Заварения ми син харесва дъщеря ми

  • 14 814
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. Имам нужда от съвет по една много деликатна тема. Аз съм разведена и от първия ми брак имам една дъщеря на 17 години, която живее при мен. Наскоро се събрах да живея с друг мъж на семейни начела. Той също има дете от първия си брак- момче на 22 години, което живее при майка си. Неговият син и моята дъщеря се познават още преди ние с баща му да заживеем заедно и се разбират добре. Откакто заживяхме заедно момчето започна да идва все по- често и остава да преспива, което преди беше по- скоро рядкост. Забелязах, че с дъщеря ми си имат закачка, но в началото не обърнах внимание. Обаче... миналата седмица ги заварих заедно. Бях шокирана и им се развиках. После поговорих с дъщеря ми, а приятеля ми е говорил със сина си, като се опитахме да им обясним, че като доведени брат и сестра не е особено редно да правят такива неща. Те обаче не са съгласни. Твърдят, че като нямат кръвна връзка не правят нищо нередно и че освен това ние не сме женени, така че те реално не са едно семейство. Помогнете ми. Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?

# 1
  • Мнения: 573
Аз лично не виждам нищо нередно в тяхната връзка при така представените обстоятелства.

# 2
  • Мнения: 679
Аз не мисля, че не е редно. Вие не сте женени, те нямат кръвна връзка. Той е голям, а тя скоро ще бъде пълнолетна. Не виждам нещо нередно в това, че имат отношения. Нередно би ми се видяло, ако вие с приятелят ти спите в едната стая, а децата ви заедно в другата. Това, че имат един и същи дом не им дава право да се разкарват като младоженци там.

# 3
  • Мнения: 233
Защо да не е редно?Нямат кръвна връзка.Кое ви се струва нередно-разликата във възрастта?Ако са щастливи заедно,както вие с бащата на момчето не виждам проблем.Единствено при евентуална раздяла няма да е приятно за тях,а също и при ваша такава,но в коя връзка няма такава възможност(дори и дългогодишни).

# 4
  • Мнения: 2
Струва ми се нередно, че ги заварих. Освен това те нямат връзка, не са влюбени и не излизат заедно, не са гаджета, а са любовници. И това се случва в нашия дом пред нас.

# 5
  • Мнения: 679
Ето това е грозно - че го правят явно. Трябва да има благоприличие, не може да се изживяват като любовници с осигурен от родителите терен! За любовта де да знаеш - може пък и да има чувства.

# 6
  • Мнения: X
Не мисля, че е нередно, но разбирам авторката. И аз бих се смутила и не би ми било приятно. Някак си би ми било нелепо, аз да имам връзка с бащата, а дъщеря ми със сина . Пак повтарям, няма нищо нередно, но е кофти някак си като усещане...

# 7
  • Мнения: 781
разбира се, че е нередно. но всички станаха толкова широкоскроени и либерални, че трудно ще възприемат нещо като противоречащо на елементарни концепции като морал, ценност, срам и приличие.

и изобщо тази морална амбивалентност и относителност не води до нищо освен до осиновители, които взимат за съпруга осиновената си дъщеря, но не правят нищо нередно, защото 'няма кръвна връзка'. оп, измести се прозореца на Овертон малко. после ще го преместим още толкова до заветната цел.

свършили са се младежите и девойките на света, че двете гугутки са опрели до доведения си брат/сестра. айде, няма нужда  ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 121
Не е никак редно. Затова решението е:


Ти и приятелят ти се разделяте, за да може да просъществува връзката на дъщеря ти със сина му. Друг е въпросът, тя като е на 17 години колко дълга ще е тяхната връзка.

# 9
  • София
  • Мнения: 17 282
Струва ми се нередно, че ги заварих. Освен това те нямат връзка, не са влюбени и не излизат заедно, не са гаджета, а са любовници. И това се случва в нашия дом пред нас.

Това е нередно за 17-годишно момиче независимо с кой го прави - според мен. Аз в тази посока бих говорила, а не че й е доведен брат, защото това не мисля, че е драама в така описания случай.
Ама 17-годишна да ми се подмята из креватите с батковци ... Айде не.

# 10
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте. Имам нужда от съвет по една много деликатна тема. Аз съм разведена и от първия ми брак имам една дъщеря на 17 години, която живее при мен. Наскоро се събрах да живея с друг мъж на семейни начела. Той също има дете от първия си брак- момче на 22 години, което живее при майка си. Неговият син и моята дъщеря се познават още преди ние с баща му да заживеем заедно и се разбират добре. Откакто заживяхме заедно момчето започна да идва все по- често и остава да преспива, което преди беше по- скоро рядкост. Забелязах, че с дъщеря ми си имат закачка, но в началото не обърнах внимание. Обаче... миналата седмица ги заварих заедно. Бях шокирана и им се развиках. После поговорих с дъщеря ми, а приятеля ми е говорил със сина си, като се опитахме да им обясним, че като доведени брат и сестра не е особено редно да правят такива неща. Те обаче не са съгласни. Твърдят, че като нямат кръвна връзка не правят нищо нередно и че освен това ние не сме женени, така че те реално не са едно семейство. Помогнете ми. Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?

Ако не бе срещнала  и не бяхте се събрали с твоя тогава щеше ли да е редно  Mr. Green ?!
Не са кръвни брат и сестра , какъв е проблема ?!


ГаСи тъпата пързалка  Mr. Green

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Струва ми се нередно, че ги заварих. Освен това те нямат връзка, не са влюбени и не излизат заедно, не са гаджета, а са любовници. И това се случва в нашия дом пред нас.
Ти от къде знаеш какви са им отношенията , те ли ти казаха че са само любовници ?!  
А , да и  ко , предпочиташ ли  да ходи нейде и да не знаеш къде и с кой е  Whistling
Ако не я виждаш и не знаеш какви ги върши , по спокойно ли ще ти е ?
На 17 години много момичета си имат приятели и да ОУ правят сеХс  Mr. Green

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 07:15 от Desss

# 12
  • Мнения: 832
Не е редно да стават такива неща, дори и да не са кръвни брат и сестра....,не е редно да е във вашата къща... Можеш да кажеш на дъщеря си като стане пълнолетна и се изнесе , да прави каквото си иска,но не и под вашия покрив... Не е морално! Отстрани изглежда извратено даже.........,майката и бащата в едната стая правят секс ,брата и сестрата в другата.... Shocked

# 13
  • София
  • Мнения: 11 472
Кое не е редно, че прави секс на 17 или че Го прави с доведения си брат?!
Според мен - първото, ако въобще има нещо нередно.

А следващия път - чукай на вратата, скоро тя става пълнолетна, нали ме разбираш....

Най-нередно би било да ги завариш с приятеля ти  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 832
Кое не е редно, че прави секс на 17 или че Го прави с доведения си брат?!
Според мен - първото, ако въобще има нещо нередно.

А следващия път - чукай на вратата, скоро тя става пълнолетна, нали ме разбираш....

Най-нередно би било да ги завариш с приятеля ти  Mr. Green
Не е редно да го правят в дома на родителите си...

# 15
  • Мнения: 14 654
Mай и дъщяря ти харесва заварения ти син  Wink
Не знам какво толкова се изненадваш, нормално е на тези години чувствата да възникват бързо и бързо да се стига до секс. Подробност е, че са доведени брат и сестра, но дъщеря ти е права, че нямат кръвна връзка, така че нямате никакво право да им заповядвате, само може да мрънкате. То и да им заповядвате, никой да ви обръща внимание. А на 17 момичетата са доста нахакани, така че си представям как ще те нареди ако понечиш да я мъчиш на темата. 22-годишният е пълнолетен, на него пък никой не може да му държи сметка.
Знам и по-странни семейни ситуации - приятелката на сина си пада по баща му. Бащата също си пада по нея и в крайна сметка се оженват, имат и двама сина, които се падат братя на големия син, който първоначално довежда въпросата приятелка в дома си.

# 16
  • Мнения: 4 611
А, къде да го правят, на улицата? Всички, които почват сексуалния си живот, докато живеят с родителите правят секс там, по-добре е от паркове и градинки. И също е по-добре да се знае дъщеря й къде е и с кого е, отколкото да се крие и да не знае какво се случва в живота й.
 Но все пак мен ме притеснява, че имат голяма възрастова разлика, 17-22 е доста според мен.  Най-малкото защото тя е в пубертета още, а той е почти завършил университет...
В крайна сметка не можеш да ги спреш, така още повече ще се "надъхат", защото им е забранено,  а много вероятно те и затова да са започнали - заради тръпката, породена от ситуацията. 

# 17
  • София
  • Мнения: 11 472
Е, къде да го правят бе, жена, по пейките ли!?
Затова казвам - чука се на врата на всяко дете, което е станало тийн.

# 18
  • Мнения: 14 654
Eто затова е добре гостите да се събуват - като видиш чужди обувки пред вратата, не влизаш в стаята на тийна.

# 19
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                    Ами да им дават пари за хотел може би...Май на тази възраст всички почти правят неангажиращ секс.Обаче тук се поставя вече въпроса за възпитанието...

# 20
  • Мнения: 14 654
Какво възпитане? Само невъзпитаните момичета ли правят секс на 17?
На 17 не е рано за секс, наивник е този, който вярва, че 17-годишната му дъщеря не е правила вече секс, освен ако не е смачката от маминка и с твърде ниско самочувствие. Нормално е на тази въраст да се влюбват и да правят и секс. Абе, много искате всичко вие да им нареждате, а някои неща не ги определят родителите, колкото и да ги е яд.
И, между другото, ако има някой виновен в тая ситуация, това е точно майката на 17-годишната девойка, защото много добре е знаела за заварения син на близка възраст и е могла да се сети, че момче и момиче на тези години, които имат поводи да се срещат често, ще се харесат. Ама не - тя може да си гледа живота с дъртия, а дъщерята и сина да пазят приличие.

# 21
  • Мнения: 278
Абе и на мен не би ми станало приятно, обаче по принцип наистина нямат кръвна връзка и са си прави младежите  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 24 839
Помогнете ми. Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?
И защо да не е редно?
Колкото е редно ти и бащата на момчето да сте в такива отношения, толкова редно е и децата ви да са.

# 23
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                       А ако на 17 забременее,пак ли ще е нормално и хич да не се притеснява?Или когато се отнася за чуждидеца може да сме либерални,ама за своите...

# 24
  • Мнения: 2 694
Не са гаджета... само секс правят хахахахахахах Страхотна дъщеря си отгледала  Crazy
А тоя малкия може и голям шлем да направи накрая (или пък баща му)...

# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
                       А ако на 17 забременее,пак ли ще е нормално и хич да не се притеснява?Или когато се отнася за чуждидеца може да сме либерални,ама за своите...
Защо, тя само от заварения син ли може да забременее?
Ако на 17 не е научена как да се предпазва, може и от въздуха да хване. Mr. Green

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Става дума за което и да е 17 годишно бременно момиче,рано е поне според мене.А  до предпазването и обучението  от родителите-пак до възпитание опира!
                  А  в случая,дори големите да се разделят по някаква причина,младите пак могат да се виждат,заради секс или любов.Там вече има някаква тръпка и колкото повече им се пречи,толкова по.силна ще става.

# 27
  • Мнения: 287
И аз съм като повечето мнения-кое е нередното? Нямат кръвна връзка, защо да не се харесат? Защо смяташ, че не са влюбени?И никой не знае-може пък да се получи нещо между тях....., а това, че си ги заварила-някой беше споменал-по пейките ли да се натискат? Стига с това консервативно мислене... Peace И колкото повече им забранявате-ти и твоята половинка, няма да се разделят, най-много да ви намразят, защото точно това се случва на тази възраст. Ти трябва да разбереш,
че имаш пораснала вече дъщеря, която скоро ще е пълнолетна, и ако не е той, друг ще  е.Така, че споко...просто поговори със нея като със голям човек-влюбена ли е, да се пази да не забременее, има ли чувства, няма ли....както и с момчето поговорете-ти и баща му...

# 28
  • София
  • Мнения: 23 096
Аз съм шокирана от изказването, че на 17 години е нередно едно момиче да прави секс. Ама моля ви се, в кой век живеете?! Предпочитам 17-годишната ми дъщеря да прави секс вкъщи, вместо по поляни, входове, пейки, храсти, чужди домове и каквото още там се сетите.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 282
Шокиращо или не, нямам желание да заварвам 17-годишната си щерка на калъп  Stop

# 30
  • София
  • Мнения: 23 096
Ако си достатъчно тактична да не й влизаш в стаята, няма.  Laughing
Моята стая се заключваше...

# 31
  • София
  • Мнения: 17 282
Абе, Тонка, ти как си представяш да си пиеш питието в стаята, докато в съседната стая щерка ти прави секс?
Пък може и в мен да е повредата де, не знам. Но ще гледам у нас да не се случва.  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 23 096
Бърди, мисля да й кажа един ден на дъщерята как си представям нещата. Ще се съобразява да върши тия работи, когато не сме си вкъщи.  Wink Определено обаче ще ми е по-спокойно да е в нас, вместо да се въргаля из чужди легла, колкото и кофти да звучи.

Но ще гледам у нас да не се случва.  Laughing

А, у вас не. При приятеля й, при неговите родители, по-приемливо ли ще е? На мен би ми било неудобно именно при чужди хора да е детето ми, а не вкъщи.

# 33
  • Мнения: 5 508
А защо трябва родителите да са в съседната стая? Може просто авторката да се е прибрала по-рано от работа.

По темата: Нищо нередно няма. Да не говорим, че щом се познават отдавна нищо чудно да са имали нещо и преди това, но просто авторката да не знае.
А като не иска да ги хваща в подобни моменти - ами да чука преди да влезе в стаята.
На 17 години не е малка за секс, а до нежелана бременност може да се стигне само ако им е ниска сексуалната култура. Ако им е на ниво няма поводи за притеснение.
И да, за мен също би било по-добре децата да правят секс в стаята си пред това да ползват за терен някой вход/градинка/друго забутано и неприятно място.

# 34
  • Мнения: 1 844
Принципно уж ситуацията не е нередна.
В същото време обаче оставя един малко странен привкус, предвид роднинските връзки.
Случилото се - случило.
Колкото до секса на 17 - всички го правят, ако развитието им протича нормално, разбира се.
Не че не е смущаващо да хванеш дъщеря си на калъп. Но пък някой хора се учат на граници и уважение на личното пространство по трудния начин. Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 24 839
Аз съм шокирана от изказването, че на 17 години е нередно едно момиче да прави секс. Ама моля ви се, в кой век живеете?! Предпочитам 17-годишната ми дъщеря да прави секс вкъщи, вместо по поляни, входове, пейки, храсти, чужди домове и каквото още там се сетите.
А, не и докато съм вкъщи аз!
Да си откраднат време, както всички сме го правили.
Няма начин аз да им постилам леглото за двама.

# 36
  • Мнения: 30 802
Не е нередно да прави секс. Но е тревожно, ако прави секс без мисъл; без идея с какво е свързан и с какво трябва да е свързан сексът...или ако го прави със зла умисъл, напук, или като средство за рушене на граници и постигане на независимост. Това не е хармонично развитие, ако ще да е разпространено.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 096
А, не и докато съм вкъщи аз!
Аз да не съм писала друго?

# 38
  • Мнения: X
Дядо, лека му пръст, беше човек от село. Не помня едничък път да е влязъл при затворена врата, без да почука, независимо че съм била в неговия дом и на 5 годинки.
Нищо нередно не виждам в случая. Хванала ги на калъп и това било проблем? Кой те е карал да нахълтваш в стаята? По желание, другия път ще са сред храстчетата в Борисовата и ще може всеки не просто да ги хване, ами и да се включи.

# 39
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                      За секса в съседната стая...ами ако две семейства живеят в едно жилище,стая до стая,как стои въпросът със секса и на младите и на по-възрастните?!Тогава по-морално ли е?В свекървенската тема има доста оплаквания от навлизане в личното пространство.

# 40
  • София
  • Мнения: 23 096
За секса в съседната стая...ами ако две семейства живеят в едно жилище,стая до стая,как стои въпросът със секса и на младите и на по-възрастните?!
И аз исках да питам същото, но не ми се задълбаваше. По подразбиране ССФ живее отделно от родители/свекъри.

# 41
  • Мнения: 1 894
Ех, Живот ли бе - да го опишеш.... какво ли не сервира  Sunglasses

# 42
  • Варна
  • Мнения: 735
Здравейте. Имам нужда от съвет по една много деликатна тема. Аз съм разведена и от първия ми брак имам една дъщеря на 17 години, която живее при мен. Наскоро се събрах да живея с друг мъж на семейни начела. Той също има дете от първия си брак- момче на 22 години, което живее при майка си. Неговият син и моята дъщеря се познават още преди ние с баща му да заживеем заедно и се разбират добре. Откакто заживяхме заедно момчето започна да идва все по- често и остава да преспива, което преди беше по- скоро рядкост. Забелязах, че с дъщеря ми си имат закачка, но в началото не обърнах внимание. Обаче... миналата седмица ги заварих заедно. Бях шокирана и им се развиках. После поговорих с дъщеря ми, а приятеля ми е говорил със сина си, като се опитахме да им обясним, че като доведени брат и сестра не е особено редно да правят такива неща. Те обаче не са съгласни. Твърдят, че като нямат кръвна връзка не правят нищо нередно и че освен това ние не сме женени, така че те реално не са едно семейство. Помогнете ми. Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?
Първо не ти е доведен син, а син на приятеля ти. Второ те се познават ПРЕДИ вас и може и да са имали връзка много преди вас.
Нередното в ситуацията е, че си ги хванала на калъп. Несъобразителност от тяхна страна. Всичко друго си е нормално за отношения на млади хора.

# 43
  • Мнения: 21 450
  Че това доведен син ли ти е? Според мен никакъв не ти е, на дъщеря ти също. Даже брак могат да сключат, ако решат и църковен.

   Иначе - тъпо е да ги заварвате така, да бяхте почукали, или те да ходят на хотел, неудобна ситуация някак си. Обичайно ли е за дъщеря ви да прави секс у вас?

# 44
  • Мнения: 54 415
Какъв син, какъв брат, какви 5 лв.? Rolling Eyes
Още повече, че са се познавали отпреди.
Вие днес сте заедно утре не, чудо голямо е станало, че те правили секс.
Е, да внимават другия път, пък и вие не влизайте, без да чукате. Mr. Green

# 45
  • Мнения: 12 473
Според мен, единствената реална драма е, че ако се "разделят" може да се отрази и на вашите отношения.

# 46
  • Мнения: 832
И да чука и да не чука на вратата, все тая, ако правят нещо,ще имат време да се пооблекат в единия случай,ама авторката пак ще се усети,че са правили секс... Момчето да си взема квартира на 22 е ,да почне работа и там да се правят квот искат...
Само на мен ли ми се вижда извратено под един покрив да правят секс майката и бащата и доведените брат и сестра... Shocked Shocked Shocked Shocked

# 47
  • Мнения: 14 654
Т.е. майката и бащата могат, ама децата им, които не са никакви брат и сестра - не. Децата не са олигофрени, няма да тръгнат да правят секс, когато всички са си у дома, ще дебнат дъртите да ги няма и това е нормално, винаги е било така, какво се правите на ударени.
Аз пък винаги съм чудела как правят секс младите, когато живеят у свеки, нали не може според форумния морал, явно пинякога може, пинякога не може, зависи кой пуска темата.
Когато живеят няколко възрастни под един покрив, редно е всеки да има лично пространство и другите да не стъпват в него. Тая 17-годишна скоро ще стане пълнолетна и ако ще живее с мама, редно е с нея да се отнасят като с голям човек вече.

# 48
  • Мнения: 1 283
Не виждам нищо нередно. Относно чувствата, няма особена яснота има ли ги, няма ли ги.... А колкото повече се опитвате да ги спирате, толкова по-сладка ще е връзката им, със или без чувства!

# 49
  • Мнения: 5 508
И да чука и да не чука на вратата, все тая, ако правят нещо,ще имат време да се пооблекат в единия случай,ама авторката пак ще се усети,че са правили секс... Момчето да си взема квартира на 22 е ,да почне работа и там да се правят квот искат...
Само на мен ли ми се вижда извратено под един покрив да правят секс майката и бащата и доведените брат и сестра... Shocked Shocked Shocked Shocked
Да, ако авторката се беше съобразила с личното пространство на дъщеря си и само беше почукала пак щеше да разбере, че нещо се случва, но поне нямаше да го види.
А те не са доведени брат и сестра, след като родителите им не са официално женени.

# 50
  • Мнения: 2 850
Забраните ли им да се виждат, наистина ще стане нещо нередно - ще се крият и ще ви лъжат. Много е лесно да се излъже родител. Повече бих се притеснила доколко имат/нямат чувства, защото при младите момичета(повечето, де) лесно се появяват, ако правят секс с някого редовно. Една евентуална драма между тях ще рефлектира върху всички ви.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Т.е. майката и бащата могат, ама децата им, които не са никакви брат и сестра - не. Децата не са олигофрени, няма да тръгнат да правят секс, когато всички са си у дома, ще дебнат дъртите да ги няма и това е нормално, винаги е било така, какво се правите на ударени.
Какви деца са?!! Особено 22-годишното "дете".....

# 52
  • Мнения: 39 301
Погледни от добрата страна. Поне познаваш сватовете.

# 53
  • Мнения: 14 654
Извън конкретната ситуация, светът е пълен с тийнове, дето ги сърби постоянно и гледат да няма никой вкъщи, за да си заведат гаджето, направо не разбирам тоя фалшив потрес "аууу, ама как у нас!!!" Ми е така, както е било винаги, днес това са децата на съфорумките, утре ще са нашите. Под моя покрив аз нареждам, ама ако искам да се разбираме, гледам да давам подходящи заповеди, както онзи цар от малкия принц, който точно по залез нареждаше на слънцето да залезе и то неизменно се подчиняваше. Не може да искаш да се съобразяват само с теб, а ти с тях не. Все пак това са хора, а не притурки, които можеш да нареждаш, както ти харесва.

# 54
  • Мнения: 2 309
Погледни от добрата страна. Поне познаваш сватовете.
Laughing
Аз друго се чудя... ако някое от "децата" беше заварило родителите дали авторката щяше да се почувства пак възмутена? Не е приятно усещане нито детето да те свари, нито ти детето да свариш ако ще да е и на 55 години!
Авторката трябва да приеме, че дъщеря й е сексуално активна и от сега нататък когато си разкрачва краката няма да е, за да прави пясъчен замък между тях! На мен това ми се струва, че й е проблема! Няма човек, който един зрял човек за малк овреме ще приеме чуждо дете,с което не живее за свое доведено или не! Просто с този термин се опитва да вкара малко тежест в аргумента й!
А недай си боже, "малката" да се заключи... тогава очаквам тежката артилерия в действие след този случай!  ooooh! ... а тя вътре само се обезкосмявала да кажем или гледала порно или нещо друго, но за момчетат сме по-склонни да го приеме, но не и за безценните ни девойки ...  Whistling

# 55
  • Мнения: 2 850
Аз не разбрах потреса "как на 17 ще прави секс". Въпросът е да са подготвени и да знаят да се пазят. Ако не са, и на 20 да станат, пак може да си докарат проблеми.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 282
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.

# 57
  • Мнения: 22 036
За мен ситуацията е не особено приятна. Някак е конфузно, но се е случило. не мисля, че можете да ги спрете, а и нямате право. Относно секса на 17  ooooh! наистина ли някой го приема за ненормално?.

Аз също предпочитам всички пороци на младостта да се случват в къщи. Синът ми си води приятели и знае, че може да разчита на мен, а не да се страхува. Заварвала съм го с приятелката му (само се целуваха), когато се прибрах по-рано. Бяха оставили вратата отворена, защото не ме очакваха. Аз само казах здрасти и ометах от там.

Аз предпочитам децата да са около мен и да се чувстват спокойни да споделят, което не означава, че искам оргии.

Тони го е казала - по-добре в къщи отколкото в паркове или в друг дом.

# 58
  • Мнения: 2 309
Ние добре говорим тук за секс, но тя авторката никъде не е казала, че ги е сгащила по време на акт... има толкова неща от целувката до презерватива, че може да се е взмутила, че "доведеният й син" е преглеждал сливиците на дъщеря й  newsm78

# 59
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Авторката вероятно е родила и почнала да води сеХсуален живот рано  Sunglasses и сга подскача  Wink
или твърде късно за да има такива разбирания.




п.п.да не се засягат 'късно' родилите аз самата 2то ми по някои критерии 'късно'  Wink

# 60
  • Мнения: 12 473
На 17 си е съвсем нормално да се прави секс. Имам дружка, която се тревожи, че 18 г й дъщеря още не прави секс.

# 61
  • София
  • Мнения: 17 282
Е на мен пък това ми се струва лудост ..

Ама хайде, да ми дойде реда, пък ще видя и аз как ще съм  Laughing

# 62
  • Мнения: 712
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е ти няма ли да се усетиш , и да вземеш да отидеш на гости на някоя приятелка , та да могат младите да си свършат работата на спокойствие . Grinning Потрес щеше да е ако тъщата реши да се включи и тя в забавлението , нещо в стил "mom teach daughter " .  Laughing

# 63
  • Мнения: 5 508
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е, ние не знаем дали авторката си е стояла кротко в другата стая или просто се е прибрала по-рано от работа да речем ...

# 64
  • Мнения: 10 057
Потреса е как на 17 ще прави секс в дома ми с мен наоколо. Ми да намерят начин да се скрият бе, нали са големи.
Е, ние не знаем дали авторката си е стояла кротко в другата стая или просто се е прибрала по-рано от работа да речем ...
Авторката се покри да се срами в някой ъгъл.

Ами, така като гледам, дъщеря й след една година може да й потърси сметка, защо пък тя живее с бащата на приятеля й.
Не е на моята глава, но не виждам кое толкова е страшното в ситуацията. Млади хора са, познават се от доста време, може да са имали симпатии един към друг, сега им се отворила възможност да се опознаят повече и се стигнало до нещо по-сериозно. Колко сериозно - авторката не уточнява.

# 65
  • Мнения: 4 569
Да не би авторката да завижда на дъщеря си?

# 66
  • Мнения: 5 710
Какво да направим, за да им обясним, че не е редно? Мислите ли, че ние бъркаме?

Защо да не е редно? Ако те бяха гаджета, а вие с приятеля ти се запознахте покрай тях, пак ли щеше да е нередно Wink

# 67
  • Мнения: X
Да не би авторката да завижда на дъщеря си?
За кое да завижда !?

# 68
  • Мнения: 3 121
За агнешкото, за кое... Всеки обича агнешко, не дърт коч.

# 69
  • Мнения: 54 415
Какво агнешко??? Shocked
Нали са им деца?!

# 70
  • Мнения: 3 121
22 годишното агнешко не е дете на авторката.

# 71
  • Мнения: 54 415
И какво от това?
Нали е приятел на дъщеря ѝ?

# 72
  • Мнения: X
 
22 годишното агнешко не е дете на авторката.
  Без коментар - загубих ума и дума  Shocked
Все едно аз да завиждам на дъщеря си за гаджето й , което може да ми е син . Що за извратено мислене имате или пък аз не съм в час и съм твърде остаряла  newsm78

# 73
  • Мнения: 54 415
И аз това се питам?... Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 10 057
След коментара с агнешкото, май темата е за ключ.
И без това авторката не се появи, а мненията по въпроса й са предостатъчни.

# 75
  • София
  • Мнения: 12 006
22 годишното агнешко не е дете на авторката.
Joy сори ама не се сдържах!
Авторката не намери съчувствие и си би шута - много удобно. И кви бяха тия филми брат и сестра, заварен син, глупости на търкалета? Значи тя може да си го слага с бащата, ама дъщеря и да си стои със затворени крака ... докато мама разреши или само до сватбата /с когото и когато и да е тя/? Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: X
Ох, и мен ме напуша на смях вече...авторката да не  е Софи Маринова, че така са се омешали?Simple Smile))

# 77
  • Мнения: 5 247
като се обичат младите да се вземат

Общи условия

Активация на акаунт