На море в БГ - 2007 - Всичко по темата! - Тема 2

  • 55 499
  • 566
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 567
За съжаление купонясвянето е невъзможно с малко дете.
Искам почивка в спокойно хубаво хотелче, но незнам дали в България има хотели, който са добри, щом има недоволни от всички....
Но дано не попаднем на такъв и лошите неща да са в рамките на нормалната българска цигания.
Ще се надяваме само, защото толкова много съм се отчаяла от управители и хора, на които местата не са им там, но кво да се правим.
И един смотан закон за защита на потребителя не ги притеснява.
Тогава какво може да направи един нормален статистически българин...
Ох, що ме майко роди в България
Все по- често започнах да си го повтарям това

# 376
  • Мнения: 2 839
Е, ако отидеш на Сл. Бряг с дете, няма как да си доволна, дори и при най-доброто обслужване.
Мислете от какво имате нужда преди да си организирате пътуванията. И най-добрия мениджър няма как да угоди едновременно и на семейство с деца, и на младоженци жадни за купон до зори.

# 377
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Миналата година бях 10 дена на Сл.бряг с децата.Хотела беше на първа линия и с това приклю4вам с положителните неща.
Просто за деца според мен не става NaughtyМного е шумно.Не може да се спи.Музиката дъни до 3-4 сутринта.Няма една градинка където да се разходиш.Нон стоп трябва да пазиш детето по алеите от мотор4ета,джипове и др.
Преди да родя бях с мъжо за купона и изкарахме страхотно.  bouquet

# 378
  • Мнения: 105
здравейте момичета имам проблем имам близнаци на 1.4м къде да ги заведа на море ще бъдем без помощници т.е само аз и мъжа ми дайте ми някои оферти да започна да звъня някъде защото отпоската на мъжа ми е към 10.08 благодаря предварително

# 379
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.
Може ли да ми препоръчате място за почивка на семейство с 3 деца - на 14 г. , 13 г. и 4 г. Трябва ни апартамент с две стаи. Миналата година намерихме едно хотелче до Варна - казва се Брилянс. Много доволни бяхме. Цената беше 60 лв. за апартамент. Сега обаче търсим нещо такова по южното Черноморие - от Обзор надолу.
Ако някои се сеща нещо, моля да ми пише - може и на ЛС.
Благодаря предварително и пожелавам хубава почивка на всички ви.

# 380
  • Монтана
  • Мнения: 499
Мнение за Царево-Никога повече Naughty

# 381
  • Мнения: 4 053
Мнение за Царево-Никога повече Naughty

няма да даваш вече мнения за Царево или няма да ходиш вече там newsm78

# 382
  • Мнения: 158
Мнение за Царево-Никога повече Naughty
и защо? дай конкретни примери,че да може хората да знаят.

# 383
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Мнение за Царево-Никога повече Naughty

Заради чалгата ли?  Grinning

# 384
  • Мнения: 5 370
Tоку -що се прибирам от Синеморец, за жалост, само една седмица тази година-за мене, моите хора останаха там. Много ми е хубаво, зареждам се там, определено в следващите 10 години, живот и здраве да е, друга дестинация не ми трябва.
За да не пиша излишни фермани-който го интересува нещо-на ЛС.

# 385
  • Монтана
  • Мнения: 499
Прави сте-не се обосновах добре
В Царево бяхме миналото лято в селцето,а не на бунгала.Бяхме на квартира.Хората като цяло са много студени,не са общителни и любезни.За децата няма почти никакви развлечения,ако ли пък има нещо то е мн скъпо.Например да кара кола е 4лв. newsm78.Относно заведенията-са малко и постоянно няма места,а след 20ч-няма никакви манджи-само скара.Плажа централния е мн малък и няма къде да легнеш.Ние ходихме на Арапя-но до там пътя е много лош-черен,дупки и т.н
Има още мн причини заради който не бих повторила там
Но на някой може да си му харесва-това е само мое мнение
Весела и приятна почивка на всички

# 386
  • Мнения: 87
Здравейте, момичета.
Миналата година ходих на Несебър при  мой приятели отадават под наем едностаини и двустаини апартаменти. Условията за почивка с деца /, а дори и без деца / са идеални.
Става на въпрос за  новопостроения комплекс Аполон намиращ се на брега на морето между Несебър и Равда.  Апартаментите се състоят от хол с кабелна  TV и кожена гарнитура /разтягаща се/, напълно оборудвана кухня, климатик, спалня с WC и баня с вана, още една спалня с 3 легла и WC с баня. Комплекса има на разположение 2 плувни басейна с детски кът, предстоят да отворят фитнес, ресторант и SPA, има и игрище за тенис корт, футбол, баскетбол. Намира се в непосредствена близост до аквапарка на Несебър - всичко това обуславя една незабравима почивка на Българското черноморие на ниски цени. Цена на вечер в едностаен апартамент - 50лв. /възможност за настаняване на 4 човека/,  в двустаен - 100лв. /възможност за настаняване на 6-7 човека/.
Тове е сайта им   http://www.apoloncomplex.iowners.net/index.php?d=apoloncomplex&a … =gallery&pn=2 , но цените в него не отговарят давам Ви го само за да можете да разгледате галерията.
Ще ви хареса със сигурност.
Весела и приятна почивка на всички

# 387
Здравейте,мамчета!Две семейства с дечковци на по 1 год. и 3 м. си резервирахме бунгала "Витоша" в Китен Simple Smile
Ще бъда много благодарна да ми пишете отзиви за курорта-как е тази година,пренаселено ли е,как е плажа,добре ли е за децата.

# 388
  • Linz
  • Мнения: 11 619
vezdi, а как може да резервираме там?

# 389
  • Мнения: 87
ами може да се резервира, като звънеш на тел.  0878737377  и търсиш Елена Маринова

Общи условия

Активация на акаунт