Започнахме учебната година с раждането на Калин,на мама Тоби втори господин!35+

  • 45 888
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 944
Благодаря ви момичета, за честитките и всичко  Hug
Ред  Shocked Може би наистина ТМ има нужда от професионална помощ, не знам какво да те посъветвам, но никак не е добре.
Мистик, аз също не умея да си мълча  Wink
Дали да не направя кестени  Thinking

# 736
  • Мнения: X
Мария, от 12 години. Не е малко време. Мисля, че добре се познаваме. Преминали сме през много неща заедно.  Дали не е някаква критическа?  Confused Той сам предложи да отиде на психолог, този път ще настоявам да го направи.

Мистик, сигурно и аз имам някаква вина. И аз най-много се ядосах, че стана на публично място. Много е унизително. В къщи - как да е. Смятам, че ако оставя така нещата, могат да започнат да ескалират. Един вид ще подам сигнал, че всеки път номера минава. Но наистина не знам какво да предприема.

# 737
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Ами насърчи го щом има желание за психолог. Да може и някаква критическа да е.
Абе всички сме се карали с половинките ама да ми каже боклук и че съм му съсипала живота,чантичката,детето и кой от къде е . Крайна -не крайна тва е.

# 738
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лятна Ина  Hug чудно се ее справил тм, аз получих яйца със гъби и кашкавал  Heart Eyes .

Ред аз съм като Мария,  не ми се е случвало, но никой не е застрахован. Без да вдигам скандали и да се ядосвам /Взимам си деца, котки багаж и дим да ме няма. Недопустимо е особено в твоето състояние, ако имаш къде отиди някъде за 2 /3 дена  Hug

# 739
  • Мнения: 2 994
ММ е казвал хиляди пъти, че само аз съм в състояние така да го ядосам,че да излезе от кожата си  Mr. Green Ама и аз хич не обичам да мълча и това го отчитам като своя лоша черта!
И при нас така, казва, че успявам да го ядосам, защото ме обичал. На хора, които са му безразлични не се връзвал.
Ред,  Hug, може би малко лично пространство, за да отрезвее и да се извини е добра идея. Ако имаш възможност отиди за кратко при майка, приятелка или др. Дано преодолеете заедно трудностите и всичко да е наред.

# 740
  • Мнения: 3 406
Ред, не знам какво да кажа  Rolling Eyes Не искам да го оправдавам човека, ама аз веднъж годишно изпадам в неговото състояние. Само че имам силите да устискам докато останем насаме, и тогава вече да не си насреща ми  #2gunfire Аз съм много търпелив, кротък, добър човек. Търпя много. Товаря се с много работа и странични ангажименти. Преглъщам много. Не показвам дори и на най близките си болка, умора, обида, тъга ... Всички са свикнали да ме виждат усмихната, ведра, в добро настроение, борбена, успяваща с всички задачи, не отказваща се ... Но като всеки човек, макар да не го показвам външно, и аз си имам моите лоши моменти. Много съм чувствителна особено тогава. Когато нещо не ми е добре, когато просто не ми е на кеф, когато претоварването е наистина голямо ... И тогава една безобидна дума, един поглед, едно действие може да ме изкара извън релси. И всички онези отрицателни емоции, които съм стискала и покривала ме карат да избухна като бомба! Никога обаче не съм обиждала нито близки, нито далечни хора. Просто крещя и рева, докато напрежението не премина. Не конкретно срещу ММ или някой друг, а срещу всичко, което ми тежи. Обикновено ММ ми е слушател, за съжаление. Но той още в началото на връзката ни е уведомен за тези ми моменти, и просто ме изслушва мълчаливо, успокоява ме, и ме оставя след това поне за час, за да пострадам на спокойствие. Защото след крясъците и виковете, следват сълзите, а той знае, че никак не обичам да показвам сълзите си ...
Не страдам от раздвоение на личността. Просто това е моят начин да изпусна "парата". Но пак казвам, макар и ядосана, наранена или предадена, никога дори и в яда си не изричам обидни думи или обвинения към другите. Ако изричам такива, те са само по мой адрес. Защото ясно осъзнавам, че аз самата позволявам на останалите да се възползват от труда ми, от добротата ми, от състрадателността ми ...
Ти познаваш най добре човека до теб, за да прецениш от къде идват тези избухвания. Ако и при него причината е като при мен, тогава потърсете начин просто да насочи изпускането на "парата" на друга страна ... или по друг начин ... или просто трябва да се натоварва по малко и да се разтоварва по често.
Както са казали и момичета, психолог също би помогнал. Щом осъзнава ТМ че те наранява, и е склонен да потърси помощ, тогава не се колебайте. Потърсете добър психолог.
Прегръщам те  Hug  Важно е да помислиш също за себе си и за бебчето.

# 741
  • Мнения: 39 479
Човекът е за психиатър, а не за психолог. Би бил, но факта че не помни аз бих го насочила към лекар.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 40 848
На който му се гледа любовен филм...http://onlain-filmi.net/apetit-za-lyubov-2016/  Wink

# 743
  • Мнения: 5 037
Някой да ми припомни на коя дата роди Кристи,моля.

# 744
  • Мнения: 3 406
Сигме, не вярвам че не помни. Ако не помнеше нямаше въобще да се извинява и да се чувства гузен, нямаше да съзнава, че е обидил, унизил и злепоставил ... просто така е по лесно да погледне другия в очите и да се оправдае.

Мистик, аз ще го гледам тоз любовен филм, ама утре. Мусаката е във фурната, чакам да стане готова, пляскам заливката и заминаваме у татко. Имах намерение и желание да сготвя нещо по засукано, ама днес всички /татко, сестра ми, ММ/ започнаха да мрънкат за мусака, сякаш са се наговорили  Shocked И реших да им угодя.

# 745
  • Мнения: 1 336
Ред, ако има нещо положително в цялата история е, че си е признал, че има проблем, готов е да отиде на психолог и да намери начин да се оправи. Колкото по-скоро, толкова по-добре, защото после с бебе ще е дори по-сложно.

# 746
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ред, трябва му психиатър.

# 747

Общи условия

Активация на акаунт