Започнахме учебната година с раждането на Калин,на мама Тоби втори господин!35+

  • 45 907
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Перу, радвам се,  че сте взели решение. Взето решение, каквото и да е то, винаги носи облекчение  Hug

Мистик, страхотен градинарчо  Mr. Green   За нос се оправям само с капки сребърна вода. Безобидна е даже за бебета, на мен много ми помага - веднага отпушва  Peace

# 691
  • Мнения: 39 650
Честно казано и аз не се просълзявам от всяко малко бебе. Обичам да се заиграя за малко, ама да се разтеча от кеф, ми не съм такава. Така, че за мен това въобще не е повод. Ма как и да е. Радвам се, че сте взели правилното за вас решение.
За Ида съвсем сериозна е офертата. Знам, че няма да я дадеш, то и никой не би де, но съм сигурна, че чааааак такава ревла и пакостница не е.

Донси, Донси, като те гледах как от развод към ново бебе беше тръгнала. Добре, че не стана. Че пиле, тия деца са най компромисните.

И последно свате, га кажеш от другата седмица събота или неделя съм на линия.

# 692
  • sf
  • Мнения: 10 234
Ами кво да кажа - авантюрист съм  Joy
Ама имам време,де, още 5-6 годинки някъде. Четох някъде,че една бременност на 40+ отлага критическата и подмладява жената  hahaha
Перу, не знам, в София ли сте, ако да, и аз предлагам час-два да погледам Ида, да си припомня какво е , и да си избия идеята за трето  Joy

# 693
  • Мнения: 39 650
Оф, много мразя да размахвам пръст, ама как точно с авантюристичният ти  дух ще храниш три гърла, ако таткото и на новото бебе абдикира. Понеже съм  в това положение де, затова много мисля преди да заведа някой в живота на дъщеря ми. Пък камо ли да и правя ново братче.

# 694
  • Мнения: 3 406
Сигме, айде сега пък ти от едната крайност в другата! То някои от пропиляно време в много мислене сме я докарали до никъде  Rolling Eyes

Перу, прегръщам те горещо!  Hug 

Аз днес съм много виновна пред ММ  Confused Забравих именния му ден  ooooh! И той самия също! Остави ме на работа човека, и замина. След 30 минути ми звъни, много притеснен, колегите го изненадали, а той неподготвен  Rolling Eyes  Добре че сутринта му набутах в портфейла някакви парички, защото бях видяла предния ден че има точно 2 лева вътре. Редовно ходи напред назад без пари и документи в себе си. Казах му, че има парички и да купи каквото му е на сърце, а той милия вика златна женичка си ми ти! Златна, направо свети! Нито подарък съм купила, нито съм организирала нещо по така ... Тази вечер трябва да отивам и да спя на палатка от срам  #Puppy dog

Та да почерпя за забравения именник. Да честитя на всички други именници днес, и да им пожелая здраве, късмет, много усмивки и по малко да мислят, повече да действат  Wink



# 695
  • Мнения: 39 650
Ей, много сладко  Heart Eyes Честит ти именик. Все така да те обича.

# 696
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Tanzu да ти е жив и здрав именика  bouquet bouquet bouquet bouquet ! Все така да се обичате  Hug

Сигме няма гаранции за нищо в живота, дали ще е супер щастлива или не не зависи от развода според мен  Simple Smile .

# 697
  • Пловдив
  • Мнения: 40 973
Танзу,честит ти именник bouquet

# 698
  • Мнения: 39 650
Онче, имах предвид че Донсита прекалено бързо започнаха да правят дете. Ето че не си е представяла така нещата.
А не, че няма живот и след развода. Искрено се надявам да има и следващият мъж да е по добър от предния.

# 699
  • Мнения: 2 473
Танзу, нека ти е жив и здрав именика!  bouquetМного вкусотии си сложила!

# 700
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Танзу, да е жив и здрав и все така да се обичате  bouquet

# 701
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сигме ще има  Simple Smile  а за децата явно всеки го усеща различно. Аз съм от дълго чакащите Mr. Green

# 702
  • Мнения: 2 603
Танзу, жив и здрав да е ТМ, не си го направила умишлено, хич не се покривай, ами полейте тая вечер  Hug
Пеpу,  Hug

# 703
  • Мнения: 13 969
Танзу, да ти е жив и здрав именника  Hug Моят баща също е именник и той да ми е жив и здрав и да се радва на внуците  Grinning

Перу, хубаво че сте взели решение и това няма да ви тежи повече  Hug

Днес бяхме на преглед на дечурлигата, и ваксини им биха и ехограф на коремни органи им правиха. Всичко е наред  Grinning Само дето ни направиха забележка, че не слагаме Т достатъчно често по корем и не е много стабилен, а как да го правим като постоянно повръща  ooooh!

Иначе ги измериха Т 7050 гр 66 см, Ц 7400 гр 66 см. Много рев имаше след ваксините, но дано да е само от страх.

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 17:47 от amini

# 704
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Амини да е жив и здрав  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт