Магията на изтока - тема 45

  • 44 164
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 46
За феновете на Топ от ВВ:

Феновете на ТОП и Дракона имат любимо видео за броманс между двамата :






Последна редакция: чт, 11 фев 2016, 14:49 от dorinko

# 61
  • Мнения: 14 429
Достойна конкуренция на твоя! Wink

В оскаровата конкуренция,да споделите има ли нещо далекоизточно,което си струва.Турското предложеие го отчетох Peace ,ама то е близко не далеко източно Joy

# 62
  • Мнения: 298

Ако е за моя, благодаря. На нинджа тематика последното, което гледах беше Rurouni Kenshin. Хареса ми, но не може да ми се вярва, любовта ми към Такеру Сато ме заслепява.  Wink Ако съм недоразбрала и включила се неадекватно, моля да бъда извинена.  Simple Smile

# 63
  • MJF
  • Мнения: 8 609
Като казахте аватари та се  Laughing. В  The Friends (1994)/  Natsu no niwa едно от хлапетата с , хм да речем доста наднормено тегло. Автоматично бе наречен от дядото "сумиста". Сумиста голяма скица- голям не само на кг но и на сърце а и отговорен от малък. Понеже споменах Hirokazu Koreeda  та да се доизкажа. The Friends (1994)/  Natsu no niwa сиилно ми напомни за I Wish (2011)/   Kiseki . Може би в момента в който се споменаха космосчетата  ми просветна спомен за този филм

# 64
  • Мнения: 298
Шошулче, а английски субтитри има ли, че на първо търсене не открих. Ако може линк, мерси предварително.

# 65
  • Мнения: 9 210
В оскаровата конкуренция,да споделите има ли нещо далекоизточно,което си струва.Турското предложеие го отчетох Peace ,ама то е близко не далеко източно Joy
Това са номенираните за  чуждоезичен филм
Embrace of the Serpent
Mustang
Son of Saul
A War
Theeb -/ (само този съм гледала и ми хареса) на ОАЕ
В раширения имаше тайвански -The Assassin. Някъде съм писала коментар за него Flutter

# 66
  • Мнения: 14 429

Ако е за моя, благодаря. На нинджа тематика последното, което гледах беше Rurouni Kenshin. Хареса ми, но не може да ми се вярва, любовта ми към Такеру Сато ме заслепява.  Wink Ако съм недоразбрала и включила се неадекватно, моля да бъда извинена.  Simple Smile
Няма за какво да се извиняваш ,то и мен Такеру Сато  Heart Eyes ме заслепява Joy ,но филмчето нещо не беше за мен Rolling Eyes

# 67
  • MJF
  • Мнения: 8 609
Sause baus! , за активност изгледай A Fox Tale дето пусна снощи Tuon. Дойде ми добре като за "Лека нощ, деца!".
Tuon, добри аниме тренировки ми правиш така с кратки и на големи периоди  Simple Smile  Wink  Hug. Ей на, послушно и съвестно си ги изглеждам.
Yamato Nadeshiko , на руски онлайн го гледах The Friends (1994)/  Natsu no niwa , даже май с озвучка бе. Но изкуството иска жертви- туй по отношение на озвучката.  Blush боса съм по темата субтитри, защото не "свалям" а само онлайн гледам. Друг ако знае да помогне.
Сато последно го гледах като готвач и то на император. Ааа голяма скица бе.

# 68
  • Мнения: 298
Sause baus!, както каза шошулката, изкуството иска жертви, а Сато ме прави много жертвоготовна. Филмчетата не са впечатляващи, но самата история, с която съм запозната от другаде, и каста си бяха достатъчни да го изгледам. Когато се налага освен да ослепявам мога и да оглушавам, та ще изгледам филма.   Wink

# 69
  • Мнения: 6 804
Привет и от мен на новото попълнение Yamato Nadeshiko.

Дори и Сато не можа да ме накара да се прежаля да гледам поредицата, но пък в комбинация с ONE OK ROCK са достатъчна предпоставка да изгледам някое и друго клипче Wink.




Драконите навлезе в сюблимните моменти. Ю А Ин вече има възможност да покаже способностите си, че до сега героят му беше малко повече идеалист. В този сериал мога да кажа, че почти всички са равностойни и като игра, и като значимост на героите. Всеки от тях, дори и тези, които се появяват за кратко, имат някаква съществена роля за историята като цяло. Определено не е женски филм, в който романтиката е на предна линия. Но пък има доста какво да се види. Как една идея за по-добро общество се заражда, постепенно се развива, променя и събира около себе си различни хора, които от своя страна също се променят и понякога изневеряват на идеалите си, на съратниците си, на близките си. Времена, в които често се е налагало да бъдеш жесток, за да постигнеш целите си.

# 70
  • Мнения: 14 429
Yamato,така е изкуството иска жертви Hug
2в1,хубаво че писа за Драконите-откога чакам да се понатп.рупат повечко серии,за по екстремно гледане,но  Ю А Ин  Heart Eyes да разгъне повечко способностите си.

# 71
  • MJF
  • Мнения: 8 609
Ммм, мда , така става 2в1  Simple Smile. Забравих си да питам дането, преди дни, кой по -точно котцерт гледа на ONE OK ROCK. Видях че са на турне по записите в тубата.
Glamorous Temptation- добре че прегледах последните 2 излъчении серии на куп. Втората компенсира първата. Пешките продължават да се местят. И все пак сценариста би се радвал на под 50  Mr. Green. Чак сега загрях че в двата текущи съботно- неделни краси екрана Na Young-HeeLaughing какви синове ѝ са се паднали по роли - Joo Sang-Wook и Ji Jin-Hee

# 72
  • Мнения: 6 804
Сосче, спокойно можеш да погледнеш вече Драконите. Излъчени са 38 епизода, до 36-ти са преведени и на руски, а на български до към 20-ти. Екстремното гледане не знам как ще ти се получи, че доста политика е намесена и на моменти може леко да досади, ако се гледат много епизоди на куп. Но пък играта на всички е запомняща се Peace.


Шоши, Na Young Hee си е красива жена Peace. Сегашната порция съботно-неделни сапунки отиват на приключване. Всичките стават за гледане, без да са нещо специално. Общо взето актьорите са тези, заради които да се жертва човек да ги гледа. Иначе като сюжет не са нищо, което да не сме гледали в безброй подобни драми.

# 73
  • MJF
  • Мнения: 8 609
Приключват да , ама се точат. Особено личи на   I Have a LoverBlush  най-накрая му нацелих името  Simple Smile. Живна по едно време и аз станах текущ зрител но нещо зацикли сериозно последните няколко епизода. Glamorous Temptation по-добре на темп от както гледам. Ей Тупи така като е разсеяна и аз спокойно се любувам на Същровището  Laughing
Наваксала съм с One More Happy Ending. Таз седмичните ще ги мина утре на куп, от добри чувства към сценариста/  knit   Mr. Green

# 74
  • DE
  • Мнения: 9 068
Шоши, гледах отделни видеа в тубата най-вече от Сайтама. ДВД на концерта  "35XXXV" ще излезе през април и предполагам, че тогава ще има цяло видео на концерта. Хубаво е че ще е запис от японски концерт, защото мащабите и шоуто там са различни  Heart Eyes
Малко ме е яд, че не отидох декември да ги гледам отново, но е хубаво, че обичат Европа и почти всяка година изнасят концерти тук. И все пак усещането от японските концерти е за доста впечатляващо шоу, нищо че е голям кеф да ги гледаш и от 5 метра  Grinning 3-5 юни ще има някакъв фестивал май бе в Нюрнберг  newsm78 та може да направя опит да ги гледам и на голяма сцена  Praynig
Едно що годе хубаво видео от миналогодишния тур на песен която не бях чувала на живо.

Общи условия

Активация на акаунт