Кауфланд - тема 17

  • 151 919
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 401
Тези розови домати като ги помирисах, преди да взема, имаха чудесен аромат на домат. Вкъщи ги натопих за няколко часа във вода (така правим с всичко извън сезона), те я оцветиха в леко розов цвят, а после нямаха никакъв вкус на домат.

Ябълките "златна превъзходна" същата работа - никакъв вкус поне малко на ябълка.

Прословутия ананас от 5лв го предлагат на 3 и нещо. Това си му беше редовната цена преди.

А да не ви казвам, че нишестето на Радиком вече е за 600мл мляко. Това как да е, но веднъж мъжа ми да се излъже да направи нишесте за семейството с радикомското плюс прясното мляко на Саяна и резултата беше нещо горчиво, ама направо не се ядеше. Изхвърлихме го   Sick Тука проблема ми е, че ще откажат мъжа ми да готви  Crossing Arms Laughing

Накрая да похваля сапуните Нанси - при нашата мека вода май само те не се размекват бързо. Също и бебешкия течен прах Пурлан - никакъв мирис и си пере добре, вече втора опаковка ползвам. Лошото е, че съм доволна само от нехранителни стоки, а не ми се ще да е така  Close

# 121
  • Мнения: 19 061
Аз за втори път ходих и не харесах доматите
взех Нутела  Heart Eyes

# 122
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 904
На нас доматите много ни харесват на вкус. Точно сега си хапвам от тях и въобще нямам намерение да ги изкисвам във вода или да мисля дали имат химии, че то вече на нищо не може да се вярва.

# 123
  • Мнения: 1 090
Аз едвам си подбрах от прословутите домати..
Самия персонал ги изсипва все едно са глави лук, така че не е виновен само подбиращия народ Wink
Днес обиколих 3 пъти и така и не открих сгъваемите щайги..дори и персонала или не знаеше, или ме пращаха към колеги..

# 124
  • Мнения: 612
Аз едвам си подбрах от прословутите домати..
Самия персонал ги изсипва все едно са глави лук, така че не е виновен само подбиращия народ Wink
Днес обиколих 3 пъти и така и не открих сгъваемите щайги..дори и персонала или не знаеше, или ме пращаха към колеги..


Мисля,че сгъваемите касетки са под лентата преди касите, където са и торбичките.

# 125
  • Мнения: 55 002
При нас са на пътеката, където слагат промоционалните стоки.

# 126
  • Мнения: 25 900

Не мога да разбера възрастните хора с това опипване, пробиране и нараняване на плодовете,
а се сърдят, че на пазара не им дават да си избират.Липсва култура на пазаруване !

Съгласна! И млади и те ровичкат като невидели, отвратена съм. Crossing Arms

# 127
  • Мнения: 25 900
Новата брошура е още по скучна и от старата. Crossing Arms

# 128
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 904
 Money Скучна, ама поне си видяла какво има, а аз си чакам някой тук да качи брошура, че хартиена я видя, я не.

# 129
  • Мнения: 25 900
Прах няма никакъв, нали ти питаше за прах. Има течен омо, универсален за 40 пранета.
Пак Давидоф кафетата са на промоция, но аз не ги харесвам. Нищо интересно. Rolling Eyes
Не знам как се качва брошура тук. Embarassed

# 130
# 131
  • Мнения: 1 090
Някой беше споменал за разлики в брошурите. Може ли да попитам дали в София мокрите кърпички playtime са на промоция? О, и памперсите Wink

# 132
  • София
  • Мнения: 14 890
Кърпичките са 1,45, а памперсите - 29,99.

# 133
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 904
Е, не е чак толкова лоша брошурата. Всеки различни неща търси. Ето, днес си купих кашкавал на 9,99 лв., от понеделник на 6.99 лв. Супер, поне от него ще си взема, а другите неща ще гледам на място. Какво да правя като ми е квартален магазин. ooooh!

# 134
  • Русе
  • Мнения: 7 091
Харесах си диня и кашкавал. И аз оня ден си го купих на 10 лв Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт