Еднократната помощ от 200 лева

  • 1 524
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ами така както гледам ще се наложи да ходя до София, не че не ми се иска, даже напротив. Само исках да уточня дали срокът за получаване на тези пари е 3 години, поне така четох. Иначе ще се организираме като му дойде времето, само да стане човечето годно за пътуване  baby_neutral.

# 31
  • Мнения: 1 666
Да, 3 години е срока!

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
...Страшно кухи лейки работят в тези служби и докато не пребием някоя няма да се оправят. #Cussing out

Благодаря, ще предам на майка ми.

1581788 date=1144575016]
Може ли и аз да попитам нещо- ако таткото е бил без работа или пък не са го водили въобще на договор, но не е регистриран като безработен какво трябва да се направи? newsm78

В декларацията по образец не вписва никакви доходи и носи трудовата книжка за справка.


# 33
  • Мнения: 147
Димана не се обиждай-нищо лично.Само дето 5 пъти ме връщаха за нещо си.Която беше на гишето се оказваше с различни изисквания.И изобщо тази измислица Социално подпомагане продължавам да твърдя,че е абсолютно ненужна институция,защото опреш ли до тях(а то неминуемо опираш) настава ад и започват да се гаврят с теб,като че ли от собствения си джоб ги дават тези мизерни стотинки,а не ти се полагат по право.Признай и ти,че ако нямаш позната в горепосочената служба ще ти разкажат играта.Поне в мойта община е така.Последният път каката се заяде какъв бил този телефон-бил от друг район.Абе попитах я тя детектив ли е и на нея ли ще давам обяснения за неща,които не са и в задълженията,а тя най-нагло ми измърмори,че щели да видят изобщо как да разрешет моя случай #Crazy
И изобщо, който си е имал работа с тях 90% от хората искат да  #2gunfireнякоя самозабравила се служителка на уж социалното ни подпомагане.Иначе,сигурна съм,че има и свестни хора между тях.Ама са кът или аз поне не съм попадала на тях.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт