Изкуствени мигли

  • 1 631
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Дами, здравейте! Предстой ми специален повод-сватба и си търся подходящи и качествени изкуствени мигли. Бихте ли ми препоръчали?  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 1 446
Здравей,бих ти препоръчала миглите на MAC. bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Наистина на Mac са страхотни.  bowuu Изглеждат много естествено!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И от мен глас за миглите на Mac.

# 4
  • Мнения: 272
И аз съм доволна от Мак, но не мога да намеря с какво да ги чистя... Така първия комплект си замина след една употреба, а докато не открия с какво да чистя, не смея да ползвам втория.
С какво почиствате вие?

# 5
  • Мнения: 2 224
И аз съм доволна от Мак, но не мога да намеря с какво да ги чистя... Така първия комплект си замина след една употреба, а докато не открия с какво да чистя, не смея да ползвам втория.
С какво почиствате вие?

Какво имаш предвид под "чистене"? Ако е премахване на излишното лепило, аз го премахвам внимателно с пинсета. Скоро бях на грим при много добра гримьорка от MAC и тя по същия начин премахна лепилото от вече използвани от мен мигли. И от мен глас за миглите на MAC.

# 6
  • Мнения: 272
Точно това, лепилото - спирала слагам преди миглите, по тях няма. И все пак мислех с клечка за уши да мина внимателно дължините с дегримьор, но точно лепилото ме притесняваше.
Купих си два евтини чифта да експериментирам и при тях само с пинсета махнах лепилото, получи се, такали да процедирам? Достатъчно ли е?  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 1 446
И аз премахвам с пинсета Peace

# 8
  • Мнения: 7 643
И от мен глас за MAC. Peace

# 9
  • Мнения: 190
Красиво стоят  номер 36 на Мак, имат красива котешка извивка в края. Важно е и лепилото, вземи си ДУО - ще ти издържи през целия повод!

# 10
  • София
  • Мнения: 5 197
А имали ли сте проблем /болка в окото след сваляне/слагане на изкуствените мигли?
Има ли вероятност да се получи инфекция от лепилото?

# 11
  • Мнения: 190
Болка със сигурност няма да имаш при сваляне. Евентуално при слагане може да усетиш някакъв дискомфорт  в началото, ако не си си слагала досега, усещаш го леко като чуждо тяло, но до няколко минути това усещане изчезва.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 197
Болка със сигурност няма да имаш при сваляне. Евентуално при слагане може да усетиш някакъв дискомфорт  в началото, ако не си си слагала досега, усещаш го леко като чуждо тяло, но до няколко минути това усещане изчезва.
Благодаря ти. Точно това се получи при мен Simple Smile За първи път сложих вчера  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 022
Oт бюджетните AURA за 6.99 мигли-от естествени до диско мигли, направени от човешки косъм(поне това пише на на опаковката). Лепилото се купува отделно и то е 6.99.Лепилото съдържа латекс и като махнеш миглаша, внимателно можеш да отлепиш латекса от миглата.Внимавай да не попадне лепило върху самите косъмчета.
Ползвам моите на мигли вече 5ти път и изглеждат непокътнати, само ги постригах малко, че ми бяха прекалено дълги за моето око.

# 14
  • Мнения: 272
А аз успях да скъсам един чифт МАК с тази техника с пинсетата Sad
Нищо, да ми е за урок

Общи условия

Активация на акаунт