Италия 150

  • 71 120
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Италия
  • Мнения: 490
Чудно изглеждаш, като да не си свикнала, Нели!  Wink Пу, да не ти е уроки!  Hug
А мястото ме върна 5 години назад - следващия месец ни е годишнината  Crazy

# 646
  • Мнения: 1 545
Нели,  честито! Може ли и на мен на лични връзка към снимките? Моите също са там публикувани,  та който иска....

# 647
  • In transit
  • Мнения: 11 893
Нели честито! Желая ви много, много любов! Heart Eyes Hug
Може ли и аз да видя снимки?  Embarassed

Това със земетресението вчера беше ужасно. Дано всички момичера в района да са добре. Praynig

# 648
  • Мнения: 2 199
Честито nelig, дълги години щастие ти пожелавам  bouquet

# 649
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 766
Гледам,че тук всичко е наред и се надявам да няма пострадали съфорумки  Peace
Нели,изтри ли вече снимките Thinking
Опс,честито bouquet

# 650
  • IT
  • Мнения: 3 704
Деси, смнимките ти ми оправиха деня. Благодаря.
Нервно ми е нещо, но ми се оправи настроението. Мисля да похапна в японския ресторант до нас да съм в настроение с видяното.

# 651
  • Мнения: 8 535
Нели,и от мен щастие и здраве,обичайте се!
И аз искам снимки😊

# 652
  • In transit
  • Мнения: 11 893
Момичета имам нужда от малко помощ. Оглеждам офертите за 4G интернет, които дават за таблет, компютър и прочие. Но не мога да схвана...ако избера презареждащ се план (Ricaricabilе) мога ли да го ползвам 2-3 месеца и след това да спра да го ползвам. Или ще дължа неустойки? Няма да ползвам техните "бисквитки" защото видях, че там искат 2 години договор.

Примерно тази оферта е 19 евро за 3 месеца нали така? https://www.tim.it/offerte/mobile/internet-su-misura-te/supergiga-20gb
А тази: http://www.vodafone.it/portal/Privati/Tariffe-e-Prodotti/Tariffe … icmp=tov_GIGAMAXI без да се възползвам от устройството ( бисквитка) мога ли да я прекратя по всяко време?

Тази https://www.wind.it/it/privati/tariffe_e_opzioni/internet/intern … internet_12_giga/ си вкарваш някаква сума в СИМ картата и предполагам, че като свърши сумата ще спре и нета, но дали се дължат някакви неустойки после ако просто спреш да го ползваш. И как се зареждат суми в СИМ картата? Embarassed

Иначе имаме кодиче, така, че не би трябвало да имаме проблем с вземането на някоя от офертите.

# 653
  • IT
  • Мнения: 3 704
В сим картата си зареждаш по много начини или през сайтовете на операторите или през пощата или през някоя табакерия или с карти такива, които се изтъркват.

Аз лятото ползвах на Водафон бисквитка и съм що годе доволна, но просто там където бяхме само водафон беше ок като покритие. Но моята беше 56 евро за 3 месец, тя все още е де, и после ако искам

# 654
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Нелиг, честито със закъснение и от мен!
и аз искам снимки  Laughing

върнах се тази нощ, много дълго пътуване, хем обичам самолети и летища  Rolling Eyes
следващия път - бизнес клас, или нищо.
не казах предварително, за да не ме обявите за луда, но пътувах сама с малката щерка - на голямата не и дадоха отпуск  Confused
3400 км от Сан Франсиско до Сан Диего (с Highway 1) и после Grand Canyon-Page-Monument Valley-Moab-Las Vegas.
за съжаление, не успях с Death Valley, трябваше да я направим за ден отиване-връщане от ЛВ, но щерката я домързя, че и мен  Laughing
Ще се наложи да прескоча пак  Joy

доволна съм, релаксирах тотално и си сбъднах една голяма мечта  Embarassed
за да съм напълно точна, бих отрязала всички големи градове, най-вече Лас Вегас за сметка на зоната Page-Moab, но понеже беше планувано с деца, ок така.
като успея да оправя снимките, ще пусна линк, освен ако не искате да гледате, прескачайки 20-те пуберски пози на всяко място  Shocked Blush Mr. Green

от понеделник съм на работа (пак! Confused), но с настроение за следващото пътуване  Joy

Десита, теб те видях във ФБ, ако реша да те последвам няма да е август месец. Но вие, ми изглежда, се забавлявате въпреки температура и влага  Hug

приятна вечер, дами!

# 655
  • Италия
  • Мнения: 490
 Фей, оправи ми настроението предваканционно. Чакам сномки!  Heart Eyes

# 656
  • Мнения: 1 545
Фей,  стига да имаш възможност,  иди декември,  наистина  е ужасно горещо и влажно. Аз нямам избор.
Кой Antelope canyon видя? За мен беше най-хубавото от цялата обиколка. 

# 657
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Деси, плановете бяха да ги видим и двата. обаче закъсняхме с половин час за Upper и ни пренасрочиха за 3 часа (бях резервила за 1), опитах междувременно да видим Lower, но нещата са се променили в последната година и е станал даже по-търсен, така че се наложи да се задоволим с единия и то не в най-добрия час  Confused
но, здраве да е, беше все пак чудесно. аз се влюбих в зоната на Моаб, там ми осъана сърцето просто.

за Япония, не знам, други дестинации са ми в акъла, ще видим, в следващите 2 години едва ли ще мога да си позволя подобен разход  Rolling Eyes

# 658
  • IT
  • Мнения: 3 704
Fei   ще чакам и твоите снимки. На Деси са ми мн интересни. Япония ми е в списъка и Сингапур. Прави ми се един Санкт-Петербург
Америка съм я планувала, ако сме живи и здрави след 2 години тази и да средата на другата съм решила обаче да обикаляме тук.

# 659
  • Мнения: 1 317
Здравейте, момичета!
На 7 септември тръгваме с автобус от София за Флоренция (7 възрастни и 9 деца), като ще слезем максимално близо до Венеция и по-конкретно Lido di Jesolo.
Нашата спирка, доколкото разбрахме, е San Dona' di Piave Autostazione, Piazza IV Novembre, 30027 San Donà di Piave VE, Italy, а трябва да стигнем до Lido di Jesolo, Metropolitan City of Venice, Italy.
Въпроси:
1. Сан Дона част от Лидо ди Йезоло ли е?
2. Дали може да се вярва на едно разписание, което намерихме в Интернет - file:///C:/Users/Eleonora/Downloads/linea_19_a_dal_1.09.2016_al_30.09.2016.pdf (дали се отваря)  newsm78
3. Какви джобни ще са ни достатъчни за 6 нощувки, 7 дни, като имаме осигурени закуска и обяд?
4. Можете ли да ми препоръчате сайт или блог, където да се ориентираме за местата, които да посетим във Венеция?
5. И ако се сещате за нещо друго, с което да помогнете за ориентацията на заблудени туристи Grinning
Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт