Име за девойка с А

  • 9 159
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 379
Гласувах за Аделина, Ади на галено, много ми харесва.  Heart Eyes
Ели - също.
Докато четях темата ти, щях да ти предложа Адел, но видях, че си го отхвърлила - така да се каже.
Успех в избора!
 bouquet

# 31
  • Мнения: 4 569
Аделина

# 32
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз не харесвам Аделина, защото всичките Аделини, които познавам - и деца и жени са ужасно грубовати. Иначе самото име ми е безразлично. Предпочитам Адриана.

Много харесвам имена с А иначе - Аника ми е фаворит. Също и Анелия, Амелия, Амаранта, Анастасия, Алба.

Елия мисля, че в оригинал е мъжко име (еврейско).

# 33
  • UK
  • Мнения: 4 308
Ооо Вампирче, честито!  Grinning Много лека и лежерна бременност ти желая.

От анкетата Аделина.
Ана-Мария нещо не ми допада, не знам защо, от двойните с Мария ми харесват други много повече, но ти искаш с А. Други двойни с А приемаш ли?
Преди време харесвах Адела.

Алиса не ти ли харесва? Да вкараш малко приказен елемент?

# 34
  • Мнения: 1
Какво ще кажете за Ангела,Адриана и Йоана?Йоана не е с "А" но някакси ми се връзва с Ана,Анна и тн...

# 35
  • Мнения: 378
Дежи, мерсии Hug
Лежерна е вече доста, хаха Laughing И понеже имам име за момче от преди години още, сега ще е мома Mr. Green

Атти, по принцип чета през телефона и чак сега видях линка с песента - разкошна е, благодаря bouquet

Може и двойно, ако ми хареса Peace
Адрияна не ми харесва, имах съученички с това име и не са ми приятни асоциациите.
Йоана не става, защото е производно на Иван (баща ми е Иван) и ще му станат много Laughing А за всички хора ще си е кръстена на него.
Алиса - наши познати имат Алис, а ние не искаме да повтаряме деца от обкръжението, но все пак бих го ползвала, ако таткото го хареса.
Пред Ангела бих предпочела Ангелина и не е невъзможно в някой момент да се класира, ако Аделина спре да ми харесва. Всъщност от там се сетих за Аделина.

Благодаря на всички, които се включват, за да ми помогнат Hug

# 36
  • Мнения: 3 120
Анжела
Анджела
Анджелина

# 37
  • UK
  • Мнения: 4 308
Сега гледам, че Аделина май няма имен ден според бг православен календар, това притеснява ли те, предвид, че баткото празнува на голям празник с дядо си? А Ангелина има добър празник.

# 38
  • Мнения: 5 330
Аника?
Анна - София?

# 39
  • София
  • Мнения: 14 680
Имаме си съученичка Арлина, готино звучи.

# 40
  • Мнения: 1 412
Анастасия, Антонина, Анна това са ми любимите имена с "А" звучат ми внушаващо и запомнящи се. И едно странно, което не харесвам, но на теб може да ти хареса - Алейна

# 41
  • Мнения: 212
Имаме си съученичка Арлина, готино звучи.

Арлина наистина звучи красиво, някак приказно и екзотично. Предлагам Адалия, любимо ми е.

# 42
  • Мнения: 57
Гласувах за Аделина.
Адриана също е много хубаво име.Както и Анелия , Анна.

# 43
  • София
  • Мнения: 12 374
От изброените, единствено Амелия и то с уговорки. Другите са ми отвратителни.

Име за момиче с "А" почти няма, което да ми харесва. Може би Ана, заради романа. И Алина.

# 44
  • Мнения: 2 222
Харесвам Алиса, Алена, Ава  Heart Eyes И Андреа  Peace

Общи условия

Активация на акаунт