Пазаруване от H&M ➤ 5

  • 87 900
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Лепваш стикера, които е в пакета и носиш в Еконт. Нищо не плащаш, а при връщането сумата ще е -4.90лв. Няма нужда да ги уведомяваш. Щом пратката постъпи в Еконт те веднага получават информация от тях. До 14 работни дни ще ти възстановят сумата по сметката, която трябва да въведеш в "Моят НМ" -> "Карти и плащания"

# 721
  • Мнения: 295
Получила съм код за 10% отстъпка и безплатна доставка или 20% отстъпка и безплатна доставка, валиден до 14:00 днес.
Няма да го ползвам. Този код персонален ли е или мога да го дам на друг?

# 722
  • Мнения: 1 325
Получила съм код за 10% отстъпка и безплатна доставка или 20% отстъпка и безплатна доставка, валиден до 14:00 днес.
Няма да го ползвам. Този код персонален ли е или мога да го дам на друг?
Той кодът си е за всички, има го на сайта, но трябва да се пазарува над определена сума. Peace

# 723
  • Мнения: 295
Пфууу, че съм руса  Laughing
Реших да го дам на някой да го ползва, че да не отиде зян  Laughing Laughing Laughing
Благодаря, Неви  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 8 639
Здравейте,
някой дали е пазарувал от немския H&M ?
Имам проблем с тях  Tired Вече няколко месеца се опитвам да комуникирам с тях.Трябва да извърша плащане към банковата им сметка, като цената за превод в банка ми е почти колкото самата сума за плащане  Laughing
Чудех се дали ще стане с paypal, но нещо не ми се получава  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 1 522
Момичета вчера върнах пратката в офис на еконт, сега някъде на сайта мога ли да видя дали пратката ми е стигнала при х и м ?

# 726
  • Мнения: 68 644
Май не. Можеш да им се обадиш...

# 727
  • Мнения: 1 325
Момичета вчера върнах пратката в офис на еконт, сега някъде на сайта мога ли да видя дали пратката ми е стигнала при х и м ?
Можеш да видиш на проследяването в Еконт дали са я предали в Русе на ХМ, но от там нататък няма как да я проследиш. Отнема около 10 (или 7) дни да стигне май, нещо такова ми казаха. Просто чакай около 2 седмици и ако нямаш имейл от тях ги потърси. Peace

# 728
  • Мнения: 1 819
И аз днес за първи път връщах...то големи разправии бяха в офиса на Еконт със служителката Tired Вътре трябвало да сложа някакъв стикер според нея, обяснявам й аз че е отрязък вътре с отбелязани нещата които връщам, а отвън залепен стикера, ама тя не ooooh! Спазват ли срока за връщане на парите обикновено, или трябва да ги подканям по телефона Mr. Green

# 729
  • София
  • Мнения: 19 249
ИМА НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт