Да живееш с Муньо?!

  • 19 209
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Щом се смята за необвързан, значи не те взима на сериозно. Че има проблеми, явно е ,че има, но не виждам кое го прави Муньо. По-скоро ти си Муня, че живееш с него. И да, ти си си наумила друго, така че кой каквото и да си говори, ти си знаеш твоята. Мислиш си, че ако му родиш дете нещо ще се промени и ще бъдете щастливо семейство? Щом от сега не вървят нещата, едва ли в бъдеще ще е по-добре.

Родителите, ако ще и в една къща да живея с тях, нищо не могат да направят щом авторката си мисли, че пристрастения комарджия е Единствения.

# 76
  • Мнения: X
Родителите, ако ще и в една къща да живея с тях, нищо не могат да направят щом авторката си мисли, че пристрастения комарджия е Единствения.
Да, сега е късно. Но родителите са можели да направят много, когато са я възпитавали и са изграждали самочувствието и самооценката ѝ.

# 77
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 866
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят. Най-вече, защото нямат опита, който да ги убеди в обратното. Особено, ако им е 1ви или 2ри приятел. То и аз съм била фитка на 20 и малко ooooh!

# 78
  • Мнения: 46 567
Имам предвид богати общности. Нека имаш южняшко имение, пък нека си "нещастна" в него...
Не знам колко хора от този тип познаваш, но много грешиш. Което ме кара да си мисля, че не познаваш.

# 79
  • Мнения: 4 418
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят.
Грешиш много! Познавам една на 26 и тя си мисли, че може да променя!

# 80
  • Мнения: 2 811
До към 25тата година жените наистина си мислят, че мъжете могат да се променят.
Грешиш много! Познавам една на 26 и тя си мисли, че може да променя!
жена ти?

# 81
  • Мнения: X
Не всички 20 годишни мислят, че могат да променят някого. А някои, когато го осъзнаят, се опитват да променят себе си, за да се напаснат по другия, което също не е ок.

# 82
  • Мнения: 30 802
Аз все още се чудя как може да те напъва да раждаш на 20. Дето се вика- не те ли е жал за тялото и младостта...щото парадоксално на 20 може повече да се повреди, отколкото на 25 примерно, когато нещата са стабилизирани. А на 20 може да "разцъфти" в една прекрасна бременност, плюс 25-30 кила, и така да си остане.

# 83
  • Мнения: 4 418
ОХ-че, пасче.


...се опитват да променят себе си, за да се напаснат по другия, което също не е ок.
Ааа понякога си е много ОК.

# 84
  • Мнения: X
Аз все още се чудя как може да те напъва да раждаш на 20. Дето се вика- не те ли е жал за тялото и младостта...щото парадоксално на 20 може повече да се повреди, отколкото на 25 примерно, когато нещата са стабилизирани. А на 20 може да "разцъфти" в една прекрасна бременност, плюс 25-30 кила, и така да си остане.
Да, да. Знаем, че точната възраст за първо раждане е 26. Laughing Laughing Laughing

# 85
  • Мнения: 30 802
Е не е лоша възраст де, какво да говорим? В някои аспекти е оптимална за образована/работеща жена.

# 86
  • Мнения: X
Не е лоша.  Peace

# 87
  • Мнения: 4 418
И да се зароби на 26, колко дискотеки ще изпусне, лелеее.

# 88
  • Мнения: X
И да се зароби на 26, колко дискотеки ще изпусне, лелеее.
Вярно. Забравих, че 40 са новите 20. Laughing

# 89
  • Мнения: 4 418
Ако нещо е ново за теб, не значи че е ново за всички.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт