Включете се в предизвикателството и си подарете бяла усмивка

  • 11 207
  • 147
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Ако искате по-бели зъби, но нямате възможност да правите скъпи процедури, можете да постигнете чудесен ефект и в домашни условия.
Красивата усмивка е нещо, което всеки иска да притежава. Тя носи чар и помага много в общуването с останалите. Но също така е и предпоставка за укрепнал и силен организъм.
За да се радвате на красива, здрава и бяла усмивка, трябва да поддържате зъбите си всеки ден.

Дентстор БГ заедно с партньорите си WhiteWash Labolatories UK предлага за пръв път в България професионални продукти за избелване на зъби. Продуктите са разработени от реномирани стоматолози в Англия и са носители на няколко награди, а освен това са и на много достъпни цени.

Дентстор БГ заедно с партньорите си WhiteWash Labolatories UK стартира за пръв път в България и благотворителна кампания, като за всеки закупен продукт се заделят средства за благотворителност при борбата с рак на гърдата и рак на простатата.

SONIC елекронна избелваща четка за зъби
Напредналата звукова технология осигурява мощно почистващо действие, което помага за премахване на зъбната плака и осигурява здрави зъби и венци. Sonic четката помага също при избелване на зъбите, като премахва повърхностните петна, което е клинично тествано. Произвежда 40 000 вибрации в минута за мощно динамично действие с 3 режима – почистване, масаж и избелване. Комплектът съдържа и 3 допълнителни приставки за смяна.



Професионална паста за избелване на зъби Whitewash със сребърни частици, 125ml
Пастата за избелване на зъби Whitewash съдържа 99,9% частици чисто сребро, алое вера, екстракт от зелен чай и витамин Е, които спомагат да се постигне чувството за удивителна чистота и свежест. Заедно със специалните микрополиращи елементи осигурява избелване и предпазва от зъбен камък.



Ленти за избелване на зъби Whitewash
Лентите за избелване на зъбите Whitewash съдържат оптималното количество избелващ гел за просто, безопасно и ефективно избелване на зъбите. С уникалната си лекa и избелващa формула предпазват чувствителните зъби и венци.
Чрез прилагане на лентите за 60 минути веднъж на ден в продължение на 14 дни може да си осигурите бяла, сияйна и красива усмивка. Като допълнение за приятното усещане и грижа лентите имат приятен аромат на мента за освежаване на дъха.
Лентите са абсолютно безопасни и безвредни.



Може да разгледате всички продукти за дентална хигиена от Дентстор БГ ТУК.


Включете се в предизвикателството и тествайте продуктите!
Дентстор БГ ви предлага да опитате трите продукта и за 14 дни вашата усмивка ще блесне в пълната си белота.
Това, което трябва да направите, за да участвате, е да напишете до 28.06.2016 г. в настоящата тема мнението си относно избелването на зъби в домашни условия. Двама от всички, включили се в темата, ще имат възможност да тестват лично продуктите на Дентстор БГ. Избраните късметлии ще получат като подарък пълен комплект за избелване (електрическа четка, паста и лентички) с единствения ангажимент две седмици по-късно да споделят тук своите резултати с избелващата система и впечатленията си от нея.

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 10:35 от Адри́

# 1
  • Мнения: 2 516
Толкова много искам да имам ярко бели зъби! Не пуша, не пия кафе, вино и всякакви неща, които оцветяват зъбите, и въпреки това те никога не са били бели. Винаги имат някакъв нюанс на сиво/жълто  Tired
Напълно съм ЗА избелването в домашни условия. Пробвала съм няколко прости начина - със сода, пюре от ягоди, активен въглен. Нито един не даде кой знае какъв резултат.
Бих била изключително щастлива, ако съм от една от късметлийките, спечелили системата за домашно избелване!

# 2
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение. Наистина не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури при специалист.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK! Hug

# 3
  • Мнения: 87
От няколко години имам огромно желание да се подложа на такава процедура, допитах се до стоматолог, но нямам  финансовата възможност да го направя. Ще наблюдавам с интерес отзивите на спечелилите. Чувала съм за методи в домашни условия, но не съм опитвала до сега. Надявам се на възможността и късмета за да пробвам този продукт.

# 4
  • Мнения: 1 557
Аз съм ЗА избелването в домашни условия. То е доста по-щадящо от това в кабинетите на зъболекарите.  Имам приятели и познати, които използват подобни системи за избелване и са доволни. Бих се радвала да имам възможност и аз да пробвам такава система.

# 5
  • Мнения: 29 324
Смятам, че всеки трябва да полага грижи за зъбите си, не само да са здрави, но и за цвета им. Много бих искала да изпробвам системата за избелване в домашни условия, която не те ангажира с ходене на зъболекар, а може да се направи в удобството на дома.

# 6
  • Gulyantsi
  • Мнения: 236
Опитвала съм различни методи за избелване на зъби в домашни условия, но уви без резултат. Ще съм много щастлива ако имам късмета да опитам този нов продукт за избелване и да се уверя в резултатите лично!

# 7
  • Мнения: 47 981
И аз искам бели зъбки, но не знам- генетично ли е или каква е причината, но зъбите ми са доста жълти  Embarassed Не консумирам вино и храни, които оцветяват, нито пуша, но е факт че зъбите ми, макар и здрави, не са бели. На дъщеря ми са същите, и затова бих искала да попитам след като комплекта е безопасен за употреба, дали може да се използва от 15 годишен тийнейджър?
Нямам възможност за професионални процедури, а и ме е страх да не са прекалено агресивни и да ми увредят зъбите, защото сега поне са здрави Simple Smile Бих пробвала безопасен комплект за домашна употреба. Всъщност съм голям фен на домашните процедури, носи ми удоволствие да си правя сама  разни маски, маникюр и прочие, особено откакто дъщеря ми попорасна и също се включва Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 988
Едва ли има жена, която да не мечтае за прекрасна, бяла усмивка и едва ли има човек, който да ходи с желание на зъболекар. В този ред на мисли, определено съм "ЗА" избелването в домашни условия,като задължително условие е продуктите да не увреждат зъбите и венците. С радост бих се включила, както в тестването на продуктите, така и в споделянето на резултатите и мнение за целия процес.

# 9
  • Мнения: 358
Винаги съм искала да имам соник четка, чувала съм страхотни мнения. В комплект с избелващи продукти със сигурност ще има ефект!

# 10
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
С удоволствие бих изпробвала четката "Соник". Твърдо "За" съм за избелването на зъбите в до домашни условия! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 528
Опитвала съм какви ли не пасти за зъби или домашни рецепти за избелване на зъбите. До сега резултатът не е бил задоволяващ, ако изобщо има резултат. Винаги съм мечтала за красива и бяла усмивка! Много ме заинтригува този комплект за домашно избелване, тъй като като повечето жени по майчинство разполагам с ограничен бюджет за разкрасителни процедури. Още повече, че използването му в домашна обстановка е голям плюс за мен. С малко бебе, кърмаче е трудно да се организирам да ида при специалист, дори и ако имах финансовата възможност. С огромно желание бих изпробвала продукта и бих споделила своите впечатления!

# 12
  • Мнения: 579
С правилните продукти избелването в домашни условия може да е повече от задоволително. С удоволствие бих изпробвала тази система, не съм я използвала до сега.

# 13
  • Мнения: 605
Мисля, че избелването на зъби в домашни условия е много удобно и е чудесно, че има такива продукти.
Както писаха повечето хора преди мен, опитвала съм различни домашни рецепти за избелване, но без резултат. А имам проблем с цвета на зъбите и ми се иска да го реша по някакъв начин.
Финансовата част също не е без значение - не мога да си позволя скъпи стоматологични процедури.

# 14
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
Смятам, че трябва много да се внимава с избелването на зъбите в домашни условия,защото на пазара има много ментета! Информирах се за вашите продукти и съм очарована от отзивите, с удоволствие бих тествала и ползвала продуктите Ви! Simple Smile

# 15
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Всеки мечтае за красива усмивка, без да се притеснява от околните. Ако това наистина е възможно да се случи в домашни условия с огромно удоволствие бих опитала. Пуша, пия кафе и това е навик от който така и не успях да се отърва. Затова и зъбите ми имат жълтеникав отенък от който с радост бих се отървала.

# 16
  • Мнения: 38
Имам проблемни зъби, които лесно се оцветяват. Това определено ме притеснява, когато контактувам с хората - нима мъжете не искат бяла усмивка?! Домашното избелване на зъбите ме заинтригува изключително много, тъй като е удобно, бързо и по-достъпно от парична гледна точка. Успех на всички!

# 17
  • Мнения: 8
Здравейте,

Продуктите за избелване съдържат peroxide - това е естествена съставка, която е безвредна и естествено избелва зъбите . Продуктите са подходящи и за тинейджъри.

Няма бърз и ефективен подход за постигане на бяла красива усмивка  - единственият най- здравословен начин е да използване продукти с  peroxide.

Избелването на зъбите е бавен процес, а дълготрайният резултат се постига с едновременното изполване на електронна четка за избелване на зъби в комбинация с избелваща паста- така постигате добра устна хигиена и подържате здрави и бели зъби винаги.

Последна редакция: ср, 22 юни 2016, 12:16 от dentstorebg

# 18
  • Мнения: 279
Влязох в красива мама, точно за прочета за нещо ефикасно, което избелва зъбите. С удоволствие бих изпробвала тези продукти.  Sunglasses Hug

# 19
  • Мнения: 610
Бих пробвала този комплект за избелване.При избелването в домашни условия най-важното е да не прекалим, защото това може да навреди на емайла и да травмира венците.

# 20
  • Мнения: 376
Страхотна изненада, защото аз и моя съпруг сме точно на тази вълна- да видим варианти за избелване на зъбите в домашни условия. Прочетох дтайлно информацията споделена от вас, и ще се радвам да изпробваме вашите продукти. Хубаво лято:)

# 21
  • Мнения: 540
С правилните продукти избелването в домашни условия може да е повече от задоволително. Бих пробвала безопасен комплект за домашна употреба.

# 22
  • Мнения: 1 431
Пробвала съм доста начини за избелване на зъбите през годините. Изпробвала съм и всички видове избелващи пасти за зъби, но без резултат. Сега търся възможно най - подходящия и наистина оказващ влияние метод, защото се стягам за булка, а всяка булка иска да изглежда добре, като усмивката е едно от нещата, който трябва да са съвършени.

# 23
  • Мнения: 1 304
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK! Hug

# 24
  • Мнения: 6 017
И аз с удоволствие бих пробвала продуктите ви. Едва ли има жена, която не мечтае за бяла и ослепителна усмивка  Wink

# 25
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Предпочитам избелването в домашни условия разбира се!
До сега не съм попаднала на ефективно избелваща паста за зъби, така че тези продукти определено представляват интерес.

# 26
  • Мнения: 20
Здравейте!
Пробвала съм почти всички методи за избелване в домашни условия„ от най елементарните пасти„ лепенки до изработване на индивидуални протези за спане с разтвор(от който чувствителноста на зъбите към  топло и студено стана болезнена)!
С удоволствие бих тествала  вашите продукти„ като голям почитател на домашните процедури!
Успех с продуктите!

# 27
  • Мнения: 5 681
Избелването на зъби в домашни условия е добро решение. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 966
Бих пробвала с удоволствие комплекта за избелване, страхотно е човек, да може сам да си осигури бяла и красива усмивка.

# 29
  • Мнения: 4 208
Белите зъби са моя мечта от години. Не мога да си позволя професионално избелване при стоматолог. Ползвала съм веднъж домашна система за избелване, имаше временен ефект.
С удоволствие бих опитала нови предложения.
Чудесна е възможността за избелване на зъбите в домашни условия. Спестява се време и средства.

# 30
  • Мнения: 1 423
  Избелването на зъби в домашни условия ще ми спести време и ще ми донесе чувство на удовлетвореност, след като се появи резултатът - красиви бели зъби.
 Не съм се подлагала на такава процедура. Веднъж годишно почиствам зъбен камък и се следя при зъболекар профилактично. Самото посещение в стоматологичен кабинет не е толкова страшно, колкото неприятно  Grinning. Затова избягването му чрез избелващата процедура у дома е още един голям плюс.
С радост бих ползвала продуктите на Денстор БГ.

# 31
  • Мнения: 504
Избелването на зъби в домашни условия е много разумно решение,защото не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури при специалист.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK!

# 32
  • Мнения: 574
Ако съм сигурна че метода не уврежда зъбите, нямам проблем да го пробвам вкъщи. Досега съм ползвала избелващи пасти за зъби, като ги редувам с други видове. Не съм забелязала досега ефект от пастите за зъби, но се притеснявам да ползвам по-агресивни методи за да не си разваля зъбите.

# 33
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
С удоволствие бих изпробвала вашите продукти.
 Винаги съм искала зъбите ми да са блестящо бели.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 522
Твърдо "За" съм за избелването вкъщи.Резултата ще си проличава всеки изминал ден.
Дали заради пушенето,зъбите ми са жълтеникави.
Мечтая за това,повече да не се притеснявам,когато говоря или се усмихвам и с удоволствие бих пробвала този продукт Simple Smile

# 35
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
До сега в домашни условия съм ползвала само избелващи пасти за зъби, от които честно казано ефект не виждам. Силно се надявам да ми се усмихне късмета и да съм една от късметлийките, и скоро да мога да се похваля с искрящи, бели зъби.

# 36
  • София
  • Мнения: 964
Здравейте,
преди няколко месеца пробвах едни лентички за избелване на зъби в домашни условия,но честно казано ефекта не беше това,което очаквах. Попринцип моите зъби не са много жълти,но пуша и пия много кафе и исках малко повече резултат,които не получих.С удоволствие бих пробвала Вашите продукти,за да се убедя,че наистина е възможно в домашни условия да получим желаните бели зъби и прекрасна усмивка Simple Smile

# 37
  • Мнения: 129
Не всеки има време и пари, за да си позволи изкрящо бяла усмивка при специалист. Смятам, че продуктите за домашна употреба са много полезни!
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Мисля, че избелването на зъбите в домашни условия е много по-малко стресиращо
и по-евтино.Резултатът зависи от качеството на продуктите.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 39
  • Враца
  • Мнения: 271
Пробвала съм раЛични пасти за избелване на зъбите, както и домашни процедури със сода, но не постигам ефект. Ходенето на зъболекар е истинско мъчение за мен и съм "за" процедури вкъщи, стига да имат видим резултат. Много бих искала да пробвам продуктите!

# 40
  • Мнения: 1 311
Винаги съм искала да се подложа на такава процедура за избелване на зъбите, но съм нямала нужните финансови средства за това. Не пуша, но пия кафе, а понякога и червено винце  Laughing  Много бих се радвала да пробвам продуктите WhiteWash Labolatories UK в домашни условия.

# 41
  • Мнения: 1 035
Избелването на зъби в домашни условия е добро решение.Би било чудесно човек да може у дома да постигне красива и бяла усмивка. С удоволствие бих пробвала продуктите ви. Simple Smile

# 42
  • Мнения: 251
Избелването в домашни условия е възможно и постига резултати, ако избраният продукт е от проверен производител.
С удоволствие бих се положила на процедурата,ревюто ми ще бъде професионално,доста често ми се налага да превеждам материали и публикации в денталната сфера.

# 43
  • Мнения: 8
Професионалните продукти за избелване на зъби WhiteWash Labolatories са разработени и формулирани от водещи стоматолози в Англия. Тези продукти за удобрени от Европейската деректива по козметика от 2012 г. Те са безопасни, ефективни и много достъпни.

# 44
  • Мнения: X
Изпробвала съм лентички за избелване вкъщи, но не останах очарвана...Резултатът беше незадоволителен и краткотраен...

# 45
  • Мнения: 39 317
Избелването на зъбите в домашни условия е добро решение за днешното забързано ежедневие.
С удоволствие бих направила избелване на зъбите си в домашни условия.

# 46
  • Мнения: 8
Важни стъпки преди да пристъпите към курса за избелване

уверете се че имате здрави зъби подходящи за избелване - продуктите действат само на естествени зъби
премахнете петната по зъбите си - използвайте комбинация от паста и четка за избелване на зъби преди и по време на курса за избелване
избягвайте храни и напитки които оцветяват зъбите и избягвайте цигарите.

Добрият и дълготраен резултат идва с поддържането на добра устна хигиена.

# 47
  • Мнения: 1 937
До сега в домашни условия съм ползвала само избелващи пасти за зъби, от които ефект не виждам. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 48
  • Мнения: 114
Имам огромно желание да се подложа на такава процедура. Ще наблюдавам с интерес отзивите на спечелилите. Чувала съм за методи в домашни условия, но не съм опитвала до сега. Надявам се да имам възможността и късмета за да пробвам този продукт.

# 49
  • Мнения: 1 476
Опитвала съм много избелващи пасти за зъби, но резултата не е бил задоволителен. С удоволствие бих изпробвала продукта и бих споделила своите впечатления!

# 50
  • Мнения: 394
И аз до сега съм използвала само избелващи пасти за зъби,от които няма реален и най-важното продълйителен ефект.От професиолналното избелване ме е страх,затова с удоволствие ще пробвам и вашата паста,а за лентите са ми най-интересни

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не пия кафе, вино, кола и други напитки, които оцветяват зъбите. Само чай през зимата.
Също не пуша, но не са ми перфектно бели зъбите и бих предпочела да пробвам с паста за зъби и хубава четка да избеля леко, отколкото при стоматолог. Crazy
Ползвала съм дрогерийни пасти за целта, но ефекта е минимален и краткотраен. Така че ще се радвам да тествам и нещо по-добро. Crazy

# 52
  • Мнения: 5 892
Преди години бях използвала комплекти за домашно избелване "Холивудска усмивка" и бях доволна. Преди година си купих професионална писалка от зъболекарят ми( не китайки боклук), но не останах впечатлена изобщо. Сега си купих лентички на Крест, но на втория ден много ме болят зъбите. Бих изпробвала вашите продукти и ако наистина са добри бих ги препоръчала на приятелки.
Няма хубава жена с грозни зъби!

# 53
  • Мнения: 1 378
Привържаник съм на всичко, което можеш да направиш и в къщи, затова одобрявам и избелването на зъби. Проблем за мен обаче е, че зъбите ми са чувстителни и опитите ми до сега водят до болка и неприятно чувство. Все още не съм намерила продуктите, които ще де справят с това.
Целия комплект звучи обещаващ и с удоволствие бих го пробвала, току виж са моите продукти Simple Smile) Искам бели зъби нез болка Simple Smile))

# 54
  • Мнения: 1 001
Смятам, че всеки трябва да полага грижи за зъбите си, не само да са здрави, но и за цвета им затова и одобрявам избелването в домашни условие.Освен че нямам възможност за избелване при стоматолог,моите зъби са изключително увредени и лесно се оцветяват.Затова много бих се радвала ако имам възможността да изпробвам вашите продукти.

# 55
  • Мнения: 343
Използвам само и единствено избелващи пасти за зъби, но с удоволствие бих изпробвала четката "Соник" за да сравня действието им. Удобрявам избелването на зъбите в домашни условия.

# 56
  • София
  • Мнения: 974
В домашни условия съм опитвала известните " натурални" методи за избелване на зъби,  също така и избелващите ленти на Crest.  С огромно желание бих изпробвала  вашите продукти.

# 57
  • София
  • Мнения: 39 759
Пробвала съм избелване в домашни условия. Пробвала съм и избелваща паста...
При мен обаче няма никакъв ефект. И изобщо не си харесвам зъбите.

# 58
  • Мнения: 2 755
Много бих искала да опитам да избеля, поне малко, зъбите си с професионално подбрани и безопасни продукти. Ще се радвам да изберете мен.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 444
Удобно е да избелваш зъбите си в домашни условия.Правила съм го с комплект за избелване закупен от моят зъболекар,но резултата беше краткотраен.Много ще се радвам да имам възможността да изпробвам избелващите Ви продукти  bouquet

# 60
  • Мнения: 5 365
Честно казано съм силно скептична и се съмнявам да има резултат в домашни условия.

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Подкрепям домашното избелване, нямам опит, но бих тествала с радост.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Много бих искала да пробвам такъв продукт. До сега не съм се подлагала на такива процедури, а много бих се радвала на още по-бели зъбки  Mr. Green.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 751
Отдавна заглеждам соник четките,изглеждат много добре Peace
Смятам че домашното избелване е много добър и неагресивен вариант, ако се използват качествени продукти.
Досега не съм намерила продукт, който да препоръчам, но съм пробвала едва един два пъти избелване.

# 64
  • Мнения: 1 661
Страхотни продукти Heart Eyes
Имам жълти зъби и това е огромен проблем  Sad Пробвах няколко пасти за зъби с тази цел но ефект нямаше. Поради финансови затруднения е невъзможно посещение при специалист стоматолог.
ще се радвам да съм късметлийка и да се усмихвам с бели зъби  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: X
Нямам опит с избелването на зъбите в домашни условия, но с удоволствие бих опитала с вашите продукти.

# 66
  • Мнения: 1 186
От малка имам проблем с белотата на предните ми зъби, защото от приемани антибиотици те пораснаха жълти. Стоматолози ми бяха казали да ги търкам със сода. Имаше малък ефект, но това доведе до изтъняване на емайла и съответно до много кариеси. Бих пробвала продуктите, но само ако съм уверена, че няма да нанесат допълнителна вреда.

# 67
  • София
  • Мнения: 667
Здравейте,

Твърдо съм ЗА избелването на зъбите в домашни условия. Пия доста кафе, така че с удоволствие бих изпробвала продуктите ви и споделила какъв е резултата.

# 68
  • Мнения: 188
В гимназията имах най-бялата усмивка в класа. Това се дължеше на грижите, които отделях за зъбите си, не пушех и не пиех кафета. От там нататък обаче вече 10 години пия редовно кафета и зъбите ми са придобили няколко тона по-жълт цвят. Пробвала съм няколко избелващи пасти на рекламирани марки, но не съм очарована от резултатите. Преди няколко месеца беше поредният ми опит да си избеля зъбите с паста за зъби и резултатът беше изтъркан емайл и свърших при стоматолог, който ми запълни зъбчето с течен материал.
Затова не вярвам, че е възможно в домашни условия да избеля зъбите си без те да се повредят!

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 821
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение. Наистина не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури при специалист. Надявам се да е безопасно за емайла. Със сигурност зъбите ми имамт нужда от избелване за съжаление.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK!

# 70
  • Мнения: 913
Аз съм ЗА домашното избелване на зъбите. Пробвала съм с какво ли не - със сода, активен въглен, избелващи пасти и т.н. С удоволствие бих пробвала и продуктите на WhiteWash Labolatories UK Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Избечването на зъби в домашни условия за мен е безспорно добър, комфортен и достъпен начин. Всеки от нас иска искряща и пленяваща усмивка. С ежедневие на майка на малко дете съчетавам спорт вкъщи, пазаруване онлайн и всичко, което би ми позволило да прекарвам максимално и пърнозенно време с детето си, но и да се грижа да себе си и аз да се чувствам добре. Домашното избелване би допринесло за това. С удоволствие бих изпробвала продуктите Ви и да споделя обективно мнение.

# 72
  • Мнения: 1 283
Усмивката е онова нещо, което се забелязва от всички, а ако под нея има прекрасни бели зъби, няма начин човек да остане незабелязян. Невероятно е чувството да се смееш на воля без да се притесняваш, а за да можеш да го правиш е важно да имаш бели, равни, чисти зъби. Бих била щастливаа да имам такива!

# 73
  • Мнения: 5 322
Ще се радвам да изпробвам продуктите. Относно избелването в домашни условия, съм по-скоро скептична. Дано тази система ме опровергае.

# 74
  • Мнения: 3 727
Здравейте! Използвала съм различни видове избелващи пасти за зъби,без особено добър резултат. Също и други домашни методи. Предпочитам избелването в домашни условия,като по-щадящо към зъбния емайл,затова и пробвам доста методи.Пия доста кафе,също консумирам и други оцветяващи продукти и белите зъби са трудно постижими,въпреки старанието.
С удоволствия бих изпробвала продуктите на WhiteWash Labolatories за една хубава бяла усмивка Simple Smile

# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Имам късмет да имам що годе бели зъби, но няколкото години като пушач са си казали думата, също така много обичам кафе. Пробвала съм доста "бабини" хитрини за избелване, включително търкане с кора на банан.. не ми се получи. Към скъпите избелващи пасти , разни лентички, гелове съм много скептично настроена. Бих се радвала да изпробвам вашия продукт, въпреки че и към него съм скептично настроена също  Blush

# 76
  • Мнения: 324
Страхотно е, че има възможност да избелиш зъбите си в домашни условия. Не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури. Simple Smile
С удоволствие и много ентусиазъм бих изпробвала ваш/и продукти. Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 139
С удоволствие бих пробвала избелване на зъби в домашни условия. Пия много кафе и за капак съм и пушач и мисля ,опитвала съм бабините методи за избелване ,но не са увенчани с  успех Sad

# 78
  • Мнения: 2 005
Бих искала да имам снежно бели зъби и с удоволствие бих изпробвала вашите продукти.

# 79
  • софия
  • Мнения: 1 707
Кой не иска хубава усмивка.
В домашни условия освен четкането със сода ,друго не съм правила.
Като знам колко струва едно качествено избелване на зъби ,това ще е доста добър вариант.
Кафе единствено пия ,но не мога без него ,не пуша от години .
С радост бих изприбвала продуктите .

# 80
  • Мнения: 4
Много бих искала да спечеля продуктите за избелване на зъби в домашни условия. Ще ги дам на дъщеря ми ,която през следващата учебна година е абитуриентка.Това ще е перфектният подарък за бала.Искрено се надявам да имам късмет и да сбъдна с ваша помощ мечтата и за хубава и сияйно бяла усмивка. Praynig

# 81
  • Мнения: 254
Подкрепям домашното избелване, нямам опит, но бих тествала с радост. Искам да имам хубави бели зъби за прекрасната ми усмивка!

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 639
С две ръце съм За избелването на зъби в домашни условия. Пробвала съм при специалист, но рзултата при мен не е траен, защото съм пушачка. Би било добре, ако мога перманентно да го правя и сама.  Вашите продукти ми вдъхват доверие и с удоволствие бих експериментирала.

# 83
  • Мнения: 330
От години използвам вашите продукти при домашното избелване на зъби и бих се радвала да продължа да поддържам усмивката си толкова бяла благодарение на вас!

# 84
  • Мнения: 9 481
Правих тази процедура при стоматолог, и освен, че беше болезнена, беше досадно дълга Crazy
Бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories, за да си спестя по-горе описаните неудобства
Peace

# 85
  • Мнения: 1 421
С удоволствие бих използвала Вашите продукти! Мечтая за бели зъби и да не се налага да се ходи на зъболекар за целта

# 86
  • Мнения: 1 670
Избелвала съм зъбките си в домашни условия няколко пъти- с ленти и гел. Много съм доволна и съм ЗА избелването в домашни условия с добри продукти!

Ще се радвам да тествам и тези продукти и да сравня Simple Smile

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също не съм пробвала в домашни условия, много бих искала да опитам.

# 88
  • Мнения: 662
Пробвала съм да си избеля зъбите в домашни условия, както с бабини хитрини, така и с разни "системи".
С първите методи не се получи нищо, а относно всички други варианти, по-скоро се измъчих, отколкото да бях удовлетворена. Разни шини, в които се поставяше гел за избелване, мъчително стоене по час, два, с невъзможност да ям, пия течности и т.н.

Ще се радвам да тествам вашите продукти, изглеждат ми доста по-лесен вариант, в сравнение с тези методи, които аз съм ползвала до момента. Simple Smile

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Единственото,което до сега съм пробвала в домашни условия е измиване с избелваща паста и сода. Ако спечеля избелващата система,която предлагате бих могла да блесна с перфектна усмивка следващия месец на една сватба ,на която сме поканени.

# 90
  • София
  • Мнения: 709
С две ръце съм За домашното избелване. Ултразвуковите четки са най-добрите такива за мен. Впечатлена съм от пастата за зъби. Много искам да я пробвам:)

# 91
  • Мнения: 423
Аз съм ЗА избелването на зъби в домашни условия. При специалист имах добър ефект, но процедурата беше дълга и по-скоро досадна. И  понеже пия много кафе ефектна беше краткотраен.  С удоволствие бих пробвала с WhiteWash за искряща усмивка.

# 92
  • Мнения: 683
Предпочитам избелването на зъби в домашни условия с щадящи продукти, пред това при специалист с агресивни. Ще се радвам да тествам и тези продукти.

# 93
  • Мнения: 160
Белите зъби са задължителен аксесоар към усмивката. Избелването в къщи, без досадното ходене до зъболекар би било безценно!

# 94
  • София
  • Мнения: 669
Избелването на зъби в домашни условия е чудесна възможност за всички, които нямат физическата възможност да посещават скъпоструващи процедури или просто предпочитат сами да разполагат с времето си.

Опция, която не изисква специална подготовка или избор как да бъде оползотворено свободното време - дали за лични хобита, близки хора или посещение на зъболекар, което би ощетило първите две. Просто защото приложението на продуктите за избелване в домашни условия може да се случи както уикенда, така и рано сутрин или късно вечер - все удобни случаи, които са невъзможни, ако се налага посещение при специалист.

В съвременния свят, който предоставя все повече и повече неизчерпаеми възможности, красивата и бяла усмивка отдавна не е само даденост. Тя може да бъде и избор за тези, които я желаят достатъчно силно и се осмелят да я поискат. Simple Smile

# 95
  • в белята
  • Мнения: 536
За избелването в домашни условия - за мен то е в пъти по щадящо и напълно ефективно.

# 96
  • Мнения: 828
Не съм избелвала до сега зъбите си,но бих опитала Simple Smile

# 97
  • София
  • Мнения: 485
Избелването на зъбите за мен е много важно , но много се страхувам от зъболекари , затова и този метод ми звучи доста лесен , безболезнен , и бърз . Бих тествала с удоволствие , защото обичам да се усмихвам Wink

# 98
  • Мнения: 459
Опитвала съм различни методи за избелване на зъби в домашни условия, но уви без резултат. Ще съм много щастлива ако имам късмета да опитам този нов продукт за избелване и да се уверя в резултатите лично!
 Grinning

# 99
  • Марс
  • Мнения: 102
Точно от това имам нужда!
Никога не съм избелвала зъбите си. С удоволствие бих тествала и споделила резултата.  Praynig newsm62

# 100
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Опитвала съм различни методи за избелване на зъби в домашни условия, но уви....... без резултат. Ще съм много щастлива ако имам късмета да опитам този нов продукт за избелване и да се уверя в резултатите лично!

# 101
  • Мнения: 595
Според мен, избелването на зъби в домашни условия е много добро решение, защото не всеки може да си позволи скъпите избелващи процедури при специалист. аз съм 'ЗА"! С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK!

# 102
  • Мнения: 219
Категорично съм за избелването на зъби в домашни условия. Вече 3 години провеждам ортодонтско лечение с брекети и определено нямам търпение да дойде моментът, в който ще избеля усмивката си.

# 103
  • Мнения: 3 020
Единственото, което съм ползвала за избелване на зъби са били различни пасти, но ефекта от тях е доста минимален и нетраен. Ще ми се да пробвам нещо подходящо за ползване вкъщи, което наистина избелва зъбите и в същото време е достатъчно щадящо към тях.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Досега специално не съм си избелвала зъбите с какъвто и да било продукт. Но би ми било интересно да пробвам някой от предлаганите методи и да споделя мнение. Имам чувствителни венци и вероятно това ме е спирало досега.

# 105
  • Мнения: 539
Интересна система за избелване.
До сега не съм избелвала зъбите си нито при зъболекар, нито в домашни условия.
Бих пробвала.
Много харесвам хубави зъби и бяла усмивка:)

# 106
  • Мнения: 54
С удоволствие се включвам в предизвикателството да изпробвам продуктите на WhiteWash Labolatories UK! Избелването на зъбите е мечтана от мен процедура, а в домашни условия би било много добро решение.

# 107
  • Мнения: 3 546
Абсолютно задължително е всеки да полага грижа за зъбите си, било то с хигиена, често посещение на стоматолог или и с нещо допълнително. Друг е въпросът кой каква сума е в състояние да даде за перфектната усмивка.
С голямо удоволствие бих опитала система за избелване и с нетърпение бих очаквала всеки резултат.

# 108
  • Мнения: 433
Полагам доста усилия, за да имам бели зъби, тъй като пуша и пия кафе. Пробвала съм с паста за зъби за пушачи и избелващи прахчета. Има резултат, но ми се иска да е по-добър. Използвам и вода за уста. С голям интерес бих пробвала и трите продукта. Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 893
Ползвала съм почти всички избелващи пасти, които се предлагат на Бг пазар, но без ефект. Зъбите ми определено имат нужда от избелване, тъй като съм пушач и любител на кафето.
С удоволствие бих пробвала продуктите WhiteWash Labolatories UK.

# 110
  • Мнения: 745
Избелването на зъби в домашни условия е добро решение ,но все пак трябва да се се подхожда внимателно за да не се разруши здравината на зъбите,аз лично бих пробвала ,и е достъпно от предлаганите скъпи избелвания  при стоматолога .с удоволствие бих изпробвала,защото имам нужда от избелване

# 111
  • Мнения: 43
Да имаш снежно бели зъби си е предизвикателство, което лично за мен е по - скоро непостижимо. Бих изпробвала с удоволствие домашната система за избелване.  Sunglasses

# 112
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Умивката е изключително важна за всеки човек  Heart Eyes
Бих се включила с удоволствие в това предизвикателство  Simple Smile

# 113
  • София
  • Мнения: 20 079
Предпочитам избелването на зъби в домашни условия, защото използваните продукти са по-щадящи. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 114
  • София
  • Мнения: 5 289
Избелването на зъби в домашни условия, смятам за много удобно, лесно и практично. Пуша,пия кафе и вино затова и се старая максимално да поддържам зъбите си бели и чисти. Имам чувствителност във някои зъби и избелването при зъболекар задълбочава нещата, затова и предпочитам избелването в домашни условия с качествени и щадящи продукти. Peace

# 115
  • София
  • Мнения: 220
Избелването на зъби в домашни условия е чудесно, защото пести време и финанси. Не е нужно да си запазвам час при зъболекар, да се чудя как да се измъкна от работа и да планирам поне две седмици предварително. Мога  да го правя във време, удобно за мен. Преди няколко години ползвах лентички за избелване и резултат наистина имаше почти веднага. Освен това четките за зъби от този тип премахват и зъбния камък доста успешно, което допълнително спомага за избелването.

# 116
  • Плевен
  • Мнения: 339
С голямо удовоствие се включвам в предизвикателството. Моите зъби са избелвани професионално преди много години, ефектът продължава все още въпреки, че съм пушач и любител на кафето. Надявам се да имам честта да изпробвам соник четката и продуктите за избелване, защото няма нищо по-хубаво от това, да получиш блестяща усмивка в комфорта на собствения си дом.

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 35
Определено е много удобно да има продукти за избелване на зъбите в домашни условия. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 118
  • Мнения: 740
Имам желание да пробвам продукт за избелване на зъби в домашни условия, но поради многообразието на продукти на пазара и разнопосочните мнения все още не съм се спряла на нито един. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash още повече, че освен лентички сред продуктите има четка и паста за зъби, които мисля, че ще подобрят резултата.  Peace

# 119
  • Мнения: 348
Домашното избелване с лентички при мен имаше някакъв краткотраен ефект, защото пия много кафе. Минимален ефект има и лимон+сода, но в домашни условия никога не съм успявала да постигна наистина бяла усмивка. По-скоро освежаване на цвета. Тъй като цвета на зъбите се определя главно от дентина, дори да премахна петната от кафе и оцветяващи храни, не мисля, че ще постигна бели зъби, а и не ми е това целта. Никой не иска зъби с ефект "плочките в банята". С радост бих опитала тази система , за да освежа усмивката поне за лятото. Simple Smile

# 120
  • София
  • Мнения: 803
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение. Наистина не всеки може да си позволи скъпите избелващи средства.

# 121
  • София
  • Мнения: 1 914
Не съм пробвала избелване в домашни условия, а само при зъболекар. Бих искала да пробвам, защото е по-евтино и по-удобно. Мое да се прилага в удобно време. Освен това е и по-щадящ метод.

# 122
  • Мнения: 2 742
Смятам, че избелването на зъби в домашни условия е много удачен вариант, тъй като спестява ходене при зъболекар, както и пари. Смятам, че при използване на подходящите продукти би се получило ефективно избелване. Аз самата имам нужда и бих пробвала вашите продукти.

# 123
  • Мнения: 2 498
Твърдо съм ЗА избелването на зъби в домашни условия. В този забързан начин на живот е пестене не само на средства, а и на време.
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash!
Дано да имам този късмет!

# 124
  • Мнения: 8
Мили дами , Благодарим Ви за споделените мнения. Утре е последен ден за коментари и две късметлийки ще се радват на подаръци от нас . Ще се радваме да останете доволни от нашите невероятни продукти.

# 125
  • Мнения: 10
Едва ли бих изненадала някого,но аз също съм с две ръце ЗА избелването на зъби в домашни условия.Елементарната сметка показва няколко неща - по-евтино е!Далеч по-достъпно - все пак не във всеки град или село в БГ има достъп до процедура по избелване на зъбите!Необходимост е - аз работя всекидневно с  много хора и добрата устна хигиена и здрава бяла усмивка са огромен плюс , както за моето самочувствие , така и за отношението ми към околните!За мен би било повече от чудесно да спечеля възможност да опитам този продукт и разбира се след това да споделя на всички "тайната" на новата ми усмивка!

# 126
  • Мнения: 5 215
Обожавам бели зъби! Heart Eyes
За да са такива обаче трябва доста грижа и постоянство.

Най-голям ефект при мен имаше от професионално избелване „Zoom“, но заради него два три месеца зъбите ми бяха ужасно чувствителни. Боляха ме дори от климатика в колата...
След всяко избелване, за да се задържи ефектът възможно най-дълго е препоръчително да се спазва така наречената "бяла диета", тоест без никакви оцветяващи храни и напитки, а при мен това е невъзможно. То какъв живот е ако не можеш да пиеш кафе и червено вино, или да не може да ядеш горски плодове примерно.  Crossing Arms

Единственият вариант за мен е домашното избелване на зъбите. Ефектът не е уау, като при професионалното избелване, но така имаш бели зъби, не са супер чувствителни и не си на бяла диета.

През годините съм ползвала какви ли не продукти, но ми стана ясно, че за най-добър ефект трябва комплексно решение.
Решението е:
- премахвам зъбния камък редовно
- ползвам звукочестотна четка за зъби, която премахва в пъти повече плака от ръчна четка за зъби, както и премахва повърхностните петна
- ползвам избелваща паста за зъби
- ползвам вода за уста
- на 4 месеца правя курс за избелване с лентички. Звучи често, но освен вино любителка съм и пушачка. И изобщо не спазвам бяла диета  Laughing

Ще се радвам, ако съм сред късметлийките да тествам продуктите на Whitewash и да споделя мнение. Grinning

# 127
  • Мнения: 21 275
Избелих зъбите си при зъболекар на 24.12.2015 г , ефектът е поразителен , но съм с много чувствителни зъби и едвам устоях на болката ,която се получаваше,с удоволствие бих изпробвала - WhiteWash Labolatories UK Simple Smile

# 128
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Избелването на зъби в домашни условия е много добро решение и с удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 129
  • Мнения: 2 836
Здравейте,
твърдо "За" съм за избелване на зъби в домашни условия - по-удобен и изгоден метод, отколкото при стоматолог . Имам жълти зъби и често това е причината да не се усмихвам, относно домашни методи - използвала съм няколко пъти сода , ноо голям ефект не виждам, а и е изключително вредна !
Ще се радвам, ако имам честта да изпробвам Вашите продукти и след това споделя мнението си за тях  bouquet

# 130
  • Мнения: 224
Мисля, че избелването на зъби в домашни условия е много удобно, пести време и пари.
Опитвала съм различни домашни рецепти за избелване, но с временен и незадоволителен резултат. С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK.

# 131
  • Мнения: 2 907
Определено избелването в домашни условия пести време и средства, но пък не съм сигурна че може да се постигне "уау" ефект у дома.

# 132
  • Мнения: 197
Подкрепям домашното избелване. С удоволствие бих пробвала продуктите ви.

# 133
  • София
  • Мнения: 2 817
Определно бих пробвала продукти за избелване на зъбите за домашна употреба - зъбите ми никога не са били достатъчно бели.

# 134
  • Мнения: 408
               Е, "този път хванах последния влак".
        Притеснително е да се усмихваш с широка усмивка, когато зъбите ти са в "няколко нюанса сиво", особено когато работиш с деца. Затова използвам домашно избелване на зъби със сода и 2 - 3 капки лимонов сок - така содата не вреди толкова много, но резултатът не е задоволителен. С удоволствие бих пробвала продуктите.
         Дано съм от щастливките...
      

# 135
  • Мнения: X
Бих пробвала с удоволствие, избелването на зъби в домашни условия. Досега не съм, но се надявам да имам тази възможност.

# 136
  • Мнения: 1 180
Късметлиите, които ще имат възможност да тестват системата за избелване на Дентстор БГ са Ала-Бала и iv4enceto_91. Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com, като напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон).

След теста на продуктите ще очакваме да споделят в темата своите впечатления и резултати.

# 137
  • Мнения: 1 180
Темата отново е отключена за коментари, за да могат Ала-Бала и iv4enceto_91 да споделят своите впечатления и резултати от системата за избелване.

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Четката пристига в луксозна картонена кутия с 2 сменяеми глави и зарядно. Включих я за около 2 часа да се позареди като я получих. От тогава я ползвам вече 2 седмици по 2 пъти на ден и все още не дава признаци на изтощение. Доколкото помня в книжката пишеше, че издържа около месец от едно зареждане.
Има луксозен външен вид и се усеща сякаш съм в стоматологичен кабинет с нова и скъпа апаратура. Много добро впечатление ми направи това. За първи път ползвам електрическа четка за зъби и не мога да направя сравнение с други марки, но с обикновените има голяма разлика. Ако с тях се налага да мия по 2 пъти и търкам усилено, защото не успяват да премахнат следите от храна  лесно и бързо, с тази са ми нужни не повече от 30 секунди на степен почистване и без усилия зъбите светват и са перфектно почистени. След това включвам за още толкова на степен избелване.
Аз съм с много чувствителни зъби и кървящи венци, затова и първите 2-3 пъти ме беше направо болезнено миенето с четката, но на 4-5  път свикнах и сякаш цял живот съм ползвала такава. Научих се първо без да я включвам да нанеса и втрия леко пастата и чак тогава да я включа като е максимално приближена до зъбите, защото главата работи бързо и пастата започва да хвърчи във всички посоки. Нямам никакви раздразнения в това отношение. Венците ми не са спрели да кървят по малко, но при мен е неизбежно /консултирала съм се със стоматолог/.
Имам един горен кътник, на който периодично почиствам зъбен камък и обикновена четка не успява добре да премахне остатъците от храна. Постоянно има и не можех да го почистя,  а не съм посещавала зъболекаря си скоро за тази манипулация. Останах много приятно изненадана, когато преди седмица забелязах че е перфектно почистен и се усеща много гладък. Сякаш съм ходила на зъболекар и е чистен с машинка.
Относно избелването не знам до колко ще съм обективна, защото не пия напитки като кафе, сокове, вино и кола, също не пуша, но забелязвам оптически и с тон сякаш по-бели зъби. Направих снимки преди и ми се иска и след, но имам проблеми с компютъра /харда ми изгоря и абсолютно нищо не успяха да ми спасят/  и ако успея с програма да възстановя снимките от картата на апарата, ще ги публикувам другата седмица.
Пастата е прозрачна и гелообразна иначе, с много лек ментов вкус и е приятна за употреба. Супер икономична е.
Лентичките не съм ги ползвала ежедневно, но са лепкави след поставяне. Стои се около 20 минути с тях и след това време, са се разградили. Хубаво е да се премахнат остатъците и измият зъбите след тях, както и да не се поставят директно сред измиване, а 20 мин по-късно. И те имат ментов вкус, идея по-силен от на пастата.


Ще пиша пак, ако успея следващата седмица да си "спася" снимките и покажа резултата. Като цяло обаче съм много доволна от четката и се радвам, че бях една от спечелилите и ще я ползвам постоянно от тук нататък. bouquet

# 139
  • Мнения: 8
Уважаеми Дами,

Честито на печелившите. Бихме желали всички дами да постигнат здрави и бели зъби , за това с удоволствие предлагаме 10 %  отсъпка на всички  които са дали коментари и искат да опитат продуктите.
Може да се свържете с нас на 089 987 9996 . С пожелания за много Усмивки! Дентстор БГ.

# 140
  • Мнения: 258
Здравейте!Имам четката, пастата и лентите и съм много доволна!Единствено съжалявам, че не си слагах лента и на долното чене и сега горните ми зъби са бели, а долните с оттенък.Минавам към втора серия на филма - избелване на долния ред зъби Joy Joy
Радвам се че намерих темата тук.Не мога да повярвам, че намерих информация в нета...моите съм ги купувала от UK и бях притеснена какво ще правя като ми свършат?Добре, че ви намерих тук!
За мене WHITEWASH доказва наистина името си... bowuu

# 141
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Аз се извинявам на участвалите и организаторите, но поради лични причини все още не съм изпробвала четката и лентите. Започвам от понеделник и в края на другата седмица ще напиша впечатленията си.

# 142
  • Мнения: 231
С удоволствие бих пробвала продуктите на WhiteWash Labolatories UK

# 143
  • Мнения: 430
Много бих искала да пробвам такъв продукт. До сега не съм се подлагала на такива процедури, а много бих се радвала на  по-бели зъби .Ползвам избелващи пасти за зъби но няма ефект newsm78

# 144
  • Мнения: 8
Уважаеми Дами,

Честито на печелившите. Тъй като играта приключи ,Бихме желали всички дами да постигнат здрави и бели зъби , за това с удоволствие предлагаме 10 %  отсъпка на всички  които са дали коментари и искат да опитат продуктите.
Може да се свържете с нас на 089 987 9996 . С пожелания за много Усмивки! Дентстор БГ.

# 145
  • Мнения: 8
Здравейте Дами,

Относно инструкции за използването на продуктите може да прочетете пълна информация на нашият сайт - dentstorebg.com където също има и видео за използването на лентите.
Ако имате допълнителни въпроси може да се свържете с нас на телефон 0899 879 996.

Благодарим
Дентстор БГ


# 146
  • Мнения: 8
Здравейте Дами,

Относно инструкции за използването на продуктите може да прочетете пълна информация на нашият сайт - dentstorebg.com където също има и видео за използването на лентите.
Ако имате допълнителни въпроси може да се свържете с нас на телефон 0899 879 996.

Благодарим
Дентстор БГ



# 147
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Макар и със закъснение с радост ще дам своя отзив за комплекта на Дентстор БГ.
Комплекта включва ел.четка със сменяема глава+2 допълнителни, паста за зъби-125 мл, адаптор за зареждане, както и преходник за английски контакт. Отделно и кутийка с 56 избелващи лентички.
Сега като се замисля това май е първата ел.четка, която ползвам и се чудя защо не съм си купила до сега. Почистването е много лесно и приятно, а пастата има съвсем лек свеж мирис на мента, в никакъв слуачай не е тежък или натрапващ. Това беше важно за мен, защото имам непоносимост към силни миризми и аромати.
С едно поставяне на пастата може да се мине през етап на почистване, а след това и избелване. Необходимо е само превключване на съответния режим, дори и без да се изключва четката. Не наранява венците, но и аз нямам проблем с тях. Единственото с което все още свиквам е след поставяне на пастата първо да се постави четката в устата и след това да се стартира избраният режим, защото в противен случай пастата хвърчи навсякъде, заради високите обороти.   След измиване усещането е за хубави, гладки зъби, много добре почистени и свежест в цялата устна кухина. И дори и без режим избелване са по-блестящи, избелващият етап просто подсилва ефекта, който не изчезва след сутрешното пиене на кафе.
Ползвам я два пъти дневно, като си позволих няколко пъти да се върна към обикновената четка за зъби и мога да кажа, че там не се постига този ефект на почистване, като с четката на Дентстор БГ.
Избелващите ленти обаче не са моя продукт. Представляват безцветна прозрачна лентичка, която много лесно се залепва на зъбите. Почти веднага започва да се разтапя и се превръща в гелообразно желе. За мое съжаление вкуса ми напомня нещо стоматологично и аз просто не можах да я издържа в устата. Просто я отмих.
Имам една единствена забележка. В целия пакет няма нито ред на български език, за това как се ползва четката, че първоначално е добре да се зарежда 24 часа и след това да я ползвате. Всичко е само и единствено на английски език.
Кога и как се поставят избелващите ленти, и т.н. За последното отидох на място в офиса на Дентстор БГ и от там ми разпечатиха един лист с указание.
Това, което е задължително за продукт продаван на нашия пазар е превод на български!
Надявам се това да е било само защото са подарък и ако закупя комплекта за подарък няма да се налага да казвам „виж в инернет там има клип как се ползва“.
Поздрави

Последна редакция: чт, 04 авг 2016, 23:07 от Ала-Бала

Общи условия

Активация на акаунт