Искам да кажа ... (88)

  • 66 926
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 17 375
Екс, твоят син в кой клас беше? Сега ли започва гимназия, или е вече втора година гимназист?
(стана ми интересен коментара за якото дупе тая година  Laughing)

# 601
  • Мнения: 10 660
Успешна учебна година и от мен на всички ученици, учители, родители!

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да е честита новата учебна година на всички ученици и учители!  Peace
Ако има приз за най-шашава, хаотична и дезорганизирана дева и семейство, си го самоприсъждам  Embarassed bowuu.
 
Скрит текст:
То няма други бутни-могили като нас  ooooh!.Уж от вечерта съм приготвила празничните одежди, синът ми е съгласен да излезе по пижама, даже настоява, и пак се тутаме по 100 часа. Ама щото аз се чудя и мая, събличам,обличам,че и детето карам да се преоблича  ooooh!.
Уж  да му плисна вода за успех, извадих розите от вазата,демек приготвила съм водата, той ученикът вече се намъкнал в колата, не ще да слиза....абееее.Метнах го пред портата на училището и даже не знам кога да го взема  Whistling.Съблякох фустата,токовете и ще си почивам от стреса  Crazy. Изключително доволна съм,че не сменихме училището  Whistling

# 603
  • Мнения: 12 473
Екс, твоят син в кой клас беше? Сега ли започва гимназия, или е вече втора година гимназист?
(стана ми интересен коментара за якото дупе тая година  Laughing)
Сега ще е 9 клас. Но е в НПМГ и миналата година учеха по 4 часа на ден английски. А той спеше..)

# 604
  • Мнения: 13 031
Леле, Лина, много е красива рожденичката, ама много Heart Eyes

# 605
  • Мнения: 11 726
Честита нова учебна година.
Нека е успешна. Пожелавам по-малко ядове и на учениците, и на учителите, най-вече на родителите  Laughing

Лина, страхотна Елза  Hug

Голямата заминаха да се черпят, малката е вече при мен. От утре стандартно. Чакам юни с нетърпение  Mr. Green
За маратонките - с лед светлини са и се зареждат. Дано да няма проблеми.
Голямата снощи реши, че малко и стягат, та днес ще ги пращам за замяна. Вече официално и двете са на 38-ми номер. За мен останаха купища обувки 37-ми, някои от тях даже не обувани почти.
Лошото е, че повечето са кецове и маратонки, пък аз такова не нося  Laughing

# 606
  • Мнения: 39 651
Ето ме и мен.
Честита нова учебна година.  На всички- учители, родители, ученици, Светалчо и на теб!  bouquetМного шестици, никакви отсъствия по здравословни причини и много забавления в училище!
Странно ми е как се тълкува един и същ закон в една и съща държава, но моят второкласник ще е с бележник, а на Янтра нейния- тц. Мрън!
Мина тържеството, каката заминала със съученици на пицария, а ние с малкия сме си у дома. От стрес и нерви почвам да правя ябълков крамбъл. Пожелайте ми да не опоскам целия, че и аз тези дни(не покрай учлилище) съм ненаядена, изнервена и всичко ми е гадно.
Хубава рожденичка! Радвам се, че съм помогнала и детето е щастливо. Лесното събличане става с тематична нощница! Heart Eyes

# 607
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Лина, много красива рожденичка!
Мариат, да покажеш после тоя крамбъл - снимка и рецепта.
Тук днес е толкова ветровито, имам чувството, че направо може да ме отнесе вятърът.

# 608
  • Мнения: 22 036
На добър час на всички ученици, а на родителите и учителите по-малко ядове и нерви.

Лина, много красива щерка показа. Да ти е жива и здрава.

# 609
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Честит празник на всички! Много го обичам този празник и винаги ми е едно такова приповдигнато. Тази година сестра ми е първолачката, племенника на мъжа ми, на кумувете детето, щерката на приятелката ми, абе много вълнения. Сега гледах малко снимки и даже и сълза пуснах, шашава работа.

Лина, твойта Елза и дваж по-хубава от оригинала  Laughing Кога ви е кръщенето? Нашето е в събота и съм под пара. Уж нямаше да е нещо специално, то пак стана малка сватба. Нямам търпение да минава.

Абе да питам, има ли еднометрови шоколади във Варна? Екс? Laughing

# 610
  • София
  • Мнения: 18 770
Кажете някой сироп за кашлица за дете ?

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 7 425
Нашето е на 24.09. Ние ще сме 10 възрастни и пет деца. Скромничко Simple Smile

# 612
  • Мнения: 10 660
Кажете някой сироп за кашлица за дете ?
Аз съм давала проспан и тусавит, но то имаше значение каква е кашлицата - суха или със секрети, също и чай от подбел, чай лайка с много мед се отразяваше добре на моя син.

Аз да кажа на Гена, да спре да се мае, че е неорганизирана, че аз в 8,40 гладих нова риза и съм дева  Mr. Green бях на токове и с роклА Simple Smile. Детето се изнерви тотално от преобличането понеже много му се спеше, не искаше да го снимам, не искаше да комуникира беше много сърдит, смених си и обувките и вече съм спокойна. Като добавка, за допълнително изнервяне, баща му беше излязъл още в 8,20 пред вратата с фотоапарата, да чака за снимки и само искаше я очила, я нещо друго, като го обслужихме с всичко, което беше забравил и му трябваше, започна да подвиква, какво толкова правим вътре Crazy
Вода лиснах обаче и здравец му дадох Laughing

# 613
  • До морето
  • Мнения: 7 152
Кажете някой сироп за кашлица за дете ?
Аз съм давала Хустагил - билкови сироп от мащерка.

# 614
  • Мнения: 39 651
Ще пусна рецепта за крамбъл, по която се водих. Всичко стана много бързо и импровизирано. Добавих и
ябълково брашно(а то е тъмно кафяво на цвят), добавих и натрошени чаени бисквити.
Ето първоизточника
http://www.az-gotvia.bg/recepta/iabylkov-krymbyl
Допълвам се
Сега го пробвах- много свежо, ухае на масло. Само на вид е като с тен. После ще добавя и снимка.

Последна редакция: чт, 15 сеп 2016, 14:05 от mariat

Общи условия

Активация на акаунт