Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 4 част

  • 71 607
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 225
Още веднъж много ти благодаря за помоща bouquet bouquet bouquet,ще се свържа с него

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
http://www.buyspares.de/search.pl?query=Kenwood+major&page=8
От този сайт доставят до България, бързо идват нещата. Купи има няколко вида,пластмасовата е за около 15Е ,
Доставката беше 10 _тина  евро

# 257
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И аз от там си купих пластмасовата. А втора метална от търг в Ибей за 60 лв, втора ръка, излизат понякога добри оферти, следене му е майката. Peace

# 258
  • Мнения: 225
Да ,даже сега си оформям поръчката от този сайт ,само че английскя http://www.buyspares.co.uk/kenwood/km020/catalogue.pl?path=60807 … ;model_ref=418039,притеснява ме само да не ми се загубят нещата по пътя,не дават тракинг номер до България,затова мисля да ги пусна през габко.

# 259
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
570 е по- стария модел от 010. Ако се експлоатира умерено, е добър избор. Но предвид малката мощност, не е подходящ за месене на големи количества тежки теста и за месомелачката, въпрвки, че приставките са същите, без комбайна с купата- моделът няма средноскоростно гнездо.

Бих го препоръчала на жена, която пече сладкиши два пъти седмично и меси веднъж месечно, не повече от 500 гр тесто.

Много благодаря, Джемма!  bouquet (Отговарям сега, не знаех, че имам отговор - не получих нотификация). Щом е слаб мотора, значи модела не си струва предвид човека, за когото го исках. Забавното е, че промоционално към него има подарък месомелачка.

Здравейте момичета,отново имам нужда от вашата помощ.... Отдолу няма капак,така ли трябва да е или и него трябва да го търся?Изобщо дали си заслужава да го оборудвам  newsm78  


Не можах да кача снимка,забравила съм как Crazy  http://rumidk.snimka.bg/details/kenwood.953960
Заслужаеа си 020 и 060 са едно и също.  Купи ди и капак.
newsm78 Какъв капак, бре, хора?! И моят няма капак - отдолу е кухо.




Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 16:50 от Ferda Mravkata

# 260
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Предпазният капак на купата, за да не пръска.

# 261
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Оф, пък аз помислих, че момичето пита за капак отдолу и се зачудих. Peace

# 262
  • Мнения: 104
И аз мисля, че пита за капак на самия уред отдолу, но на моя даже не знам има или няма  newsm78 Embarassed

# 263
  • Мнения: 225
И аз мисля, че пита за капак на самия уред отдолу, но на моя даже не знам има или няма  newsm78 Embarassed


Да точно за това питах,кухо е ,а идея си намам така ли е оригинално Joy
Не съм си задала добре въпроса Blush,но сега вече разбрах и много ми олекна...Благодаря ви bouquet bouquet

# 264
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Това пък откъде ви дойде на ума.  Laughing Изобщо не ми е хрумвало да му гледам дъното. Единственият капак за който се сетих е предпазният на купата.

# 265
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
 Joy Да, ама я как разбрахме...  Joy Joy 
Щом разопаковах Кенчо, веднага му прегледах всичко, включително и дупката отдолу с етикета, хахаха. Добре де, признавам, че съм педант.   Peace

# 266
  • 14°25´17˝ ... някъде по линията...
  • Мнения: 504
Чувствам се длъжна да благодаря за повдигнатата тема за капаците - съвсем бях забравила за този срещу пръскането. Вчера правих торта (ще я покажа в групата ни във Фейсбук) и ако не ми бяхте припомнили за капака нямаше да се сетя да го извадя. Спестихте ми чистене на олята със сметана кухня. Laughing bouquet

# 267
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моя си го държа на машината. А нея може и да съм я обръщала, като я купих, но не помня дупката. Simple Smile

# 268
  • София
  • Мнения: 681
Здравейте, почвам да ви следя усилено и да трупам знания Simple Smile

Имам кухненски робот (фууд процесор с блендер и приставки - Bosch MCM68885) , който скоро искам да заменя с машина със г/д същите функции като неговите + леки теста, кремове, сладкиши, ежедневните стържене, рязане и пасиране.

Имам хлебопекарна, така че кухненската машина не ми е необходима за месене на тежки смеси, трябва да има блендер и фууд процесор в комплекта. Всичко останало е бонус. Търси се нещо по-евтино. За съжаление не се класирам за Kenwood Titanium или Kitchen Aid, освен ако не е на някаква голяма промоция. Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 11 728
http://magprom.net/mikseri

Здравейте, девойки!
Търсих си ел.  кана за вода на Kenwood и попаднах на този сайт МАГПРОМ , по случайност попаднах и разгледах, какво се предлага. Видях , че се предлагат миксери и то планетарни на изключително добра цена, аз не разбирам много и нека Джемма да ги види и да каже, стават ли или не. Това са нови стоки, но са без опаковки и указанието в повечето случаи е само на анг. език. Даже си избрах и кана,  но липсва в момента, изчерпана е.  В интерес на истината преди няколко дни си поръчах блендер, който си е на Kenwood и е само на цена от 62 лв, как да не го купя. Има си купа + мелница за ядки + мелница за лед, три в едно. Дойде си в оригинална опаковка, но както казах указанието е на анг. език, но това не е проблем. Само исках да споделя за тези от вас които им предстои покупка на голям миксер, там  цената им е  повече от примамлива, според мен. Не знам, не разбирам много, но този който аз си купих на цена от 800 и нещо, там е около 500 лв и нещо. Това си е голяма разлика. Разбира се, че има и други марки от тях пък изобщо не разбирам.  Само исках да споделя. Peace

Общи условия

Активация на акаунт