Започнахме учебната година с раждането на Калин,на мама Тоби втори господин!35+

  • 45 884
  • 747
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 13 937
Добро утро, грабвам си и аз кафенце  bouquet
Шери, на теория може би има много класирания, но на практика местата се заемат още в началото на учебната година както казва Зази и никой не ми гарантира, че ще има през април когато ми трябват. А иначе точки би трябвало да имаме почти максимални - дори е възможно да сложат някоя точица за месторабота на ММ, в общинска структура е.

# 211
  • Мнения: 5 037
Амини,ти си подай документите ,когато се подават,но на дата на прием ще пишеш от когато ти искаш да посещават.Аз подадох април,но ще почне ноември.Имаше майки с желание за февруари.

# 212
  • Мнения: 2 990
Амини, за София, всичко е през системата, не че не става и на място чрез връзки, както обикновено.
Виж и разгледай, за различните градини - https://kg.sofia.bg/isodz/dz/by-region/19 Иначе има и текущи класирания постоянно, но трябва да има места за целта. Според мен ще ви вземат с точките за близнаци, а иначе няма точки за работа в общинска структура, ако не е ОДЗ.

# 213
  • Мнения: 13 937
Миана, разгледала съм всичко  Grinning Рядко отпускат места за следващи класирания.
А ако например запиша децата на някоя по-неудобна ясла, после мога ли да кандидатствам за друга? (В рамките на същата година)
За яслите има точки ако работи в болница.

# 214
  • София
  • Мнения: 6 302
Добро утро и от мен. Гледам за чистене на прозорци си говорите. На моите не знам дали ще им се случи процедурата "Есенно почистване"  Crazy Иначе и аз с домакинска хартия действам. Но верото не е добра идея, по-добре препарат за прозорци, последно от dm купувах, тяхна марка, доволна съм.

Мистик, говори с доктора за цветната снимка.

Тоби, не се ядосвай, тепърва ще се учи детето да си пази нещата и да е по-старателен и внимателен  Hug

# 215
  • Мнения: 2 168
Ехо Simple Smile чистите тия дни...май е важно наистина с добър препарат, че нашите с един евтин ги замацахме само. Добре че майка ми беше тука после и тя ги изчисти. Ще пробвам с тия кърпички.

Аз не мога да се оправя, тоя вирус е като гаден грип, всичко ме боли и съм без глас въпреки всичките чайове и лекарства. Днес само ще лежа и ще гледам Абатството, дано се оправя вече Sad

Мистик, бих питала и аз лекаря за цс. Хайде късмет

Хубав ден



# 216
  • Мнения: 2 603
Да се включа след първия яслен ден на дребния. Мина нормално. С усмивка отиде при децата, аз преди това му говорих, че има много играчки, деца, лелки. Улисахме се да говорим със сестрата на вратата и детето си влезе, без да успея да му кажа чао даже  ooooh!, и се заигра. След час беше уговорката да го прибера. Не е плакал, играл си е, пишкал е. И така, само дето мама трудно заспа след полунощ, и тая сутрин от 5 часа е кукнала  Whistling Не ми е сефте де.
За чистите ясли не мога да се изкажа, ние сме в ОДЗ. Там и при нас е от 1 април до 10 май кандидатстването, а резултатите излязоха в края на май. Започването е от есента, след 15 септември, по график, поетапно. Не съм правила уговорки, кога искам, кога не искам, когато се паднахме - тогава. Долу-горе като гледам по възраст са ги пускали, по изключение мамите, които спешно трябва да работят - са ги изтеглили. Амини, не пречи да се  разходиш до една ясла да подпиташ на място как стоят нещата, да си подготвена със сроковете.
Не успявам да прочета много неща напоследък, но пък ви гушкам всичкииии Hug
А да, видях една прекрасна малка християнка - Кали, да нацелуваш съкровището, и честито  Heart Eyes

# 217
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Амини за приема е точно както Сигмето е написала. Записваш ги в системата и има целогодишни приеми,ако се освободят места. Ти отиди до ОДЗ,в което си решила и говори с директорката,така е най-добре.
Звездичка,браво на момчето! Все така с желание да ходи Simple Smile А ти що си будувала?
Мистик радвам се,че сте избили гадината. Аз си мисля,че точно за това не е ставало бебето до сега. Ама сега тая ЦС... Говори с АГ за това наистина!
Мимче,оздравявай момиче. Толкова си дейна,сигурно сега ти е много кофти. Ако имах мас,нека твоя мъж те разтрие. Слагаш и малко ракия вътре. Звучи гадно,ама е чудодейно. Вдига на крака след 1-2 разтривки  Hug
Вики е добре,тук таме текне малко сопол,прокашля се ама не нещо притеснително. Най-хубавото е,че след първия ден спря да вдига Т. Аз за всеки случай го закарах на преглед. ЛЛ каза,че не вижда нищо сериозно,добре съм го пресекла в началото. Дано е така,че вече имам едно наум .

# 218
  • Мнения: 1 512
Здравейте, момичета!

Мистик, радвам се за добрите резулати!

Звездичка, браво на Коко. Дано да е все така и  за напред

Всички болни да оздравяват  Praynig

Качиш няколко снимки от Родопите и Стара планина в албумчето за пътешествия.

Хубав слънчев ден!

# 219
  • Мнения: 2 472
Лени, чудесни гледки си запечатала! Много ми харесаха!
Звездичка, браво на детето! Все така да ходи с усмивка!
Мимче, да се оправяш много бързо!
Мария, браво на Вики!

# 220
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Отчитам се набързо с мерки от днес Simple Smile - бебка е 7,200, наддала е 460 гр. Simple Smile
После ще пиша пак,  че трябва да готвя, а се мотам:)

# 221
  • Мнения: X
Сега гледам в Грабо има оферта за измиване на всички прозорци на апартамент до 100 кв. - 23 лв.  Mr. Green  Офертата изтича след 6 часа!
Мистик, освен теб има ли още мами от Пловдив?

# 222
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Мимче, да, помагат разтривкикте с ракия на цялото тяло. Но аз също бях болна 2-3 дни и се оправих, като спах едната вечер с вълнени чорапи. Все ме тресеше и от вълната се загрях, та чак болестта си отиде.

Ели, браво на девойката.

# 223
  • Мнения: 13 937
Ели, браво чудесни мерки  Hug
Мимче, оправяй се бързо  Hug
Благодаря за мненията за яслите, има време ще го мислим.

# 224
  • Мнения: 2 168
Благодаря  Hug утре мм ще е вкъщи и ще го хвана за един ракиен масаж, гласа ми го няма още, но май съм малко по-добре. Добре че аз, а не дребните де...

Звездичке, герой си имаш ти, дано да е здрав, явно му харесва. За колко време ще го оставяш?

Мария, браво на Вики, ти какво му даде веднага да се пресече?

Уанче, ще покажеш ли роклята? И на мен ми е досадно май да пазарувам дрехи. Вчера за 5 мин си купих две черни риза и тениска, че ни искат в черно за работата другата седмица (не знам писах ли, на един конгрес в града няколко дни ще съм), колкото не обичам черно ама зарова и трябваше да купя, защото нямам една блуза черна. Иначе онлайн съм сложила няколко неща в една кошница и си чакат да реша да ги купя Wink

Ели, браво на С Simple Smile какво наготви?

Общи условия

Активация на акаунт