София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 114 358
  • 831
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8 972
Има магазин с бебешки пюрета на ул. Вихрен, до реката.
Около колелото на двойката, освен за Била, не се сещам да има друг магазин.

# 151
  • Мнения: 526
Здравейте, около колелото на двойката има ли добре заредено място с различни марки бебешки пюрета?
В  Била няма ли?

# 152
  • Мнения: 793
Сещам се за едно магазинче на ул. Българска легия, но е доста навътре в уличката, за ориентир- преди частна градина Дима, непосредствено преди кръстовището за градината. Магазинчето се пада отдясно. Признавам си обаче, че никога не съм влизала вътре и не знам доколко добре е заредено.

# 153
  • Мнения: 234
Момичета, да ми препорачате очен лекар детски в района на Красно село - да работи със ЗК. Мерси Simple Smile

# 154
# 155
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Момичета, да ми препорачате очен лекар детски в района на Красно село - да работи със ЗК. Мерси Simple Smile
Д-р Таня Димитрова - кабинетът й е на ъгъла срещу ХХ поликлиника. Отдолу имаше някаква лаборатория, там има и един Немски магазин също. Сина ми сме водили при нея, доволни сме.

# 156
  • Мнения: 234
Мерси, тези Таня Димитрова, както и Даниела Петрова - единственото, което ме притеснява е, че не са специализирани само за деца. Дали това има значение? Иначе са ми близо и двете... Simple Smile

# 157
  • Мнения: 8 972
Петрова не е детска само, но се занимава с деца. Водила съм дъщеря ми няколко пъти при нея, винаги е имало и други деца, мои познати също водят децата си при нея.
Зъболекарката на дъщеря ми също лекува и деца и възрастни.

# 158
  • Мнения: 474
В Била изборът на пюрета е минимален, другите ще ги разгледам. Благодаря  bouquet

Най-доброят очен за мен е Константинов, но той е в района на Исул и Дондуков

# 159
  • Мнения: 474
Около този район има ли мама с бебе за разходки? /колелото на двойката/

# 160
  • Мнения: X
Добри детски очни лекари, които работят със ЗК има в Александровска. Не е толкова далеч.

# 161
  • Мнения: 234
Благодаря ви много, момичета. В Александровска са най-добрите доколкото съм чувала Simple Smile Аз питам за района, защото искам профилактично да го заведа и не би трябвало да е нещо сложно. Ще запиша час при някоя от тези жени. Simple Smile

# 162
  • София
  • Мнения: 2 132
На колко години е детето? Петрова има добра апаратура, много е внимателна с децата.

# 163
  • Мнения: 234
На годинка и три месеца. До 7-8 месеца ходихме редовно на очен, защото беше със запушено каналче, но вече всичко е наред. Просто искам да го погледнат профилактично Simple Smile

# 164
  • София
  • Мнения: 2 132
Обади се и попитай дали приема на тази възраст. Според мен ще ви приеме. Аз съм водила бебе доста под годинка и отказа, но моето дете има вроден проблем, който сега вее Петрова следи.

Общи условия

Активация на акаунт