Лидл 87

  • 119 436
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 692
Кой е крайния срок за събиране на точки?

# 226
  • София
  • Мнения: 6 095
Ние имаме 6 точки, за една плюшка лесно ще съберем. Но като знам каква война ще стане вкъщи ще се мъчим да съберем за 2. Те децата вече са си избрали.  Laughing Дано пуснат скоро някакви детски дрешки или нещо друго интересно нехранително, че само от храна няма да можем да съберем.  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 3 020
Ние имаме 6 точки, за една плюшка лесно ще съберем. Но като знам каква война ще стане вкъщи ще се мъчим да съберем за 2. Те децата вече са си избрали.  Laughing Дано пуснат скоро някакви детски дрешки или нещо друго интересно нехранително, че само от храна няма да можем да съберем.  Mr. Green

Ние имаме повече Т., но само за една играчка. Иначе и ние така - децата са си избрали вече по една и само дават зор да ходим за Т.  Laughing Ако вземем само една, ще стане голяма война.  ooooh! Първо със сигурност на касата ще се скарат коя да ни дадат - и двете ще искат 'тяхната' любима  Crazy

# 228
  • Варна
  • Мнения: 1 955
Кой е крайния срок за събиране на точки?
До 28.08  Grinning
На мен ми остават още 2 точки .
Днес се сдобих с чопъра,след малко ще го изпробвам ,дали ще нареже много ситно лука ,трябва ми за каймата newsm78 .

# 229
  • Мнения: 1 811
Някой има ли представа кога пускат гимнастическите топки в лидл

# 230
  • София
  • Мнения: 3 863
Много съм доволна от серията на Cien за чувствителна кожа. Пробвах шампоана и душ-гела. Сега взех измиващия лосион за коса, лице и тяло. Пробвах го като душ-гел, но нещо ми се струва, че трудно се отмива. Някой има ли впечатления?

# 231
  • София
  • Мнения: 143
Дали сте виждали някъде останали от бутилките за вода? В София, а ако на Черни връх има още по-добре  Grinning

# 232
  • Мнения: 432
Здравейте,харесала съм електрическата четка за почистване на лице.До момента дали е пускана такава в магазините,някой дали се е сдобил с нея, за да каже доволен ли е?

Последна редакция: пн, 25 юли 2016, 15:12 от паячето

# 233
  • Мнения: 9 487
Хубаво де, я някой ако знае, да ми разясни що артикул публикуван в сайта на ЛИДЛ, го липсва в хартиената брошура и в някои магазини  newsm78
(това ми се случи със селфи стика, а сега и с калъфа за смарт тел. за колело)


# 234
  • Перник
  • Мнения: 4 866
За брошурата - не знам, но се е случвало мъжът ми да търси някакъв артикул (той е упорит и пита, аз се примирявам, че няма и толкоз) и да му отговорят, че изобщо не са получавали в нашия магазин. Или, че са имали 2 бройки, които са продали веднага. 

# 235
  • Мнения: 2 822
Кантарчетата дали имат гаранция? Нашият сдаде багажа и взехме един от Метро, който излезе пълен боклук. Тази седмица има в Кауфланд, та се чудя още.

Има 3г гаранция Wink моето още си работи без проблем Simple Smile

bouquet Не купих от Кауфланд и тази седмица ще мина през Лидъл.

# 236
  • София
  • Мнения: 11 779
Хубаво де, я някой ако знае, да ми разясни що артикул публикуван в сайта на ЛИДЛ, го липсва в хартиената брошура и в някои магазини  newsm78
(това ми се случи със селфи стика, а сега и с калъфа за смарт тел. за колело)




абе аз се пулих така за прахосмукачката за кола ония ден, мислех че си въообразявам че съм я видяла. Чудя се дали да се разкарвам изобщо

# 237
  • Варна
  • Мнения: 4 939
В сайта и в мобилното приложение сащо често има разлика. Вече гледам и двете, защото иначе обсъждате нещо, че купувате, а аз даже не съм го видяла.

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Купих ръчния чопър. Дъщеря ми беше много щастлива, сама си наряза краставицата за таратор с него.
Някой впечатление за гърнетата има ли? Не взех сутринта, ама май ще отида довечера ...

# 239
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
оххх и аз взех чопъра , уреда за мляко , прахосмукачка акумулаторна , дрехи , стъпало за баня , перилен препарат , риби мриби ... и си тръгнахме с две играчки , малко се издразних че не ми ги показаха всички на живо , но все тая ..

п.п. от прахосмукачката и чопъра съм доволна за сега , някой беше писал ,че първата е с малък отвор .. но ако не се слага никаква приставка отвора е около един пръст широк , може би повече от 1 см .. на мен ми върши работа ,кисело мляко по нататък ще правя  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт