато Сантош разбере от къде са ще стане страшно! Май пак Сандия и Сурадж ще трябва да оправят нещата ...  newsm12 Гледам тези клипчета отново и отново - Анас и Дипика са върха ... txtloves txtloves txtloves

Момичета Hug, като гледам накрая никой няма да отиде на почивка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Нашите двама хубаво им планират медения месец на Чоту и Арзу Laughing, но като се разбере работата с произхода на девойката, ще стане проблем и както казахте Hug, пак Сурадж и Сандия ще оправят нещата- тогава сигурно ще забравят и ни Тайланд ще се види, ни Дубай Joy Joy Joy

Все пак дано да греша, защото и аз много искам да видя едно романтично пътешествие на Сурадж и Сандия Praynig, доста дългоочаквано от нас hahaha newsm47

А на Сандия и най-лесно да убеди Сурадж в нещо- една въздушна целувка, въпреки че най-добри резултати се постигат с истинска, както ни показа Laughing, и той е готов, падат му защитните сили smile3533 Но аз гласувам за Тайланд, Дубай нещо не бе блазни особено hahaha

Благодаря ви Ени Hug, Тара Hug, Роси Hug, Софи Hug за всички колажи, клипчета, снимки, коментари и разкази smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Лека нощ ви пожелавам и успешна седмица Hug

# 260
  • Мнения: 11 766
Момичета Hug, като гледам накрая никой няма да отиде на почивка rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Нашите двама хубаво им планират медения месец на Чоту и Арзу Laughing, но като се разбере работата с произхода на девойката, ще стане проблем и както казахте Hug, пак Сурадж и Сандия ще оправят нещата- тогава сигурно ще забравят и ни Тайланд ще се види, ни Дубай Joy Joy Joy Все пак дано да греша, защото и аз много искам да видя едно романтично пътешествие на Сурадж и Сандия Praynig, доста дългоочаквано от нас hahaha newsm47 А на Сандия и най-лесно да убеди Сурадж в нещо- една въздушна целувка, въпреки че най-добри резултати се постигат с истинска, както ни показа Laughing, и той е готов, падат му защитните сили smile3533 Но аз гласувам за Тайланд, Дубай нещо не бе блазни особено hahaha

Благодаря ви Ени Hug, Тара Hug, Роси Hug, Софи Hug за всички колажи, клипчета, снимки, коментари и разкази smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Лека нощ ви пожелавам и успешна седмица Hug


Права си Робин!  Hug Възможно е накрая никой да не иде на екскурзия в чужбина, както предния път когато искаха да пращат Арун и Сантош!  newsm78 Със сигурност ще има проблеми щом се разбере от къде е Арзу, а също и за плана на Чоту да се ожени и после да се разведе с нея заради Пия!  Peace Сурадж и Сандия ще са тези, които ще трябва да се намесят, за да сложат нещата в ред ...  smile3503 Дано след това самите те да отидат в чужбина ...  Praynig Praynig Praynig Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss На мен ми харесват и Дубай и Тайланд - важното е да видим Суриа на романтично пътешествие там!!!  smile3521 Kissing Heart Two Hearts txtloves luvbed ppp Hands Clap Нашето момиче Сандия си знае работата - добра е в целувките и Сураджи веднага се предава!!!  kiss Flushed Heart Eyes Flushed grinning039

Лека нощ и сладки сънища!!!
  smile3524 Heart Eyes Flushed

# 261
  • Мнения: 11 766

Здравейте МОМИЧЕТА Hug и усмихната Неделя bouquet bouquet smile3521



 Two Hearts Two Hearts kiss

В последната индийска серия от вчера Сурадж изглежда великолепно с туниката в портокалов цвят  Heart Eyes не си спомням дали досега са го показвали и в този цвят  newsm78 но е страхотен Crazy smile3521 и ревността на Сандийка явно се засилва с годините Joy Joyслед като реагира така на клиентката която си поръча качори rotfImbo Сураджи остана с отворена уста при нейната реакция Heart Eyes  бързо даде на клиентката каквото иска и я изпрати без да и вземе рупиите дори Money rotfImbo а после прие извинението на своята ревнивка rotfImbo rotfImbo аз и от резюмето не разбрах какво точно чу Сандия но реакцията и беше невероятна Heart Eyes Laughing представям си ако беше с униформата People Cop  какво я чакаше клиентката Joy Peace  newsm10

Скрит текст:
... не ми стана много ясен ритуала с куклата и снимката на Арзу  newsm78 за къде се е разбързала Сантош след като момичето ще пристигне на другия ден  newsm78 няма да се бави с месеци... но МАМА ако не забърка  нещата прибързано Laughing кой друг ooooh! интересно какво ще направи като разбере за пакистанската си снаха Laughing след като сега не иска нищо от там Laughing Laughing а Чоту гледа какво става и само се извинява мислено за лъжите си newsm78 не ми хареса когато говореше по телефона с Пиа като гледаше снимката и и пускаха музиката от закачливите моменти на Сурадж към  Сандия Rolling Eyes и после когато Сурадж му каза че с Арзу ще са новите дия и бати* в семейството  Rolling Eyes..може би сега нещата ще са обратно - влюбената ще е Арзу а Чоту ще се влюби в нея впоследствие newsm78 та затова използват същата музика newsm78 но по*добре ще е да е нещо написано за тях Wink като музиката която пускат когато Арзу си гали кученцето.. Laughing smile3506  а и пакистанската булка надали ще остави Пиа да се мотае в къщата и около Чоту Laughing Hug
Сцената в сладкарницата беше много хубава  smile3521Лелеее Сандийка как подпали като си помисли ,че клиентката флиртува със Сурадж  Joy Joy Joy Joy JoyЖената искаше някакво ястие с лук май ,а нашата си помисли ,че е хвърлила око на безценния и съпруг и веднага се наостри та горкия Сураджи се видя в чудо как да  я успокоява  smile3521На бързо обясни какво иска жената и Сандия веднага се хвана за ушите да му иска прошка и Сураджи естествено веднага и прости  txtloves smile3521

https://www.instagram.com/p/BBepoCLJ5t0/?taken-by=diya_aur_baati_hum

Не мога да сваля този колаж от инстаграм затова ви го слагам на линк .Софи и аз не си спомням Сурадж до сега да са го обличали с дрехи в този цвят ,нооо определено  много му отива  smile3521
Скрит текст:
Другото което се случи в серията е ,че Ратитата и гостите им направиха годежа без Арзу като сложиха една кукла булка и снимка на Арзу и така и подариха всички дарове или чеиз или не знам точно как се казва  newsm78Мама каза ,че Арзу била красива като куклата ,а лелята пък през цялото време се подсмихваше и мислено си казваше как семейство Рати си мисли ,че новата снаха е красива и нежна като кукла ,а Арзу е дебела и ще се разочароват  като я видят  smile3511лелята е много гадна ,защо все се подиграва на Арзу и и казва ,че е дебела и грозна  smile3511Да Арзу е едричка и по-грубовата ,не може да се каже ,че е красива, и ефирна като Сандия да речем ,но не е грозна и в никакъв  случай не е дебела ,а е просто с едър кокал и е висока ,но иначе е симпатично и много добро момиче.Е малко е дива и хич не се съобразява с никой ,но това е защото е още млада ,като порасне малко  ще се научи на всичко  smile3521
Лелята през цялото се наслаждаваше на мисълта как семйество Рати като научи истината за Арзу ще я изгони и особено най-се накефи като разбра ,че Сантош хич ама хич не обича Пакистан  smile3511
Чоту точно разговаряше с гаджето когато Сурадж отиде при него да си поговорят.Сурадж си мислеше ,че Чоту е тъжен защото Арзу не е дошла още и му каза да не се притеснява ,че тя ще дойде утре и че той Чоту ще се влюби в нея и ще бъде много добър съпруг и че Арзу и Чоту щели да бъдат новите диа и бати  newsm78Е чак пък толкова няма да са ама айде  smile3521
Сурадж и Сандия са идеални един за друг ,перфектно си пасват и физически и емоционално докато Арзу и Чоту може и да им се получат нещата ,може и да имат интересна любовна история ,но никога няма да могат да бъдат като Сурадж и Сандия  smile3521



https://www.instagram.com/p/BBcpZNDp5oK/?taken-by=diya_aur_baati_hum

https://www.instagram.com/p/BBcchQhJ5u3/?taken-by=diya_aur_baati_hum

Ени, Софи - благодаря ви за разказа на новия 1274-ти епизод на "Светлината" в Индия.  newsm76 newsm76 newsm76 Той също беше много интересен - най-вече сцените между Сурадж и Сандия!!!  smile3525 Kissing Heart Two Hearts

В началото всички се чудеха как да направят ритуала без Арзу - тогава Сантош каза, че имала решение - извика Вед, Пари и Голу, като Вед носеше в ръката си кукла облечена като булка - сложиха я заедно със снимката на Арзу и така все едно тя е там направиха ритуала ...  newsm78 На лелята на Арзу й беше забавно, че мислели Арзу за дребна кукличка, а то било цял Мустанг - щяло да бъде забавно, когато разберат от къде е и колко е едра!  Peace После лелята разбра и че Сантош е подарила сарито от Пакистан на друга жена понеже не искала нищо от там в къщата си - тази леля е много злобна. Радваше се, че когато Арзу дойде щяла да страда щом разберат от къде е ...  Naughty А бабата на Арзу изпусна банкнота от Пакистан на земята и накрая Менакши я намери и я показа и на другите.  smile3503 Сега се чудят как е попаднала тук ...  Wink

Преди това Сандия попита бабата на Арзу дали са получили сарито по куриера - тя каза, че нищо не са получили.  ooooh! Сандия и Сурадж звъннаха на куриерската служба и от там тръгнаха да проверяват адреса и им излезе, че е в Хайдарабад/ Пакистан - попитаха Сандия сигурна ли е че става въпрос за Хайдарабад Индия и тя каза, че да - те щели пак да го проверят и по-късно да й звъннат!!!  newsm08 Как ли ще стигне пратката чак в Пакистан с куриер за толкова кратко време ...  Joy Joy Joy

В новият епизод имаше и една супер готина, сладка и забавна сцена между нашите влюбени гълъбчета Сурадж и Сандия!!!  smile3521  Kissing Heart Two Hearts Двамата бяха в магазина им и си говореха, че всичко е минало добре, но щяло да е още по-хубаво ако и Арзу е присъствала ...  newsm10 В това време някаква клиентка дойде да си купи сладки - Сурадж отиде да я попита какво иска, но тя взе да му сочи нещо ...  hahaha hahaha hahaha Сурадж я попита дали иска Качори - тогава жената каза нещо, което не разбрах какво точно означава. Май нещо от сорта на сладък ...  newsm12 Щом Сандия чу думите й направо откачи - втурна се като хищник готова да я разкъса ...  smile3532 Много ми е забавна ревнивата Сандийка - само как дойде и каза: "Я повторете. Какво казахте на моя съпруг?"  rotfImbo rotfImbo rotfImbo А Сурадж си хвана Сандия през рамо и й каза: "Сандия" опитвайки се да я усмири ...  smile3521 txtloves grinning039 Тогава жената пак промърмори нещо и Сандия откачи тотално! Как не я ступа насред магазина не знам ...  rotfImao rotfImao rotfImao Сурадж обаче обясни на Сандия, че жената иска някакъв пълнеж в качурито ...  newsm62 Two Hearts Two Hearts Тогава Сандия разбра, че всъщност жената не се е опитвала да сваля Сурадж, а просто е искала да си купи сладки!!!  smile3533 Щом си взе сладките - жената си тръгна. Тогава Сандия се хвана за ушите и се извини на Сурадж като му каза: "Прости ми Сурадж, помислих си, че тя се опитва да флиртува с теб, затова се ядосах. " txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 smile3534 А Сурадж отново си я хвана едно хубаво и се усмихна със 100 каратовата си усмивка!!!  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Сурадж каза на Сандия, че няма за какво да се извинява - дори я похвали, че този гняв й отивал.  newsm51 Heart Eyes Flushed Двамата се заговориха за Чоту и как им се е сторило, че той не е бил доволен - затова решиха да поговорят с него и да го зарадват, че Арзу щяла да дойде утре!  smile3533Сурадж и Сандия така хубаво се бяха прегърнали и тъкмо тръгнаха - хоп появи се друг клиент ...  txtloves Two Hearts smile3534 Сандия изпрати Сурадж да поговори с Чоту, а тя остана да даде сладки на клиента.  Hug Много се смях обаче с нея, когато ревнуваше. Този път направо без да се замисли скочи и погна жената ...  smile3532 Страхотни са нашите сладури ...  lovekiss lovekiss lovekiss

Софи - благодаря ти за хубавите стоп кадри от епизода!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ени - благодаря ти за уникалния гиф на Анас и Дипика от страстния им танц зад кадър! Не мога да им се нагледам!!! Великолепни са ...   txtloves txtloves txtloves smile3521 Oha! love001 loveuuu Благодаря и за прекрасната снимка от новите епизоди по Войо! Уникалното сдобряване на Сурадж и Сандия в парка ...
  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss

# 262
  • Мнения: 1 115
 

 

