Координати на Десислава Стефанова - психолог и семеен терапевт от Пловдив?

  • 13 531
  • 7
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Много моля за актуални координати на психолог Десислава Стефанова от град Пловдив.
Имам сериозни семейни проблеми, чувствам се депресирана и в безизходица. Препоръчаха ми от няколко места тази психоложка, но нямам телефон за връзка. Много моля спешно ако някой има информация да се включи! Ако имате информация за цени и въобще как протича консултирането ще съм много благодарна да споделите!

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 12:24 от nenova78

# 1
# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Много ви благодаря!

# 3
  • Мнения: 7
Аз ходя при нея от 2 месеца и съм много доволна, по принцип бях супер предубедена към всякакви психолози и психиатри и като ми я препоръ4аха доста време се 4удих дали изобщо да ходя. Сега ме е яд 4е толкова време загубих в депресии, вместо да потърся помощ навреме.
Дълго време бях в депресия и имах пристъпи на тревожност и страх. Задъхвах се, има6е дни, в които от леглото не можех да стана. Нямах желание за нищо и от тая апатия по4наха проблеми на работа и с приятеля ми, не бях същия 4овек просто и това няма как да не се отрази.
Още от първата консултация с психоложката ми просветна пред о4ите, сега се 4увствам много по-добре, бих казала, 4е депресията и апатията ги няма, а страховете и тревожността ги усещам много по-слабо. Връзката ми с приятеля ми направо цъфти, с помощта на психоложката си открих много гре6ки, които не съм забелязвала и сега ги елиминирам.
Пита6 за консултирането - минава много  отпускащо, аз в нейния кабинет се засмях искрено за първи път от месеци. Една сесия е около 60 минути, някой път малко пове4е. Аз в на4алото ходих всяка седмица по веднъж, но като се по4увствах по-добре разредихме сесиите на по-рядко и отсега нататък ще ходя веднъж на месец.
Много съм доволна от нея, 4увствам се много по-спокойна и добре. Сега дори мисля да записвам и майка ми на консултация при Десислава, защото претърпя тежка операция и доста се стресира.
Много голям специалист е, просто не знам как щях да оцелея без нейна помощ.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Благодаря за мнението.  bouquet
Всъщност аз вече направих 2 консултации с Деси Стефанова и също като теб ходя веднъж седмично като начало. Определено съм много доволна, страхотен специалист. Усещам голямо подобрение и се надявам скоро да се измъкна от кошмара в главата си.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте, бихте ли ме ориентирали каква е цената на една консултация?

# 6
  • Мнения: 82
Здравейте, бихте ли ме ориентирали каква е цената на една консултация?

30

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Точно така, 30 лева е консултацията, но за 1 човек.
От следващата седмица ще започваме да ходим вече заедно с мъжа ми за семейна терапия и тогава цената е 40 лева на консултация. В сайта й ги има цените.

Общи условия

Активация на акаунт