iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 76

  • 56 761
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
и аз , естествено след като пуснах поръчка вчера за около 60 лв ..  Rolling Eyes

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
и аз , естествено след като пуснах поръчка вчера за около 60 лв ..  Rolling Eyes
и аз така,дано да пуснат нещо изгодно до понеделник  Rolling Eyes

# 677
  • София
  • Мнения: 321
Здравейте на всички!
Току що направих първата си поръчка и в тази връзка искам да благодаря на Денис за помощта, която ми оказа. Възползвах се от нейния код за 5$ отстъпка.
Bradley Cooper, благодаря и на теб за споделения код, който също ми беше от полза!  bouquet

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 09:44 от Khaleesy

# 678
  • Плевен
  • Мнения: 716
Получих мейл за 10 % отстъпка от всяка поръчка до понеделник с код WEMAY30.  Grinning

Някой пробвал ли е дали кодът може да се комбинира с този за 5 долара?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Може ли препоръка за Папая ензим,дъвчащи табл.Да стават и за деца.
Намерих тук тези...ако някой е ползвал...

# 680
  • Мнения: 19 023
mishkaromba Пробвах, може да се ползват 2-та кода. Вкарваш ги в полето
Savings
Apply Rewards Code or Promo Code

един след друг.  Wink

# 681
  • София
  • Мнения: 321
Аз също ги използвах и двата кода и се получи   Simple Smile
Имам едно питане, тъй като направих днес една поръчка за малко над 80$, но искам да поръчам още някои неща, за да не става проблем на митницата, че съм с повече от една поръчка какво ще ме посъветвате да направя - да изчакам няколко дни докато пуснат първата ми поръчка или да пускам смело още днес?  newsm78

# 682
  • Стара Загора
  • Мнения: 757
mishkaromba Пробвах, може да се ползват 2-та кода. Вкарваш ги в полето
Savings
Apply Rewards Code or Promo Code

един след друг.  Wink
когато ползвате 2 кода ,предполагам правите нов акаунт,с различна карта ли плащате?

# 683
  • Мнения: 448
Получих мейл за 10 % отстъпка от всяка поръчка до понеделник с код WEMAY30.  Grinning


и аз получих същия имейл

# 684
  • Варна
  • Мнения: 771
mishkaromba Пробвах, може да се ползват 2-та кода. Вкарваш ги в полето
Savings
Apply Rewards Code or Promo Code

един след друг.  Wink
когато ползвате 2 кода ,предполагам правите нов акаунт,с различна карта ли плащате?


kokovi4   bouquet  ,освен нов акаунт ,нова карта  ,трябва и  компютър , от който не е правена  регистрация  досега в сайта Peace

код при първа поръчка в  iherb :  PEP491

# 685
  • Варна
  • Мнения: 974
Denis, минах на веганско хранене от известно време, знам че е добре да приемам Б12, би ли ми препоръчала, и други добавки ако ти хрумне нещо.

И също искам да взема масло от вечерна игилика, като последно съм пила това - http://www.iherb.com/American-Health-Royal-Brittany-Evening-Prim … ftgels-Each/20478 ,
но веднъж го набодох за да изкарам малото за други цели, и се оказа, че доста лошо мирише, като гренясало. Не знам дали това е нормално.
Благодаря ти. Hug

Още едно питане, някой ползвал ли е козметичните продукти на Хималая, като щампоан, балсам, скраб?

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 11:00 от Илиянчето

# 686
  • Мнения: 448
Аз също ги използвах и двата кода и се получи   Simple Smile
Имам едно питане, тъй като направих днес една поръчка за малко над 80$, но искам да поръчам още някои неща, за да не става проблем на митницата, че съм с повече от една поръчка какво ще ме посъветвате да направя - да изчакам няколко дни докато пуснат първата ми поръчка или да пускам смело още днес?  newsm78

Според мен изчакай някой ден за да ти обработят поръчката и да ти излезе Loyalty Credit и да си ги използваш

Код за 5% отстъпка при първа поръчка GVL385

# 687
  • София
  • Мнения: 321
Цитат
Според мен изчакай някой ден за да ти обработят поръчката и да ти излезе Loyalty Credit и да си ги използваш

Много благодаря!  Hug

# 688
  • Варна
  • Мнения: 771
Може ли препоръка за Папая ензим,дъвчащи табл.Да стават и за деца.
Намерих тук тези...ако някой е ползвал...

mystic woman Grinning,

разгледай тези http://eu.iherb.com/Nature-s-Plus-Source-of-Life-Animal-Parade-C … -90-Animals/21015

иначе съм доволна от http://eu.iherb.com/Now-Foods-Papaya-Enzymes-Chewable-360-Lozenges/721 , но не се препоръчват за деца
 Peace

код при първа поръчка в  iherb :  PEP491

# 689
  • Мнения: X
Аз също ги използвах и двата кода и се получи   Simple Smile
Имам едно питане, тъй като направих днес една поръчка за малко над 80$, но искам да поръчам още някои неща, за да не става проблем на митницата, че съм с повече от една поръчка какво ще ме посъветвате да направя - да изчакам няколко дни докато пуснат първата ми поръчка или да пускам смело още днес?  newsm78


Няма проблеми с митницата за това, че си с повече от една поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт