Game of Thrones Teмa 24 - "My reign has just begun."

  • 79 967
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 460
Ланистър е. Първата с това име.  Mr. Green
Аз се чудя Томен и Мардж как пък не си направиха едно принцче?

# 541
  • Мнения: 48
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.

# 542
  • Мнения: 3 680
Ланистър е. Първата с това име.  Mr. Green


Именно, реално управлението на Баратеон приключи със смъртта на Робърт. Wink

# 543
  • Мнения: 304
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.

При Джон положението е даже по-зле. Mr. Green

# 544
  • Мнения: 48
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.

При Джон положението е даже по-зле. Mr. Green

 Grinning Grinning
В неговия случай поне Хоуланд Рийд може да потвърди. А в случая на Джендри няма кой. Нед,Джон Арин и още един на който му забравих името са мъртви.

# 545
  • Мнения: 3 680
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.

При Джон положението е даже по-зле. Mr. Green

При Джон може нещо да изскочи нещо от някъде.  Wink Не е задължително да е човек...

# 546
  • Мнения: 48
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.

При Джон положението е даже по-зле. Mr. Green

При Джон може нещо да изскочи нещо от някъде.  Wink Не е задължително да е човек...

Тоест?

# 547
  • Мнения: 1 460
Ланистър е. Първата с това име.  Mr. Green


Именно, реално управлението на Баратеон приключи със смъртта на Робърт. Wink

Винаги може да се намери някой,който да оспори легитимността й.Денерис ще го направи, защо не и някой Баратеон.
В сериала въобще не го очаквам, но в книгите имаме Едрик Буря,израстнал в замък, подобно на Джон,и Джендри,поразително приличащ на чичо си Ренли. В долината Арин 100% процента знаят чия дъщеря е Мия.
В сериала искам да видя среща Аря-Джендри,но не съм оптимист. От друга страна, ако се срещнат, Аря може и да отмени смъртните присъди на Торос и Берик. Също е интерсно, че Джендри разбра кой е баща му.

# 548
  • Мнения: 3 680
София, имам само предположение...
Искам да кажа, че ако се разровят в криптата на Зимен хребет, биха могли да намерят интересни неща в гроба на Лиана примерно.

И на мен Джендри ми липсва. Sunglasses

# 549
  • Мнения: 48
София, имам само предположение...
Искам да кажа, че ако се разровят в криптата на Зимен хребет, биха могли да намерят интересни неща в гроба на Лиана примерно.

И на мен Джендри ми липсва. Sunglasses


И какво ще намерят?  Удостоверение за раждане Grinning ? И от какъв зор след 21 години ще се ровят в криптата?

Последна редакция: нд, 28 авг 2016, 23:44 от София_

# 550
  • Мнения: 3 680
Удостоверение??   Студено.  Laughing

Последна редакция: пн, 29 авг 2016, 07:15 от SANDS

# 551
  • Мнения: 927
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.
Тц, в сериала знаят Давос и Мелисандра. В книгите знае Станис, който засега е жив. Но Джендри в сериала пое ролята и на Едрик Буря, така че, не се знае накъде ще поеме. Ако въобще го върнат Д&Д, а не го оставят да си обикаля с лодката. Laughing

# 552
  • Мнения: 48
Само 3 човека знаеха че Джендри е син на Робърт и те са мъртви.
Тц, в сериала знаят Давос и Мелисандра. В книгите знае Станис, който засега е жив. Но Джендри в сериала пое ролята и на Едрик Буря, така че, не се знае накъде ще поеме. Ако въобще го върнат Д&Д, а не го оставят да си обикаля с лодката. Laughing

Те пък кога? Ще взема тези дни отново да изгледам сезоните да си припомня.И със сигурност Давос и Мелисандра няма да кажат на никого. Трябва да прочета и книгите май като гледам да си изясня нещата.

# 553
  • Мнения: 927
Трети сезон. Нали го ползваха за пиявиците. Мелисандра го откупи от Берик и точно тя му каза, че е копеле на Робърт. Давос пък го спаси и го прати да обикаля с лодката.
В книгите пък Станис е обикалял заедно с Джон Арин да го оглеждат. В тях той е единственият, който знае кой е бащата на Джендри.

# 554
  • Вестерос
  • Мнения: 38 271
Оставете го Джендри да плава, може да открие нов континент  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт