Да живееш с Муньо?!

  • 19 200
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 612
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 13:35 от AnMary

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
А когато, дай боже, заченеш и родиш - той пак ли ще се води ерген?! ooooh! Стиснат, лъже яко, комарджия. Я по-добре не забременявай и си дигай чукалата Peace Ти и сега страдаш, какво остава после като вече си вързана с дете от него.

# 2
  • Мнения: 2 127
Самият факт, че не се чувства обвързан с теб, е достатъчен да му кажеш чао. А щом има и хазарт намесен наистина се чудя чий го дириш при този.

# 3
  • Мнения: 4 841
P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.

Не е Муньо, който яде баницата, ако ме разбираш  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 784
Ами той е необвързан. Ти защо мислиш, че имаш връзка с него? Очевидно си доброволна домакиня-легло-топлачка и толкоз. По-различно няма да стане, радвай се, че не си забременяла.

# 5
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Таня да си бие 2 шамара и камшика от тоя  Peace
По темата....
Идвам да доложа бившия и насоящия ми мъже.Темата е една и съща- дрехи и обувки на детето. Първо бившия, че той от по- отдавна се излага.
Преди 3-4 години, реши да купи някоя дреха за лятото на сина си( вече бяхме разделени, а издръжка не плащаше) .Детето беше на 3. Купил човека, и ги пратил. Сортирам ги за пране, ама нещо много голяма разлика в размерите  newsm781 newsm78 То, хубаво малко по-голямо да се вземе ама чак пък толкоз... Разгледах етикетите и....за 3г, за 4г. за 8! годишно! Преобладаваха за 8 г.  Laughing Сега тая година, понеже е първи клас детето,   си отвори отново устата за дрехи. Казах му суичъри и чифт обувки, като за обувките категорично казах да се мерят .И за това купил 2 суичъра- за 8 годишно, и...за мен  Joy Втория суичър ми става на мен! А не съм джудже  Laughing Такива му дали, като казал на продавачката в магазина. И той не забелязал огромната разлика м-ду двата. Rolling Eyes
Обувки слава Богу не купил, че то до абитуриенския бал ще им мине модата...Така си и остана обещанието за обувките.За това пък настоящия ми мъж гледал обувки, и му харесал.Само че взел 31номер, защото повече му харесали, нямало 30- ти номер.Като се прибрал му ги мерил- похвали ми се че му стават, и не се налага да се връща да ги сменя за други.Хвърлих им кутията на доверие.Е, оказа се че му ги е мерил с хартиите вътре  Laughing Ще влезнат в употреба другата есен.

# 6
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Здравей, tanya27. Не ти е за тук въпроса, дано модераторите го преместят другаде, това е тема за смешки, а въпросът ти е доста сериозен, отговорила съм ти в синьо.
Скрит текст:
 
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:

1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?Щом го е направил, значи за него това е нормално. Жената до него следва да разбере, че той не се чувства обвързан с нея и да направи съответното. Аз бих избягала със 500 км в час накъдето ми видят очите.

Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.Не разбрах с какво си се примирила точно? С това, той да ти обясни в прав текст, че ти не си никоя в живота му и той е свободен да си търси друга жена, защото ти не си жената за него? Не се сещам какво точно би ме накарало да остана при мъж, който има такова отношение към мен.

2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.Това е така, защото човек харчи според приоритетите си. За него е приоритет хазарта му, децата очевидно не иска. Или не иска деца от теб. Хазартът е пристрастяване, подобно на наркоманията и пораженията върху членовете на семейството не са по-малки, отколкото пораженията от един наркоман, често по-големи, защото се стига до крайно обедняване, продаване на всичко, включително и жилището и оставане без подслон. Жив свидетел съм на такова нещо. Ако съм на твое място, НИКОГА не бих разчитала да създавам семейство с комарджия, при него комарът е на първо и единствено място, всичко останало - на последно.

Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.Отново - въпрос на приоритети. Важно му е да харчи парите си за друго, защото това друго му е по-важно, отколкото излизането с теб.

3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Той си търси и създава връзки, а ти си му стоиш там, за да му топлиш леглото и да му оправяш къщата и да му готвиш. Както казах - не се сещам защо трябва да бъда безплатна прислужница на някого, който няма никакви планове да има семейство или поне сериозна връзка с мене.

За да бъде една връзка успешна и удовлетворителна, двамата в нея трябва да имат еднакво виждане за бъдещето си. Ти искаш сериозна връзка и го смяташ за част от него, искаш и семейство, а той се вижда свободен, ерген и необвързан, не иска деца, а да се забавлява и да играе хазарт. Нищо общо не виждам в тези две представи. Не мисля, че такава връзка някога ще се промени в нещо по-хубаво, просто защото човекът иска нещо друго, а не това, което искаш ти.  Бягай, докато не си забременяла. Намери си мъж, който ще иска тебе и ще иска семейство и дечица с тебе. Успех!

# 7
  • Мнения: 612
Съжалявам,може би трябва специално темичка да пусна.
Ако ви е чудно ,защо съм преглътнала...
Младост и наивност ,момичета ,първа дълга връзка,много държа на него,привързах се страшно,100 пъти е трябвало да сложа край досега,още след като разбрах за семейното му положение. Не успях!
Ядосах се и вместо обяснение,получих затваряне и изключен телефон ,за да има време да скалъпи нещо,вероятно. Grinning
И познайте ,накрая кой трябваше да се извинявя!Аз! Ох,свива ме само като се сетя...
Оттогава умело трие историята на компютъра си,аз вече и не я следя...Компютъра е съкрален за него ,може без мен,без него не.
Хора,не съм фанатичка и не съм против ,но да ме прави така безкрупулно на проста ми идва в повече.


# 8
  • sf
  • Мнения: 10 180
А ЗАЩО си още с него?

# 9
  • Мнения: 3 784
Ама той отчаяно се опитва да се отърве от теб, какво още да направи?  Laughing Държи се преднамерено гадно, затваря ти телефона, отказва да общувате, да излизате, да правите нещо заедно, да прави нещо за теб? Какво още може да направи, за да разбереш, че за него си никоя? Че той и в прав текст ти го е казал дори.

# 10
  • Мнения: 39 386
А какво му е семейното положение?

# 11
  • Мнения: X
А какво му е семейното положение?
Мамин Златен. Какво друго би могло да бъде? Laughing

# 12
  • Мнения: 612
А какво му е семейното положение?
Би трябвало обвързан Rolling Eyes
Истината е ,че не знам какво е ставало в този сайт.
Каза,че модераторът бил откачен ,изисквал лични снимки и описание.
Тогава го приех някакси ,не ми даваха мира епитетите, които беше използвал за себе си. Припомням и цитирам по памет " Много готин пич съм ,необвързан ,обичам живота" . Имаше и още ,но за съжаление нищо не помня,а и не беше вчера.
Реално ,ако ни четат българи зад граница, които са гледали бълг.ТВ онлайн ,през сайта Бг среща,нека споделят, сещат ли се за такива условия (н броя снимки-задължително в цял ръст и само на регистрирания и описание)?!
Ех,как съм му повярвала.Пуста наивност ,можело е да поразгледам други профили ! Да го изоблича! Толкова огорчена бях ! Sad Сега е късно ,това преди три години. НО,нищо не го оправдава,можеше да посочи в "задължителното "описание ,"обичам приятелката си ,тя ми е всичко " ,нали?! Simple Smile

# 13
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Сериозно ли си мислиш, че единственият ти проблем е този форум, в който приятеля ти се е регистрирал?! И като разнищиш случая - всичко ще е наред?! Глупости, това е просто едно парченце от пъзела с цялостната картинка на вашата връзка. Отивай да се разписваш в темата за Муните, натирвай хитреца и направи един купон, че си се отървала от този екземпляр.

# 14
  • Мнения: 681
Бягай Таня, ама колкото бързо можеш да бягаш. Не знам какво още търсиш при този Мунчо  newsm78 и какво виждаш в него, което те кара да си с него????
Ето ти темата за Муните, баш си за там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28778;topicrefid=4

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 21:54 от бибиту

# 15
  • Мнения: 615
Повечето от мъжете, живеещи в чужбина, се задяват по такива форуми и жените им нищо не подозират. Иначе човекът ясно ти показва, че не му пука. Защо си още с него?

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 292
Имаш голям късмет,че не си забременяла.Той нямаше да се промени.
И да,някои мъже ,като нямат брак не се чувстват обвързани .
Този е Мунчо и не заслужава да си губиш времето с него,ако искаш сериозни отношения и дете....

# 17
  • Мнения: 2 650
Хм...прегледах сайта...ми то си е предимно  сайт за запознанства.  Много от потребителите нямат снимки, та  сигурно админите само от твоя човек са изискали такива Wink Прави са съфорумките - изобщо не е "мунчо" този, а  хитряга - средно ниво, дето  си е хванал Муня да  го  търпи -
Не е Муньо, който яде баницата, ако ме разбираш  Laughing

 newsm10

# 18
  • Мнения: X
Здравей, Таня, няма да се повтарям с другите мнения, напълно ги подкрепям!
Но искам да те попитам, ти какво искаш да постигнеш по отношение на този човек?
Напр. Той да се промени, да те чуе - според мен това няма да стане, защото той явно не го иска. Говорила ли си с него да обясниш кое те наранява, ако Да, какво го спира да вземе това под внимание? Има такъв тип хора, уж не разбират и имат нужда от много разговори, влизат в дебати излишни, а всъщност чудесно са наясно, но не  им е изгодно да се променят.
Ако досега не те е чул, много вероятно е да не поиска да го направи и занапред, така че според мен няма смисъл да се коментира той какви недопустими постъпки прави. То е очевидно.

Въпросът е ти какво би искала да се случи и промени, но за теб и с теб. Ти него няма как да промениш и да накараш насила.
Успех  bouquet

# 19
  • Мнения: 30 802
Това не е муньо, това си е психопат. Муньо предполага леко смешна непохватност, но не и злонамерена. А тоя си е измамник.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!
Няма да ти се нахвърлям, само ще ти отговоря на въпросите.
1. Нормално е да пише така, както се чувства.
А той се чувства необвързан и ти го казва в прав ред.
Затова си е качил снимки в сайт за необвързани.
Ти защо искаш да родиш дете на съквартирант, с когото правиш секс, не знам, но утре да не ревнеш, че те бил излъгал и измамил, защото не е .
Той ти казва истината в очите, а ти си опичай акъла, защото детето не е брошка на ревера, с която да се закичиш от скука.
2. Човекът е комарджия.
Нормално за комарджията е да залага и все повече да затъва.
Ти какво правиш с него, е въпросът, а не защо той си залага парите.
3. Най- важното за него е хазарта.
Затова иска да се свиете откъм други харчове и излизания.
Ти защо се правиш на неразбрала и с какви очи искаш от него да ти дава пари за специалист, след като на него въобще не сте му приоритет нито ти, нито някакво си зачеване?
4. На него си му удобна.
Не му се налага да си търси нещо за олабване на жилата- ти си му под ръка.
Въпросът е, ти гордост нямаш ли и толкова ли зле изглеждаш, че се примиряваш, само и само да не си лягаш сама?
ПП. Грешно си озаглавила темата си.
Той не е Муньо.
Муньовица си ти- от най- лошия вид- лепка без грам достойнство и чувство за самосъхранение.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моля те, не забременявай. Ти като си решила, си чупи главата, но моля те, не причинявай това и на детето си.
Просто думи нямам. Как може да има толкова жени без грам достойнство и самоуважение. То е ясно, че ще си останеш с него и ще му позволиш цял живот да те тъпче и мачка психически. Затова и не разбирам каква е целта на темата ти  Confused

# 22
  • Мнения: X
Taнче, търси си квартира и бягай от подобен човек. Не му пука явно за теб, за чувствата ти, за планове с теб и за бъдещо семейство. Особено щом е примесена и комарджийска зависимост.

Не видях кой е сайта, защото има изтрити постове явно, но в сайт за запознанства не се ходи само за забава от мъжете, а за алтернативна връзка/секс.

Не прави опити за забременяване в това положение, а вземай всички мерки за да не стане и събирай фонд с лични средства за да се изнесеш до няколко месеца. Не виждам кой знае каква добра алтернатива с такъв човек..

# 23
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Бягай далече от такъв.

# 24
  • Мнения: 612
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Благодаря!

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 23:19 от tanya27

# 25
  • sf
  • Мнения: 10 180
Ама каква точно истина?
Търсил си е забавление и това е.

# 26
  • Мнения: 31 843
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!

Чудя ти се защо се занимаваш с глупости  ooooh! Каква истина, какви пет лева.
Още от първия пост си личи, че не става, но ти упорито вместо да продължиш напред и да го разкараш се занимаваш с компютри и сайтове. И като го хванеш  пак, какво ще направиш? Скандал? Има ли смисъл?
Просто казваш чао и това е.

# 27
  • София
  • Мнения: 24 839

P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!
Истината ти е ясна.
Ние също ти я написахме.
Явно, ти минава през едното ухо и излиза през другото.
Аз не виждам смисъл да се занимаваме повече с теб.

# 28
  • Мнения: 1 485
Таня, преди години, за да гледам българска телевизия се бях регистрирала там и наистина имаше изискване за снимки.  ooooh! Сега се сещам, че почти при всяко влизане получавах съобщения от разни мъже да се "запознаем", макар че снимките ми бяха без да се вижда лицето. Така и престанах да го ползвам, защото ми стана досадно и наистина се чувствах като в сайт за запознанства.  Stop
А ергена няма да го коментирам... Заслужаваш нещо по-добро.  Wink

# 29
  • Мнения: 3 133
Той не е мунчо, просто мъж, който не заслужава да му бъде обърнато внимание от която и да е жена. Обаче ти си мунка, че не само си му обърнала внимание, но и си се вкопчила в него.

# 30
  • Мнения: 14 830
Ама на тебе сайта и творчеството му там ли са най - големия ти проблем.
Ами хазарта, нежеланието му за дете и незаинтересованоста му за теб и за твоите проблеми.
Сайта ти е най - малкия проблем, но ти така си се вторачила в него че не виждаш истинския ти проблем, а той е че си на път да си съсипеш живота с този човек.

# 31
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!

Не се сещам защо регистрацията на твоя Муньо в някакъв сайт да те излага теб. Виж, ако ти си се регистрирала и примерно си пуснала свои разголени снимки - да, тогава би било излагация, но иначе?  newsm78  Аз днес имах малко свободно време, регистрирах се в този сайт само за проба, отне ми около 3-4 минути. Това, което се изисква задължително, е само възраст, месторождение и къде живееш - естествено, всичко може да е измислено, както го написах и аз. Последната стъпка е да качиш снимка, но отдолу има бутон "пропусни тази стъпка" и всеки може да го натисне и да не качва никакви снимки, както и аз направих. Някакси не ми се вярва, че вместо да опиташ и ти сама да провериш какво, аджеба, искат в този сайт, като се регистрираш сама, ти пишеш тема и вече втори ден се оплакваш и въртиш хората - темата вече ми заприлича тотално на пързалка... Simple Smile Гледам, че си много активна в темите за зачеване и искаш бебе. Този те лъже, стиска се и не смята твоите желания и нужди за важни. Помисли дали искаш такъв човек да е баща на детето ти.

# 32
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
..... Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.

А, твоите пари къде отиват? newsm78

# 33
  • Мнения: 615
Какво значение има какво е писал преди 2,3 или 5 години?  ooooh! Лъгал те е и се е чудел коя да свали и евентуално да чукне, какво значение имат подробностите? Дори да не беше така другите неща с хазарта, нежеланието му за дете и липсата на интерес към теб и проблемите ти са достатъчни, за да му покажеш пътя. А това със сайта за капак, прави решението ти още по-лесно.
Вместо да дълбаеш и да се измъчваш изхвърли този човек от живота си. Тук едва ли ще получиш друг съвет.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 996
Той ти е показал в прав текст мнението си за врьзката ви и за теб. Явно не ти изнася да приемеш истината. Продьлжавайки, означава, че приемаш условията на играта.

# 35
  • Мнения: 612
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Брагодаря!

Не се сещам защо регистрацията на твоя Муньо в някакъв сайт да те излага теб. Виж, ако ти си се регистрирала и примерно си пуснала свои разголени снимки - да, тогава би било излагация, но иначе?  newsm78  Аз днес имах малко свободно време, регистрирах се в този сайт само за проба, отне ми около 3-4 минути. Това, което се изисква задължително, е само възраст, месторождение и къде живееш - естествено, всичко може да е измислено, както го написах и аз. Последната стъпка е да качиш снимка, но отдолу има бутон "пропусни тази стъпка" и всеки може да го натисне и да не качва никакви снимки, както и аз направих. Някакси не ми се вярва, че вместо да опиташ и ти сама да провериш какво, аджеба, искат в този сайт, като се регистрираш сама, ти пишеш тема и вече втори ден се оплакваш и въртиш хората - темата вече ми заприлича тотално на пързалка... Simple Smile Гледам, че си много активна в темите за зачеване и искаш бебе. Този те лъже, стиска се и не смята твоите желания и нужди за важни. Помисли дали искаш такъв човек да е баща на детето ти.
Ами ,излагаси ме. Сякаш приятелката му е пълен бордюр,че е тръгнал да си чеше егото в подобен сайт .И да рекламира сам себе си... жалко ми е. Повярвай, също поразгледах сайта,видях потребители със снимки и такива без. Значи,не е задължително!
Но преди 2-3г ,как е било не знам.
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile

# 36
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Сякаш приятелката му е пълен бордюр
За теб е сякаш, а за него е баш!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile
По-удачния въпрос е какво оправдава твоето малоумно поведение? Толкова ли си отчаяна и с ниско самочувствие, че се подлагаш на това?! И такъв баща ли искаш за детето си - мъж, който не уважава майка му, кръшкач и с проблеми с хазарта  ooooh! Какво въобще правиш и кое те задържа при този изпадняк.

П.П. Искрено се надявам темата да е пързалка. Не може да има толкова смачкани жени, не може.....

# 38
  • Мнения: 6 735
Ти наистина ли не можеш да си представиш какво е търсил и писал в подобен сайт #Crazy
Той в прав текст ти е казал, че не сте женени и е ерген. Не бордюр, ами не знам какво си, ако продължаваш да седиш при него, че и опити за бебе правите.

# 39
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Какво оправдава малоумното му описание?Май нищо Simple Smile
По-удачния въпрос е какво оправдава твоето малоумно поведение? Толкова ли си отчаяна и с ниско самочувствие, че се подлагаш на това?! И такъв баща ли искаш за детето си - мъж, който не уважава майка му, кръшкач и с проблеми с хазарта  ooooh! Какво въобще правиш и кое те задържа при този изпадняк.

П.П. Искрено се надявам темата да е пързалка. Не може да има толкова смачкани жени, не може.....

Търкулнало се гърнето  и си намерило похупака.

А вие наистина ли продължавате да давате съвети на някой като Таня27?  Shocked

# 40
  • Мнения: 6 735
Всеки има право на съвет  Laughing

# 41
  • Мнения: 615
Сякаш приятелката му е пълен бордюр
За теб е сякаш, а за него е баш!

 bowuu Whistling

# 42
  • София
  • Мнения: 11 478
Един въпрос: Защо търпиш това?

# 43
  • Мнения: 30 802
Ще ти кажа защо: защото в моментите, когато не си терзае хубавката глава, всъщност се забавлява.

Нищо не пречи този пич да не е муньо, ами да е доста готин, с него да се изкарва леко и весело. В краткосрочен план- идеален мъж.

Проблемът е, че с такива "момчета за игра", душа на компанията и готини, ще пропищиш, когато дойде време за избушване на памперс в 3 през нощта, колики, зъби, озаптяване на двегодишно...

Тоест тя сега не търпи много. Търпенето ще дойде после- сега се забавлява и не знае каква примка си нахлузва на шията.

# 44
  • Мнения: X
Не е стиснат, стиснат е към нея специално, щото нещо не му харесва играта ...
Комарджия - зле
Женкар - зле
Не, не се филмираш. Връзката ви е към края си, може би, дано не те натъжавам и да не наливам допълнително масло в огъня. Ти мислиш ли да продължаваш...?

# 45
  • Мнения: X
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Скрит текст:
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!
Не те нападам, само питам:
Нямате брак, нямате деца, на него грам не му пука за теб, ти сама го наричаш Муньо- с главно М, та пита се в "задачката", Защо си още с него?     newsm78
Падаш си мазохистка/ обичаш да страдаш/не си плакала достатъчно/харесва ти да живееш на принципа "Бий ме, обичам те!"?
Защо?

# 46
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
А вие наистина ли продължавате да давате съвети на някой като Таня27?  Shocked
Това ме провокира да се поровя в постовете на авторката. Ери е права. Мислех да пиша по темата, но наистина е безсмислено.

# 47
  • Мнения: 1 267
Бг среща е сайта. По принцип ,уж само гледаше ТВ ,естествено нямах проблем. До момента, в който ми хрумна да напиша потребителското му име в гугъл търсачката,ей така за спорта. Ужасена бях. Така да ме изложи! Със задна дата ,какво мога да сторя!? Да бях вложила малко разум ! Можеше да стигна до истината...
Сега се сещам,че той не си беше вкъщи тогава,но се беше добрал до компютър и премахнал всичко,разбира се.  А ,това е необичайно за него ,не използва чужди компютри.
P.s Наистина ,ако има хора,запознати със сайта ,моля,да пишат! Искам да стигна до истината било то и с 2-3 г закъснение.
Благодаря!




Извинявай, знам ,че не се чувстваш ок, но не те излага той, а ти сама си се излагаш. Човек ти казва, че не е обвързан, показва ти го, а ти напираш и напираш. Въобще не знам какво в неговото поведение те насочва към мисълта, че ти е дал право да го следиш или, че въобще сериозно гледа на отношенията ви.

# 48
  • Мнения: 612
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Скрит текст:
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!
Не те нападам, само питам:
Нямате брак, нямате деца, на него грам не му пука за теб, ти сама го наричаш Муньо- с главно М, та пита се в "задачката", Защо си още с него?     newsm78
Падаш си мазохистка/ обичаш да страдаш/не си плакала достатъчно/харесва ти да живееш на принципа "Бий ме, обичам те!"?
Защо?


Обичам го! Привързана към него съм и не мога да си представя живота си без него! Именно затова преглъщам "недостатъците" му.

# 49
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Обичам го! Привързана към него съм и не мога да си представя живота си без него! Именно затова преглъщам "недостатъците" му.
Как се обича мъж, който не те обича?! newsm78 Как се живее в постоянни подозрения дали не ти кръшка?! Как се издържа затворен живот, за да има пари за комар?!

Да не е последният екземпляр с топки на земята?! Нямаш самочувствие, че заслужаваш нещо по-добро и че съществува такова?!

# 50
  • София
  • Мнения: 11 478
Таня, този ли ти приятел  беше с 15 години по-голям от теб, дето те заплашваше, че ще получи инфаркт, инсулт и пр/?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Скрит текст:
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!
Не те нападам, само питам:
Нямате брак, нямате деца, на него грам не му пука за теб, ти сама го наричаш Муньо- с главно М, та пита се в "задачката", Защо си още с него?     newsm78
Падаш си мазохистка/ обичаш да страдаш/не си плакала достатъчно/харесва ти да живееш на принципа "Бий ме, обичам те!"?
Защо?


Обичам го! Привързана към него съм и не мога да си представя живота си без него! Именно затова преглъщам "недостатъците" му.
Да, явно наистина е на принципа "Бий ме, обичам те"  ooooh! ooooh!
Таня, нищо чудно, че приятеля ти не те уважава. Въобще не си за уважение. Не те съжалявам. Съжалявам само нероденото ти дете, че ще трябва да ти сърба попарата и да расте в някакво подобие на семейство заради твоите комплекси и емоционални дефицити, които сигурно ще прехвърлиш и върху него.

# 52
  • Мнения: X
Скрит текст:
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Скрит текст:
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!
Не те нападам, само питам:
Нямате брак, нямате деца, на него грам не му пука за теб, ти сама го наричаш Муньо- с главно М, та пита се в "задачката", Защо си още с него?     newsm78
Падаш си мазохистка/ обичаш да страдаш/не си плакала достатъчно/харесва ти да живееш на принципа "Бий ме, обичам те!"?
Защо?


Обичам го! Привързана към него съм и не мога да си представя живота си без него! Именно затова преглъщам "недостатъците" му.
Което провокира следващ въпрос:
Кое точно му обичаш?
1.Факта, че той изобщо не се чувства обвързан, мисли се за ерген, което директно показва презрението му към теб?
2.Зависимостта му от хазарта, което е ОГРОМЕН червен светофар за ОГРОМНИ бъдещи проблеми?
3.Твърдото му нежелание за общо дете с теб?Което "преведено" означава:"Ти не си добра за майка на децата ми, затова и няма да имам деца с теб/от теб!"?
4.Свалките му с разни "интернет-мадами"?
Та, какво  в него и отношението му към теб провокира любовта ти?

# 53
  • Мнения: 612
Таня, този ли ти приятел  беше с 15 години по-голям от теб, дето те заплашваше, че ще получи инфаркт, инсулт и пр/?
Той е ,друг нямам. Grinning

# 54
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 860
Момиче, на 20 си. Тепърва започва твоят живот.

# 55
  • Мнения: 39 386
И аз прочетох, че е на 20.
Я се вземи в ръце и си гледай живота. Пък Муньо да получава инфаркт.

# 56
  • Мнения: 1 485
Явно бързаш да си съсипеш живота с този мъж, че и дете ще му раждаш... Успех.  ooooh!

# 57
  • Мнения: 14 830
От колко време си с този мъж
На 20 г .си ,той е на 35.Би трябвало той да иска да има дете повече от теб , а на него не му пука
Това би трябвало да ти говори много
Написа че го обичаш,добре но колко си готова да изтърпиш.Бясна си заради един сайт и задълбаваш в него ,другите проблеми не желаеш да ги видиш.
Докога ,докато директно те изрита или го видиш с нова жена до себе си

# 58
  • София
  • Мнения: 24 839
Таня, този ли ти приятел  беше с 15 години по-голям от теб, дето те заплашваше, че ще получи инфаркт, инсулт и пр/?
Той е ,друг нямам. Grinning
Това вече е друго.
Темата, за мен, е пълна пързалка.
Няма на света толкова откачен човек, колкото авторката се старае да наподоби.

# 59
  • Мнения: 2 811
Отдавна събирам впечатления за темичката ви ,за съжаление от човека до мен. Чак сега се осмелявам да споделя,макар и анонимно!
Моля,само не ме нападайте!
Всъщност,Ви задавам следните риторични въпроси:
1.Нормално ли е ,мъж в дългогодишна връзка да посочи ,че е необвързан ,в сайт за онлайн ТВ?
Сайт,посещаван от българи в чужбина , имат си форум ,запознанства ,едно-друго. Естествено,поисках сметка.
Ами, необвързан бил , "що да не би да сме женени"?! Верно не сме ,но това прави ли го ерген? Знаете как е, семеен/несемеен,обвързан(би трябвало да съответства със семейното му положение ,но не би..)/необвързан и др. Трудно го преживях,бяхме пред раздяла.За капак в описанието се беше представил за супер готиния пич ,ерген и т.н. ,а и беше качил няколко свои снимки (на никоя не присъствах аз) . Всъщност това били условията на модератора ,видите ли. Примирих се.
2.Нормално ли е да залага и губи съответно (100тици левове ) ,а да се стиска за добър специалист(не забременявам) . Парите си ги вади той,жив и здрав да е. Свободен е да прави, каквото си поиска с тях,разбира се.
Много сме били излизали ,да сме се ограничавали малко,представете си.
3.В друг сайт пък се бе сдушил с няква,много му вървели картите с нея и чат имаше... И това понесох. Имам ли право момичета? Вглеждам ли се прекалено?

P.S Стига за сега. С нетърпение очаквам мнения.
Не стана анонимно,нищо,надявам се да не ме разпознаят!

мъжът ти май  има пристрастяване към хазарта. Това е кошмарно и мнооого бих се замислила преди да имам семейство с такъв човек. А къде се посочвал за необвързан ти е най-малия проблем и са бели кахъри. Дори и алкохолик е по-безобидно от хазартаджия.
Абе, бягай!

# 60
  • Мнения: 4 841
Таня очевидно е дете, израснало без родителска грижа и любов, без самочувствие и самоуважение; метнала се е на врата на първия срещнат дърт играч, който е проявил интерес към нея... Та тя е само на 20, вместо да учи, да се развива, да се забавлява и да се наслаждава на младостта си, тя ходи на пръсти около някой, на когото не му пука за нея... Истината е, че той дори не я мачка. Той просто не я отразява, толкова тя се е смачкала сама и се е настанила под задника му...

Не пиша заради авторката. На нея ум и разум няма вече как да се налее. Ще забременее, ще роди, и ще си сърба невротичната попара, дето сама си я дроби... И ще обвинява "съдбата", разбира се, и лошия интернет, дето са им развалили хубавото семейство  Outta Joint

Пиша заради други момичета, които четат, и за които може би има надежда
...
Момичета, каквито и да сте - кльощави, дебели, пъпчиви, с големи носове, без цици, плешиви и кривогледи - НИКОГА, ама НИКОГА не заменяйте достойнството и самоуважението си за мъжко внимание! Без мъж до себе си една жена спокойно може да има щастлив живот, но без достойнство и самоуважение няма никакъв шанс!

# 61
  • Мнения: 2 811
Таня очевидно е дете, израснало без родителска грижа и любов, без самочувствие и самоуважение; метнала се е на врата на първия срещнат дърт играч, който е проявил интерес към нея... Та тя е само на 20, вместо да учи, да се развива, да се забавлява и да се наслаждава на младостта си, тя ходи на пръсти около някой, на когото не му пука за нея... Истината е, че той дори не я мачка. Той просто не я отразява, толкова тя се е смачкала сама и се е настанила под задника му...

Не пиша заради авторката. На нея ум и разум няма вече как да се налее. Ще забременее, ще роди, и ще си сърба невротичната попара, дето сама си я дроби... И ще обвинява "съдбата", разбира се, и лошия интернет, дето са им развалили хубавото семейство  Outta Joint

Пиша заради други момичета, които четат, и за които може би има надежда...
Момичета, каквито и да сте - кльощави, дебели, пъпчиви, с големи носове, без цици, плешиви и кривогледи - НИКОГА, ама НИКОГА не заменяйте достойнството и самоуважението си за мъжко внимание! Без мъж до себе си една жена спокойно може да има щастлив живот, но без достойнство и самоуважение няма никакъв шанс!

абе, просто много лошо ги учат момичетата в България вманиачено да си хващат мъж. На 20 години, каквато и да е, е 20 годишна. Това само по себе си е най-голямото богатство, целият живот е пред нея.

# 62
  • Мнения: 30 802
То не е лошо на 20 да те учат да се оглеждаш за добрите мъже. Проблемът е, че някои го разбират като "какъвто и да е мъж". И има едно виждане, че двама като се съберат в брак, независимо от характерите, накрая ще се кротнат и напаснат. Може да е било вярно някога, ама сега животът е комфортен, бракът не ти "стъпва" толкова силно на врата, особено за мъжете и доста чепати характери си остават такива, че и по-зле.

# 63
  • Мнения: 2 811
То не е лошо на 20 да те учат да се оглеждаш за добрите мъже. Проблемът е, че някои го разбират като "какъвто и да е мъж". И има едно виждане, че двама като се съберат в брак, независимо от характерите, накрая ще се кротнат и напаснат. Може да е било вярно някога, ама сега животът е комфортен, бракът не ти "стъпва" толкова силно на врата, особено за мъжете и доста чепати характери си остават такива, че и по-зле.

абе, мани ти, на 20 повечето не оценяват силата си, и нямат ум в главата да различат добрия от лошия мъж.

Не забравяй, че преди време родителите са избирали на 20 годишните партньорите им.  Жизнен опит си трябва, така го виждам аз. Дали твой или на близки, но като цяло съм против формулата за ранния брак точно по такива причини. Ако ще се жени за милиардер, който я боготвори- нека. Ама много от младите момичета, които не са с връстници, са често с някакви мъже, които не са стока и са отхвърлени от по-опитите жени.

# 64
  • Мнения: 30 802
Така си е, успешните млади бракове обикновено са в общности, където по-възрастните съчетават двойките, пряко или непряко.

Но иначе в "дивата природа" наистина по-добре да чакаш.

# 65
  • Мнения: 615
Авторке, заслужаваш си отношението, пренебрежението и всичко, което тепърва ще преглъщаш в бъдеще.
Понеже виждам, че най те жегва с коя се сваля, искам да те "успокоя", че и по-зле ще става. Ще си спи, с която иска (вече сигурно се и случва), ще си те побийва вероятно, ще си харчи парите за хазарт и проститутки, а ти с бебе на ръце ще бъдеш една НИКОЯ! Ще съсипеш не само твоя си живот, а и невинен такъв заради глупостта си. Не искам да ставам груба, обаче може би не случайно не можеш да забременееш, Господ си знае работата.
Дано и въпросният да не поиска дете от теб никога, това ще е най-хубавото, което ще е направил за теб, наред с изнудванията за инсулт и прочее. Пък ти си го обичай, любовта неземна и дано някой ден здраво си изпатиш, за да ти дойде акъла, да се стегнеш и да си вкараш живота в релси, ако не е твърде късно. Има една приказка, че цикъл и акъл не ти ли дойдат на време, хич не трябва да ги чакаш!
Съмнявам се да вникнеш в думите на която и да е от нас, отделила време да ти влее малко мозък, защото себеуважението и достойнството идват отвътре и на тях никой не може да те научи. Явно се надяваше да намериш подкрепа и най-вече някоя, писала си с този мъж, за да четеш и за какво? Ще си стегнеш ли багажа ако прочетеш сега как уговаря някоя за секс? Ако това ще те откаже, дай му потребителското име или фейсбука и гледай сеир, щом това ти е най-голямата болка, но ме съмнява, че дори тогава ще се осъзнаеш.
Та ти нали ще преглъщаш в името на любовта.  ooooh!
Само дано някой ден не ходиш синя, другото е преодолимо!!  Peace

# 66
  • Мнения: 19 083
20-годишна, от поне 3 години с този. Къде си тръгнала да забременяваш, някакви собствени доходи имаш ли? Не мислиш ли, че ако наистина искаше дете, щеше първо да е проверил дали не е мъжки фактор проблемът - защото е по-лесно и евтино. При това положение, щом не иска да става баща, какво си мислиш, че ще стане, ако случайно забременееш? Ще можеш ли да го гледаш сама?

# 67
  • Мнения: 14 830
Ние хубаво си пишем, даваме съвети, задаваме въпроси на авторката, но тя не желае да отговори, не желае да вникне в това което и пишем, така че не виждам смисъл да се мъчим повече.

# 68
  • Мнения: 30 802
Друго ми е чудно- айде, да оставим мъжете, ама какво е това бързане точно за бебе. Много патология има в това болезнено търсене на бременност- опитваш се да компенсираш нещо...и си мислиш, че изведнъж ще се окажеш в свят на безусловна любов и ежедневни забавления.

Само дето всяка част от процеса около "бебенцето" дори в най-добрия случай е силно неприятна, а при липса на подкрепа- брутална и смазваща, особено за младо и чувствително момиче. Че то на 20 само престоят в РО може да те травмира за цял живот. Там е за 26 и нагоре, малко да закоравееш, щото все още са брутални, въпреки подобрението. Да не говорим, че на 20 буквално си е риск за живота, а и на бебето. Там ще е никоя, "момиче". И нейният едва ли ще се загрижи чак толкова какво й правят- нали не му се случва на него.

# 69
  • Мнения: 46 537
Така си е, успешните млади бракове обикновено са в общности, където по-възрастните съчетават двойките, пряко или непряко.
Не са успешни. Просто са насила и така са възпитани, да приемат нещата. Говорила съм си с такава жена, лека й пръст. Нещастна цял живот, пред хората - театър.

По темата - човекът си казва, че не сте обвързани.
Хазартът е голям проблем. Това няма оправяне.
Най-вероятно ще забременееш, родиш и ще си останеш самотна майка. Ти вече прецени устройва ли те това положение.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Друго ми е чудно- айде, да оставим мъжете, ама какво е това бързане точно за бебе. Много патология има в това болезнено търсене на бременност- опитваш се да компенсираш нещо...и си мислиш, че изведнъж ще се окажеш в свят на безусловна любов и ежедневни забавления.
Прави ми впечатление, че малко след 20 години, момичетата яко ги тресе биологичния часовник. Всичките ми познати /с изключение само на една/, които родиха децата си на по 22-24 години, вече са разделени с татковците и лежат на гърбовете на родителите си. И в тази връзка е истински бич дъщеря ти да е някоя наивна патка, водена само от хормони и ниско самочувствие, защото в 90% от случаите, като й надуят корема и й бият шута в тази невръсна възраст, ти се тръсва на главата барабар с внучето и картинката става "сбогом спокойни старини", добре дошло "дондуркам деца до преклонна възраст". Поне дано Таня е готова сама да носи моралната и финансова отговорност за грешните си постъпки......макар че а дано, ама надали.
И в тази връзка ми е интересно какво образование и работа имаш, Таня?

# 71
  • Мнения: 30 802
Така си е, успешните млади бракове обикновено са в общности, където по-възрастните съчетават двойките, пряко или непряко.
Не са успешни. Просто са насила и така са възпитани, да приемат нещата. Говорила съм си с такава жена, лека й пръст. Нещастна цял живот, пред хората - театър.

Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него, щото не си открила тръпката да се буташ в малка квартирка с хипстър-музикант на свободна практика, ами трябва да търпиш някакъв си потомствен бизнесмен и милионер, дето майка ти го харесва повече от теб.

Та така, всичко е относително. Но това са идеални случаи, българската действителност е на много ниско ниво и много сурова.

24 не е рано за първо дете, но не да го раждаш на гаджето, с което нямате брак, нямате дори изяснени отношения, просто сте "заедно", каквото и да значи това.

# 72
  • Мнения: 2 811
Така си е, успешните млади бракове обикновено са в общности, където по-възрастните съчетават двойките, пряко или непряко.
Не са успешни. Просто са насила и така са възпитани, да приемат нещата. Говорила съм си с такава жена, лека й пръст. Нещастна цял живот, пред хората - театър.

Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него, щото не си открила тръпката да се буташ в малка квартирка с хипстър-музикант на свободна практика, ами трябва да търпиш някакъв си потомствен бизнесмен и милионер, дето майка ти го харесва повече от теб.

Та така, всичко е относително. Но това са идеални случаи, българската действителност е на много ниско ниво и много сурова.

24 не е рано за първо дете, но не да го раждаш на гаджето, с което нямате брак, нямате дори изяснени отношения, просто сте "заедно", каквото и да значи това.

абе любов любов, ама любовта е от страна на 20 годишното момиче, а не двустранна и то към 35 годишен, който се пише сингъл и играе хазарт. Голямо щастие я чака нея, особено ако забременее.
Къде са родителите се пита?

# 73
  • Мнения: X
Къде са родителите се пита?
Много добър въпрос.

# 74
  • Мнения: 3 133
Таня, този ли ти приятел  беше с 15 години по-голям от теб, дето те заплашваше, че ще получи инфаркт, инсулт и пр/?
Той е ,друг нямам. Grinning
Това вече е друго.
Темата, за мен, е пълна пързалка.
Няма на света толкова откачен човек, колкото авторката се старае да наподоби.
Има, има и по-глупави.

# 75
  • Мнения: X
Щом се смята за необвързан, значи не те взима на сериозно. Че има проблеми, явно е ,че има, но не виждам кое го прави Муньо. По-скоро ти си Муня, че живееш с него. И да, ти си си наумила друго, така че кой каквото и да си говори, ти си знаеш твоята. Мислиш си, че ако му родиш дете нещо ще се промени и ще бъдете щастливо семейство? Щом от сега не вървят нещата, едва ли в бъдеще ще е по-добре.

Родителите, ако ще и в една къща да живея с тях, нищо не могат да направят щом авторката си мисли, че пристрастения комарджия е Единствения.

# 76
  • Мнения: X
Родителите, ако ще и в една къща да живея с тях, нищо не могат да направят щом авторката си мисли, че пристрастения комарджия е Единствения.
Да, сега е късно. Но родителите са можели да направят много, когато са я възпитавали и са изграждали самочувствието и самооценката ѝ.

# 77
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят. Най-вече, защото нямат опита, който да ги убеди в обратното. Особено, ако им е 1ви или 2ри приятел. То и аз съм била фитка на 20 и малко ooooh!

# 78
  • Мнения: 46 537
Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него...
Не знам колко хора от този тип познаваш, но много грешиш. Което ме кара да си мисля, че не познаваш.

# 79
  • Мнения: 4 418
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят.
Грешиш много! Познавам една на 26 и тя си мисли, че може да променя!

# 80
  • Мнения: 2 811
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят.
Грешиш много! Познавам една на 26 и тя си мисли, че може да променя!
жена ти?

# 81
  • Мнения: X
Не всички 20 годишни мислят, че могат да променят някого. А някои, когато го осъзнаят, се опитват да променят себе си, за да се напаснат по другия, което също не е ок.

# 82
  • Мнения: 30 802
Аз все още се чудя как може да те напъва да раждаш на 20. Дето се вика- не те ли е жал за тялото и младостта...щото парадоксално на 20 може повече да се повреди, отколкото на 25 примерно, когато нещата са стабилизирани. А на 20 може да "разцъфти" в една прекрасна бременност, плюс 25-30 кила, и така да си остане.

# 83
  • Мнения: 4 418
ОХ-че, пасче.


...се опитват да променят себе си, за да се напаснат по другия, което също не е ок.
Ааа понякога си е много ОК.

# 84
  • Мнения: X
Аз все още се чудя как може да те напъва да раждаш на 20. Дето се вика- не те ли е жал за тялото и младостта...щото парадоксално на 20 може повече да се повреди, отколкото на 25 примерно, когато нещата са стабилизирани. А на 20 може да "разцъфти" в една прекрасна бременност, плюс 25-30 кила, и така да си остане.
Да, да. Знаем, че точната възраст за първо раждане е 26. Laughing Laughing Laughing

# 85
  • Мнения: 30 802
Е не е лоша възраст де, какво да говорим? В някои аспекти е оптимална за образована/работеща жена.

# 86
  • Мнения: X
Не е лоша.  Peace

# 87
  • Мнения: 4 418
И да се зароби на 26, колко дискотеки ще изпусне, лелеее.

# 88
  • Мнения: X
И да се зароби на 26, колко дискотеки ще изпусне, лелеее.
Вярно. Забравих, че 40 са новите 20. Laughing

# 89
  • Мнения: 4 418
Ако нещо е ново за теб, не значи че е ново за всички.  Wink

# 90
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 846
Аз имам чувството, че при някои жени след като им дойде цикъла и започват да мислят само за принца и създаване на семейство Mr. Green Съответно им става фикс идея и обикновено се хващат много сериозно за първия.

# 91
  • Мнения: X
Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него...
Не знам колко хора от този тип познаваш, но много грешиш. Което ме кара да си мисля, че не познаваш.
Тъкмо щях да попитам същото?

Нищо не си струва да изтърпяваш ако не си в добър брак с мъж на който му пука за теб и те обича. Ако ще и 3 имения да има..

А с този екземпляр насреща на 35 години с установени и нескопосани привички и характер, няма какво да се предприеме за да се има такова безоблачно бъдеще без тотални щети. Не създавайте нещастни деца в неустановени отношения и в отровни връзки.

А и както не вървят нещата от години си подготви план за напускане , събирай си пари за квартира, търси си работа/обучение и се пази параноично от забременяване и полово предавани инфекции..

# 92
  • Мнения: 30 802
Познавам достатъчно хора и двойки, които за никаква любов няма да се изпоженят извън средата си.

Но уловката е, че и жените, и мъжете са от тази среда и си знаят предварително модела, и това очакват.

Ако някоя жена влезе отвън, или пък мъж, ще има сблъсък на цивилизации.

# 93
  • Мнения: X
Сирен, удобно избегна въпросът ни. Ти колко такива с южняшки имения познаваш?

Аз пък не знам кой и защо се жени, защото не съм им в спалните и в къщите. А и хората реално рядко споделят на живо такива щекотливи проблеми от 'кухнята' на семейното си ложе..

Просто казвам, че с така поднесените факти, и на нейно място, Аз не бих си правила планове за бъдеще с този човек, поради множество обезпокоителни причини.  Peace

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 18:36 от Анонимен

# 94
  • Мнения: 30 802
Такива не познавам, но българския еквивалент- донякъде.

А иначе- бързо и лесно се разбира кой защо е женен.

Имаше едно хубаво филмче с Аштън Къчър, "Младоженци".

Важна е тенденцията, ясно е, че има бракове за удобство и по сметка, и че някои са доста хепи. Проблеми винаги ще има, въпросът е кой вид проблеми си избираш. Но във всеки случай кара севда плюс никаква сметка едва ли се равнява на хубав брак.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Самият факт, че 32 годишния Муньо се е хванал със 17 годишна пикла, говори предостатъчно за него. Останалите му "особености" просто довършват картинката, която никак не е хубава  Confused

# 96
  • Мнения: 30 802
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.

# 97
  • София
  • Мнения: 24 839
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.
Не се засичат, просто защото тя няма свой свят.
Той я допуска до прага на своя, колкото да му е подръка за секс и слугуване.

# 98
  • Мнения: X
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses
Те са в чужбина, така ли? В коя страна? Авторката работила ли е някога, как се е озовала там и с кого? Как се издържа сега и преди него?

Не бях чувала за този сайт, но го попрехвърлих и не ми се струва баш сайт за флиртове и секс чатове. Повече наподобява нашият сайт тук Simple Smile

Самият факт, че 32 годишния Муньо се е хванал със 17 годишна пикла, говори предостатъчно за него. Останалите му "особености" просто довършват картинката, която никак не е хубава  Confused
Именно.
Имаше една hard core потребителка Аква, която прокламираше същите идеи за намиране на партньор на 14-15, заживяване заедно на 16/17 и т.н.  Sick



# 99
  • Мнения: X
Сирен и АбсурТ, най-вероятно сте прави, защото момичето звучи с много ниска самооценка и не особено, хм, ориентирано. Явно не е имала родители, които да я научат на елементарни неща като поне да се пази от подобни идиоти като този с когото се е хванала. Тя дори не осъзнава какъв ѝ е проблемът. На мен ми стана жал за нея. Ще си прекара живота като изтривалка за поредния Булгарише Мачо.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Чудно е още как се засичат световете на човек на 17 и такъв на 32. Освен ако тоя на 17 е изпуснат и всъщност си няма свят. На 17 не знам как изобщо може да имаш време за връзка, ама от сериозните.
Засичат се. Една време, когато беше тийнейджърка, сестра ми и компанията й посещаваха едно метъл заведение. Там една от нейните приятелки /16-17 годишна/ се залюби с един "дърт" металист на възрастта на Мунчо. Спукваше я от бой, обаче тя го боготвореше. Към днешна дата девойката /вече 35 годишна жена/ не е с въпросния тип, но пък и мозъка и емоционалната й интелигентност от тогава, не претърпяха особено развитие и си е все така тъпа и наивна и попадаща на идиоти. За съжаление някои прости се раждат и прости си умират.

# 101
  • Мнения: 2 811
в моето даскало имаше един "дърт", който все излизаше с ученички, оито като ставаха втори курс студентки и го зарязваха. Ама си ги хващаше на 15 години. излизаше с момиче от моя клас, а после след години разбрах за него от доста по-младо момиче, и тя ми каза, че все така си е карал с ученички.

# 102
  • Мнения: 6 735
На мен пък ми стана много мъчно за това момиче, което е на възрастта на сина ми. Тъжна история за липсващи родители.

# 103
  • Мнения: 612

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Тогава за какво пусна темата, девойко?! Питаш и искаш мнения, а накрая сама си отговаряш. Пожелавам ти успех с господина с положителните качества.

# 105
  • Мнения: 19 083

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Такива изследвания не се поемат от Здравната каса. Не мога да те разбера нито теб, нито него. Уж "работите" за бебе от много време, пък 50-60 лева за една спермограма не може да отделите. Представяш ли си, ако трябва за инвитро-процедури да плащате.

# 106
  • София
  • Мнения: 24 839
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink
Ами, ставай и заминавай, и не ни занимавай с тъпотиите си! ooooh!
Защо си я пуснала пързалката , идея нямам, но приказката за " Лъжливото овчарче" не е дошла на гола поляна.
Да не ти се наложи подкрепа и акъл от тези, с които сега се опитваш да се подиграваш.

# 107
  • Мнения: 31 843
Ама какво се занимавате с таз? Оставете я да си троши главата.  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 4 841
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Момиче, момиче, прочети си мненията - ти си ги писала... Бива мазохизъм, бива, ама... това вече на голяма тъпотия избива, без извинение...

Цитат
***
На всяка моя най-дребна забележка отвръща с крясъци и тежки думи. Страх ме е момичета... вменява ми вина ,че може да получи инсулт,инфаркт,как ще живея аз с чувството ,че съм го уморила.

***
И аз проглеждам понякога,осъзнавам ,че е егоист. Търся вината първо в мен ,после в него . Той се определя за безгрешен.

***
Не би се оплакал,ако забременея,упреква ме ,че не успявам за сега.

***
Обвинява мен защото смята,че не се пазя достатачно,аз го отдавам на напрежението и стреса.

***
Какво получавам насреща? Празни думи и обещания,че когато станем родители ще секнат излишните ни дразги. Объркана съм. Не се пазим . Вероятно скоро пак ще забременея и сърце не би ми дало да го махна,ако не пометна пак разбира се,със сринато самочувстие съм,страх ме е ,че няма да мога да износя до край.

***
 нямам подкрепата на моя   Cry  тъй като,смята , че си въобразявам и вглъбявам прекалено... и най-вече мен вини,че не забременявам / помятам .

***
Ще се опитам да го навия,поне да изключим мъжкия фактор,
като причина за неуспеха ни.

***
Определено не е ентусиазиран като мен,като че ли ,му е все едно,
дали ще се получи този или след 3-6м.

***

Такова щастие струи от всичките ти постове, направо да ти завиди човек...

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

# 110
  • Мнения: 1 485
Загубена кауза. Жалко, че няма близки, които да й отворят очите явно.

# 111
  • Мнения: 2 811
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата. Важното е да се изтъкнат за сметка на другите, да избият комплекс, а не да помогнат.

Таня, на 20 си. Целия ти живот е пред теб. Можеш да имаш всеи мъж, когото пожелаеш. Младостта е такава сила. Но най-вече се концентрирай върху учене, построяване на някакъв живот. Общувай с млади хора, здрави хора, оито са успешни или поне целеустремени. Не си пропилявай младостта.

А от този мъж БЯГАЙ! Изобщо не ти трябва. Любовта ти е илюзия на наивна млада патка, която няма жизнен опит. След време ще се смени с презрение и жал.

Пак т повтарям, не си хаби живота.  

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 22:00 от OX'AMAH

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата.
Ако е объркана, ще се вслуша какво й се казва, а тя хем се оплаква от него, хем го защитава. Глупостите, които говори, направо те вадят от кожата ти. Въобще не искам да я мачкам. Тя сама чудесно се справя с това.

# 113
  • Мнения: 2 811
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата.
Ако е объркана, ще се вслуша какво й се казва, а тя хем се оплаква от него, хем го защитава. Глупостите, които говори, направо те вадят от кожата ти. Въобще не искам да я мачкам. Тя сама чудесно се справя с това.
това е класическо поведение на психически тормозена жена.

# 114
  • Мнения: X
ОХ'АМАН, не зная как да я подкрепя, освен да отида, да ѝ събера багажчето, да плесна два зад врата на идиота, с когото живее и да я изпратя при родителите ѝ. Но и двете с теб отлично знаем, че само подкрепящи родители биха могли да ѝ помогнат. Евентуално.

# 115
  • Мнения: 31 843
И така и не научихме положителните му качества. За сметка на това Таня е като шизофреник - оплаква се, осъзнава положението, дразни му се и в следващия момент нещо й прещраква и започва да обяснява колко го обича. То бива да си толкова смачкан.....

ами то всички жени, които са психически тормозени, са така.

не си общувала с такива явно. Винаги са такива лашкания, защото хем рационално осъзнават, че не е правилно това, оето става с тях, хем са емоционално свързани с насилника. Става дума за много екстремно преживяване, и се притеснявам, че родителите не са до това момиче, да й помогнат.

А в този форум винаги се напада жертвата това е ясно. Наблюдавам го всеки път. Ако някой е смачкан трябва да бъде досмачкан, защото сам си е виновен, че е смачкан.  Laughing това да подкрепим емоционално едно объркано младо момиче   явно не хрумва на майчетата. Важното е да се изтъкнат за сметка на другите, да избият комплекс, а не да помогнат.

Таня, на 20 си. Целия ти живот е пред теб. Можеш да имаш всеи мъж, когото пожелаеш. Младостта е такава сила. Но най-вече се концентрирай върху учене, построяване на някакъв живот. Общувай с млади хора, здрави хора, оито са успешни или поне целеустремени. Не си пропилявай младостта.

А от този мъж БЯГАЙ! Изобщо не ти трябва. Любовта ти е илюзия на наивна млада патка, която няма жизнен опит. След време ще се смени с презрение и жал.

Пак т повтарям, не си хаби живота.  

Каква жертва? Че тя доброволно седи. Никой не и е виновен за глупостите.
Що за жена нарича приятеля си муньо? Може би някоя мунка Mr. Green
Може да звучи грубо, но една самооуважаваща се жена, няма да седи в ситуация да нарича приятеля си муньо, защото тя така обижда сама себе си. И обрисува сама себе си.
Но донякъде е жертва, но на кого? А острите критики към нея са заслужени и дано и отворят очите.
Видно е, че с памук не става. Тя го обича грубо. Справка - отношенията и с приятеля и.
Съвет и подкрепа се дава на човек, който наистина търси такава. Тя не търси. Тя мрънка и ще си остане с него. Някъде дълбоко в съзнанието си осъзнава нещо, но е далеч да осъзнае какво точно и куца.

# 116
  • Мнения: 2 811
Елора, браво...страшна си!

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ама такива жени не искат подкрепа. Те просто си мрънкат, обременяват хората с проблемите си и когато успеят да ги вбесят с глупостта си, се врътват обидени и неразбрани.
Авторката явно няма никакъв опит с мъжете и сигурно не може да допусне, че има и друг тип отношения. Ако си даде шанс да има връзка с нормален мъж, сигурно ще й иде да се ритне отзад, че си е губила времето с такъв нещастник.

# 118
  • Мнения: X
Авторката е едно глупаво, глупаво дете, което, за жалост, няма родители да я подкрепят и научат поне на основни неща за този живот.

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ама такива жени не искат подкрепа. Те просто си мрънкат, обременяват хората с проблемите си и когато успеят да ги вбесят с глупостта си, се врътват обидени и неразбрани.
Авторката явно няма никакъв опит с мъжете и сигурно не може да допусне, че има и друг тип отношения. Ако си даде шанс да има връзка с нормален мъж, сигурно ще й иде да се ритне отзад, че си е губила времето с такъв нещастник.
Просто е токова смачкана, че не може да осъзнае, че има нужда от подкрепа. Все пак тоя от 17-годишна я е обработвал. Тя сама си написа - търсел си е момиче без предишни връзки (без опит). Защо? За да си го моделира, както му е кеф. И да му стане прислужница, а той да си вее гъза. Дори мисля, че тя не иска дълбоко в себе си бебе, той й го е втълпил, защото "само той от познатите им не е тати". Задникът трябва да мине и този "майлстоун" за пред обществото, а малкото глупаче не може да се справи със задачата, затова я обвинява всеки път.

# 120
  • Мнения: 30 802
Това, че в хубавите моменти е "готин пич" го споменах с негативно мнение. Всеки може да е готин в хубавите моменти.

И колко пари похарчи по теб? Само не ми казвай сума под 50К евро, щото е несериозно. Евтино се продаваш за дрънкулки.

Между другото, бременност "след 3 до 6 месеца" е същото като "веднага". В житейски план, докато се усетиш, ще се окажеш в такова блато, че ще се чудиш как е станало. Забременяването не е някаква награда, точки и трофей- след него идва една планина ангажименти, болка, болежки, неприятности. А твоят готин пич ще го видим как ще се държи, като му ревне бебето в 3 през нощта. Или не ти дава и 2 часа да се разходиш, сакън да не се наложи да смени наакан памперс.

# 121
  • Мнения: X
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

# 122
  • Мнения: 30 802
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses


Да бе, къща в Марково...по-скоро няколко имота на пъпа на Пловдив. Говоря за родове, не за новобогаташи.

И наистина, има си такива общности, където жененето е по други критерии. И където има процент любов (че кои млади не се залюбват), но има и процент "дълг". Лесен пример: това важи с пълна сила за арменската и еврейската общност в града.

Мда, за жалост на 20 въобще не са възрастни, 18 не е магическа възраст, все още има нужда от насочване. То нали и аз така бях на 19, голяма любов. Спаси ме единствено това, че бях комерсиално настроена и имах някакви стандарти, а и все пак бях с доста по-съзнателен човек (не от тия, дето играят хазарт, ама знаят кога да спрат- те всички знаят кога да спрат! само дето не спират...)

# 123
  • Мнения: X
Тоя филм не сме ли го гледали 100 пъти до сега.
Влезнат, опишат някакъв клиничен случай на безотговорност и лошо отношение, после кажат че някак не са успели да опишат и добрите страни на тоя, после ако някой ги пита "Хххх кво стана?" влезнат и кажат "Аааа, разбрахме се, всичко е наред".

Хората със сходни проблеми се привличат, сграбчват се и потъват заедно

# 124
  • Мнения: 30 802
Ми затова даваме пример какво са истински "добри страни". Добрите мъже дават около 10 до 100 пъти повече от трохичките, подхвърляни от тия гаджета. Ама щом се продаваш за едни гащи от мола- ОК...

# 125
  • Мнения: 25 669
Не знам как се живее с Муньо, но изглежда, че да живееш с Муня, е много удобно. Че и изгодно.

# 126
  • Мнения: 2 811
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

ми точно така е. техните чувства са "специални". ека си чука главата и изживява тръпка...но защо пък бременност? кому е нужно?

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Хайде модератор да заключва темата. Очевидно сме мноУ прости и нищо не разбираме от истинска любоФ.

# 128
  • София
  • Мнения: 17 305
Уж "работите" за бебе от много време, пък 50-60 лева за една спермограма не може да отделите.

Според мен не е заради 50-те лева, просто той не ще да се изследва. И правилно де, понеже най-вероятно точно в него си е проблема. Като излезе черно на бяло, как ще я обвинява нея?

# 129
  • Мнения: X

Момичета,благодаря за мненията!
Важно ми е да изясня само,че човека НЕ е пристрастен към хазарта. Увлича се,но знае кога да спре. Не би заложил къщата,колата или каквато и да било ценност. Не би оставил бебето си без памперси и трапезата без хляб,примерно.
Не го мислете:)
Стиска се,както казах ,за преглед при специалист,може би защото иска да минем по здравна каса,пък и защо си плащаме здравни?!
Стиснат е-отсякохте.
Решихте ,че не му дреме за мене ,ок. Но ,не знаете колко е харчил за мен ,нали?!Това,че не съм писала за положителните му качества ,не значи,че не съществуват!
Съвестно ми е така,представата ви за човека ми не се припокрива с реалността. Както ,писа една от вас,в моментите ,когато всичко ни е наред -той си е пич.
Обичам си го и няма да го зарежа ,само защото се е представил по непристоен начин в няк'ъв си сайт.
Като бяхме студенти, имахме познато семейство, и мъжъж така се кълнеше, че както и колкото и да залага (тогава на мода бяха покер автоматите), няма да си остави детето без храна и покрив, имаха бебе на 3-4 месеца.След няма и година нямаха пари дори за кисело мляко на детето, а той денонощно висеше в игралните зали.
Не казвам, че всички хазартно зависими стигат до просешка тояга, но аз не бих разчитала, че точно този мъж ще се спаси от "лапите" на казината.

Вярата ти в него показва само колко си наивна и лекомислена все още.
Ами, когато един човек се вълнува повече от залаганията си, отколкото от човека до себе си, когато не влага пари в общото бъдеще на двамата, но пък влага достатъчно пари в себе си, когато се занася по сайтове за запознанства с чужди мадами, обявявайки на всеослушание, че е готин ерген, влюбен в живота и търсещ нови удоволствия с въпросните мадами, да, на такъв човек определено хич не му дреме за половинката.Щото, обявявайки се за ерген, това автоматично показва, че той се смята за свободен мъж, а човекът до него е само за удобство и лична прислуга.



Иначе, очакваното развитие на темата .....     Laughing
Първо "Ауу, ама той хич не се интересува от мен!", а след като безпристрастни хора се опитват да й кажат, че е права и че няма работа с подобен идиот, следва "Ауу, ама колко сте лоши, вие не знаете колко е добър, когато не залага, не ме навиква, не ме хока и не ме шамаросва!".
Класика в жанра, дет се вика.....     Mr. Green

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Няма смисъл да ѝ мелим на главата. Няма да ни чуе. За това глупаво дете ние сме някакви лелки, които изобщо не разбират чувствата ѝ и любовта, която Муньо изпитва към нея. Това, което ние пишем, много отдавна майка ѝ е трябвало да ѝ го вкара в главата. Сега и да пишем, и да не пишем, все тая.

ми точно така е. техните чувства са "специални". ека си чука главата и изживява тръпка...но защо пък бременност? кому е нужно?

На Мунчо, да се покаже пред приятелите, че и неговата сперма може да се преобразува в човек.

# 131
  • Мнения: 4 841
Напротив, мисля, че бремеността е нужна на авторката - за да се почувства специална и значима, и да е сигурна, че Мунчо е вързан и неин вовеки.
От страна на Мунчо виждаме пълно неглижиране на въпроса - нито е въодушевен, нито иска да ходи по лекари, явно не му е много зор... По-скоро използва оплакванията и притесненията на авторката, за да има още едно нещо, заради което да я обвинява и държи в позиция "партер".

Не отговори на въпросите за образование и професия, подозирам, че и там е трагично положението...
Темата наистина се изчерпа, каквото и да дъвчем - все тая...

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мунчо не е въодушевен, защото не го иска за себе си това дете, не му се занимава с него, но трябва да се отчете пред познатите си. А като не става, си има извинение пред тях, че му е калпава жената. Ако стане - той ще й хвърля там по някакви 20 лева евентуално, да го гледа. На нея й е достатъчно едно "искам дете от теб" като свидетелство, че я обича и гаранция, че тя няма да спре да му пере чорапите.

# 133
  • Мнения: X
Понеже не е по темата:
Скрит текст:
Мда..
Сирен, сама отговори, че не познаваш такива типажи, а само побългареният им вариант. Тогава сравнението с южняшки имения беше неуместно и беше по-добре да се напише все едно, че е с къща в Марково  Sunglasses


Да бе, къща в Марково...по-скоро няколко имота на пъпа на Пловдив. Говоря за родове, не за новобогаташи.

И наистина, има си такива общности, където жененето е по други критерии. И където има процент любов (че кои млади не се залюбват), но има и процент "дълг". Лесен пример: това важи с пълна сила за арменската и еврейската общност в града.

Мда, за жалост на 20 въобще не са възрастни, 18 не е магическа възраст, все още има нужда от насочване. То нали и аз така бях на 19, голяма любов. Спаси ме единствено това, че бях комерсиално настроена и имах някакви стандарти, а и все пак бях с доста по-съзнателен човек (не от тия, дето играят хазарт, ама знаят кога да спрат- те всички знаят кога да спрат! само дето не спират...)
Какво за арменските общности искаш да кажеш, че нямам наблюдения, явно ти имаш, а вече имам близки?
А за момичето - мен ми е жал. Наистина, нямаш ли родители, нямаш ли майка, с която да обсъдиш всичко това, което става....? Не говориш ли с нея..?

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 14 523
Не знам дали темата е истинска - четох донякъде.
Сега... за госпожата, споменала "съквартирант, с когото правиш секс" (дотам някъде четох), такива съквартиранти + секс и нищо по-сериозно са всички, ама всички-всички, мъже, които живеят с жена, с която не са сключили брак - това го знаем.

Обаче...
За твоя човек специално не знам дали се пази от обвързване с теб, или просто е от типа мъже, които и с десет подписа да са женени, пак ще твърдят, че са необвързани, и ще се регистрират в сайтове за запознанства (има такива, както знаем; нищо, че според някои подписът върху акт за брак връзва на възел оная работа на кръшкача и освен тва му пречи да те напусне).
И в двата случая е лъжец, в първия лъже теб, че се чувства обвързан, във втория - тези, към които се цели. И в двата случая освен това лъже теб, че модераторът на сайта не знам какво си. Лъжец не ти трябва, независимо дали е само кръшкач, или не те бръсне и за сериозна партньорка даже.
Сто процента във всички страници на темата всички ти казват същото, та дето се вика, плюс едно.
Знам, че е лесно отстрани.  Embarassed


--------------------

Пълна луна, Сирената, разбира се, се изсилва, както и е в стила, но има предвид, че арменците като общност полагат усилия да запознават и стимулират младите арменчета да се женят помежду си по възможност. Правят годишни балове за целта и подобни неща. Ако някой вземе да остане стар ерген, гледат да му намерят мома арменка, и така нататък.

Колкото до еврейската общност, такава почти, не съвсем, но почти, няма, още петдесетте години всичко се е преселило в Израел. Останаха само някои като мъжа на сестрата на дядо ми, женен съответно за сестрата на дядо ми, българка, лека им пръст и на двамата. Сестрите му са заминали. И още някои, разбира се, са останали по други причини, но масата се е изселила и едва ли може да се говори за кой знае каква общност в града и въобще в страната.

Последна редакция: вт, 25 окт 2016, 12:37 от Магдена

# 135
  • Мнения: 4 312
Това е типа теми,дето за толкова години  в мамата ,така и не мога да разбера каква цел имат. Махленско оплакване колко зле бил партньора и последващо нападане на форумци,дето не потупват по рамото и не галят клетата главица.
'Ся,Таня,ето ти съвет от мен- не мърдай от твоя човек,натискай се,когато се развява с други,натискай се,когато те обижда/и ако е директно още повече му се натискай/и много се старай да не го изпускаш!
Някой беше казал,/ама тук по -умните от мен да кажат кой,че аз имена не помня/че глупавите хора се учат от грешките си,умните от чуждите грешки

# 136
  • Мнения: 30 802
Аз искам да я видя тая жена, дето ще се храни със сух хляб, ще гледа бебе с единствен консуматив "памперси" и ще цъфти от щастие:) в смисъл- ако човекът си изхарчи парите, за да стигнете само до базово оцеляване, това не е самоконтрол, това си е точно дефиниция на човек с проблем с хазарта.

Истинският мъж се грижи семейството да има екстри, не да се бие в гърдите как ще му осигури (какъв герой!) някакъв дори не санитарен минимум. От истинския мъж чуваш, че няма да останеш без екскурзии, хубаво кафе, дрешки и книги- не "няма да останеш без хляб". То за единия хляб ако е, не ти трябва мъж.

# 137
  • Мнения: 35 998
P.s мисля ,че изчерпахме темата,не целя повече мнения,ако модераторите решат,нека заключат темата Wink

Общи условия

Активация на акаунт