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 14:58 от Tara41

# 263
  • Мнения: 2 592

ТАРА Hug bouquet благодаря ти от сърце bouquet bouquet Kissing Heart kiss
страхотна си! smile3525 love001

# 264
# 265
  • Мнения: 2 592
Днес Войо серията с най*романтичния св Валентин Two Hearts с който Сурадж
изненада Сандия беше невероятна - 100 % любов на брега на океана loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart както каза Сураджи Two Hearts Two Hearts и Сандийка е мноого изненадана Laughing Wink та чак го пита дали всичко това е за нея Laughing Laughing Joy Joy txtloves smile3521

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts







 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Two Hearts Two Hearts kiss Two Hearts Two Hearts




 Hug


... ooooh! вчера са пуснали на  hotstar* сборен епизод  за любовта на Сурадж и Сандия Two Hearts loveuuu до взаимното им признаване на любовта си в Сингапур Two Hearts smile3521 знае ли някой каква е причината newsm78 може  в индийския форум да пише но не видях.. newsm78 Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 2 592

Арзу не се вижда newsm78 вместо нея баба Раши слиза по стълбите #Crazy
 Laughing пак се престарават сценаристите.. Wink в тази къща само Сандийка не се омъжи  Laughing  кой къде го хванат в къщата на Рати го женят - като ритуален дом стана там Joy Joy Joy Joy rotfImao

# 267
  • Мнения: 628
Днес Войо серията с най*романтичния св Валентин Two Hearts с който Сурадж
изненада Сандия беше невероятна - 100 % любов на брега на океана loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart както каза Сураджи Two Hearts Two Hearts и Сандийка е мноого изненадана Laughing Wink та чак го пита дали всичко това е за нея Laughing Laughing Joy Joy txtloves smile3521

 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts







 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts lovekiss Two Hearts Two Hearts kiss Two Hearts Two Hearts




 Hug


... ooooh! вчера са пуснали на  hotstar* сборен епизод  за любовта на Сурадж и Сандия Two Hearts loveuuu до взаимното им признаване на любовта си в Сингапур Two Hearts smile3521 знае ли някой каква е причината newsm78 може  в индийския форум да пише но не видях.. newsm78 Heart Eyes

Софи, благодаря за снимките от епизодите по ВОЙО love001 Аз още не съм ги гледала, но след малко ще ги пусна newsm47

Относно видеото и аз го прегледах набързо, защото е доста дългичко, ноо...Самото видео е прекрасно, но това обобщаване на историята на Сурадж и Сандия и постоянното сравняване на Чоту и Арзу с тях не ми харесва...Crossing Arms

Ако са решили да ги правят новите главна двойка- сценаристите да си направят един нов сериал с тези актьори, да сложат на Светлината един щастлив финал и готово...Peace Защо трябва да изменят историята само за да снимат още- четири години не им ли стигат?! Naughty newsm47

# 268
  • Мнения: 1 115
 wavey wavey wavey
Започвам да се страхувам за развитието на сериала след този епизод. newsm78
От любопитство погледнах развитието на няколко индийски сериала, които все още вървят в Индия и един, който е свършил сега през януари. В края на някой сезон убиват главните герои или един от тях, скок във времето, нови герои и актьори с част от старите,отново някой главен си отива, пак скок, следващо поколение , понякога със същия актьор в ролята на син или внук и........докато някога свърши, но почти със съвсем различни актьори и герои. doh

# 269
  • Мнения: 628
wavey wavey wavey
Започвам да се страхувам за развитието на сериала след този епизод. newsm78
От любопитство погледнах развитието на няколко индийски сериала, които все още вървят в Индия и един, който е свършил сега през януари. В края на някой сезон убиват главните герои или един от тях, скок във времето, нови герои и актьори с част от старите,отново някой главен си отива, пак скок, следващо поколение , понякога със същия актьор в ролята на син или внук и........докато някога свърши, но почти със съвсем различни актьори и герои. doh



Тара, благодаря за гифчето! smile3525
Силно се надявам нашия сериал изобщо да не прилича на този, който си погледнала Laughing newsm17 newsm17 newsm17 След като прочетох какво е станало там това Сурадж и Сандия да са второстепенна двойка не ми изглежда толкова зле, стига да са заедно Peace newsm47

Все пак и на мен ми стана любопитно, може ли да кажеш, за кой сериал точно става дума Hug


Последна редакция: вт, 09 фев 2016, 00:37 от RobinW

Общи условия

Активация на акаунт