Прахосмукачка робот - 10 тема

  • 135 291
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 34
Момичета, гледам в ebay  roomba и има на добра цена от USA. Някой поръчвал ли е? Може ли да се направи доставка до България? Как стоят нещата с поръчките? Важат ли гаранциите?

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 3 622
Гаранция няма,но пък за това имаш ддс и мито.

# 737
  • Мнения: 1 208
Ох на клик разстояние съм да я поръчам, ама през телефона не мога да разбера кой е продавача? Амазон ли е?
И не ми дава директна доставка до Бългрия

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 3 622
ПРобвах до ангийски адрес-може.Продавачът е амазон

# 739
  • Мнения: 1 208
Благодаря. До английския и аз го пробвах. Малко дълъг ми се стори срокът на доставка, ама каквото такова.

Пфуу. Докато се чудя я изпуснах.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Е,не е честно.Харесала съм си определена марка и модел,защото ми е важно да смуче и мие едновременно, и да не е китайски, но цената му не мърда,а в амазоните,в които го има даже я качиха. Ето този е https://www.myrobotcenter.eu/en/moneual-me685
Моля ако го зърнете някъде на под 299 евро да пишете! Praynig

# 741
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Момичета, подготвям новата тема. Имаше сравнителна таблица на LG, някой може ли да ми я пусне  Praynig На Румбата я сложих. И още нещо което смятате че е необходимо за първият пост / не че някой си прави труда да го чете...  Close?

# 742
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, имам нужда от помощ в избора си. Тотално се обърках от толкова много модели newsm78. Нашият апартамент е около 130 кв. , нямаме домашни любимци, 3-ма мъже са ми повече от достатъчни #Crazy. Нямаме килими и стълби. Настилките са паркет, ламинат и плочки. Бюджета е до към 1200лв. Гледах Braava-та, но не съм сигурна дали ще се справи с всички трохи, които моите малки хуни ръсят ежедневно. Мислех си дали е вариант да взема и Roomba и Braava, но ми се щеше да е един уред, който да върши цялата работа, а не да се заривам с роботчета. Също ми се ще да е лесно за употреба, да не изисква много поддръжка. Моля за съвети и напътствия, какво е важно да гледам и от кои модели сте най-доволни. Предварително благодаря  Hug

# 743
  • Русе
  • Мнения: 618
Привет,
от много време се оглеждам за прахосмукачка робот, но все не ми стигат силите за Румба. Заглеждам тази промоция в емаг, моля ако някой има отзиви да сподели дали си заслужава, Нямам опит с подобен вид техника. http://www.emag.bg/prahosmukachka-robot-dirt-devil-spider-17-w-0 … 607/pd/DWGZN2BBM/
Нямаме животни в нас, само две деца, едното от които скоро ще лази по пода, предимно ламинат, с малки изключения тук таме

# 744
  • Мнения: 2 292
Здравейте момичета, имам нужда от помощ в избора си. Тотално се обърках от толкова много модели newsm78. Нашият апартамент е около 130 кв. , нямаме домашни любимци, 3-ма мъже са ми повече от достатъчни #Crazy. Нямаме килими и стълби. Настилките са паркет, ламинат и плочки. Бюджета е до към 1200лв. Гледах Braava-та, но не съм сигурна дали ще се справи с всички трохи, които моите малки хуни ръсят ежедневно. Мислех си дали е вариант да взема и Roomba и Braava, но ми се щеше да е един уред, който да върши цялата работа, а не да се заривам с роботчета. Също ми се ще да е лесно за употреба, да не изисква много поддръжка. Моля за съвети и напътствия, какво е важно да гледам и от кои модели сте най-доволни. Предварително благодаря  Hug
Braava е миещ робот (подомиячка). Няма контейнер за боклук, не смуче. Минава със сух или с влажен парцал и забърсва.
Румба е робот прахосмукачка. Той смуче, обира трохи, но не мие.

Така че 2 робота е най - удачно, ако искаш да си спестиш някое от тези задължения (миене и прахосмучене).
Щом нямаш килими общо взето всеки робот ще се справи, но търси такъв, който е за повече квадрати.
Допълнително може да гледаш за виртуална стена (ако ти е нужна), отложен старт за да чисти, докато не си вкъщи.


Браава е лесна за подържане. Слагаш вода (препарат) в контейнера, намокряш парцала и я пускаш в някоя стая да мие, когато е готова известява и трябва ръчно да се премести в следващото помещение.
Купуваш си допълнителен комплект кърпи за мокро почистване и можеш да си ги сменяш на всяка стая...после в пералнята и не се занимаваш с пране на ръка.

Нямам Румба, но и при смучещите не е кой знае каква ежедневната подръжка. Да изсипеш контейнера, да изтупаш (измиеш) филтрите.
През седмица, две малко по основно забърсваш робота, колелата, ако има събрани косми по четките.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 3 622
Eли,сравнителна таблица на ЛГ имаше или в 5 или м 6 тема.Много рових но не я намерих-май линк беше.Не се сещам ,но или Хари,или Ужасия я бяха побликували.

# 746
  • Русе
  • Мнения: 7 764
Ще я потърся после.  Peace

НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт