~"Висше общество ~~ "Номер 309" ~ Хазар и Енгин ~~ Демет и Фуркан

  • 147 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 186
Здравейте, аз съм GeriSezoni страхотна тема е станала.
Има нещо, което ще стане ясно по-нататък. Защо майката на Джансу смята, че носи лош късмет. Направо се стреснах от такова отношение.
Но за сметка на това, добре ще си го получи от любовницата. Онази е нагла до безкрай.

# 16
  • Мнения: 601
Здравейте и от мен! Дами, превода на 1 епизод може да гледате тук:

https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239310%2F50ccc … l_wall_-113691288

Приятно гледане и хубав слънчев ден ви пожелавам!

# 17
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Добро утро! Hug Hug Hug


Скрит текст:

Аз пък на моменти съжалявам майката на Джансу - мъжът й се държи отвратително с нея, а тя няма сили да си събере багажа, защото не иска да се откаже от охолния начин на живот.  ooooh! Сега ще се примири и с извънбрачното му дете.  Shocked Само не мога да разбера защо толкова мрази Джансу - сигурно нататък ще разберем, но постоянно я обвинява, че им носи лош късмет.  newsm78 Мерт е разглезено момче, но пък е добродушен и ми е симпатичен, очаквам скоро и той да получи своите житейски уроци. Peace Керем е мечта засега - добър, красив, кадърен... Wink




МариолчеHeart Eyes няма да сбъркаш с "Номер 309" - изгледах и трите епизода - голям смях пада. Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Моля се, да не залитнат по някое време в драмата и да го окепазят, че турците много обичат да превръщат комедиите си в трагедии. ooooh!



С тези двете не можеш да скучаеш, ама и много други образи има. Laughing Mr. Green Grinning



Хубав ден! bouquet
Снежке благодаря за кафето ама аз такава женица дето се примирява с лошото отношение на мъжа си само и само да не загуби статуса си пред хората не мога да я съжаля щото тя сама си го прави така като го търпи.Отношението на майката и на мен ми направи впечатление има някаква интрига там може Джансу да е от друга майка така мисля  Peaceне мога да си обесня отношението и иначе беше много хладно с някаква омраза аз поне останах с такова впечатление

# 18
  • Мнения: 186
http://vk.com/feed?z=video-101119462_456239255%2Ff1b02a4f697e708 … st_-101119462_896
ВИСШЕ ОБЩЕСТВО ЕП.1 БГ.СУБ. от мен. Поздрави на всички.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 261
Здравейте и от мен! Дами, превода на 1 епизод може да гледате тук:

https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239310%2F50ccc … l_wall_-113691288

Приятно гледане и хубав слънчев ден ви пожелавам!

Благодаря!
Имах удоволствието да го изгледам още снощи. Благодаря на екипа по превода!  bouquet

# 20
  • Мнения: 22 052
Здравейте и от мен! Дами, превода на 1 епизод може да гледате тук:

https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239310%2F50ccc … l_wall_-113691288

Приятно гледане и хубав слънчев ден ви пожелавам!

Благодаря!
Имах удоволствието да го изгледам още снощи. Благодаря на екипа по превода!  bouquet

И аз го изгледах току-що, хареса ми  Crazy Записвам се да следя темата  Peace
 Благодаря на екипа за превода  bouquet

# 21
  • Дубай
  • Мнения: 3 733
Здравейте и от мен! Дами, превода на 1 епизод може да гледате тук:

https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456239310%2F50ccc … l_wall_-113691288

Приятно гледане и хубав слънчев ден ви пожелавам!

Благодаря!
Имах удоволствието да го изгледам още снощи. Благодаря на екипа по превода!  bouquet

И аз го изгледах току-що, хареса ми  Crazy Записвам се да следя темата  Peace
 Благодаря на екипа за превода  bouquet
Еве  Hug
Радвам се да те видя и тук

# 22
  • Мнения: 432
Момичета, изгредах първи епизод на Висше общество и съм очарована, ще го следя. Благодаря за превода!  bouquet

# 23
  • Varna
  • Мнения: 467
 И аз се включвам при вас момичета и двата сериала се обещаващи, но като че ли "Висшето общество" ме грабна повече. Подозирам , че е заради превода на български , за който сърдечно благодаря bouquet. Добре би било и 309 да преведе някой, но май няма желаещи.Като цяло обаче ми харесаха и двата филма и ще ги следя!
'

# 24
  • Мнения: 8 429
Добре дошли на новите момичета.  bouquet

ЕмсHug благодаря за линка. bouquet Мерси и на екипа, който превежда ВО. bouquet

Ивве, права си, в крайна сметка тя го е приела и не прави нищо, за да го промени.  Peace Въпреки това й съчувствам, че е толкова слабохарактерна.  Peace

Снимчица от вчерашния снимачен ден.  Wink




Пожелавам ви лека нощ с клипче от № 309. Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 442
            Привет мили дами!
            Сега разбрах, че има  тема за Висше общество. Ще се радвам да ме приемете при вас. Изгледах първи епизод и определено ми хареса. Благодаря за превода и поздрави на тези, които отделят от времето си за да ни създават комфорт при гледане на сериите. Хубава вечер на всички и до скоро.

# 26
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте! Hug

Пускам линк на преведения епизод и в тубето:

https://www.youtube.com/watch?v=Sho6x4rwsuI

Приятна вечер! bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 13 635
Привет и от мен момичета  Hug
И аз изгледах 1-ви епизод на Висше общество и останах много приятно изненадана. Харесвам и двамата ГГ. Гледала съм ги и в други сериали и се надявам в този да направят добър тандем.
 За 309 нищо не мога да кажа защото не съм го изгледала но сигурно ще му хвърля едно око и на него.
Да не забравя да благодаря на екипа на новата тема и на преводачите на Висшето общество.   newsm51

# 28
  • София
  • Мнения: 178
Да се запиша и аз с фрагмана на 2 епизод

# 29
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета! Видях, че има специална тема за летните сериали и надниквам. Благодаря на Снежка за темата!
Вчера неделно изгледах преведените серии и от двата сериала.
ВО ми хареса много - засега. Дано да остане така интересен и да не зацикли в някоя посока... Благодаря на момичетата, които превеждат! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Номера ми напомня на Ягодките, не само заради актрисата, която играе Лале.



Режисьорът на ВО беше на първите серии на Любов под наем и тогава сериите бяха леки и много забавни. Дано и сценарият тук позволява същото.
Успешен ден!
 

Общи условия

Активация на акаунт