Кауфланд - тема 17

  • 151 786
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25 761
Ще взема един против косопад, ако ги намеря. Само такъв не съм пробвала.

# 91
  • Мнения: X
 Този е против косопад
Скрит текст:
  и това са другите
Скрит текст:
Но не съм видяла кои са на промо сега .
 

# 92
  • Мнения: 25 761
Благодаря. Hug Не мисля, че този първия с кутията е на промоция, но пак ще погледна на място.
Що шампоани за косопад са минали през главата ми, още един няма да навреди. Peace

# 93
  • Мнения: 4 303
Промото е против пърхот. Поне такава опаковка има сложена във вестника.
Прахът при нас е Бонукс.

Последна редакция: пн, 23 май 2016, 09:44 от vasq_5

# 94
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
 Peace Който ще купува прах Бинго да гледа дата на производство отдолу на плика, че има и от 2014 и от 2015 г. производство. От 2016 г. не намерих от този, който избрах. То, вярно, че срокът му на годност е 5 години, но все пак да си знаете, че има различни партиди.

# 95
  • Мнения: X
Аз купувам от един обикновено от един наш супермаркет - не съм гледала срок на годност . Сега даже нямам пакет и купих няколко кутийки , но има разлика в аромата .

# 96
  • Мнения: 4 303
Аз купувам от един обикновено от един наш супермаркет - не съм гледала срок на годност . Сега даже нямам пакет и купих няколко кутийки , но има разлика в аромата .
В полза на?

# 97
  • Мнения: X
Каква полза - просто даже и в пакетите има разлика - на вида - или е по - ситен или по - едри гранули. Понякога цветните преобладават - друг път са малко количество. Пере си добре за мен. Сравнен с Ариел .

# 98
  • Мнения: 4 303
В полза на кое? попитах за аромата. Предполагам в кутиите е по силен.

# 99
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Аз си взех за бяло пране 2 в 1 и от пакета на нищо не ми мирише. Но понеже съм го пробвала с малка кутийка и съм доволна от прането, затова си взех пакет. Аромат постигам с омекотител.

# 100
  • Мнения: X
 Темата не е за прахове и се извинявам .
 Не държа на аромат . За сметка на нищо не е , различен е праха и в пакетите казах.
 Сега погледнах - две кутии имам от различни места - значи едната е произведена 2016г януари , втората 2015 г , а залепеното пликче с доза прах бонус е от 2014.
Това са дати и година на производство . На опаковките си пише , че са годни 4 г от датата на производство.
   Аз съм си доволна от праха.
  Имам  алергии  и не търся силни аромати . Ариел има натрапчив  , че и много неприятна миризма за мен . Само калър съм купувала.
 

# 101
  • Карлово
  • Мнения: 4 663
Този е против косопад
Скрит текст:
  и това са другите
Скрит текст:
Но не съм видяла кои са на промо сега .
 
Дали има ефект шампоана против косопад? От една седмица на дъщеря ми и пада много косата.

# 102
  • Мнения: X
От първият има - много съм доволна.

# 103
  • София
  • Мнения: 8 124
Вече втори път го споменавате този шампоан, толкова ли е хубав? Rolling Eyes

Аз съм много доволна от шампоана Здраве, особено този с хума. Много добре ми измива косата, както пише на опаковката, в дълбочина. Звуча като в реклама, но точно такова усещане ми оставя  Laughing

# 104
  • Мнения: 1 244
Аз купих Здраве с водорасли днес. Надявам се да е хубав Simple Smile
 
Купичките с дръжки на Луминарк си взех, малко охладена скумрия, Доместос и това беше. Нищо интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт