Име за момиче

  • 3 167
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 757
За мен и двете имена са прекалено популярни и не бих избрала нито едно от двете за моето дете. И все пак гласувах за Сияна, защото ми се струва една идея по-малко популярно.

# 16
  • Мнения: 18 558
Виктория е много хубаво име.Едно време и на мен ми харесваше много.
Даже се очудвам,че продължава да е толкова избирано,предвид на това,че е наистина много популярно
Иначе е хубаво наистина.😊💐

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Виктория се изтърка, Сияна ми звучи странно.
Към авторката: като не те интересува какво ще ти кажат защо изобщо питаш?

# 18
  • Мнения: 4 708
Сияна, че има по 5 виктории във всеки клас в училище и всяка група в градината.
Работя в училище, и странно, но в целият випуск на набор 2001, има само 1 Виктория,но пък виж Александра, Александрина във всеки випуск /3/ във всеки клас има минимум по една, а имам един клас с 4 варианта на това име.
Така че явно е популярно в еди кой си край на България, зависи къде живее авторката.

# 19
  • Мнения: 1 796
Масовото кръщаване на Виктории е в последните 4-5 години. Това личи и от статистиките. Преди това беше модата на Александра и Никол...

# 20
  • Мнения: 5 259
По-скоро 10-12. От 2005 започва бумът на Виктория и никак не е локален. Имаше една година, в която родените Виктории бяха над 3000. Нито едно име не е достигало такава концентрация.

# 21
  • Мнения: 477
Работя в училище, и странно, но в целият випуск на набор 2001, има само 1 Виктория,но пък виж Александра, Александрина във всеки випуск /3/ във всеки клас има минимум по една, а имам един клас с 4 варианта на това име.
Така че явно е популярно в еди кой си край на България, зависи къде живее авторката.
При мен Викториите са в София. Не знам къде не са разпространени, но ми се ще да бях там... И Никол-ките не знам къде ги няма, и Раи-те.

# 22
  • Мнения: 18 558
Цитат
При мен Викториите са в София. Не знам къде не са разпространени, но ми се ще да бях там... И Никол-ките не знам къде ги няма, и Раи-те.

Всички ги има навсякъде. Викториите май вече не са така масови. Ми харесва ми това име, няма как да си кривя душата, и преди години много ми харесваше. Обаче е твърде масово вече.
 Никога на я разбрах тая мода-едно име излезе актуално и всички айде наред,ми толкова ли не могат да си измислят нещо различно.  newsm78

# 23
  • Мнения: 477
Никога на я разбрах тая мода-едно име излезе актуално и всички айде наред,ми толкова ли не могат да си измислят нещо различно.  newsm78
Същото като с дрехите и аксесоарите. Сега на мода са едни очила с дебели черни рамки - толкова загрозяват нежните лица на момиченцата - ама на, носят ги, и жените също. Не мислят с мозъка си колко грозно е всъщност, следват сляпо модата. Видели готино момиче с такива и Ааайде!
Плисираните полички преди 15 години - същата работа. Та така и с имената на бебетата. Същите жени, които се подвеждат по грозни очила и плисирани полички, раждат и кръщават бебета.

# 24
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
И двете имена са прекалено често срещани.
Но все пак повече ми харесва Виктория.

# 25
  • Мнения: 18 558
Ама наистина  същото като с дрехите и модата-моята любима тенденция е дебелите изкуствени вежди, които също много загрозяват, направо изменят физиономиите на някое иначе младо, красиво и нежно 17-18 годишно момиче, бляк  Sick,тип Николета Лозанова и дебелите й намазани с кафяв блестящ бронзант скули  Simple Smile в детайли навлизам ама се сетих за това  Simple Smile Плисираните полички ги харесвам.
И на мен ми харесва повече Виктория.

# 26
  • Мнения: 65
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 27
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

И името е?  Wink

# 28
  • Мнения: 18 558
Вече сме кръстили нашето момиченце.  Благодаря на всички за отговорите Simple Smile

И името е?  Wink

Ирина, нали казаха, че ще е така и им харесва.
Да е ви е живо и здраво.  bouquet

# 29
  • Мнения: 65
Сияна 😊

Общи условия

Активация на акаунт