Лидл 87

  • 119 411
  • 754
  •   1
Отговори
# 240
  • Асеновград
  • Мнения: 3 086
Купих ръчния чопър. Дъщеря ми беше много щастлива, сама си наряза краставицата за таратор с него.
Някой впечатление за гърнетата има ли? Не взех сутринта, ама май ще отида довечера ...
Ползваме куко,стъпало и седалка малкия е много доволен.Стъпалото ни е още ниско за банята и си го ползва из вкъщи за да докопа неразрешени неща.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Благодаря!
Купих червено гърне. Мнооого ми харесва  Heart Eyes Изненадващо този път бяха останали бебешки дрешки вечерта.
Взех и салам, някой го беше препоръчал, ще го опитаме утре сутрин.

# 242
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
И при нас имаше всякакви номера детски дрешки, което ме учуди спрямо предния път.
На гърнетата още се чудя, че имаме едно, но малкия много не то харесва.
Събрахме 5 точки за играчка, но останалите 5 ще е трудно.

# 243
  • Мнения: 9 487
Имаше едни мъжки бермуди в тъмно синьо и бежаво..нейде из Бургас да има останали? Rolling Eyes

# 244
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Детското гърне е хубаво, с противоплъзгащи крачета, както и детското стъпало. Ползваа съм и двете, на детето му бяха удобни.

# 245
  • Мнения: 2 787
Снощи беше страшна лудница, то деца, родители, много радост видях при взимане на играчките, а те едни грозновати, че чак ги харесваш Grinning
За втори път взимам диня /големички са/, но са страшно хубави и сладки. Зелените чушки също са страхотни/промоционалните/, опекох ги и ги напълних с млечен продукт /като извара дето е/ и сирене, чудесни станаха, допълнихме с моцарела, пълнозърнести хлебчета, брашно, домати на клонка, лимони/защо са толкова скъпи ooooh!/

# 246
  • София
  • Мнения: 3 853
Купих чопъра и съм във възторг. Веднага го пробвах с глава лук, наряза я за минута. Край с мъките ми! Simple Smile

И ние взехме диня, но не ми хареса, много целулозна, няма да повторим.

# 247
  • София
  • Мнения: 11 772
момичета нали няма да има проблем да върна неползван уред? Този за к.мляко. Нещо не ме кефи идеята му 12 часа да стои включен, ще трябва цял ден вкъщи да стои включено.

# 248
  • Мнения: 2 681
Ако пазиш касовата бележка и опаковката - връщай смело.
Но може да го пускаш надвечер и до сутринта да го изключваш.
Така няма да работи без надзор.

# 249
  • София
  • Мнения: 11 772
Ако пазиш касовата бележка и опаковката - връщай смело.
Но може да го пускаш надвечер и до сутринта да го изключваш.
Така няма да работи без надзор.


пазя, вчера само го разопаковах. Абе гледах го вчера и не ми вдъхва доверие, ще вземе да се запалим вкъщи. Той мм ми вкара мухата.

# 250
  • Мнения: 225
момичета нали няма да има проблем да върна неползван уред? Този за к.мляко. Нещо не ме кефи идеята му 12 часа да стои включен, ще трябва цял ден вкъщи да стои включено.

за връщането няма проблем, но да знаеш, че не е нужно да стои млякото 12 часа.
Ако млякото, което ще квасиш е от хладилника - достатъчни са 7 часа за подквасване. Няма пречка да затоплиш млякото на котлона и да го сложиш в уреда топло като за квасене - в този случай са ти достатъчни 3 часа през лятото и 4 часа през зимата.
Аз лично държа уреда върху печката като го използвам и го оставям включен през нощта, просто защото през деня съм на работа. Не се нагрява толкова, че да се притесняваш от подпалване. Той просто поддържа температура за квасенето, не вярвам да надвишава 50 градуса.
Когато имам време през деня затоплям млякото предварително и така съществено се намалява времето за квасене.

# 251
  • Мнения: 2 681
Извън темата, но в къщи и съседите могат да ви запалят.
Ползват се газови бутилки не винаги напълнени правилно.
Всякакви химикали са оставени на слънце по балконите.

# 252
  • Мнения: 5 371
Да преговорим долу сте виждали от бутилките за вода от миналата седмица, ще звъня на телефона да си искам.

# 253
  • София
  • Мнения: 11 772
Абе така е по -принцип, ама като ми се вкара мухата. Ще го помисля още днес и ще видим. Това че със затоплено мляко се скъсява времето звучи добре.

# 254
  • Мнения: 33
Да преговорим долу сте виждали от бутилките за вода от миналата седмица, ще звъня на телефона да си искам.
Кичук Париж Пловдив☺

Общи условия

Активация на акаунт