Смешки от форума - 22

  • 102 640
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 20 082
Цитат
аз пък вече за втори път ползвам Relash  , това е страхотен продукт мн съм доволна. Първия път го спечелих от една игра преди година и наистина не вярвах, че ще действа но уви, миглите ми станаха като на модел, затова преди месец си поръчах пак

# 31
  • Мнения: 3 784
Не знам смешка ли е, страшка ли е, какво е, но е за тук.  Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=903305.0&sesc=2d718e … a07a8297399605c67 

# 32
  • София
  • Мнения: 11 987

Не мога да го видя Sad

# 33
  • Мнения: 7 690
Цитат
аз пък вече за втори път ползвам Relash  , това е страхотен продукт мн съм доволна. Първия път го спечелих от една игра преди година и наистина не вярвах, че ще действа но уви, миглите ми станаха като на модел, затова преди месец си поръчах пак


Чак ми стана мъчно за нея, такава тежка одисея...

# 34
  • Мнения: 62
Абсолютно е сигурно къде смешките са най-много в бг-мамма и затова за да се запиша, само отскочих да си взема смешка:

Цитат
Много моля, ако някой може да ми помогне. Аз знам, че имам направени магии от духовният ми водач Александра в това прераждане. Тя просто смаза живота ми. Влязох в контакт с дядо ми, който е на небето, за да ми помогне, но мъжът и синът на духовния ми водач го убиха преди 6 дена на небето в дома му.  Нямам към кой да  се обърна. Александра е прикачена към мен 24 часа в денонощие. Искам да се свържа с Господ и да му кажа да върне живота на дядо ми и да накаже Александра и семейството й.  Ходих на гробищата да паля свещи на непознати които са погребани наскоро, за да е сигурно, че не са се преродили, но Александра е винаги с мен и тя заплаши всички, че ще ги убият. Не знам как да стигна до Господ? Не знам как да се свържа с него? А ко някой може от този форум  да отиде на гробищата и да запали свещи на роднините си или някой непознат и да каже да върнат живота на Иванчо Георгиев Еленкин роден 28 януари 1927 година, ще съм изключително признателна. Моля ви от все сърце. Дядо ми е изключително добър човек и не заслужава да умре. Молих Александра да върне живота му , но на нея не й пука. Моля ви, ако може някой да ми помогне, да се върне животът на дядо ми. Той не заслужаваше да умре и е недопустимо в Рая на небето да се разхождат убийци. Те трябва да бъдат наказани час по-скоро. Ако дядо ми се върне към живот да му дадат да използва телепатия, за да ми каже, че е добре, иначе няма как да нам, че е добре.  От все сърце ви моля, защото вече не издържам. Животът ми е кошмар просто.

Това е наистина много смешно! Също така, ако е писано сериозно е много тъжно!!!
Аз се чудех, ако се развие и се направи роман на тази тема от същата авторка какво ли ще излезне ? Сигурно Тери Пратчет и Дъглас Адамс ще и завидят на нея
 Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: X
След историята за Александра, се зачетох в тоя подфорум - то 90 процента от написаното е за тук. Но ето една история, която "ДОКАЗВА" съществуването на ангели и това е причина за някакъв ритуал на "изпращане" и "посрещане" на въпросните такива:

Цитат
Бях в офиса си, заплесната на компютъра, не съм се усетила, че е късно, да стигна до училището за дъщеря ми. За да стигна до влака ми трябват поне 20 минути бързо ходене, пеша, ако чакам автобус, може и час да мине - тук градският транспорт е много имагинерно понятие. Тръгнах към гарата с най-бързия ход, но без да тичам, защото винаги мъкна в раницата си компютъра, разни документи и лични вещи и тежи доста. Ръмеше неприятен дъжд. Тук повечето улици нямат тротоари и придвижването пеша е доста рисковано занятие, да не говорим, че промушването между спрелите коли също си е голямо изпитание. В подлеза под големия булевард на пътя ми видях жена с два тежки куфара, която се мъчеше да  изкачи стълбите. За секунда се замислих, после се върнах и й помогнах да пренесе куфарите. После се върнах долу в подлеза и продължих пътя си към гарата. Знаех, че изпускам влака, който ми трябваше, а следващият бе след поне 15 минути - т.е. децата щяха излязат от училище и само моето щеше остане без мама... Въпреки това, като че ли ми порастнаха крила или времето спря. Стигнах до гарата като с магическа пръчка, имаше дори 2 минути до влака. В този момент съм убедена, че ми помогнаха ангелите, аз нямах възможност да тичам, нито да вървя по-бързо. Просто разстояние, което се минава за поне 10-15 минути бързо ходене, го минах за не повече от 5... Визуално ми се губи целия път по дължината на големия булевард, спомням си само пряката към гарата, при това нещо ме насочи да избера друг път, по който не съм минавала никога, дори не знаех, че съществува, което не променя с много разстоянието до гарата. Летяла ли съм? Или времето бе спряло?! 

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 36
  • Мнения: 9 475
Мозъка е спрял, не времето  Crazy

# 37
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Коя е тази Александра?

Духовния и водач  Laughing
Принципно с духовните водачи мислех, че тряба да се разбираме, но явно има хора, които не се разбират.


Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?
Тук съм.. тук... Много работа напоследък... Ако усетиш, че няма как да стане по-зле, свиркай ще помогна...

# 38
  • София
  • Мнения: 5 198
Скрит текст:
След историята за Александра, се зачетох в тоя подфорум - то 90 процента от написаното е за тук. Но ето една история, която "ДОКАЗВА" съществуването на ангели и това е причина за някакъв ритуал на "изпращане" и "посрещане" на въпросните такива:

Цитат
Бях в офиса си, заплесната на компютъра, не съм се усетила, че е късно, да стигна до училището за дъщеря ми. За да стигна до влака ми трябват поне 20 минути бързо ходене, пеша, ако чакам автобус, може и час да мине - тук градският транспорт е много имагинерно понятие. Тръгнах към гарата с най-бързия ход, но без да тичам, защото винаги мъкна в раницата си компютъра, разни документи и лични вещи и тежи доста. Ръмеше неприятен дъжд. Тук повечето улици нямат тротоари и придвижването пеша е доста рисковано занятие, да не говорим, че промушването между спрелите коли също си е голямо изпитание. В подлеза под големия булевард на пътя ми видях жена с два тежки куфара, която се мъчеше да  изкачи стълбите. За секунда се замислих, после се върнах и й помогнах да пренесе куфарите. После се върнах долу в подлеза и продължих пътя си към гарата. Знаех, че изпускам влака, който ми трябваше, а следващият бе след поне 15 минути - т.е. децата щяха излязат от училище и само моето щеше остане без мама... Въпреки това, като че ли ми порастнаха крила или времето спря. Стигнах до гарата като с магическа пръчка, имаше дори 2 минути до влака. В този момент съм убедена, че ми помогнаха ангелите, аз нямах възможност да тичам, нито да вървя по-бързо. Просто разстояние, което се минава за поне 10-15 минути бързо ходене, го минах за не повече от 5... Визуално ми се губи целия път по дължината на големия булевард, спомням си само пряката към гарата, при това нещо ме насочи да избера друг път, по който не съм минавала никога, дори не знаех, че съществува, което не променя с много разстоянието до гарата. Летяла ли съм? Или времето бе спряло?! 

 ooooh! ooooh! ooooh!
А тъкмо обяснявам на малкия, че няма супер герои, жени котки и че хората Не могат да летят.
Уви, лъгала съм го.

# 39
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Аз нямам духовен водач. Къде да го търся? В коя тема ги раздават?
На тези с къщите и трамплините такъв не им се полага  Joy Joy Joy.

Мозъка е спрял, не времето  Crazy
Завистници сте вие! Жената е овладяла телекинезата  Mr. Green.

# 40
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Една майка, която иска да направи нещо за детето си, е способна на много неща, които не са за вярване. Сигурна съм, че това го знаете всички. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 9 475
Една майка, която иска да направи нещо за детето си, ег способна на много неща, които не са за вярване. Сигурна съм, че това го знаете всички. Simple Smile

Е чак да спира времето и да лети? Малко по-сериозно може ли?  Laughing

# 42
  • Мнения: 1 972
Една майка, която иска да направи нещо за детето си, ег способна на много неща, които не са за вярване. Сигурна съм, че това го знаете всички. Simple Smile

Е чак да спира времето и да лети? Малко по-сериозно може ли?  Laughing

НЕ!  Joy Joy  Бела, ще ги научиш и ти тия магии, има време  Crazy Joy

# 43
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Една майка, която иска да направи нещо за детето си, ег способна на много неща, които не са за вярване. Сигурна съм, че това го знаете всички. Simple Smile

Е чак да спира времето и да лети? Малко по-сериозно може ли?  Laughing
Всъщност аз имах предвид, че може да стигне по-бързо от обичайното до някое място, когато бърза, за да хване влака и да вземе детето си навреме. Simple Smile Съвсем сериозно мисля така. Simple Smile

# 44
  • here and now
  • Мнения: 4 229
Една майка, която иска да направи нещо за детето си, ег способна на много неща, които не са за вярване. Сигурна съм, че това го знаете всички. Simple Smile

Е чак да спира времето и да лети? Малко по-сериозно може ли?  Laughing
Може би се е престарала с описанието, но се случват такива неща. Тръгваме с детето на почивка преди няколко дни и по пътя си мисля, какво ли забравих - ами да  - банския. В провинциален град точно преди този, в който ще почиваме и в който стъпвам за първи път реших че ще търся бански посред зима.. Карам и не виждам детски магазини по пътя ..., когато по едно време мернах някакъв китайски и реших да проверя и О чудо! - намерих! Имаше точно 5 броя и единия беше точно като за нея.  Времето може и да не е спряло, но нещо ме накара да мина точно през тази улица...Не че съм направила нещо изключително, но сякаш повярвах в чудесата, та затова и в тази тема се пльосвам де...
Аз и затова се предлагам за духовен водач - каши забърквам качествено, но и излизам от тях, щото ангелите ми помагат Wink

Общи условия

Активация на акаунт