Искам да кажа ... (76)

  • 88 590
  • 749
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: X
Светълчо, отстрани е смешно, наистина.
Тц, никакви маримби в къщи. Хау!

Приготвих продуктите за козунак, днес ще меся по тази рецепта:
http://pamscookingworld.blogspot.de/2014/04/blog-post_14.html?m=1 , но се оказа, че на закуска са изпили всичкото мляко. Навън още пръска сняг, а аз ще трябва да ходя до магазина с колелото.

# 436
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светълчо, отстрани е смешно, наистина.
Тц, никакви маримби в къщи. Хау!

Приготвих продуктите за козунак, днес ще меся по тази рецепта:
http://pamscookingworld.blogspot.de/2014/04/blog-post_14.html?m=1 , но се оказа, че на закуска са изпили всичкото мляко. Навън още пръска сняг, а аз ще трябва да ходя до магазина с колелото.

Не, не, нищо смешно няма. Забавно и приятно е даже отстрани.
Освен това е прекрасно в живота на човека да има музика, така че ти си тройно по-щастлива с твоите трима музиканти. Да са ти живи и здрави и да напълнят живота с музика - и твоя, и техния. Не знам да има нещо по-хубаво от това.

# 437
  • Мнения: 1 207
Аз мисля съвсем да пропусна Велик ден тази година. Нито яйца смятам да боядисвам, нито нищо. То само за детето (аз яйца не ям) изобщо не си струва цялата цапаница.

Много празници не се усещат като празници тук. И имения си ден нямаше да усетя, ако не бяха дошли честитки от Бг.

Тарти, къде го панетоне-то за едно евро? Едно от малкото сладки неща, които обичам.

При нас е топличко днес, за къс ръкав е от сутринта (а съм зиморничава). Слънцето е ужасно ярко вече, в 9 излязох за секунди навън (от офиса до колата) без слънчеви очила, още ми е на жълти петна всичко.

Трябва да стягам колелото другата седмица, че се налага да оставя колата на преглед. От сега се настройвам психически. Детето ще е доволно.

Честит рожден ден на Съни!

Последна редакция: вт, 26 апр 2016, 12:19 от Флорче

# 438
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Тарти, къде го панетоне-то за едно евро? Едно от малкото сладки неща, които обичам.

В нашето Макро. Ако направиш едно гости, ще ти подаря заедно с боядисани яйца  Heart Eyes Помисли си!

# 439
  • Мнения: 10 661
Забравих да честитя на Съни...
Съни, честит празник! Да си жива и здрава и много щастлива Hug

# 440
  • Мнения: 22 036
Съни, честит рожден ден.

Искам да ви пусна нещо на което попаднах днес и аз лично цвиля. Може и да не ви се стори смешно, защото е за Австралийския сленг/жаргон https://www.youtube.com/watch?v=DHQRZXM-4xI&list=PLUF3kziNbQ … EXN4h0bWTY9R#t=97

# 441
  • Мнения: 505
То само за детето (аз яйца не ям) изобщо не си струва цялата цапаница.

Е.. не така. Точно напротив, само заради детето си заслужава цялата цапаница!

# 442
  • Мнения: 10 874
Приготвих продуктите за козунак, днес ще меся по тази рецепта:
http://pamscookingworld.blogspot.de/2014/04/blog-post_14.html?m=1 , но се оказа, че на закуска са изпили всичкото мляко. Навън още пръска сняг, а аз ще трябва да ходя до магазина с колелото.
На пръв поглед рецептата е страхотна, да споделиш отзив после, за да я впиша в готварската книга, ако се получи добре. Hug

# 443
  • Мнения: X
Втасва Simple Smile
Ако не объркам нещо при печенето, за сега изглежда обещаващо. Ще кажа как е станал накрая.


Станаха! Вкусни, уханни, на конци. Много сполучлива рецепта, чудесни пропорции на продуктите, не прекалено сладко. И изобщо не съм се старала, правих ги между другото.

Последна редакция: вт, 26 апр 2016, 17:01 от Анонимен

# 444
  • София
  • Мнения: 7 138
Съни, честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива, обичана и много усмихната  bouquet.

# 445
  • Мнения: 15 091
Благодаря ви, момичета!

# 446
  • Мнения: 10 874
Втасва Simple Smile
Ако не объркам нещо при печенето, за сега изглежда обещаващо. Ще кажа как е станал накрая.


Станаха! Вкусни, уханни, на конци. Много сполучлива рецепта, чудесни пропорции на продуктите, не прекалено сладко. И изобщо не съм се старала, правих ги между другото.


Вписвам рецептата. Hug

# 447
  • Варна
  • Мнения: 6 368
Съни, честит празник!  Hug

Аз май избързах, като прибрах елхата тези дни!  Crazy

# 448
  • Мнения: 13 033
Съни, честит рожден ден, да си здрава и много щастлива!

Много ми е тъпо! Б@си гадното време, зима иде сякаш, парното е на шест, 9 градуса навън, ама плюс вятъра се чувства 1. Нещо ми е нервно, не спя от дни и настроението ми е минорно. В четвъртък ще боядисваме яйцата, а в петък отиваме при приятели за уикенда, да не сме сами на празника. На мен не ми е празнично, но ще се преструвам...

Идната седмица в края ще идем в София за 2 дни, ще са изцяло посветени на децата, Куклен театър за Жаки, "Вечеря за глупаци" иска да гледа Мими, някой бил ли е? Подходящо ли е за 15 годишна?
Също и зоологическата градина ще посетим, дано не вали! Жаки се е подготвила с рокля, бяла, на принцеса, за да я харесат всички животни:)))

Музейко не е за Жаки, нали? Пише над 5 г, а на Мими дали ще е интересно? Искам да им направя хубава програма и да се забавляват. Какво беше онова, дето се играе по отбори в някакви стаи, решават се логически задачи, търсят се ключове? Не се сещам. Софиянки да ми помогнат в ориенирането за детски атракции, моля:)) Ако трябва ще се разделим по двойки, че са с крайно различни интереси сестрите:))

# 449
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Истински парцал съм. Толкова много ми е уморено, а последната седмица не съм направила кой знае какво, нито у дома, нито на работа. Утре имам семеен ангажимент, а четвъртък е последния ми работен ден и се подготвям за двуседмична отпуска.
Диетата не ми върви. Аха, почна, появи се ден за освинване. И пак съм на старта.  
Не искам никой да ме закача, искам мързел, стабилна нервна система и четене на книги на спокойствие.   Crossing Arms
В абсолютната пролетна депресия съм.

Общи условия

Активация на акаунт