Клуб на анонимните хипохондрички

  • 79 083
  • 804
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 326
Да се запиша,и аз.
Надявах се че днес всичко ще е ок и няма да има нужда да се шашкам ...,ама нейсе
Тази сутрин след като отидох в 00 страшно ме заболя корема ниско долу,една такава прорязваща   болка,все едно нещо ще се скъса.Сега лежа и продължава да ме боли,мисля че не е цистит или овулация ...,някъде в червата е проблема.За разлика обаче от вас,аз изключително много мразя да ходя на доктор....лежа и чакам,ама то не ми минава   
П.С не се научих да пиша от тоя тел,сори ако има изпуснати или заменени букви

Така ме е боляло от колит.Направо се затварях в тоалетната и крещях с цяло гърло.  Sick Мъжа ми спеше винаги когато се случваше и все не ме чуваше,а аз мислех,че всеки момент ще умра.

# 16
  • Мнения: 1 383
Хайде и най голямата хипохондричка да се запише.
Днес пък се събудих със заглъхнало ляво ухо и болка в лявата сливица. Не знам дали има връзка с ухото, но се е издула сливицата. Опитвам се да не го мисля, но....

# 17
  • Мнения: 963
Аз със закъснение се записвам в новата тема , че се филмирах много , денонощно ходех като сомнамбул заради пустата му киста в гърдата и днес отидох да ми пунктират . Сега се моля на Бог да е доброкачествена . Дано повече не се появи , че много е гадна работата да изпитваш страх.
П.П. лекарите ( 5,6  на брой ) все светила в областта на мамологията ми казаха, че няма нужда ,но аз реших и отидох . Не съжалявам !
Сега съм в затишие докато не реша да се самоизследвам ,кои знае за какво .
Относно изпражненията всеки ден ходя , но самите фекали са с различна консистенция един ден пихтиести , дръг ден вода трети нормални ... и запек не ме пропуска ... но знам това на какво е симптол и "обещавам " да не влизам да чета , че лудницата ще е пълна .
ПРОПУСНАХ ДА КАЖА ЧЕ БОЛЕСТТА ХИПОГОДНДИЯ СЕ ПОЛУЧАВА ОТ МНОГО ЛЮБОПИТСТВО И ЧЕТЕНЕ ПО ФОРУМИ И ПОДОБНИ .Така че колкото по малко четем по темата толкоз по ще ни е мирна главата.
Добре давам съвети , които сама не мога да изпълнявам ,но ... дано някои ме послуша и се спаси  Mr. Green
Желая здраве и спокойствие и спокойствие и спокойствие  !

Последна редакция: вт, 09 авг 2016, 14:39 от svetlinar

# 18
  • Мнения: 822
Никак не е малък проблем при теб....за притеснение е!

# 19
  • Мнения: 234
Хайде и най голямата хипохондричка да се запише.
Днес пък се събудих със заглъхнало ляво ухо и болка в лявата сливица. Не знам дали има връзка с ухото, но се е издула сливицата. Опитвам се да не го мисля, но....

Кими, може да е лека настинка. На климатик, течение изложена ли си?
Ако намериш това цвете
Скрит текст:
]:
едно листо е достатъчно. Капнеш капка от него, като го изстискаш в ухото. Гарантирам, че помага!  Peace
Мисля, че нямаш нещо сериозно. Явно това е твоето слабо място.  Hug

# 20
  • Мнения: 234

Като "чуя" на всяка болежките, припознавам толкова свои  ooooh!
Един път се успокявам, че не съм сама. Друг път се замислям, че може да ме помислят за още по-смахната, като казвам, че и аз имам подобни оплаквания.
Вече не знам това някаква шега на мозъка ли е... Tired

# 21
  • Мнения: 1 326
Хайде и най голямата хипохондричка да се запише.
Днес пък се събудих със заглъхнало ляво ухо и болка в лявата сливица. Не знам дали има връзка с ухото, но се е издула сливицата. Опитвам се да не го мисля, но....

Кими, може да е лека настинка. На климатик, течение изложена ли си?
Ако намериш това цвете
Скрит текст:
]:
едно листо е достатъчно. Капнеш капка от него, като го изстискаш в ухото. Гарантирам, че помага!  Peace
Мисля, че нямаш нещо сериозно. Явно това е твоето слабо място.  Hug


И аз мислех това да препоръчам.При раждането са ме заразили със заушка,тъпкали са ме 20 дни с няколко вида антибиотика и аха да ме изпуснат...Кръстницата ми е мед. сестра,казала да капнат 1 капка от тази зелка и съм се оправила веднага.

# 22
  • Мнения: 212
Момичета, много съм зле. От няколко дни съм супер изнервена, не ми се излиза, не ми се говори, абе супер тегаво настроение, всичко ме дразни и съм обзета от все лоши мисли. На няколко пъти започнах да усещам мравучкане в лявата част на тялото-ръката и главата. После отминава. Някой идея? В нета диагнозите ги четох, засега лекарите мисля да почакат. Чудя се дали може да е от напрежение, липса на витамини или обаждания ми се плексит.

# 23
  • Мнения: 822
Момичета, много съм зле. От няколко дни съм супер изнервена, не ми се излиза, не ми се говори, абе супер тегаво настроение, всичко ме дразни и съм обзета от все лоши мисли. На няколко пъти започнах да усещам мравучкане в лявата част на тялото-ръката и главата. После отминава. Някой идея? В нета диагнозите ги четох, засега лекарите мисля да почакат. Чудя се дали може да е от напрежение, липса на витамини или обаждания ми се плексит.
На нервна основа е! Попий нещо успокояващо и се постарай да отпочинеш, повече да спиш! „Мравучкане“ е сигнал, че става нещо с периферна нервна система! Наистина трябва да се почака, както са ти казали лекарите!

# 24
  • Мнения: 1 037
Момичета, пийвате си биричка, отпуска нервите, прави живота розов!
Аз напоследък съм спокойна, дано е завинаги! Praynig

# 25
  • Мнения: 234
Знам,че не трябва да се притеснявам толкова, не е да не е бил цикъла с онова кафявото накрая и до повече дни, обаче шубето-голям страх... Не е много. С ежедневна превръзка ходя. В края на деня имам малки кафяви частици. Не е течност.

# 26
  • Мнения: 11 338
Знам,че не трябва да се притеснявам толкова, не е да не е бил цикъла с онова кафявото накрая и до повече дни, обаче шубето-голям страх... Не е много. С ежедневна превръзка ходя. В края на деня имам малки кафяви частици. Не е течност.

Не става ясно какво те тревожи пух. Кафеникаво течение ВМЕСТО цикъл ли имаш или между циклите?

ella_80, как си тия дни? Какво успокоително пиеш? Аз обмислям пак да мина на мента глог и валериана.
Знаете ли, че Валерианата имала излъчване, което съвпадало с нашите територии /българските/ и била много подходяща за човеците от нашата земя?

# 27
  • Мнения: 14 302

Знаете ли, че Валерианата имала излъчване, което съвпадало с нашите територии /българските/ и била много подходяща за човеците от нашата земя?

Не знаех, но това ми е любимото хапче  hahaha

# 28
  • Мнения: 234
Знам,че не трябва да се притеснявам толкова, не е да не е бил цикъла с онова кафявото накрая и до повече дни, обаче шубето-голям страх... Не е много. С ежедневна превръзка ходя. В края на деня имам малки кафяви частици. Не е течност.

Не става ясно какво те тревожи пух. Кафеникаво течение ВМЕСТО цикъл ли имаш или между циклите?

Течението в края на цикъла. При мен се удължава. И се психясвам. /Щото анализирам и следя. /То не е течение точно. И аз не знам как му се казва. Сега е ок работата Praynig  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 29
  • Мнения: 963
Знам,че не трябва да се притеснявам толкова, не е да не е бил цикъла с онова кафявото накрая и до повече дни, обаче шубето-голям страх... Не е много. С ежедневна превръзка ходя. В края на деня имам малки кафяви частици. Не е течност.

Не става ясно какво те тревожи пух. Кафеникаво течение ВМЕСТО цикъл ли имаш или между циклите?

Течението в края на цикъла. При мен се удължава. И се психясвам. /Щото анализирам и следя. /То не е течение точно. И аз не знам как му се казва. Сега е ок работата Praynig  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Добре де момичета , на всички вас ви тече червено така ли?
при мен от години МЦ е кафяв и много рядко червен ( което на мен червеното ме притеснява и ми се струва не обичайно ) , казвам не от месеци а от години . естествено ходя на АГ в годината по веднъж и тя констатира че всичко е ок . Пап 2 .
Сега се замислих дали ми няма нещо което да не вичда лекарката , но ... то не е от една година , а може би от както се помня или поне взех да се взирам в подробности .
За мен кафявото е обичайно , вече 7 ден ме зацапва точно както описва Пух , но пак казвам това не ми е за първи път а по принцип си ми е така .
Оп влезнах пак вув филма да не би да не са видяли нещо ,а и клокоскопия ми правят на всеки преглед и вагинален ехограф , къде да ходя да чета сега  ooooh!
от едно се отърва на дръго се насадя - така неможе .

Общи условия

Активация на акаунт