Нашите second hand находки - тема 33

  • 170 425
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Здравейте и от мен! Отдавна ви чета, но чак сега реших да пиша. Та да ви питам, някой знае ли Ла Фиестата на Сточна гара в Пловдив (Dress you)как ще работи по празниците? Утре дали ще отворят? И защо от Фреята изчезнаха играчките и бельото..  

# 106
  • Мнения: 1 167
Защото правят много големи акции по проверка РЗИ - за бельо, обувки и играчки. По принцип са забранени за продажба.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Явно РЗИ не си вършат работата ,з-то се продава гнусно бельо и смачкани,кални обувки почти във всички магазини  ooooh!

# 108
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Сигурно глобите са смешно малки сравнени с печалбата. Едни наистина гнусновати дамски маратонки във фреа вече гонят 35 лв. а бяха по около 10-12  Rolling Eyes

# 109
# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Днес бях в Ла Фиеста в Тракия - новото зареждане в Събота си беше старото. Познах поне 5 парцала от миналата Сряда , които бях мерила и си седяха наредени, даже едната рокля беше на мястото, на което аз я позиционирах. Явно не е впечатлила никой друг. Но цените в Събота са най-високи и после падат, другата Събота пак се вдигат, явно на едни и същи парцаля.
Относно обувките, виждала съм с толкова много кал, че чак съм се чудила като се теглят на по 36 лв/кг, колко им излиза нетното тегло.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 164
Отскоро започнах работа в известна верига магазини втора ръка , и наблюденията са ми ,че най вече се купуват мръсни и кални обувки на кило 35лв и хората се избиват за обувки били някога Пума или Адидас .. аз лично не бих. Впрочем има и нови с етикети също мръсни , явно съхранението е проблема.

# 112
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Отскоро започнах работа в известна верига магазини втора ръка , и наблюденията са ми ,че най вече се купуват мръсни и кални обувки на кило 35лв и хората се избиват за обувки били някога Пума или Адидас .. аз лично не бих. Впрочем има и нови с етикети също мръсни , явно съхранението е проблема.

Още са ми пред очите чифт спортни мъжки обувки в мазето на фреа на четвъртъка. Армани или нещо подобно, за около или над 100 лв  Mr. Green

# 113
  • София
  • Мнения: 1 164
Да определено има и много добри попадения и доста нови обувки , но персонала не ги почиства и вкарва в никакъв приличен вид при зареждането на новата стока и мръсните и кални обувки , цапат и пратят грозна гледка и всичко останало.

# 114
  • Мнения: 47 996
Купувала съм си разкошни обувки...преди години  Rolling Eyes
В момента тези дрехи и обувки не са минали никаква дезинфекция според мен, нито дори елементарен визуален оглед. Трудно се намира дреха без петна и скъсано... Tired а калта по обувките просто е безумие...

# 115
  • София
  • Мнения: 1 164
Някой може ли да ми каже как варират цените в манията или къде мога да ги погледна , защото в сайта им не откривам ценоразпис ? Мерси

# 116
  • Мнения: 2 140
Зависи за коя Мания се интересуваш.
Цената зависи от деня на зареждане,т.е.Мания халите днес е с ново зареждане и най-висока цена.
В началото всеки магазин имаше един и същи ден на зареждане и беше удобно.
Сайта на ЗЗ още не работи, както и телефоните.

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 1 039
Купувала съм си разкошни обувки...преди години  Rolling Eyes
В момента тези дрехи и обувки не са минали никаква дезинфекция според мен, нито дори елементарен визуален оглед. Трудно се намира дреха без петна и скъсано... Tired а калта по обувките просто е безумие...

Абсолютно

# 118
  • Мнения: 817
Аз пък много съм доволна от нашия Бултекс (Владиславово) . Накупих си около 10 страхотни ризи,два нови панталона на Зара и много неща на децата.Ходя на зареждане .

# 119
  • Мнения: 1 011
Здравейте, търся битово. Може ли да споделите магазини в София, които предлагат такова.
Предварително благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт