Да живееш с Муньо?!

  • 19 189
  • 137
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14 830
Ама на тебе сайта и творчеството му там ли са най - големия ти проблем.
Ами хазарта, нежеланието му за дете и незаинтересованоста му за теб и за твоите проблеми.
Сайта ти е най - малкия проблем, но ти така си се вторачила в него че не виждаш истинския ти проблем, а той е че си на път да си съсипеш живота с този човек.

# 31
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!

Не се сещам защо регистрацията на твоя Муньо в някакъв сайт да те излага теб. Виж, ако ти си се регистрирала и примерно си пуснала свои разголени снимки - да, тогава би било излагация, но иначе?  newsm78  Аз днес имах малко свободно време, регистрирах се в този сайт само за проба, отне ми около 3-4 минути. Това, което се изисква задължително, е само възраст, месторождение и къде живееш - естествено, всичко може да е измислено, както го написах и аз. Последната стъпка е да качиш снимка, но отдолу има бутон "пропусни тази стъпка" и всеки може да го натисне и да не качва никакви снимки, както и аз направих. Някакси не ми се вярва, че вместо да опиташ и ти сама да провериш какво, аджеба, искат в този сайт, като се регистрираш сама, ти пишеш тема и вече втори ден се оплакваш и въртиш хората - темата вече ми заприлича тотално на пързалка... Simple Smile Гледам, че си много активна в темите за зачеване и искаш бебе. Този те лъже, стиска се и не смята твоите желания и нужди за важни. Помисли дали искаш такъв човек да е баща на детето ти.

# 32
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
..... Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.

А, твоите пари къде отиват? newsm78

# 33
  • Мнения: 615
Какво значение има какво е писал преди 2,3 или 5 години?  ooooh! Лъгал те е и се е чудел коя да свали и евентуално да чукне, какво значение имат подробностите? Дори да не беше така другите неща с хазарта, нежеланието му за дете и липсата на интерес към теб и проблемите ти са достатъчни, за да му покажеш пътя. А това със сайта за капак, прави решението ти още по-лесно.
Вместо да дълбаеш и да се измъчваш изхвърли този човек от живота си. Тук едва ли ще получиш друг съвет.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 990
Той ти е показал в прав текст мнението си за врьзката ви и за теб. Явно не ти изнася да приемеш истината. Продьлжавайки, означава, че приемаш условията на играта.

# 35
  • Мнения: 612
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!

Не се сещам защо регистрацията на твоя Муньо в някакъв сайт да те излага теб. Виж, ако ти си се регистрирала и примерно си пуснала свои разголени снимки - да, тогава би било излагация, но иначе?  newsm78  Аз днес имах малко свободно време, регистрирах се в този сайт само за проба, отне ми около 3-4 минути. Това, което се изисква задължително, е само възраст, месторождение и къде живееш - естествено, всичко може да е измислено, както го написах и аз. Последната стъпка е да качиш снимка, но отдолу има бутон "пропусни тази стъпка" и всеки може да го натисне и да не качва никакви снимки, както и аз направих. Някакси не ми се вярва, че вместо да опиташ и ти сама да провериш какво, аджеба, искат в този сайт, като се регистрираш сама, ти пишеш тема и вече втори ден се оплакваш и въртиш хората - темата вече ми заприлича тотално на пързалка... Simple Smile Гледам, че си много активна в темите за зачеване и искаш бебе. Този те лъже, стиска се и не смята твоите желания и нужди за важни. Помисли дали искаш такъв човек да е баща на детето ти.
Ами ,излагаси ме. Сякаш приятелката му е пълен бордюр,че е тръгнал да си чеше егото в подобен сайт .И да рекламира сам себе си... жалко ми е. Повярвай, също поразгледах сайта,видях потребители със снимки и такива без. Значи,не е задължително!
Но преди 2-3г ,как е било не знам.
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Сякаш приятелката му е пълен бордюр
За теб е сякаш, а за него е баш!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile
По-удачния въпрос е какво оправдава твоето малоумно поведение? Толкова ли си отчаяна и с ниско самочувствие, че се подлагаш на това?! И такъв баща ли искаш за детето си - мъж, който не уважава майка му, кръшкач и с проблеми с хазарта  ooooh! Какво въобще правиш и кое те задържа при този изпадняк.

П.П. Искрено се надявам темата да е пързалка. Не може да има толкова смачкани жени, не може.....

# 38
  • Мнения: 6 694
Ти наистина ли не можеш да си представиш какво е търсил и писал в подобен сайт #Crazy
Той в прав текст ти е казал, че не сте женени и е ерген. Не бордюр, ами не знам какво си, ако продължаваш да седиш при него, че и опити за бебе правите.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile
По-удачния въпрос е какво оправдава твоето малоумно поведение? Толкова ли си отчаяна и с ниско самочувствие, че се подлагаш на това?! И такъв баща ли искаш за детето си - мъж, който не уважава майка му, кръшкач и с проблеми с хазарта  ooooh! Какво въобще правиш и кое те задържа при този изпадняк.

П.П. Искрено се надявам темата да е пързалка. Не може да има толкова смачкани жени, не може.....

Търкулнало се гърнето  и си намерило похупака.

А вие наистина ли продължавате да давате съвети на някой като Таня27?  Shocked

# 40
  • Мнения: 6 694
Всеки има право на съвет  Laughing

# 41
  • Мнения: 615
Сякаш приятелката му е пълен бордюр
За теб е сякаш, а за него е баш!

 bowuu Whistling

# 42
  • София
  • Мнения: 11 471
Един въпрос: Защо търпиш това?

# 43
  • Мнения: 30 802
Ще ти кажа защо: защото в моментите, когато не си терзае хубавката глава, всъщност се забавлява.

Нищо не пречи този пич да не е муньо, ами да е доста готин, с него да се изкарва леко и весело. В краткосрочен план- идеален мъж.

Проблемът е, че с такива "момчета за игра", душа на компанията и готини, ще пропищиш, когато дойде време за избушване на памперс в 3 през нощта, колики, зъби, озаптяване на двегодишно...

Тоест тя сега не търпи много. Търпенето ще дойде после- сега се забавлява и не знае каква примка си нахлузва на шията.

# 44
  • Мнения: X
Не е стиснат, стиснат е към нея специално, щото нещо не му харесва играта ...
Комарджия - зле
Женкар - зле
Не, не се филмираш. Връзката ви е към края си, може би, дано не те натъжавам и да не наливам допълнително масло в огъня. Ти мислиш ли да продължаваш...?

Общи условия

Активация на акаунт