Колко червила имате?

  • 3 700
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
10-11 броя,половината течни,другите обикновенни Wink

# 31
  • Мнения: 2 936
Ле-леееееее #Crazyдоста голяма цифра.аз имам 10-на червила и гланца,и 3 балсама за устни

# 32
  • Мнения: 2 257
Моля Ви кажете с кой вид червило/след като имате толкова много/изкарвате по-дълго време. newsm20
Това е и моят проблем по отношение на червилата - затова имам купища, защото пише, че били стоели по 18 часа ужким, а издържат само 4-5. Най-ударното червило, докато бях в БГ беше едно скромничко, китайско, което си купих за 50 ст'инки ли беше, левче ли беше, преди 6 години Laughing Чак в Щатите си го донесох, защото издържаше по цял ден това нещо, просто да падладейш Crazy Като се върнах следващата година, на същата сергийка, на същото място - го нямаше вече. Тук съм запецнала на някакво Лореалско - L'Oreal Endless Platinum - след сума кафета, цигари, ядене и забърсване - още стои - засега ми е фаворит.  Peace Суховато е и може би затова се застоява.....

Ей го кое е

# 33
  • Мнения: 81
  137???? Всичките ли са в срок на годност?

# 34
  • Мнения: 5 647
Малко. Много малко. Рядко ползвам, защото не ми отива червило. а само гланц.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 309
Лелеееее... Карен, ти си болен мозък  hahaha hahaha hahaha
Няма да си броя червилата, но не са повече от 20 и то 5-6 червила(течни) и останалото гланцове  Sick
Аз съм чалната на тема спирали.... като излезе нов модел и трябва да го пробвам  Mr. Green

# 36
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Имам една торба,а ползвам само едно... Embarassed

# 37
  • ново
  • Мнения: 5 961
Около 10 бр. имам, но се усещам, че ползвам само едно - любимо ми е Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 8 462
15-20 имам.Но не знам,къде са всичките и затова не мога да ги преброя точно.Освен това периодически изхвърлям такива с изтекъл срок на годност.Моят проблем е,че са в няколко несесера и никога не знам,кое къде е.Освен това от време на време изравям по някое,което съм си купила в пристъп на лудост и се чудя на себе си,как съм могла да избера точно този цвят!? Rolling Eyes
Обаче цифрата 122 наистина ме шашна!!! Shocked

# 39
  • София
  • Мнения: 8 280
137 Shocked Shocked Shocked Карен ти направо си златна мина за комтетичните фирми, трябва да ти ги дават с отстъпка, къде ще намерят толкова лоялен клиент
а по темата 1 балсам ... и  незнам дали се бои 1 течно червило, кето синковеца счупи та по-голямата част замина по тази причина 

# 40
  • Мнения: 4 390
5 червила, 9 гланца, 2 балсама за устни.

# 41
  • Мнения: 217
Истинският въпрос е има ли  други като мен или съм болен мозък с моите 122 бр.?
Толкова се оказаха при днешното подреждане. ooooh! Embarassed
Подозирам, че ще излязат още няколко от чанти и джобове.  Tired
Ох Tiredнямаше да спим, ако ти не ни беше казала броя на 4ервилата си Joy JoyМного впе4атляващо JoyТи и Нивеа ли броиш за 4ервила? LaughingАйде излез от джобовете да ни забиеш съвсем Joy

# 42
  • Мнения: 843
Карен , не бой се... аз съм на другата крайност - 1 действащо червило и поне 3 вече извън срок на годност.
  Ама аз не ползвам дори и това червило. Имам си моливче. И само маркирамSimple Smile
 И имането и Нямането  са дост Hugатъчно показателниSimple Smile) За мен деее,   ooooh!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Ох нямаше да спим, ако ти не ни беше казала броя на 4ервилата си Joy JoyМного впе4атляващо JoyТи и Нивеа ли броиш за 4ервила? LaughingАйде излез от джобовете да ни забиеш съвсем Joy

Нивеа ги броя за балсамчета.
Как върви гладолечението? Май ти е време за ново очистване на душата и тялото.   Grinning Peace

# 44
  • Мнения: 217
Ох нямаше да спим, ако ти не ни беше казала броя на 4ервилата си Joy JoyМного впе4атляващо JoyТи и Нивеа ли броиш за 4ервила? LaughingАйде излез от джобовете да ни забиеш съвсем Joy

Нивеа ги броя за балсамчета.
Как върви гладолечението? Май ти е време за ново очистване на душата и тялото.   Grinning Peace
Айде ,айде ,ти до мойто о4истване да стигнеш Laughingама още доста боклук трябва да ти поизсипват на главата май JoyНищо ли4но мила ,но и 200 да имаш, по красива едва ли ще станеш hahaha  :bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт