Работа/изкарване на пари от вкъщи?

  • 17 872
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 490
Не ме устройват съжалявам опитала съм но без резултат  bouquet

Дадос, нека да ти дам съвет, защото явно си доста отчаяна.
Започни каквато и да е работа - примерно в Кауфланд постоянно търсят служители. Започни някъде, защото ако стоиш без работа дълго време, никой работодател няма да те наеме. Водиш се трайно безработна с огромна дупка в CV-то и работодателите не харесват такива хора - смятат ги за мързеливи.
Затова съвет - започни в Била, Кауфланд, Фантастико, като служител там, но започни. Поработи там 6-7 месеца, да имаш някакъв стаж и след това започни да пускаш отново CV-та за желани от теб позиции.

Никога не оставай без работа. Работа има, но колкото повече претенции имаш, толкова по-трудно ще намериш.

Последна редакция: сб, 27 авг 2016, 19:58 от DeltaAzimut

# 16
  • Мнения: 12
Здравей,
не съм мама Wink но мисля, че мога да ти дам някакви насоки.

Да има варианти да изкарваш средства онлайн примерно, но те са свързани с определени изисквания и познания. Можеш да разгледаш примерно тук: www.freelancer.com Работата, която се предлага е много разнообразна и може почти всеки да си намери неговото място. Колкото повече се занимаваш с подобна дейност толкова повече средства ще изкарваш. Познавам семейство в което и 2-та се занимават с подобна работа и се издържат напълно нормално, дори се преместиха да живеят в по-малко населено място да им е спокойно и тихо Wink

Не те съветвам да се хващаш на реклами и кликомания описана в различни форуми, според които се вадели пари ... няма такова нещо!

Поздрави и успех!
Пълна загуба на време ,пълно е с измамници с сайта .Уж ти възлагат задача ,губиш си времето в изпълнението ѝ ,и накрая искат от теб да им платиш такса за превода уж. 99%от "работодателите ,които ти пишат всъщност са scam !Не си губете времето

# 17
  • Мнения: 676
Аз работя във въпросния сайт 9г може би. На работодател scam не съм попадала за сега. Имам доста завършени проекти, основно с Американци работя, с индийци работих в самото начало докато натрупам отзиви. След 3тия или 4тия отзив нещата потръгнаха. Но ако сега навлизаш си трябва търпение, добро представяне и отлично портфолио. Конкуренцията е огромна и не е лесно да пробиеш.

# 18
  • Мнения: 12
Аз работя във въпросния сайт 9г може би. На работодател scam не съм попадала за сега. Имам доста завършени проекти, основно с Американци работя, с индийци работих в самото начало докато натрупам отзиви. След 3тия или 4тия отзив нещата потръгнаха. Но ако сега навлизаш си трябва търпение, добро представяне и отлично портфолио. Конкуренцията е огромна и не е лесно да пробиеш.
Всяка втора обява е фалшива,и в момента в който ти пишат пренасочват разговора към аутъп или телеграм .Загубих супер много време да правя проекти, и като стане време за плащане ти искат първо да им плащат няква "такса".Не заблуждавайте хората ,че всичко е розово в сайта .Просто исках да помогна на хората ,които като мен сега прохождат в това начинание .След девет години може и да е лесно ,но когато сега започваш си като в "небрано лозе''както се казва

# 19
  • Мнения: 676
Съжалявам, но аз не съм попадала на такъв тип работодатели и дано да не попадам.
А какво искате да кажете с това, че заблуждавам хората? Тук не говори ли всеки от своят опит или моят задължително трябва да е като вашия? Що за тесногръдие и налагане на мнение....🤔

# 20
  • Мнения: 12
Съжалявам, но аз не съм попадала на такъв тип работодатели и дано да не попадам.
А какво искате да кажете с това, че заблуждавам хората? Тук не говори ли всеки от своят опит или моят задължително трябва да е като вашия? Що за тесногръдие и налагане на мнение....🤔
По-какъв начин точно си налагам мнението,изказвам личния си опит като бов потребител,както казах  много е различно да си от месец в сайта,и да си от 8,9години там.Най-малкото ,знаете как да подбирате работодателите .И още нещо да ви попитам-Никога не ви се е случвало д кандидатствате по обява и отсреща да ви пишат да продължите комуникацията на уатсъп или телеграм?Ако е така даже бих ви помолила за съвет как да избегна такива работодатели .Защото както казах всеки 2ри не прехвърля към въпросните приложения и от там -загуба на време.

Общи условия

Активация на акаунт