Искам да кажа ... (89)

  • 66 096
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Момичета,  Hug, и второто стъпало е преодоляно! Party Ще ви търся за подкрепа и по-натам. Благодаря! bouquet

Детето е на екскурзия в с. Чавдар. Нямам търпение да го взема и да разбера как е минало. Първата екскурзия без нас.

# 706
  • Мнения: 39 652
Тарти, не се сърди, че обсъждаме диетите! bouquet Може и да ни мине след 3-4 дни и да се откажем.
Никога не съм мерила калории. Не ми се отдава.
Лина, или си се показвала, или си разказвала, как си свалила доста след раждането. И ми се върти в главата числото 48кг. newsm78. Дали не беше като си показвахме абитуриентските или сватбените рокли?
Яна, не разбирам от дамаска. Но ако наистина цената е колкото нов диван, особено след основен ремонт ще предпочета да си купя чисто нов.

# 707
  • Мнения: 10 660
Момичета,  Hug, и второто стъпало е преодоляно! Party Ще ви търся за подкрепа и по-натам. Благодаря! bouquet

Детето е на екскурзия в с. Чавдар. Нямам търпение да го взема и да разбера как е минало. Първата екскурзия без нас.

О, днес беше само за екскурзии, мързеливо топлещо слънчице, а за село Чавдар гледах репортаж по телевизията, центъра изглеждаше хубав, дано сподели хубави впечатления малката.
Поздравления за стъпалцето  Hug

Аз имам излишни кила, но по темата за диетата няма да се включа, че от вчера си мисля за турски баклави и съм решила по-късно да мина да взема, в тези дни съм в които ми се яде и сладко и кисело и солено и всичко и нищо не ми доставя удоволствие. Не моаа се търпа мене си  Crazy hahaha Mr. Green

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
да,свалих от 64 на 48 кг след раждането и абитуриентската ми рокля ми е широка Simple Smile

Никога не съм пълнила чушки  Embarassed

# 709
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Лиляна, а за какво са тези чести родителски срещи?
Ние и една не сме имали още.
Понеже има друго училище в сградата ни във втора смяна и обичайно правим РС, когато ние сме във втора смяна. Новите правила и промени, произтичащи от новия закон, налагат спешно уведомяване на родителите, а свободни стаи в удобно за родителите време - няма. Затова ги правим в кабинети, които не се ползват от другото училище, но поради ограничената им бройка, срещите се накъсват един ден за 12 клас, друг за новите - 5 и 8 клас, днес е за 9 клас, предстоят за 10 и 11 клас. отделно бях и на дъщеря ми на среща.

# 710
  • Мнения: 4 785
Напоследък пълня чушките с булгур. Импровизирам в плънката, последният път беше булгур 2 части + 1 част ориз + грах от консерва + моркови + гъби, а и бяло вино бях добавила, подправките са на вкус. Стана супер  Peace

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
И аз тази седмица ще ходя по родителски срещи. Днес за голямата , утре за малката. Да видим дали ще даваме пари,въпреки че Кмета забрани Simple Smile

# 712
  • Мнения: 39 652
И тъй като сме на тема пълнени чушки и импровизациите нa Mър, днес по Бон Апети даваха как се правят грузински сърми. С ориз, кориандър и още нещо. Слагат да се варят върху наредени моркови и се заливат със сметана и така се варят около час и нещо. Аз си преглъщах жално, жално.
Лина, гледаш ли, че си се похвалила. Как няма точно аз да запомня!
Обичам родителските срещи на дъщеря ми. Превръщат се в купони!

# 713
  • Мнения: 10 660
Ползвате ли кани за филтриране на водата. Разглеждам коя да взема, че нещо започна да ми втръсва с тубите и си мисля, че ще се улесним, но... срам не срам, не съм пила филтрирана вода и не мога да преценя, а пък каните в Метро имаше толкова варианти, откъм пластмаса ми хареса на Брита каната. Споделете впечатления и препоръки  Hug

# 714
  • Мнения: 22 516
От години сме с Брита, не бих я сменила и минерална вода не харесвам.
Взимай без да се замисляш.

# 715
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 571
Ползваме кана от няколко години. В Бг ползвахме на Аквафор, сега тук ползваме някаква тукашна марка.

# 716
  • Мнения: 9 002
Ползвате ли кани за филтриране на водата. Разглеждам коя да взема, че нещо започна да ми втръсва с тубите и си мисля, че ще се улесним, но... срам не срам, не съм пила филтрирана вода и не мога да преценя, а пък каните в Метро имаше толкова варианти, откъм пластмаса ми хареса на Брита каната. Споделете впечатления и препоръки  Hug

Ние сме с такава от Метро, най-проста. Сега в една еко група пишат за тази, че е добра и ще има обща поръчка с безплатна доставка : http://www.pearlco.de/shop/wasserfilter-glas-classic-plus-6-kartuschen_6

Акаша и моята дъщеря миналата година ходи за първи път без нас на екскурзия в с.Чавдар, беше очарована.

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 19:18 от alina_si

# 717
  • Мнения: 10 874
И тъй като сме на тема пълнени чушки и импровизациите нa Mър, днес по Бон Апети даваха как се правят грузински сърми. С ориз, кориандър и още нещо. Слагат да се варят върху наредени моркови и се заливат със сметана и така се варят около час и нещо. Аз си преглъщах жално, жално.
Това е рецептата, нали? Че да я добавя в книгата. Hug

# 718
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
И ние сме с Брита от години.

Алина, на моята ѝ дай игра да има и е доволна. Е и от природа уж се впечатлява като ходим насам-натам, но най-важно ѝ е да играе, а е имало забавления цял ден. Та доволна е и тя. В автобуса им пускали Рапунцел, гледали и изпозаспали.

# 719
  • Мнения: 5 387
Искам да кажа, че цял ден се разправям с Уникредит и некомпетентния им персонал.
Смених си мобилния номер и според правилата отидох лично, за да го сменя. Какво става днес, след като вчера имах проблеми с интернет банкирането: номерът не е сменен! #Cussing out Момичето от кол центъра каза, че според правилата им ТРЯБВА лично да присъствам, аз ѝ заявих категорично , че това няма да се случи и след като аз съм се съобразила с правилата им да отида до клон на банката (с 2 малки деца, едното е бебе и повръща по време на пътуване) в друг град, а поради некомпетентността на служителя услугата, която исках не е свършена, най-малкото очаквам да ми променят мобилния  номер без да ме разкарват излишно ooooh! #2gunfire. Също не съм убедена, че и тогава ще попадна на компетентен служител Crossing Arms .
Бясна съм, бясна! 3 пъти са ме разкарвали напразно. Има ли др такъв карък?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт