Кауфланд - тема 17

  • 151 833
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 16 111
И аз съм доволна от Здраве против косопад. Комбинирах го с балзам за обем от същата серия.
Но против косопад трябва да приемате и вътрешно витамини за коса и нокти.
Има на различни фирми.
Може и някакви домашни маски за подсилване.

# 106
  • Мнения: 6 240
Аз пък не съм доволна от този шампоан против косопад -Здраве.

# 107
  • Мнения: X
При мен имаше ефект още на 2-3 миене . Преди това ми падаше с шепи косата. Но съм го ползвала преди 3 г и ако нещо са му сменили или подобрили състава ....... Тогава косата ми се сгъсти и си върна предишният вид.
 

# 108
  • Мнения: 194
Здравейте, на 17 май си купих блендера, но изобщо не съм доволна от работата му, мога ли да го върна при условие, че не е дефектен??? Трябва ли да обяснявам защо го връщам? До колко дена мога да го върна?

# 109
  • Мнения: 54 654
Аз пък по мнение на Мамасита от половин година си мия косата с тоалетен сапун. Хем ми спря косопада, хем изобщо не ми се омазнява косата. Редувам сапуните, ако някой пита.

Някой ползвал ли е тези самозалепващи протектори за мебели, против надраскване? 3 лв. са.

# 110
  • Мнения: 25 813
Точно се връщам от магазина, каква тарапана беше, не е истина. Розовите домати на 1,99 народа се блъскаше, прехвърляха щайги, бутане, караници... ooooh! ужас. Един мъж ми посочи най долната щайга и каза: "тези май са най хубави, но как ще стигнем до тях"...помощ ли очакваше. Thinking Взех три домата, да не съм капо, промоцията да не изтърва...
Доместос не взех, защото има 2 неотворени. Обаче си взех Персил течен(лилавия за цветно), не че съм я закъсала с перилни съм заредена, но този го обичам и както казах, прИмоцията. Mr. Green
Къдрава маруля, репички, авокадо, царевица, чушки,краставица(бяха меки, не ми се опипваше наред с пенсионерите) сурови ядки...засилих се на кит кат, обаче се спрях. hahaha при сладоледите не успях да се въздържа и взех. Сайдерче за топлите майски вечери...От пазарчето килце черешки. Heart Eyes
Честит 24-ти май!

# 111
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 844
 Joy Честит празник! Голямо шоу е с тези промоции. Дано ти харесат доматите, на нас ни харесаха.

# 112
  • Мнения: 25 813
Joy Честит празник! Голямо шоу е с тези промоции. Дано ти харесат доматите, на нас ни харесаха.
О, аз редовно купувам от тези домати, но днес са намлени с цял лев и беше страшно.

# 113
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 844
А представи си, ако ги намалят на левче.  #Crazy Ще се избием в мирно време. Ама какво да се прави като всеки гледа да вземе нещо по-евтино.

# 114
  • Карлово
  • Мнения: 4 669
Аз ходих рано, за едно цвете за частната учителка на дъщерята. Покрай него реших, както винаги, да обиколя зеленчуците. Взех 1 /един/ розов домат, само толкова избрах и един огромен червен. Иначе други глупости колкото щеш. Та сметката надхвърли 30 лв. На излизане количките бяха видимо намалели. Mr. Green

Последна редакция: вт, 24 май 2016, 15:22 от ДамаТрефа

# 115
  • София
  • Мнения: 4 549
Одеве ходих за шампоан Здраве и да видя мокасините. Не стават. Въпреки че имаше моя номер, отзад много убиват. Накупих и други разни примоции - хайвер, сирене, кашкавал. На зеленчуците не се завъртях, че не ми се мъкнеше на ръка.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 3 273
Здравейте, на 17 май си купих блендера, но изобщо не съм доволна от работата му, мога ли да го върна при условие, че не е дефектен??? Трябва ли да обяснявам защо го връщам? До колко дена мога да го върна?
Няма проблем при връщането - само да е в оригиналната кутия и да има касова бележка  Peace.

# 117
  • Мнения: 1 780
...... и да видя мокасините. Не стават. Въпреки че имаше моя номер, отзад много убиват. Накупих и други разни примоции - хайвер, сирене, кашкавал. На зеленчуците не се завъртях, че не ми се мъкнеше на ръка.

Потвърждавам за мокасините  Naughty , отзад са много скосени и не са удобни затова не ги купих.

# 118
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
При нас е пълно с биромани, не знам каква е промоцията, но всички колички са пълни с бира  Grinning

# 119
  • Мнения: 2 155
Върнах се ядосана, пенсионерите ровеха жестоко в касетките с розови домати,
грабнах набързо три, а у дома видях, че са ми маркирали 6, вместо 4 бр.сапуни.
Корнишоните са хубави.
Не мога да разбера възрастните хора с това опипване, пробиране и нараняване на плодовете,
а се сърдят, че на пазара не им дават да си избират.Липсва култура на пазаруване !

Общи условия

Активация на акаунт