Какво повече НЯМА да купя - тема 12

  • 160 301
  • 725
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 28 704
Благодаря за темата. За да не е един гол запис - никога вече шницели от Кенар. Твърди и стари. Rage

# 2
  • Мнения: X
Кисело мляко Тонус,както и никакъв вид тиквички в млечен сос,готови.Изхвърчаха от мен като фойерверк Grinning

# 3
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 236
Следя с интерес новата тема Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Замразена скумрия на Данел-97. Пихтиеста и ужасна  Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 714
Аз повече няма да купя крила от топлата витрина на Фантастико . Всеки път си го казвам ,но това беше края. Брака от магазина отива на топлия щанд. Колкото и да овкусяват нещата те пак миришат на мърша .

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 681
Нищо от топлата витрина на Била Sad Вече не остана топла витрина от която да съм спокойна че ще може да се яде това което се купи, стари и боклучави храни повсеместно!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 407
Благодаря за новата тема  bouquet. Чета, оплаквам се....
Бях купила едно хубаво българско масло на "Йотови"-Сливен, е, няма го вече от много време.Яд ме е че не взех повече пакетчета тогава.

# 8
  • Мнения: 7 692
Никога повече пилешки бонфиленца с пармезан от топлата витрина на Била , супер дебела панировка, безвкусни , а този пармезан не знам къде беше ...

# 9
  • Мнения: 10 180
Кисело мляко на Олимпус. Вчера отворих едното (4,5% с каймак) и вътре имаше една голяма капка нещо като машинно масло, миришеше гадно и цялата кофичка имаше гаден вкус. Изхвърлих я, разбира се. Според мъжа ми това било капка палмова мазнина, аз мисля, че беше машинно масло.

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 625
И аз при вас  Peace

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
и аз се записвам с едни круши на прИмоция от Кауфланд, нещо на нищо не блъскат.

# 12
  • Мнения: 807
Как въобще може да пазарувате от топлите витрини на големите вериги! Те са създадени именно с цел старите продукти да бъдат пробутвани. Мъжът на най-добрата ми приятелка работеше 7 години в кухнята на билла...бедна ви е фантазията на какво съм се наслушала...

# 13
  • Мнения: 1 123
Как въобще може да пазарувате от топлите витрини на големите вериги! Те са създадени именно с цел старите продукти да бъдат пробутвани. Мъжът на най-добрата ми приятелка работеше 7 години в кухнята на билла...бедна ви е фантазията на какво съм се наслушала...
Разкажи, ще е полезно.

# 14
  • Мнения: 7 692
Как въобще може да пазарувате от топлите витрини на големите вериги! Те са създадени именно с цел старите продукти да бъдат пробутвани. Мъжът на най-добрата ми приятелка работеше 7 години в кухнята на билла...бедна ви е фантазията на какво съм се наслушала...
Беше наложително, иначе съм опитвала и други неща преди от там и не са били много зле Grinning но да ще бъде много полезно да разкажеш нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт